Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tkani: asi tak nějak, odhadem vím, že to bylo kolem 75 tisíc, ale přesně to počítat na korunu nebudu.. bylo to krásný a to mi stačí :-) u nás jsme taky za hostinu čekali víc, měli jsme u oběda 47 lidí a pak pár kamarádů odpolko a za to všechno jsme tam nechávali fakt jenom 35...
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak já to dohromady taky nepočítala.....Něco platili naši (výslužky,sladké,koláče,šaty....),zbytek my (prstýnky,hudbu,květiny,...) no a samotná hostina nás vyšla na 70 lidí (56 oběd,zbytek + raut) na 44.000,--což je paráda,čekali jsme mnohem více,je ale pravda,že se snědlo úplně všecko,zbyly jen dvě studené mísy a zelenina, provozní říkala,že se to snad ještě nikdy nestalo,jsme prostě nenažraná rodina :-D :-D :-D ,ale je fakt,že mladí tam pařili až do 4 do rána,a říkali,že ještě pak papkali,takže toho bylo dost! Všichni si to moooc pochvalovali,a to je dobře.A O tom to je. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj u nás si to taky všichni chválili, příbuzenstvo od ženicha bylo nadšeno mými svatebními šaty :-D včera jsme se vrátili ze svatební cesty, luxusní víkend v Karlově Studánce, všem doporučuji, jeďte se tam podíva... měli jsme nádherné počásko a bylo to prostě úžasný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem konečně vytvořila základ svatebního alba a nejdou mi tam přidat fotky, protože jsou moc velký. Poradíte mi, jak to zmenšit... jsme fakt antitalent :-| Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
hele nejjednodušší je si to otevřít v maloování a tam je v nástrojích, myslim, roztáhnout či zkosit, tak si to ze 100% dej třeba na 50% a ulož jako... a pak ty nově uložené fotky nahraj sem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu, to jste měli krásný víkend... zrovna jsem si říkala, jak to těm nevěstám v ty soboty vychází my si užívali (jak my říkáme svatební cestu) na stavbě ;-) Janičko, jak vám to roste?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak tkanicka: no máme střechu,ale jen zatím zakrytou folií,ale aspon už dovnitř neprší,tento víkend se dávali stropní trámy,což se bude dělat asi i příští víkend,pak se musí zaizolovat zem,kde budou stát příčky,noa na to se už těším x-) ,jinak to jde,ale dost pomalu,no holt,když si to člověk dělá sám,i když na druhou stranu,natož že jsme začli začátkem dubna,a barák je pod střechi a dělá to skoromanža vlastně sám,takže super. Je šikula,i když zbitý jak kůň :-| . Pokud jde uspávat malého,tak vždycky usne s ním :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
my se konečně vyškrábali nad stropy... o utahání ani mluvit nemusíš... padnem vždycky jak zabitý ;-) ... ale zase my to zvládáme bez hypotéky, takže si teď užijeme trochu nepohodlí, ale pak už si budeme užívat. Jenom jsem ráda, že nejsme jedniný takový blázni ;-) Nám teda hodně dělá můj táta - je to zedník, takže my děláme přidavače (bezplatná posilovna).
Odpovědět
Profilova fotka
no my budem ttenhle týden taky dělat stropy... manža má konečně volněji.... aspoň se to zas trochu někam pohne, akorát já jsem nějaká nastydlá a moc mu asi nepomůžu... ach jo... a to se máme za měsíc stěhovat, není tam topení, podlahy... chjo, jestli to stihnem, to bude zázrak...
Odpovědět
Profilova fotka
petu... jé za měsíc... tak to je krásný
Odpovědět
Profilova fotka
nj, krásný to je, ale když tam přijdu, tak to na žádný stěhování vůbec nevypadá... a hlavně už pomalu začíná topná sezona a my nemáme čím topit :-D:-D:-D ale těším se, protože ušetříme nehorázné soukromé nájemné... na vesnici kde jedou dva autobusy za den a bez auta je tu člověk mimo všeho...
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky!!! KDepak jste??? Je po svatbě, tak už se se m žádná nepodívá???? ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já sem tam kuknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petu: děkuji za radu a díky Tobě jsem konečně dotvořila album :-) Já si užívám poslední dny z mé 14 denní dovolené, na svatební cestu jsme bohužel nevyrazili, ale mám tajný plán... vyrazíme po novém roce, kde začneme pracovat na mimí :-) manžel o tom ví tak trochu... tak udělám překvápko a budu se mít zase na co těšit, když už je po svatbě :-( je mi to docela líto, protože zasnoubení proběhlo o vánoce a celý rok jsem žila přípravami, tak teď to bude těšení se na trochu opožděnou svatebku a hlavně na to vytoužené děťátko ;-)
Odpovědět
Petu: já sem juknu, ale nikdo tady není ;-) Ach ty manželské povinnosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda tady je ale mrtvo... konečně jsme změnili bydliště a požádali o občanky a řidičáky. Holky, kde jste všude ještě měnili jméno? Já se chystám ještě do školy, na pojišťovnu a do banky (ale to všechno asi až s občankou). Doktory změním asi až tam půjdu a víc mě nenapadá.
