Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: to je škoda,nemužeš ho mít ani na řetízku?
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem prohlížela alba a nechápu ty holky co mají svatbu za rok a už teď plaší..Já osobně to vím 4 měsíce a před 3týdny jsem změnila šaty..Vubec si neumím představit že bych si je vybrala už před rokem a musela čekat takovou dobu.. Máme svatbu za 3dny a ještě pořád mě to nebere.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
katka - no asi ne, abys ho pak náhodou nekoupila s masem až pudeš na nákup do Tesca :-D :-D :-D jinak to taky nechápu, včera sem teda blbla taky, že sem chytla nerva, ale v podstětě jediný co sem měla dřív, že sem si nechala šít šaty a prstýnky (to dřív) - a zbytek sme zařídili vpodstatě během tejdne :-D a ted´sem naprosto v klidu až jsem pomalu v takovym rozpoooložení, že je mi to úplně jedno, jak to nakonec dopadne :-D a ted´jsem i ráda, že bude malá svatba jen odřad a pak hostina pro rodinu a svědky 18 dospělých, 3 malý děti pes a zřejmě i pan fotograf - ale to sem s nim domluvená, že se rozhodnu na místě obřadu zda budeme chtít nafotit ještě hostinu - on počítá prej se vším :-D :-D :-D no a pak si jen my dva spolu s Jirkou hezky projdem na Rozhlednu s flaškou ledováýho vína a vychutnáme si to ;-) jen když tohle někde řeknu tak na mě všichni koukaj jak na blázna, že na svatbě se prej má slavit, pařit a opít :-N - tak to teda ani náhodou :-| nakonec sme se s jIrekou domluvili, že tim že pro kamarády v den svatby nic nebude, jelikož opravdový zájem mělo jen pár, zbytek se neobtěžoval ani ozvat - tak pak někdy v říjnu uděláme jen takový malý posvatební posezení a popití :-) ;-) tak se zatim loučim, musim se zbali t anajít spoje do Žatce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já teda patřím k těm ,,bláznům,, a např.svatební oznam jsem měla už v 11/2008,v únoru si jsem měla rezervované šaty...na druhou stranu jsem si vše dělala v pohodě.Nemám až tolik času po práci na zbyt...ono na mě ani po páté na mě nikde nečekají... :-| Ale je jasný,že stihnout se to dá i v zašším termínu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,protože od zítra čeprám dovolenou a nevím jak se dostanu k PC,tak vám všem přeji,aby to bylo prá dle Vašich představ,vyšlo pokud možno počásko,ale hlavně ať nám to vydrží! Budu se moc těšit na fotečky!!!!!!!!!!! pa pa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak me dneska vytocila matrikarka, nejdriv me 15 minut nutila varhanarku a nechtela pochopit ze ji nechceme a pak em rekla ze nejde aby si lidi sedli a pak sel zenich a pak nevesta ze musi jit zenich v cele lidi a proc to chcem tak blbe..tak se s ni asi v den svatby pohadam ze to bude jak ja chci a at mi da pokoj a dela svoji praci a neplete se do nasi svatby..nevim proc by jako musel chodit se svatebcanama a recma ze se to tak dela me fakt nepresvedcila..
Odpovědět
Profilova fotka
jako ale vždyť je to normální, že jde nejdřív ženich, pak všichni ostatní a pak nevěsta, max. může nevěsta chvíli počkat, až se všichni usaděj ať je středem pozornosti, až bude procházet tou uličkou... nechápu, mě akorát dneska volala matrikářka jak s hudbou, že si tam něco špatně odškrtla :-D ale domluvily jsme se a je to v pohodě :-) jinak jako super - tchýně měla domluvenou novou kuchyň a měli jí včera přivézt a dneska se tam jdem podívat a kuchyň nikde, že... to bude super :-) většina hostů se má scházet tam a všichni se těšili, jak uviděj už novou kuchyň :-D takže tchyňka nasr... ale aspoň na nás byla milá a v pohodě.. jen mě opět dostala tím svým, že nechápe pro č se my dva zrovna berem...
