Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita: to my jsme měli s koláčema taky, tak uvidíme, jak dopadnem s dortíkama, u nás se výslužka dává až když se ženich s nevěstou loučí s hosty, co už jedou domů :-) před dáváme jen koláčky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jito. já mám na auto kytku a taky jí budu mít na přísavce, mělo by to držet :-)
Odpovědět
když já se bojím, abysme to neztratili :-) Klučina má přísavky 3, nohy a zadek a na panenku jsem koupila 4 přísavky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak už mám za sebou manikůru a pedikůru a jsem spokojená :-) Jé holky, já už chci mít zase svůj klid :-N
Odpovědět
makam: to je dobře, že jsi spokojená a že sama sobě líbíš :-) já jdu na nehtíky dnes odpoledne, tak jsem zvědavá, dlouhé nehty mívám, ale své ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já normálně dlouhé nehty nemám, kvůli malýmu, věčně jsem ho rýpala :-N :-S ale teď to těch pár hodin vydržím a pak půjdou zase dolů :-)
Odpovědět
a dávala sis nějaké zdobení?? Já budu chtít něco jednoduchého, aby to nebylo moc nápadné, pak je mám v plánu také shodit, ale třeba se mi budou líbit a nechám je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám jen francii a na tom po jedné kytičce :-) Je to decentní a hezký :-) Já si na ně třeba taky zvyknu, ale ono věčně přebalovat a převlíkat a krmit...myslím že by brouček vypadal jak po boji :-N :-D :-D
Odpovědět
já jsem zvědavá na sebe, jak dlouho mi vydrží, ještě do svatby musím vyprat, chtěla jsem umýt ještě okna a pak udělám v pátek velkej úklid. Tedy uklizeno mám normálně :-) , abyste si nemysleli, ale toto bude hloubkový úklid :-D , tak snad mi nehty neulítaj
Odpovědět
ještě by na tebe přišla sociálka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No právě :-N :-D Takže já si radši počkám na nehtíky, až bude bez plín a relativně samostatnej na oblíkání :-D tak možná rok až dva :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jitu: no ja sem si koupila kostym kralicka, tak sem zvedava jaka bude reakce, chtela sem na svatebni noc neco co fakt neceka :-)) jinak pred chvilkou sem prisla z manikury a super, jenom sem ted totalne neschopna odemceni dveri mi trvalo pet minut :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tuli o tom přesně mluvím, o těch dveřích :-D jen já bych si přitom asi zmrzačila syna :-D :-D A kostým králíčka super, chtěla bych vidět tu reakci :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja vam pak napisu jaka byla reakce... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No na to se budu děsně těšit :-D :-D A to myslím upřímně ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pridala sem do alba nechtiky jaky mam, pani se silene povedly jsou presne podle predlohy.
