Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makak... proto jsem odmítala ten hotel, protože to by se čekalo, že když už to zaplatíme, že něco bude :-D... a takhle to já neumím Petu... to máš dobrý :-D ... já doufám, že to přežijeme střízlivý
Odpovědět
Profilova fotka
tkani přesně tak...ještě byste si mohli říct, že když už jste to zaplatili, tak se snažte :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky na svatební noc nehrajem nejsme naivni 15ky :-) Jo jinak holky mám za sebou seskok a přežila jsem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
katko máš mlj obdiv, já bych neskočila 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
makak - no vidíš budem to mít stejně a souhlasim s Tebou i co se týče toho sexu :-D jinak pořád špekulujeme zda udělat ještě večer nějakou mini oslavičku jen s pivkem a obloženejma mísama - jenže Jirka dal vědět pár lidem a nikdo se neozývá :-N, tak mu říkám, že mu asi nikdo nevěří, že se fakt po těch letech bereme :-D :-D, tak že to rozlousknem zítra a jestli nic večer nebude, tak asi malýho necháme u babi a uděláme si sami dva vejlet na Rozhlednu s flaškou ledovýho vína x-) tak se mějte krásně a zatim se s Vámi loučim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem se dnes první noc pořádně nevyspala... před čtvrtou jsem se z ničeho nic vzbudila.... čumim do stropu... a nic, zabrat ne a ne a takový divný šimrání kolem žaludku a takovej zvláštní pocit :-) neříkám, že to nebylo příjemný, ale ve 4 ráno... :-( bych teda radši spala... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, mám v albu zkoušku účesu, budu mít dlouhé vlásky můžete mi napsat kritiku a já si to odpoledne přečtu ted nemám čas, musím pracovat, zítra jsem tu poslední den a pak mám už dovolenou
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: to je krááásnýýý, moc ti to sluší, fakt, vypadá to úžasně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: je to super :-) a na šatech to ještě víc vynikne
Odpovědět
Profilova fotka
Ajojky :-) Brumdi :-D :-D lowe účes super x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko,já jsem tady snad jediný kritik ach jo :-( Lowe:dlouhý vlásky o.k.,moc ti sluší,ale nelíbí se mi jak je to řešený za čelenkou. To fakt hrůza,jako jediná jsem měla výtku k líčení k účesu.....ale nemyslím to zle! Co se týká svatební noci,tak si žádné iluze nedělám.Buď nás přemůže alkohol nebo únava:o))),ikdyž já pít moc nechci. Holky,dává se vývazek s mirtou i nevěstě?A co ženich,svědek a tatínkové,když jsem jim nechala udělat kytí do klopy....asi také být nemusí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nevěstě ne, ženich má mít korsáž - jeden květ jako je nevěstina kytice a svědci a tatínkové normálně vývazek, nebo někdo dělá větší vývazky.. to záleží na konkrétním páru, jak to chtějí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já dávám vše ještě do kupy, aby to klaplo a nervozni nejsem ani trochu 8-) spíš mám strach, aby sme neodpadli nemocí - hlavně malej - jelikož švagr měl dnes horečky, tak snad se z toho vykřeše - já ted´řešim co na auta - mám něco málo z výzdoby, ale neumim si to představit - a hlavně bude děsně málo času a kdo to vůbec bude dělat atpod...........no a hlavně aby nepršelo a nebyla klendra jako dneska - dsnad se to vyčasí ;-) přidávám, taky fotky ze zkoušky účesu a za chvilku letim na zkoušku líčení :-D barbuch - tak mi to zkritizuj, stejně už to měnit nebudu :-D jinak nevěstě se nedává a svědci, ženich, tatínkové pokud maji korsáže, tak taky nic ;-) zatím se mějte krásně, přeji hezký den všem
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já jdu tisknout naše svatební noviny, tak držte palce, ať to správně poskládám :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji¨ barbu: nevadí, je to dobře ta čelenka, tojsem tam jen já píchla, a vzdadu budou trochu jinak, bude tam taková ta boulička, nebo jak to nazvat