Odpovědět
Profilova fotka
petu: ja vim ze to tak vetsinou byva ale ja to prave tak nechci, nelibi se mi ze zenich jde predevsema a vlastne ho nikdo nevidi a pak tam chudak musi cekat az si vsichni sednou...proto to chci mit tak jako kamaradka..proste se vsichni posadi a pak teprve pujde zenich a pak nevesta...kdzy to jde na jinych svatbach tak nechapu proc by to nemohlo jit i na ty nasi
Odpovědět
Profilova fotka
Když už si stěžujeme... :-p Moji kluci šli ven a stavili se u tchánovců´...tam se zvesela pečou koláčky a ptala jsem se, kdy je máme vyzvednout. Tak prý ať se stavíme dneska večer, nebo zítra dopoledne, když jsem je prý já NUTNĚ MUSELA MÍT, NEŽ ODJEDU!!! Uvedu na pravou míru-tchýně se mě ptala, kdy je chci a já jí řekla, že mi to stačí, když je přivezou v sobotu až přijedou, že je stejně budu plnit až se pomalu začnou lidi chystat k odjezdu a ona sama řekla, že polovinu udělá v úterý a druhou ve středu, abych si je odvezla už zítra!!! Tak mi řekněte, kde se stala chyba 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: jo takhle, já tě špatně pochopila pardon :-) jo tak proč, ne je to náš den, tak musí chápat, že my si ho chceme užít podle svého, ne? ježiš proč ty baby všechny ty poslední dny příprav stěžujou a pořád s něčím s prominutím vysíraj???? Máme toho dost samy se sebou jako nevěsty a ještě řešit takovýhle blbiny, jestli jo nebo ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,dočítat už nebudu... nejsou síly... škoda že jsem tu jindy než všichni ostatní. :-( Tak jsme dneska pekli první várku koláčků. A zase se nám to tu sype... chtěli jsme vyzkoušet jestli nám půjde to pracně vytvořený DVD v restauraci a paní nebyla schopná pustit projektor, tak zítra dopoledne tam ještě musím... Už aby to bylo za náma !!! Dneska bylo u nás krásně, na večer decentní deštík a ještě teĎ je skoro 20° ... škoda že není sobota
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, holky, tak já se hlásím, dneska jsem se probudila z ničeho nic asi o půl třetí v noci... hrozně mě třeštila hlava a musela jsem si dojít pro ibalgin a hodinu mi trvalo než jsem zase zabrala... zaačínají mi nervičky pracovat... tkani: u nás bylo tak včera krásně, sluníčko a i docela příjemné teplo :-) já si myslim, že my budeme mít taky krásně, teď už se snad trefí do počasí ... :) dneska odpolko jedem s mamkou vyzvedávat šatečky :-) hroooooooozně se těším :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky,tak já měla hnusný sen,ale o svatbu ani tak nešlo,zdálo se mi že náš malý skončil v nemocnici (nevím proč),že jsme tam oba dva řvali....no hnus,furt na to myslím...... :-| Zrovna se chystáme k našim,a pak pro cukroví na výslužky a odpo to chceme zavést i s alkoolem do hospy ;-) ,až toho nemáme zítra moc,jo a jdeme ještě vlastně pro ty myrty ;-) ,takže zase celý den v čudu :-S 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko tak u nás je to dneska pěknej hnus..Uplně šedivo jako by mělo snad sněžit :-S Počasí je asi jediný čeho se bojím..Jinak dneska mě čeká velký uklid,zítra mám celý den zabitý vyzvedáváním všech možných věcí a přiletí už i svědek tak nebude čas na nic. :-) Už ať je sobota tak kolem poledne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hlasim ze v brne je taky hnusne ale podle predpovedi se to dneska vyprsi a zitra uz to bude lepsi a v sobotu ma byt pekne... hned mam lepsi naladu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...tak já už mám sbalený všechny svatební věci, ještě běžný věci a odpolko si nás vyzvednou naši!! x-) Zítra objíždění a vyzvedávání a přípravy a už je tu sobota!!!! x-) A počasí... :-p dneska je tu jak v listopadu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
makak neboj pocasi bude krasny, dedecek mi to tam z vrchu jisti a zatim me nikdy nesklamal... me dneska od jedne cekaji vysluzky a pak rozvoz takze se do postele dostanu zase pozde :-| a v patek jdem od 6 zdobit sal takze zase se nevyspim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no tuli: já bych radši akčně někde něco chystala a připravovala, než abych seděla doma na zadnici a čekala na sobotu... u nás je sice pod mrakem, ale je docela teplo... tak doufám, že odpolko se trošku vyjasní :)
Odpovědět
Profilova fotka
jasne ze sme rada ze mam co na praci ale posledni dobou se do postele dostavam pozde a rano pred sestou se vzbudim a nemuzu uz spat, tak se bojim abych v sobotu neodpadla nebo nemela kruhy pod ocima..