Odpovědět
Profilova fotka
jej, já jdu na nehtíky až v pátek, tak doufám :-) ale já už jsem gelíky měla předtím, do obloučku a ne moc dlouhý, jen abych měla upravené tlapky a aby to hezky vypadalo a tak to chci i teď :-) bílou klasiku nechci, když mám šampáňp šaty, takže jsme se domluvili na lehce meruňkové aby to bylo sladěné s kytičkou :-) a komplet celou svatbou :-) prostě meruňkový je všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: jsou fakt super, krásný :-) moc se mi to líbí :-) holky já už se tak těším, až budem ty krásné nevěsty :-) si pamatuju, jak jsme byli na tý svatbě u kámošky, tak se střídala jedna svatba za druhou a všichni hosti se shodli na tom, že ta jejich nevěsta je ta nejkrásnější :-D tak doufám, že u nás to bude taky tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu: neboj my budem taky ty nejkrasnejsi nevesty...jee ja uz se na to tak tesim ze v sobotu bude den kdy se o me budou porad starat a kazdej se bude ptat jak mi je a jestli neco nepotrebuju :-) aspon jeen den budeme za princezny a budou kolem nas lidi skakat a starat se o nas :-)
Odpovědět
tuli: nehtíky jsou krásné, takové bych také mohla ;-) no, tak to já kdybych se předvedla manžovi jako králíček, tak bych tu reakci radši slyšet nechtěla :-D on na to prostě není
Odpovědět
Profilova fotka
jj, na to se taky těším :-) halvně se těším na reakci ženicha, až si pro mě přijde... on mě v šatech neviděl, ani neví jaké budu mít, jen že korzet se sukní a vlečku :-) neviděl ani fotky :-) jsem se bála, že to nevydržím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu: me taky zenich nevidel a ja porad mlzim takze vubec netusi :-)
Odpovědět
mě taky v šatech neviděl, ale šaty na ramínku jo, pádím domů, začíná mi svatbení dovča, musím vyprat, pak na nehtíky atd....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu na nehtíky také až v pátek,ale jak pet jsem je už měla,tak že by v tom žádný problém neměl být... Budu si nechávat jen francii,nic víc. Jinak včera jsem byla pro prstýnky a jsou krásné,ale máme doma něco s pc a nejdou vkládat fotky:o( Každopádně velikost i vzhled je perfektní. ;-) Já mám dovču až od zítra :-( ,ztak že dneska v práci budu muset být dýl,abych vše měla z krku a nemusela na nic myslet,no a pak doma,domejt druhou část oken,chci povlíknout a vyžehlit.Ale jinak by mělo být vše...Pak nás ještě čeká mytí aut,příprava dekorace,abych pak nemusela lítat sem tam.. Jooo,chtěl jsem se zeptat:zásnubák se sundává nebo se na něj navléká snubák????? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
PS:pro přítele budou šaty také překvápko...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu na nehtíky v pátek ráno,šaty budou taky překvápko,uvidí mě až na obřadě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jdu na nehty taky v pátek ráno,a šaty samozřejmě taky neviděl, straším ho,že budu mít mini :-D . Ale abych pravdu řekla,jsem z toho kapánek nervozní,jestli se MU budu prostě líbit. My se nikdy nebavili o tom,jaké šaty bych JÁ chtěla mít.....tak doufám,že se ve dveřích neotočí a neuteče (dělám si legraci :-D )......No nic,za chvilku fičím ke kosmetičce.....papa
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: já mám zásnubní na pravém prsteníčku, takže mě vadit na snubák nebude, ale po svatbě půjde i zásnubní na levou ruku ke snubnímu prstýnku. Někde jsem četla, že nevěsta ve svatební den má mít pouze zásnubní prstýnek, žádný jiný...
Odpovědět
Profilova fotka
To bude pro mě hrozný nezvyk.Zásnubák mám už od 09/2007 a ještě se nestalo,že bych ho sundala na dýl než pět min (mazání,solárko,vaření a pod.)....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, číst Vás nebudu a jen dnes naskok. Včera jsem chytla děsnýho nerva a byla hodně nepříjemná 8-( že se nic nestíhá a nic nebude jak si představuju (svatba) atpod........... musela sem si dát panáka a až pak sem se uklidnila. Ten můj brouk mi vysvětlil co blbnu, že všechno máme a už v poho a nic neřešim - je mi fajn 8-) Jinak se byla dneska poprvý v práci (teda jen vstupní školení) na ostro hned zítra a Žatec, pak kvůli svatbě v pátek nepudu a av pondělí zas - největší sranda je že další 3 nákupčí co tam budou na hotelu ubytovaný se mnou - jsou 3 mladý kluci :-D jen mě štve, že hned budu muset snubák sundat, jelikož budu dělat s čerstvýma potravinama a tam prostě v práci být jakékolůi šperky nesmí, takže bud´nechat doma nebo zamknout někam do trezoru :-p - to mě přímo štve - konečně snubák na ruce a a bych ho hned sundavala :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?