Odpovědět
Profilova fotka
lowe falešný drdol, ne? :-) je to fajn, mě se to líbí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: tak pěkný účes :-) taky budu mít růžičky ve vlasech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - mě se to taky líbí, jinak mě to bude kadeřnice ještě ráno v sobotu natáčet, takže budou ty vlasy nadýchanější - ale úplně si libovala, že z dlouhých vlasů jde učesat cokoli :-D nic mějte se, letim na zkoušku toho líčení a na manikuru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi super účes ;-) Já se na něj chci vrhnout během dneška, tak snad malej dovolí :-N se spánkem to má na háku, tak to musím zkousnout s ním :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hurááá, konečně jsem se dovolala pánovi, který má hrát při obřadu :-) tak večer se za ním pojedem podívat, abychom se domluvili co a jak, uvidím, jeslti mi klapnou ty moje vybrané písničky nebo jestli vyberem něco jiného... ale aspoň jsem se mu dovolala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi:asi tě překvapím,ale účes se mi líbí ;-) Lowe,jj,ta boulička mi tam chybí,ale určitě v sobotu to bude skvělý a krásný! Jinak si představte,že jsem měla dohodnutého DJ,tak jednak mi volal,že musí na jinou akci a že za něj pošle náhradu a hlavně rozpočet mi poslal o 2-tisíce dražší ]-( ,ale co těď,hledejte si někoho na sobotu....
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: fakt propracovaný, jak to trvá dlouho, já jsem za 1,5 hotová ;-) jinak můj účes bude propracovaný až v den D., a hlavně navoskovaný, třipky atd atd
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít vlasy rozpuštěný a uhlazený žehličkou :-) Teda pokus mě malej nechá :-N jinak budou prostě jen rozpuštěný. Rovný je docela mám od přírody, tak to nebude tak bolet :-D A ve vlasech čelenku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mít učes podobný tomu v albu,akorát to nebude tak uhlazené,tak že prodloužení vlasů bylo trochu zbytečné... Vůbec jsem netušila,že existuje něco jako drátěnka,čímž ty vlasy vypadají bohatší v tom drdůlku.A já si myslela,že všechny ženský mají vlasy až po zadek...ono existuje takový chyták :-) je to asi zvláštní,ale čím víc se blíží den D,tak jsem víc a víc v pohodě. Dneska jsem se dívala na předpověď počasí a nijak mě ani nerozházelo,že na Liberecku bude lejt jak z konve.... To u Lowe by mělo být krásně a dokonce až 25 stupňů Už se moooc těším!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Barbu mě to taky nějak nechává chladnou, myslím to počasí :-N Taky se budu vdávat na Liberecku a navíc tam, kde je vždycky o kus větší zima než běžně ve městě a nějak to neřeším :-N V korzetu přežiju obřad, pak si vezmu nějakou mikinu a nakonec skončím v civilu, tak bude klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mi právě taky....obřad je v Velkých Hamrech a hostina v Kořenově,což cca 10 km od Harrachova.A vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky počasí bude všude dobrý.... 19 - 23 st. suchý a teplý víkend :-D myslím že tohle jediné co se nedá ovlivnit nám vyjde, to mam radost. Já si to takhle přesně přála. Jinak to tu nestíhám číst a reagovat... píšete jak o život ;-) . S účesem mě kadeřník řekl, že zkoušky nedělá, protože neučeše dvakrát stejně, takže poprvé v den D a když viděl obrázek, řekl, že si mám vyhradit dvě hodiny. Takže vstávám v 5 ráno.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás obřad v Kamenickém Šenově a hostina na Práchni...je to o dost výš :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no z počasí jsem měla taky vítr, protože když jsem koukla na dlouhodobou předpověd ráno na seznamu, tak tam byl déšt, ale pak mi kamarádka poslala mail, kde píšou že má přijít oteplení, ale pořád je jen pondělí a do soboty daleko, no snad nám to všem vyjde ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?