Odpovědět
Profilova fotka
tkani: ja uz mam taky konecne novy bydliste a pozadany o obcanku a uz sem byla na pojistovne a stacily jim ty listecky co mam k obcance aby mi nechali delat novou karticku a na skole ti to taky bude stacit... ja sem byla v utery podepsat novou smlouvu na telefon, a suverene sem ji podepsala jako Sosova, tak do me manzel drbl a ja na nej nechapave koukala co mu je, slecna se zacala smat a rekla ze je videt ze to jeste nemam zazity, tak sme to musela podepisovat znovu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já z toho byla včera taky dost zblbá, soustředila jsem se na jméno, abych ho vyplnila správně a když jsem psala původní bydliště, tak jsem napsala vesnici odkud je manžel a ne já :-D Ve škole jsem domluvená, že dojdu až s občankou ... doufám, že mě zapíšou diplomku, když jí mám na jiný jméno, než jsem úředně vedená, ale psala jsem na studijní a pani psala, že mám přijít až s občankou. A vida telefon...
Odpovědět
Profilova fotka
no to me ve skole moc nepotesily mam odevzdanou bakalarku uz na stary jmeno a budu muset ji nechat udelat novej prebal :-(
Odpovědět
tak já jsem skoro ještě s výměnou nezačala :-) Včera jsme si byli zařídit akorát občanky, dnes jdu k zubaři, tak to nahlásím tam, ale asi počkám až budu mít novou občanku a s tou to celé oběhám, to aby si člověk bral dovolku.
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíte telefon...to mi nedošlo :-N ,jinač máme zažádané o nové občanky,no a s ní pak do banky,pojištovnu,řidičák.....no je toho hafo :-p . Sranda u mě byla to,že jak jsem šla v úterý pro ten ddací lsit,tak při převzetí jsem se podepsala starým příjmením :-N ,a paní na mě "nejmenujete se už náhodou jinak?" :-D ,no prostě trapas.......
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám konečně papír na manžela :-) byla jsem s tím hend ve škole, potřebovala jsem tam ještě odevzdat nějaký papíry tak jsem to tam vzala najednou :-) u nás na studijnim jsou ženskýstrašný brzdy :-D ještě jsem byla na pojišťovně pro novou kartičku pojištěnce... jinak o řidičák jsem poprosila kamarádku, její mamka dělá na dopravce, takže mi donese žádost a vyplněnou předám zpátky jí... občanky zvládnem příští týden, manžel se musí ještě nechat aktuálně vyfotit a na té svobodné má ještě mecha a teď je dlouhovlasý :-) jinak mě taky už nic jinýho nenapadá... a telefon už mám taky zařízenej, pak musim ještě do banky a s manželem musíme zajet na sociální správu do Náchoda s potvrzením o studiu, kvůli tomu, že jsem ještě student... ude mít na mně nějaký ty úlevičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mozna budu prece jenom od pristiho mesice zamestnana, prave se mi ozvali z te prace kde sme delala pohovor cele prazdniny ze se jim jedno misot uvolnilo a ze pokud mam zajem ze by me asi od 1.11. vzaly.... tak mi drzte palce at to vyjde...
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: tak to moc gratuluju a určitě držíme palečky :-) super zpravička, vic takových :-) jinak jsem si ještě vzpomněla... minulý týden jsem si psala se spolužačkou z gymplu, ptala jsem se jí, kdy ta svatba čeká je, protože už jsou s přítelem od střední, někdy od 16 ti... a on je starší a ona mi na to odepsala, že to není její priorita, že její priorita je dostudovat... vyznělo to jako kdybych tím, že jsem se teď vdala už neměla absolutně žádnou šanci dostudovat, protože asi podle jejích představ o manželství, nejpozději 9 měsíců po svatbě musím porodit prvního potomka... :-D :-D :-D tak ta mě dostala...
Odpovědět
Profilova fotka
petu: ja si ted posledni dny pripadam jako opravdova zena v domacnosti asi tak jak si predstavuje tvoje kamoska manzelsvi...i kdyz nam vetsina lidi dala penize tak se nam stejne seslo asi tak 30 rucniku nekolik povleceni a tak a tak se vsechno musi vyprat vyzehlit, tak posledni dny nedelam nic jinyho, uz se tesim az to skonci a budu zase"normalni" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: my jsme dostali jen jednu sadu povlečení a 6 ručníků a 6 osušek od manželovi babičky, je poněkud praktičtější, ale jinak jsem dostala teflonky a veliký hrnec na pečení, pak ještě šejkr a topinkovač, takže jsem taky musela umýt a prát a žehlit... :-) takže vím... naštěstí toho u nás nebylo tolik :-) hlavně oni spolu už taky aspoň dva roky žijou, jako kdyby to před a po svatbě bylo něco jinýho... když spolu bydlej... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mladé paní,tak už jsem konečně přidala fotečky:o) Jinak u nás dary byly ve směs penízky:jen jedna sada nožů,kávovar-dulce gusto a osušky dle přání... Tuli:gratuluji k místu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem ted videla video ze svatby a uplne me to dostalo, manzel kdyz sel s maminkou tak uplne letel ze za nim skoro vlala, ale jinak super...je to uplne neco jinyho nez jenom fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
no já už psala fotografovi,kdy že budou ty fotky,tak prý je už dodělává,že jsou moc krásné (prý :-D ),a o víkendu mi pošle odkaz,kde je můžeme skouknout,no a vyvoalané + dvd bude asi příští či ten další týden. Hrome já už jsme zvědavá...... :-) Barbucha: máte nádherné fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani: my měli fotky druhý den po svatbě.... :-) tuli: my video viděli hned druhý den a jak jsem z toho ještě byla celá vyvedená, tak se mi u toho zase chtělo brečet, štěstím dojetím... krásný :-) Barbu: fotečky moc krásný, mělas moc zajímavé a krásné šatičky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?