Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: to jo, to bych jí asi už přizabila foto knihu máme, bohužel za plnou cenu, ale chtěla jsem jí pod stromeček, no ted bychom 1500 ušetřili :-( :-(
Odpovědět
lowe: to album, jak popisuješ máme my, odtrhne se folie, naskládají se tam fotky, ten papír je lepivý, takže se fotky přilepí a přes ně se natáhne ta folie. Já jsem náhodou sehnala jedno když jsem šla vyzvednout fotky, stálo asi jen 350kč a je krásné
Odpovědět
Profilova fotka
jita: a jak to vypadá? já viděla v tomhle fotky u tchánovců a měli mezi tou fólií a fotkama vzduchový bublinky a dost se to lesklo... no jako v normálním zasunovacím. Jinak mi máme klasický lepící a manželova rodina mě pěkně štve protože mají potřebu na ty fotky furt machtlat... ruce bych jim nejradši urazila, nejradši tchýni, která si myslí, že je na těch fotkách nejdůležitější, na každou machtlá a upozorňuje, že je tlustá... (na svůj věk má normální postavu až na druhou bradu)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: a jak to vypadá, už se pak s nima nehne? tkani a ty máš lepící jako na růžky, nebo tím speciálním lepidlem, já pořád nevím které :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lowe, lepila jsem to těma podlepkama... taková oboustraná izolepa - nalepíš na fotku odlípneš papírek a přilepíš na papír. Nakonec jsem to lepila jenom ve dvou rozích
Odpovědět
to album vypadá normálně, moc hezky ;-) , takové jsem si představovala. Jinak Tkani, tomu věřím, že tam mají vzduchové bubliny, ono to není na 10 minut to album složit, já ho dělala celé odpoledne. Protože ty fotky tam naskládáš,oni se přilepí, lowe, ale dají se normálně strhnout a když je nalepíš třeba šikmo, tak je v pohodě opravíš. A tou folií je začneš od jednoho kraje přetahovat a musíš pomalu, abys ty bubliny vymačkala. Já vám to dyštak nafotím a vložím do alba,kdybyste chtěli, stačí napsat. A jak píše tkani, nejsou ohrabané a tak.
Odpovědět
já jsem vlastně přišla k foťákovi vyzvednout fotky a to album jsem tam zahlédla a cena mě také překvapila, protožejá jsem čekala, že za něj dáme nejméně 500.
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme pěkný brzdy, koukám, my nemáme ještě ani fotoknihu ani album...
Odpovědět
Profilova fotka
tkani: no to jsou ty klasický no jita: to bys byla moc hodná kdybys to nafotila, já bych se na to jukla, a třeba ho objednám přes net, protože ho nikde nemůžu sehnat
Odpovědět
lowe: album jsem nafotila, fotky vložím do alba příprav ;-)
Odpovědět
lowe: máš to tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitko díky, jdu na to kouknout
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jito, tak to je paráda a dobrej nápad tam dát to oznámení, já ho tam asi taky šoupnu, ale mám tam ty mašličky, tak nevím to asi nebude to pravé, ale vypadá moc pěkně a jaký máš rozměr?
Odpovědět
lowe: rozměr alba?? Asi tak 40 x 40 cm
Odpovědět
Profilova fotka
jitko: jo jo, alba, děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Tak po delší odmlce se hlásím, zatím výsledky o bytu nemáme, tak uvidíme, mělo by to být do konce příštího týdne rozhodnuté, podle toho, jeslti nám dají hypošku nebo ne, ale paní v bance říkala, že snad na 90% to vypadá že jo... kvůli tomu, že jsem student to musí schválit Hradec, jinak by to schválila ona na pobočce... no tak uvidíme ... ale příjmy nám vyšly ještě o pár nad... dneska jsme si byli udělat trošku radosti s manžílkem a koupili jsme si v Ikea nové noční stolečky :) do nového bytečku :) potřebovala jsem se odměnit, protože tento týden mi začlo zkouškové a měla jsem dvě zkoušky, jednu za 1 a druhou za 2 :-) tak kdyby to tak šlo dál ... vůbec bych se nezlobila a navíc, když to půjde jak mám naplánováno, tak mám ještě téměř dva týdny flákání k dobru :-D tedy flákání, pokud dopadne byt, budu mít co dělat s vybalováním a dolaďováním detailíků :-D
Odpovědět
petu: šikulka, jen tak dál se školou, já před váma hážu poklonu, já bych už studovat nešla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže dneska jsme do banky dali poslední nezbytný papír o bytu a čekáme na verdikt... do konce týdne by to mělo být, tak držte palečky, aby to dopadlo dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu: tak moc držím palce, určitě si to za ty nervy s tchýní zasloužíš. Jinak mě držte palce ve středu ... čekají mě státnice
Odpovědět
Profilova fotka
holky jste šikulky, já bych už studovat taky nemohla, jak píše jíta petu: držím palečky ať byt neboli hypoška klapne
Odpovědět
Profilova fotka
no takže to vůbec nevypadá dobře... teď volala paní z banky, že se jim nelíbí ten příjem Pavla, protože tím že má daň procentem 80%, má hrozně nízkej příjem ... i když my ty prachy máme, protože nemá náklady 80%, tak ale nejsou na papíře... :-( nejvíc mě teĎ naštvalo, že jsem mu to říkala, ať si to dobře spočítá, že jestli by nebylo lepší radši zaplatit něco na daních, aby nám tu hypo dali s jistotou... než abychom se do poslední chvíle klepali, jestli jo nebo ne..
Odpovědět
Profilova fotka
petu: tak tomu tedy moc nerozumín, jakou dan má 80%? co je to za blbost? nebo jsou blbec
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: ne daň, ale odpočty ... jakoby náklady, který ale nemusíš nikde dokládat účtenkama. to je daný ze zákona, prostě 80% se nedaní :)
Odpovědět
Profilova fotka
petu, takže vlastně přiznává jenom 20%, jestli jsem to dobře pochopila a tudíž oni předpokládaj jenom tenhle nízkej příjem... jinak já už jsem školu včera nadobro zabalila a je ze mě Ing. Ani nevíte, jak jsem si oddychla. Naštěstí to dobře dopadlo a kápnou za to i penízky. Tak budeme mít zase trošku k dobru na utrácení, protože ta stavba nás začíná obstojně vycucávat a s "vysokoškolským platem" co mám teď já, je to opravdu úžasný.
Odpovědět
Profilova fotka
tkani tak to gratuluju a zavidim, me porad chybi jedna zkouska abych byla bc. a tu budu delat v kvetnu, je to posledni moznost bud ji dam nebo sem se tam 5 let drela zbytecne:-(, ale aspon ze na druhe skole co sem v zari zacala se dari:-) uz jenom ve stredu jedna zkouska a mam hotovej semestr.
Odpovědět
Profilova fotka
tkani, tuli - tak to gratuluju; já sem na to kvůli tý mý bývalý práci neměla čas :-p a stejně sem si vybrala špatnej obor - no to je jedno, když už sem se do toho dala tak to snad do tý Ing. dotáhnu (bc.už mám) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tkani tak to obrovská gratulace :-) a také závist, já až příští rok a to jenom Bc, ale budu ráda i za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tkani: jakoby základ daně je 20% z toho příjmu... no takže to je vlastně jakoby jeho výplata...
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji za gratulace petu, ten Bc. byl mnohem horší než celej Ing. a nejhorší je, že v oboru si v praxi Bc. vykládají jako lepší maturitu :-(
Odpovědět
gratuluji k titulům :-) a obdivuji vás, fakt že jo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?