Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,máte krásné fotečky,a všecké vypadáte jinak než tady v tom "rámečku" nejvíce Petu :-) ,tak děvčátka holátka,ted už vlastně mladé paničky,tak to máme za sebou. Bylo to fakt božííííí :-D ,orpavdu na to nikdy v životě nezapomenu. Akorát včera jak jsme byli vrátit šaty a zaplatit poslední položku z naší svatby a to hostinu,tak mi to přišlo až líto,že už je po všem =-) ,ale život jde prostě dááááááááál že ano??????? ;-) Už se těším na naše profi dfotky a hlavně dvd. :-D Fakt to vyšlo vše na jedničku,jak kamarádi tak celá rodina byla maximálně spokojená. prostě paráda....... Akorát Makak,píšeš,že zítra si už jdete pro oddací list...?? Nám bylo řečeno,že až týden po svatbě,a to v pondělí,ale tím že je svátek,takže až v úterý.... :-S ,no bude toho požehnaně...... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
my jdem taky uz zitra pro oddaci list, tak to uz budu mit uredne potvrzeny :-).. jeste sem vam vlastne nerikala jaky pro nas mely prekvapeni na svatbe...pritel je dobrovolny hasic takze spustila sirena a musel se oblect do zasahovych kalhot,bot, kabatu, prilby a rukavic...ja jenom kabat a rukavice a museli sme vybehnout ven, on jeste s koleckama s hasicakem...tam na nas cekala takova rucni pumpa kam se dala voda a pritel pumpoval a ja strikala na terc...bylo to super prekvapko a super nas to pobavilo..az budou fotky tak to sem hodi fakt to stoji za to..
Odpovědět
my jdeme taky zítra pro oddací list, řekli nám to hned před obřadem, už se těším, až to uvidím černé na bílém. A jak si zvykáte na nové příjmení???
Odpovědět
Profilova fotka
Jani jo jo, zítra oddací list...nám to říkali až po obřadu :-D Buď že si ve středu přijedeme, nebo by nám ho poslali, ale stejně tam musíme, tak si ho vyzvedneme :-) Na nové příjmení si zatím zvykám pomalu, neb nikde nepoužívám ani to staré :-N ale až s novou občankou budu všechno oběhávat, tak mi to asi dojde :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek mladé paní, tak to máme za sebou, já bych okamžitě vrátila zpět! Co nato říct...? No prostě nejrásnější den v našem životě!!! :-) Nemělo to jedinou chybičku. Onostroj byl tak famóní, že o něm mluví celé město! Oddací list už máme od včerejša a s novým jménem mám docela problémy. Pořád se přestavuju a podepisuju jako za svobodna :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek holky, tak jak je jsem tu jen na chvilku, pozítří jedeme na svatebku a ¨foto od profíka budeme mít až pak tak jak Vám to vyšlo
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme to úspěšně zvládly:) Jak si zvykáte na nové příjmení? Mně pořád nějak nejde z pusy. Do telefonu se tvrdošíjně představuju rodným příjmením.
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem hodila aspon par fotek..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli- to jsi měla strach, že nebudeš jak princezna. Opravdu moc pěkná ohromě vám to sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky nové příjmení to je hit .-) naši pořád na mně čau Škarytková :-) a dneska jsem si už na pojišťovně vyzvedla novou kartičku pojištěnce s novým jménem tak jsem na to cestou domů koukala :-D a v telefonu jsem se nově představila akorát fotografovi, páč ten to věděl a jinak moc nemůžu, aby mi někdo ze studentů neřekl, že je to omyl :-D ještě jim to budu muset říct :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky mladé paní :-) tak koukám, že se to všem vyvedlo. U nás bylo absolutně bez mráčku, obřad byl nádhernej, hostina s rodinou a následná oslava se povedla víc než výborně. Neustále přijímáme SMS, jestli si to tuhle sobotu nezopáknem :-) Takže i u svatebčanů spokojenost. Foto už mám, tak snad tady konečně vytvořím nějaké to album. Chtěla bych vám všem poděkovat, protože i vy jste mi mockrát pomohly. Nervy pracovaly, ale stálo to za to, na den D nikdy nezapomenu. Bylo to nádherný, teď jsem šťastná a nové příjmení si moc užívám. Manžel... jé to zní krásně... manžel ;-) mi den po svatbě řekl, že brzy zapracujeme na přírůstku do rodiny. Takže to štěstí a radost je o to větší. Všem, co vyráží na svatební cestu přeji, ať se to vyvede a krásně si odpočiňte.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak by mě zajímalo, jaký byl váš nezapomenutelný perličkový zížitek na svatbě, na co budou všichni vzpomínat??? u nás to byl v první chvíli muzikant na obřadu, protože byl asi jaksi nervozní a zahrál skoro všechny písničky s chybkama a falešně, nicméně pak večer jsme jeli mašinku a hospodskej nás vzal na dětské hřiště na klouzačku a moje mamka s manželovým strýcem se tam pod ní natáhli :-) mamina si ve svých letech odřela koleno a co se stalo jemu nevíme, ten to vzal na záda :-D
