Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jito: dnes a i zítra budem citlivky asi všechny, mamka mi před chvilkou psala smsku, že kolem jejich kanceláře projela svatba a ona byla nějak na měkko, tak že je na sebe zvědavá zítra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak berusky moje preju vam at vsechno vyjde presne podle vasich predstav, at vsechno zvladnem a at to hlavne prezijem:-).. posaci vypada ze se umoudrilo a ze zitra bude pekne,takze nakonec vsechno vyslo.. poradne si to vsechny uzijte a uz se moc tesim na fotecky a na zazitky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky jen na skok, protože nestíhám - mimochodem stejně jak sem byla před pár dny na zabití já, je dnes budoucí manžel :-D - nervíky pracujou. Takže nám všem přeju at´ se zítřek vydaří podle našich představ, at´vše vyjde tak jak má a i když se objeví nějaké maličkosti tak at´se tim nenecháme rozhodit a svatbičky si užijeme ;-) už ted´se nemůžu dočklat fotek - mějte se krásně, já tim že hned v pondělí jedu zas na tejden do Žatce, nevim kdy se k vám dostanu. mějte se. pa
Odpovědět
Ahojky, tak už máme vše nachystané, prstýnky a moje občanka už leží na stole, budík mám nařízený na 6.00 ......Dopijeme skleničku a jdeme spinkat. Budoucí manžílek je tu se mnou, rozhodl se tak sám, ráno vstane a pojede domů pro taťku, s ním pro kytičky, obléct a k nám. Jsem strašně ráda, že ho tady mám :-) Všem už jsem popřála, takže se mějte a pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky hodně štěstíčka všem a zítřek si pořádně užijem...Dnes jsem utahaná jako kotě,bylo toho zařizování nějak moc ale snad to dobře dopadně a těším se na fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítejte novomanželky!!! U nás to dopadlo krásně, i když během obřadu nám to brouček komplet prořval :-N Naštěstí pan oddávající pochopil a o dost to zkrátil :-D :-D Jak jsme vylezli ven, tak malý nasadil úsměv a zbytek dne super :-) Jen jsem teda v pátek ochořela a včera mi bylo dost ouvej :-p rýma, krk a hlava...dneska se přidal i malej, tak jdeme ráno k doktorům :-S ale nic mi náladu nezkazí ;-) A fotečky snad budou během týdne, aspoň nějaký :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a to počasíčko nám teda nakonec vyšlo krásně!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim vsechny mlade pani :-).. u nas byla vsechno na 100000000000000%, slunicko se sie ukazalo az kdyz sme prijely na hostinu ale aspon nebylo vedro...paradne sme parily az do dvou do rana a vsichni si to moooc uzily.... jo a prevlek zajicka mel oooobrovsky uspech, sice ze zacatku byl zachvat smichu... snad se dneska dostanu k tomu prihodit fotecky..
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli gratulace, že to tak vyšlo x-) A zajíček mě pobavil :-D :-D
Odpovědět
nazdárek novomanželky, vítejte v klubu :-) u nás to dopadlo také suprově, ANO jsme si řekli hned napoprvé ;-) , slziček bylo málo, vše proběhlo hladce, pařili jsme do 3 do rána, žádný trapas nebyl, ale uteklo to strašně rychle. Počasí také vyšlo, slunce nakonec nevylezlo, ale bylo dobře, že nám nebylo vedro. Dnes je u nás krásně, měli jsme si to prohodit na dnešek. Foto doplním. Zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hlásí se další mladá paní ;-) Bylo to prostě super 8-) Sice se na pár věcí zapomělo, jako třeba že fotograf odešel a nám došlo, že sme ještě nerozkrojili dort :-D nebo nevěsta nebyla přenesena přes práh atpod.... prostě nějak nebyl čas :-D :-D počasí úplně suprový, tatínek plakal dojetím když malej nám nesl prstýnky a moje sestřička ze Sokolova řvala jak želva a my sme se celej obřad jen smáli :-) - já se neuměla podepsat (matrikářka mě dobře zblbla, že nejdřív jméno a pak příjmení a já tam chtěla hodit klasickej klikihák :-)), tak asi 5 minut se čekalo než se podepíšu a ženich byl ji značně nervozní, že sem si to rozmyslela :-D atd....hostina také supr, jen za chvíli nebyl pod stolem jen pes, ale i děti :-D - připíjeli sme si 30 let starou brendy, co Jirka dostal na svou svatbu od svého dědy, který dnes již není bohužel mezi námi a večer sme si zašli sami na Rozhlednu - prostě nádhera x-) dnes si užívám ještě rodinky, zítra musim pravcovně zas do Žatce a přijedu až v pátek večer - takže jak tam najdu internet a budu mít po práci čas, tak Vám napíšu víc, stejně tam budu sama a než sedět na hotelu, radši budu drbat s Váma ;-) Tak se mějte zatim krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ,taky se hlásím jako mladá paní..Počasí super všechno se povedlo ale jsem unavená tak jdu spát a později doplním fotečky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj mladé paní. Až na zlobivé svatebčany to bylo všechno OK, fotograf super, hudba úžasná... Jo a musím se přiznat... zapomněla jsem na novomanželský polibek... museli mi našeptávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak já se taky hlásím jako mladá paní :-) u nás úúúžasnýýýý, krááááásnýýýý, náádhernýý a prostě super :-) oba jsme si celý náš den užili jak nejvíc to šlo, obřad krása, potom pohodové focení a hostina taky luxusní, všem se to moc líbilo, všichni se skvěle bavili, atmosféra úžasná a teď přebíráme dary, slibuji, že fotky dodám zítra, páč dnes jsou jen od známých a navíc mi vylítla nabíječka od notebooku, takže jsem na našem počítačovém stařečkovi, který bohužel usb spojení s fo´tákem jaksi postrádá...
