Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
lowe: jo, tak Řecko, to bych si nechala také líbit ;-) To je dobře, že se nám to všem vyvedlo, že vše klaplo. A jak sis to užila?? Já(mluvím za sebe, i když pocity máme s manželem stejné) jsem si to užila moc, rychle to uteklo a ještě teď mi dochází s kým jsem nestačila na hostině popovídat nebo komu jsem se nevěnovala vůbec. Prostě to bylo krátké a to jsme pařili do 3. Majitelé nám říkali, že svatba, která vydrží 12 hodin (jako od oběda) tak to je prý zázrak. My jsme přijeli na oběd v 13.30 a ve 3 ráno jsme odcházeli a ještě tam pár lidí zůstalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe:a co říkal na pohádkové šaty?U mě byl Jiřík mile překvapený.zašeptal mi do ouška,že mi to fakt moc sluší,že je na mě pyšný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: jo uteklo to rychlo barbu: byl unešený, moc jsem se mu líbila, pořád mě pusinkoval a hladil, bylo to mooooooc krásnýýýýý
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, zdravím vás vdané paničky :-) , taky jsme byli v Řecku, na Krétě, bylo to super hned po svatbě odletět, ale pak návrat do reality, . . .po 14 dnech do práce :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo návraty byla fakt síla, hlavně jak kolegové si nemůžou zvyknout jsem tu první vdaná, a když zvedám telefon a představuji se tak jim to pořád nejde pod fousy
Odpovědět
Profilova fotka
jé jak já vám tu dovču záviděla... byla jsem v práci od 1.9. takže jsem si mohla nechat o dovolený jenom zdát. A dneska jsem tam byla naposledy, tak si to volno užiju teď. Ani jsem netušila, jak krásný je dát výpověď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se zatím musím představovat za svobodna, dodělávám jeden projekt a pak si to hned změním v e-mailu a bude, už se těším:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se po delší době hlásím. Mě to stále taky nedošlo, tím že jsem doma a moc to nepoužívám, tak mám aspoň víc času si na to zvyknout :-N :-D Ale je to pohodička...občanky a řidičáky budou 2.11. tak se moc těším x-) Ještě musím na pojišťovnu :-N a zbytek až s občankou. Tak se tu zatím mějte krásně a já se brzy ohlásím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, hlásím že jsem přidala fotečky do alba ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda co přidala :-D udělala komplet konečně to svatební :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: fakt krasa, konecne sme se dockaly fotek..
Odpovědět
Profilova fotka
makak21: občanka řidičák se také vyřizují, ale na pojišťovnu jsem úplně zapomněla . . . :-o a bude toho asi více x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jé díky holky, normálně se až červenám :-D jinak já se na pojištovnu chystám v pondělí, řidičák a občanka jsou v úřednickém procesu :-D - pas asi zatím dělat ani nebudu - stejně nikam nepojedeme :-D, do banky taky zajdu v pondělí a snad sem na nic nezapoměla :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: budete si s manželem dělat společný účet?? My chceme, ale zatím jsme se k tomu nedostali. A pas taky dělat nebudu, dneska se dá už jet skoro všude s občankou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jin - my už máme společný účet :-) - jen sem myslela asi kvůli podpisu nebo co :-N
Odpovědět
Profilova fotka
naprostý souhlas s pasem... do ameriky se nechystáme a na naše cesty stačí občanka která je zadarmo společný účet plánujeme... manžel dělá v bance a většinu poplatků nemá, takže je to jasná volba
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je pak jednoduché, my máme každý jinou banku, tak pořád zvažujeme, kdo se ke komu přidá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jin - my tohle řešili tak před 6 lety než se narodil malej - tj.já šla na mateřskou, , mín peněz, tak bylo zbytečný platit dva účty - no a tim, že Jirka měl na svym účtě víc trvalých příkazů než já, tak sme ten můj zrušili a nechali si jen ten jeho; s tim, že postupně sme udělali přístup na něj i mě a máme dvě karty na jeden účet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak přesně tak bychom to taky měli, zatím to vypadá, že já taky ustoupím :-) , já nemám trvalý příkaz žádný
Odpovědět
Profilova fotka
já účet zatím neřeším, pořád jsem student, tak nic neplatím :-) takže u nás to nespěchá :-) už máme žádosti o OP doma, musím je vyplnit a odevzdat... nějak dýl nám trvalo vyzvednout si oddací list, tak je to posunuté :-) teď mám s novým příjmením docela srandu ve škole, v seznamech jsem ještě za svobodna a učitelé mají jaksi problémy napsat to nově... nebo když nejdřív podepisujem školení o bezpečnosti se pak diví, že Škarytková tam je navíc, ale chybí Zemková, ale přitom na počet to sedí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Co se týká účtu, tak my už máme několik let společný, takže jen nahlásím změnu stavu a je to :-) A pas taky neřeším, možná někdy v budoucnu, až budu vědět, že pojedeme někam bůh ví kam :-D Pak mě čeká telefon, sociálka a ta avizovaná banka, to snad na nic nezapomenu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
petu, byť mám studentskej účet, tak mi to úplně zadarmo nepřijde :-D. Ale je pravda, že to jsou poplatky, na kterých bys společným účtem neušetřila. Já to ve škole ještě nenahlásila, protože jsem se tam jaksi ještě nedostala. Měla jsem hroznej strach, jak mi zapíšou diplomku, ale v databázi se to objevilo, tak paní na studijním zvládla dát dohromady dívčí a vyvdané jméno. Teď už to jenom napsat, což fakt nevím, jak udělám :-(. Asi mě ta svatba fakt změnila... nebo spíš to, že už do tý školy nechodím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a proč jsem sem vlastně šla... od pátku jsme připravovali s manžou fotoknihu a dneska to asi pošlem do tisku. Děláte taky někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
tkani to mas dobry ja mam bakalarku uz napsanou a svazanou a dostala sme ji ,ze ji musim predelat desky a vsechny listy kde je stare jmeno takze me to zase bude stat pekny prachy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tuli no a ta práce... jestli máte taky takový úžasný požadavek jako my - 4 výtisky tak to ti nezávidím... kdy obhajuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
obhajuju snad v unoru pokud konecne udelam zkousku z odborne anglictiny...jestli ne tak uz asi tomu ucitelovi vazne neco udelam :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a co tyce uctu jak ste resily tak ja bych taky rada spolecnej, teda jestli to u m banky pujde, ale asi to dopadne tak ze v pondeli si zridim vlastni a resit to budem az bude cas, potrebuju mit ucet protoze ve ctvrtek nastupuju do prace a budou chtit vedet kam mi posilat penizky..
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsi šikulka, že už máš napsáno.
Odpovědět
Profilova fotka
aspoň na diplomu budete mís svoje jméno, já jsem skončila před půl rokem a mám tam jméno zasvobodna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jeden z důvodů, proč jsme se brali teď. Jenom bych nechtěla být v situaci, že mám diplomu jméno po svým bejvalým manželovi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?