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to přesně mám to samý, včera jsem do deseti dotiskávala svatební noviny...
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli tak s tím počasím teda budu počítat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi natrhl nehet... jsem zvědavá, jestli ho do soboty udržím na místě.Po víkendovým úklidu už tu mám zase solidní bordel... Konečně dorazila poslední svatební zásilka... docela jsem si oddechla. Znova musím předělat video a připravit věci na auta, pečeme koláčky ... A vyrážím do práce, takže už si zase moc nepočtu... Kdybych už jsem nezavítala, tak vám všem přeju sluníčkovou sobotu a ať vám to vyjde podle vašich představ...
Odpovědět
zdravím vás, kolegyně :-) u nás od rána prší, ale teď se to možná začne vybírat, jinak je obloha jeden velký opar. To budou nervy s počasíčkem, co?? Já nosím zásnubní na levém prsteníčku, v den svatby do přendám na pravý, aby bylo místečko na snubáček :-) a pak to tak budu nosit pořád. Mě se to nelíbí, když jsou oba na jednom prstíku, přijde mi, že zanikají oba. Nehty se povedly, mám jen francii a na prsteníčkách kytičku. Decentní
Odpovědět
Profilova fotka
u nás pršelo jen chvíli, taková lehká přeháněčka a teď se škrábe trošku sluníčka... já bych řekla, že počasí bude na jedničku...
Odpovědět
Profilova fotka
mám vyzvednuté šatičky, upravené na míru a vysí u sousedky na skříni, aby je ženich doma neviděl :-) jsem nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak počasí má být suprovní,tak nám to vyšlo :-D ,jdu Vám všem popřát,at nám to vše vyjde !!! Zítra tu už nebudu mít čas zajít. Tak si budeme držet palečky navzájem,pak už se budu těšit jen a jen na info a fotečky :-D . Holky držte se už je to TU !!!!!!!!!!!!!!! Ani tomu nemůžu uvěřit,a nervozní nejsem teda vůbec,se až divím. Tak se mějte,jo a hodila jsem posl. fotečky z příprav ;-) ,balení výslužek.....papa
Odpovědět
Profilova fotka
Už máme půlku dortů doma... musela jsem vystěhovat všechno jídlo aby se to vešlo do lednice... po svatbě dám fotky do alba
Odpovědět
Profilova fotka
pro vás všechny, holky moje, moc děkuju, ž jsme si spolu mohly ukrátit chvíle čekání a příprav, všem vám i sobě přeju, aby se nám ta naše svatbička vydařila přesně podle našich přání a představ, aby vše klaplo jak má a abychom si to hlavně co nejvíc užili a měli na co vzpomínat. Tak hodně štěstí a držte se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, i když nám bohužel tento vysněný termín nevyšel, na vás budu moc myslet a přeju hodně štěstí a lásky! Počasí budete mít nádherný, přesně takový, jaký jsem si přála já...takže vám straně závidím a doufám, že i já se nakonec s tím svým milovaným dostanu pod čepec....myslím na vás. ;-)
Odpovědět
holčičky moje, to tak krásné, jak to uteklo a my jdeme do finále. Už to na mě asi taky leze, v noci jsem se probudila ubulená, zdálo se mi, že jsme doma zapomněli občanky a prstýnky, tak jsme rychle jeli pro občanky a ty prstýnky jsme stejně zapomněli a místo obřadu ve 12, jsme se brali až po 12.30 a bez prstýnků. Takže bacha na to, ať na nic nezapomenete. Včetně mě, že jo!! :-D Jinak doufám, že to počasí opravdu zítra vyjde, u nás je pořád ošklivo, ani prádlo nechce schnout :-( Včera u nás byli na vínku svědkové, tak jsem své svěkdyni říkala, že se moooc těším, až si sem dáte albíčka a já se na vás budu koukat. Takže kočky, jsem dnes nějaká citlivka, tak ať se vám zítřek vydaří, ať vše vyjde do posledního puntíku, ať je to prostě suprové podle vyšich představ. Jsem ráda za všechny vaše rady i pomoci a těším se na vás třeba v pondělí :-D Už musím jít uklízet, měla jsem plánů, co vše nestihnu a už se to hroutí ;-) Ale jestli budou umytá okna nebo, na tom svatbička přeci nestojí, ne??? Takže se pro dnešek asi loučím. Papa.... budu na vás myslet.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?