Odpovědět
Profilova fotka
taky se teda hlasím jako vdaná paní,bylo to opravdu super,moc jsme si to užili. Sice jsem začínala být marod,ale i tak to stálo za to. Už jsme hodila nějaké fotečky,ale jen amater. profi budou do 14 dnů. Holky moc,moc moc Vám všem gratuluji !!!!!!!!!!!!! ;-) Dočtu a shlédnu vše později. Teče mi z nosu tak už fičím do postele :-D ......
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už se také hlásím:o)Bylo to krásné i přes malé neplechy.... Jinak gratuluji všem!!!!
Odpovědět
nazdárek novomanželky, to zní, což??? Všem gratuluji, mám v práci fofr, fotky dám asi až doma. Jinak jsem se už podepisovala novým jménem a musím se soustředit na písmenka, do telefonu jsem se také představovala a zní to zajímavě.
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy me prijdete vsechny tak cile, ja mam snad spavu nemoc ci co...prd svatbou jsem spatne spala po svatbe taky a tak sem ted silene unavena a nemuzu se z toho nejak dostat..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli / to bude ono :-) :-) tkanicka - jo naši hosté taky zlobili, zvlášt ři focení :-) nikdo se nechtěl fotit a všichni trajzovali po hradě :-) náš malej látal jak divoká střela a tak ani nemáme společnou fotku nás 3 :-( no jinak píšu z inter.kavárny ze Žatce, mám 2 spolubydlíci a žádná sláva, ale snad to ten tejden přežiju :-D makám jak šroub a k objednávkám, co bych měla dělat sem se ještě nedostala :-) a jak zařídim výměnu dokladů, když sem uplně mimo nikdo netuší :-D zítra budu mít víc času, tak zaběhnu do knihovny (tam by měl bejt internet zadarmo, jen za nějaký jejich členství :-)) z fotkama vás budu natahovat, protože v Aši budu pořádně až tak v listopadu, ale nebojte dočkáte se, myslim na Vás a bylo to prostě skvělý - jen mi příde děsně divný že už je po všem :-( ale je fakt, že sme na sebe s manžílkem hodnější - no taky sde přes tejden nevidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak se taky hlásím jako mladá vdaná paní :) strašně rychle to uteklo, že se mi tomu nechce ani věřit... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se pochlapila a přidala jsem taky pár foteček, zbytek dodám jak jen to půjde :-) čekala jsem na ty profi :-) tak snad se budou líbit :-)
Odpovědět
petu: pěkné fotky a nevěsta se ženichem také. Ale abych ti řekla pravdu, vůbec bych tě nepoznala, co máš tady fotečku, tak jsi úplně někdo jiný. Ale moc hezké. Tak ženušky, kde to vázne, hoďte sem fotečky :-)
Odpovědět
yourly: taky pěkné fotky, prostě nám to všem moooooc slušelo. Já bych si to opravdu klidně zopakovala, bez těch příprav, samozřejmě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jíto: děkujem, taky mi to pár lidí už řeklo, ale ne ti co tam byli :-)
Odpovědět
petu: jsi technický talent?? Nevíš, jak mám zmenšit fotky, abych je sem mohla přidat?
Odpovědět
Profilova fotka
ja se porad k tem fotkam nemuyu dostat ale snad to bude brzy... brumdi: obcanku si muyes udelat kdekoliv, v jakekoliv obci s rozsirenou pusobnosti
Odpovědět
tuli: ahoj manželko, už jsi to dospala???
Odpovědět
Profilova fotka
jita: konecne se citim dobre vyspana, ale vcera odpoledne sem si vzala kousek svatebniho dortu a bylo mi vecer tak silene zle, jako uz dlouho ne, asi tam dala neco na co sem alergicka:-( jeste ze sem na svatbe mela jenom kousicek..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak my si zítra jedeme pro oddací list a vyzvednout poslední drobnosti, co jsme nechali u našich a v pondělí se vrhneme na nové občanky a řidičáky :-) Už se moc těším x-) Jinak nespavost mě trápila před svabtou, co jsem přisuzovala přemýšlení, co ještě nemáme :-N a teď mě trápí nespavost, páč se mi vybavuje pořád náš svatební den a všechno kolem :-N nějak mi pomalu dochází, co se stalo a že to bylo úžasný!!!! x-) Petu fotečky krásný, moc ti to slušelo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
makak: v pondeli asi vyrizovat nic nepujdes :-) koukni na datum..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?