Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,tak koukám na všechny ty naše svatební albíčka,a je to krása. Všem nám to mooooc slušelo x-) ....
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja uz mam taky papir na manzela:-) sem si rikala jak to bude trvat na matrice a ono ne...sme prisly ona udelala smik dala nam papir oddaci list vzala si 1000 a sli sme :-)... a ten zazitek je u nas jasne...nikdo nezapomene na to jak k nam nabehly hasici a museli sme strikat ze dzberovky na terc....pozdeji sem se dozvedela ze mely horet jeste dve dymovnice ale ze nechtely chytnout...jeste ze tak by pak na nas nekdo zavolal fakt hasice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky nam to vsem tak moc sluselo :-D :-D :-D , porad dokola koukam na fotky vsech berusek z 19.9.2009 a porad jenom delam jeeee, jeste ze me nikdo nevidi
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata tak já jsem dostala papír na manžela v pondělí v 7:25 ráno :) protože jsem zapomněla na radnici obal od závoje tak jsem tam frkla a ejhle byl hotov :) jinak co holky? kdy přibudem na modrého koníka? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
yourly ja az tak za rok, doufam,nejdriv musime dodelat skolu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli taky dodělávám školu, naštěstí už jenom dálkově a nebudu mít státnice takže není co řešit :-) teď je ze mě dokonce slaměná vdova takže být celý týden hned po svatbě sama doma je mazec a nějaký ten mrňousek by mi to hned udělal hezčí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
your - z toho si nic nedělej, taky sem slaměná vdova a ještě sama v cizim městě na hotelu :-p jinak jste vážně všechny moc krásné nevěsty a albíčka super - musim přidat ještě gratulace ;-) jinak já musim nechat mužskýmu doma občanku a nějak se domluvim v hotelu, aby jim stačil třeba starej pas, aby mi jí vyměnil - jinak oddací list prej už je doma - já ho ale ještě neviděla + malej dostane novej rodnej sem se musela smát - ten můj chlap, furt se nechtel ženit a že na oddací list je času dost - prej si počkáme až ho pošlou poštou anebo pro něj zajedeme hned v pondělí po svatbě - on furt jak počká na poštu a pak mi volá do žatce, že pro něj byl - miláček nevydržel čekat :-D 8-) naše video už sem viděla před odjezdem, na fotky si chvilku počkám a pak také přihodím, mějte se krásně ;-)
Odpovědět
mladé pani, už mám papír na manžela :-)
Odpovědět
yourly: na mimi si taky ještě počkám, rok, dva kdo ví, já si říkám, že mimčo je krásné, ale pořídím si to jen jednou, hodiny mi netlučou, tak .... Ale dneska jsem manžílkovi povídala, že kdyby mu začaly hodiny tlouct dřív než mě, že mi to musí povědět, koukal na mě jak na blázna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak holky, u nás je druhé mimi v plánu do 2 let :-) tim že sem a další 2 měsíce budu mmo domov sem přestala brát antikoncepci - takže pokud se třeba povede, no uvidíme 8-)
Odpovědět
tuli: teď jsem si pořádně prohlédla tvé album, vždyť ty tvoje šatičky jsou pěkné, psali jsme si spolu, že máme strach, abysme nevypadali moc obyčejně, bylo to s tebou, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jita: to mě teda už blázní hormony o 106 :) nevím jak je to možný, protože ještě nedávno jsem nechtěla o dětech ani slyšet.. a tedka je nám s manžou dobře, jsem vpohodě a moooc bych si mimíska přála :-) jsem sice ještě poměrně mladá, ale právě o to víc do toho chci jít :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no, ty by z tebe měli radost, kdybys jim přišla do jiného stavu hned po nástupu do práce ;-) Ale přírodě se neporučí, viď??
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky sama doma... manžel má už druhou noční a ještě jednu zítra, takže v pátek jak se vyspí razíme hned odpočívat na svatební cestu :-) jinak my mimi, kdyby přišlo samo teď, tak nám to vadit nebude, nicméně budeme radši, když bude až taky za rok, spíš dva.... jj, nevěstinky jsme byly všechny krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita - píšu do 2, tří let - né hned ted´ :-D :-D ale přesně tak přírodě neporučíš a zas tak skvělá práce to neni, abych kvůli ní neměla už druhý dítě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky je to neuvěřitelné jak rychle to uteklo ten den... a tooolik příprav tomu předcházelo ach joo hned bych si to zopakovala :-)
Odpovědět
yourly: já si taky říkám, že je času dost, ale kdy to ne mne přijde, nikdo neví, teď tady píšu tohle a třeba se za půl roku sejdem na koníkovi :-) A kolik ti je?? Omlouvám se, vím, že jsi to tu určitě už psala, ale ta paměť :-p
Odpovědět
brum: no vidíš, tak do toho praštěte hned 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: je mi 23 a půl :) nicméně bydleníčko máme vyřešené, školu prakticky taky - to, že nebudu dělat státnice mi hraje do karet a k tomu ta touha toho prcka mít... :-) ted už jen aby se to povedlo :) říkali jsme si, že nebudeme nijak cíleně na mimču pracovat zatím, ale když se povede tak budeme oba nejštastnější na světě ;-)
Odpovědět
a cítíte tu uvolněnost??? Já mám pocit jako kdyby ze mne spadl metrák kamení, jsem taková odpočatá, uvolněná, v pohodě a cítím i jak je to mezi námi lepší. Neříkám, že před svatbou jsme měli boje :-p , občas jsme se neshodli, ale teď je manželko sem, manželi tam ;-) a pořád slyším, jak je rád, že jsem jeho ženou, .... to je tak krásné, opravdové, asi se rozplynu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, já se loučím, v inter.kavárně zavíraj. tak zas někdy, pa ;-)
Odpovědět
já co mám kamarádky, co se loni v létě vdávaly, tak jedna porodila asi minulý týden a druhá porodí v listopadu, Tak jsem zvědavá, kolik vás či nás ;-) to do roka taky stihne
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jak si zvykáte na nové příjmení :) já jsem zatím taková nejistá v kramflecích a cítm se tak zvláštně :-D když mi ráno volali kamarádi a říkali mi mladá paní P. :)
Odpovědět
petu: kam jedete na svatební cestu??? Já chci taky někam ]-(
Odpovědět
já se učím psát ;-) Podepisuji se jako prvňáček, asi si vezmu papír a budu se to učit. A když zvedám telefon, tak se musím soustředit a opakovat si to. Dneska jsem měla první vysvětlování
Odpovědět
holky: intimní otázka: jak se vám chodilo v šatech na toaletu :-D ?? To byl mazec, co???
Odpovědět
Profilova fotka
hih tak to já se taky nedokážu pořádně podepsat :-D a do telefonu se pořád zasekávám než mi to dojde :) dokonce můj první telefon když jsem volala já a představovala se tak jsem to dokonce skoro šeptala, protože mi to přišlo najednou jako by se mi ta celá svatba jenom zdála :-)
Odpovědět
jo, přesně, taky mám takový divný pocit, jako bych se styděla nebo spíš prováděla něco zakázaného. Holt jsme podcenili přípravu
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak moje řeč :) jako bych dělala něco zakázaného :) a zvlášt když na mě vlastní rodiče mluví mladá paní tak mi to přijde až směšný :-) ale zase už konečně můžu všude říkat můj manžel to a můj manžel ono :) je to hrozně krásný a uplně se vznáším blahem dva metry nad zemí :-)
Odpovědět
mě nedělá problémy říkat manžel to a to, ale usmívám se u toho ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?