Odpovědět
:-D takže u nás asi všichni budou vzpomínat na soutěže, to byla psina :-D První soutěž: seděli jsme na židlích, na střídačku, začínal ženich, já, pak kluk, holka, .... Manželovi dal muzikant mezi nohy(nad kolena) váleček, on si musel stoupnout a mě ho předat (já jsem seděla na židli) a já jsem zase vstala a předala ho klukovi vedle mě. Kdybyste viděli ty pohyby a hlášky typu: dej mu ho vejš, nemám ho,..... prostě sranda. :-D Soutěž č.2: zase jsme seděli na střídačku, stejně, manžel dostal jablko pod krk, stoupl si a mě ho musel předat také pod krk. Z dálky to vypadalo jako když se všichni líbáme. :-D Ale největší sranda byla u poslední soutěže. Kluci stáli na židlích, holky u nich na zemi. Dostali jsme vajíčko a měli jsme ho nohavicí přes rozkrok dostat do druhé nohavice a zpět. Manžel měl společenské kalhoty, tak to problém nebyl, ale kluci, co měli rifličky(na raut nebylo předepsan oblečení), tak ty měli problémy. Jednomu klukovi to jeho parnerka doslova lovila v příklopci. Bohužel všichni koukali, smáli se, ale nikdo nefotil. :-D A ještě byla soutěž. Manžel mě měl poznat podle nohy, ale moc jsem se mu z nabídky nelíbila, nakonec mě poznal. A já jsem ho poznala podle nosu. Bez problémů. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Tak už mám na manžílka i úřední papír. Mysleli jsme si jak to všechno dneska oběhnem a ono nic. Maminka šla totiž na katastr pro výpis, aby nám mohla odsouhlasit, že u nich můžeme bydlet a tam zjistila, že tam barák není úředně vedený (už přes 30 let). Takže jsme teď doma hledali kolaudační a podobný papíry ... snad to udělají brzo a po úřadech budou tolerantní a nenapaří nám hned všude pokuty, že jdeme hlásit pozdě změny :-( A přemýšlím, ja kto uděláme s plánovaným výletem do Německa, protože já nemám pas a s tímhle průtahem nestihnu mít novou občanku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no pas ti platí ještě tři měsíce po svatbě, pak teprve automaticky zaniká.... jsem někde vyčetla... a i mi to říkala paní v cestovce, že pokud vycestuješ do 3 měsíců po svabtě, tak to nikdo hlídat nebude, pak už je s tím problém...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám pas už nějakej ten rok propadlej, takže je to stejně jedno
Odpovědět
tkanicka: proč nemáš albíčko, vy nemáte fotky??? ;-)
Odpovědět
myslela jsem jako ještě??? Svatba bez fotek, to by snad ani nešlo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jíťa.... právě tvořím ;-)
Odpovědět
tkanicka: tak to už se moc těším :-) . Já bych taky ještě nějaké přihodila, ale jsou moc velké a zmenšit je neumím ]-( . Jak to děláš??
Odpovědět
Profilova fotka
to co jsem teĎ dávala, jsou náhledy od fotografa, takže jsou malý. Ale jinak si fotku otevřu v malování a tam je někde "zmenšit nebo zkosit" a tam nastavím třeba, že chci 50% velikosti
Odpovědět
tkani: hm, pěkné, slušelo vám to
Odpovědět
Profilova fotka
já chci taky papír na manžela :-D
Odpovědět
a kdy ho budeš mít?? Já tam budu volat za chvíli, říkali že dnes bude, ale nachci tam jet zbytečně
Odpovědět
Profilova fotka
nj, my jsme se domluvili, že nám ho pošlou... měl by někdy tenhle týden...
Odpovědět
nám to také nabízeli, ale nenene, co kdyby se ztratil :-D chtěla jsem si pro něj osobně doject, jdu tam brnknout. Dala jsem do alba další fotky, tak koukněte
Odpovědět
Profilova fotka
teda mladé paní já se nestařím divit, jaké jsou z vás všech krásné nevěsty. Já na ty albumy koukám jako blázen a nestíhám se divit. Jen si říkám, že to jsou ůplně jiné holky, něž se kterýma si píšu (suodě podle těch maličkatých fotek na kraji). Já budu mít fotečky asi za 2 týdny Jak to tak sleduji, tak jem dostala papír na manžela jako první :-D
Odpovědět
blani: mi povídej, Petu jsem nepoznala vůbec, Tkanicka mi trochu povědomá byla, ale nebylo to ono :-) tak jsem volala na matriku a oddací list už tam je, tak za chvíli pro něj vyrazím :-)
Odpovědět
Ahojky paní :-) Všem Vám chci pogratulovat a ze srdíčka popřát do toho manželství štěstí, zdraví, lásku, úctu, toleranci,... a sluníčko. A pokud se objeví tmavý mráček, nebo dokonce bouřka (a to se v žiivotě stává - buďme realisté), tak aby jste měly po ruce deštník, nebo alespoň někoho, kdo jej má a tu špatnou chvíli jste přečkaly. Ono to sluníčko pak vždycky zase vyleze :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?