Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Petu jestli bude pršet, tak to tak prostě mělo být ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, aspoň nám naprší štěstíčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska jsem tu zas trošku poklidila, musim postupně likvidovat takový ten můj nepořádek studenta :-) abych to pak zase našla a vypadalo to tu jako u lidí :-D od holek jsem ještě dodatečně k narozkám dostala kytičky - orchideu a ještě nějakou... tak jsem jim i musela najít místečko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se na úklid chystám už pár dní, ale stále bez úspěchu :-N Základem je, aby kluci vysmahli, což se nějak nedaří :-N Malýmu lezou 4 zuby najednou, tak je "děsně příjemnej" :-p čili na návštěvy u babičky to nějak nehrozí :-N Snad příští týden vydrží aspoň těch 10minut obřadu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no to doufej, zoubky jsou mazec... já teda iosobně zatím děti nemám, ale vím jak bojovaly kamarádky se zoubkama...
Odpovědět
Profilova fotka
hele, tak mě napadlo, co Katalines, naše zakladatelka??? a tresi? víte někdo něco???
Odpovědět
Profilova fotka
Petu m už máme zubů hodně, ale už lezou stoličky a ty ten náš nerváček nějak nemusí :-p a můžu ti ze svý zkušenosti říct, že z druhý ruky je to houby proti tomu, co to opravdu je :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makak : naprostý souhlas :-D ,jak malému rostli zoubky,tak to byl mazec. Vůbec po nocích nespal,ted mu v listopadu budou 2 roky,a až ted jakž-takž začal spinkat celkem v pohodě :-p . Jinak je to miláček,sice ted začínáme mít takové to zuřicí období (pištění,kopaní atd),něco na mé nervy,ale jin ak je to v klídku. Sice zatím o druhým neuvažuju,přítel druhé samo chce,já neříkám,že nikdy,ale ted prostě nechci (třeba z jara už budu mluvit jinak). Každý mi říká,že druhé mimi budeme mít andílka,že prý to tak většinou bývá. Že bude spinkat a tak ;-) . Malý je ted taká mamula, tak jsem zvědavá jak to bude v tom kostele cca 20-30 minut,jak to vydrží :-S . No uvidíme.......... V pondělí máme koláče (se teda moc netěším,abych řekla pravdu),no ale musí se. V uterý mám finální zkoušku šatů,tak na to se těším x-) Ve středu odpoledne u kosmetičky,ale jen na obočí,už mi do obličeje nebude "špárat" bo,to by do soboty už nezmizlo. Zrovna mám takového "bedara" na čele,nesmím na něho šahat,tak se držím :-D Ve čtvrtek,další šílenství a horší než koláče,balení výslužek cukroví......Zavést hned do hospy i s alkoholem + ještě zajed k babi,domluvila se sousedkou,že ji můžeme orvat keř (myrty :-D ) No a v pátek, ráno v 8 pedikura v 9h nehty,no pak asi pro šaty + vyzvednout dort + minizákusky a zavést s ovocem a slaným pečivem do hospy,večer pčedat malého tchýnce a pak můžu PadnouT :-p :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bré ránko :-) Jani u nás už je taky vztenání, zkouší to jak může a to je mu 13měsíců :-N Ale i kdybych ho během toho obřadu měla mít na ruce, tak to neřeším, hlavní, že to prožije s náma :-) Jinak já mám tenhle týden z počátku klid a pak už ne :-N Jen si dneska vyzkouším ten účes, ještě si musím udělat obočí, pedikůru a bude zatím klid. Ve čtvrtek mě vyzvednou naši a pojedeme s malým k nim a tam to bude. Udělat výzdobu, vyzviednout jídlo, květiny a hlavně vše připravit :-o :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dobré :-) tak já jdu na kosmetiku v úterý, udělá mi zlehky čištění, kvůli makeupu, aby to líp vypadalo, pak obočí, protože při něm červenám... a neche se tomu dolů, pak mám středa volno, čtvrtek si jdu vyzvednout šaty a úpravy udělají na místě... pátek musíme doma uklidit, něco přichystat na snídani v sobotu, pak jedem s mojí svědkyní ke kamarádce na nehtíky a pak si musím umýt hlavu a to bude všechno :-) pak jen sobota ráno... to bude zmatek... ráno kadeřnice, pak letět ke kosmetičce na píčení, pak domu, nasnídat, přivítat hosty, pak oblíknout a čekat na ženicha, jestli si to nerozmyslí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu: tak to ma sjeste dobrou predpoved ja nasla ze ma byt 13-17 a prset... ale oni to urco netrefi, dneska melo byt hnusne a odrana je tu krasne skoro zadny mrak..jo a ptala ses na holky tak ja vim ze treisi to mela mit az v rijnu a podle poslednich zprav to posunuly myslim az na pristi rok, mela jit na nejakou operaci
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tuli: jako víš jak to s tím počasím je, jednou řeknou to a další den je všechno jinak, takže ve čtvrtek se kouknu na předpověď a stejně to do soboty ještě změní :-D jj, tresi byla hodně marod, chudák... :-( ale umí se s tím statečně rvát a to je moc dobře ... a katalines jsem koukala, že to snad odpskla úplně, v seznamu nemá datum, kdy je svatba, nebo jestli už byla... ale v albumu má pořád 19.9. ale nevím, kdy naposled tam něco aktualizovala...
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky sem se divala, a je zajimavy jak malo holek co je na zacatku diskuze 19.9.2009 se bude skutecne toho 19. vdavat.. jasne ze vim jak to s predpovedi je, dneska rikaly ze bude hnusne a bude prset, a tady jaksi neni z ceho prset tak at koukaj at je to v sobotu stejny..
Odpovědět
Profilova fotka
jj, u nás je sice zataženo, ale na déšť to rozhodně nevypadá... příští týden by mohlo být stejně jen s troškou sluníčka navíc :-) a možná lehkým deštíkem hned z rána, pak už ne :-) jj ty skalní jsme tu jen asi my a Lowe, nebo ještě někdo???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, koukala jsem, že tahle diskuze začala loni v červnu...to jsem ani ještě netušila, kdy se vezmeme a připravovala se na porod :-N O svatbě a potažmo termínu jsme se domluvili až letos v březnu :-N :-D a připravovat začali někdy v červnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee to ja sem vedela ze se vezmeme 19.9.2009 uz od 20.10. 2006, kdyz sme se den po te co me pritel pozadal o ruku dohodli kdy to spachame..
Odpovědět
Profilova fotka
My měli "první" termín 6.6.2008, to jsme si dali už v roce 2007, ale pak jsme si splodili synka a termín se posouval :-N no a letos to konečně vyšlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no my máme tendle termín v merku už taky tak cca 2,5 roku (jak jsem otěhotněla),ale utelko to jako blázen :-D ,plánovta jsm e začali po novém roce,a já se na BRM přihlásila začátkem března. Je fakt,že jsem o tomdle neměla ani páru,kámoška mi to poradila,a ještě že tak,protože nebýt brmka,tak nemám na svtabu nic :-D . Hodně mi to pomohlo,inspirovat se + e-shopy ......takže já jsem strašně ráda. To můj chlopek,je počítačový antitalent (nebaví ho to,a a že to k životu nepotřebuje),a vždycky jak mě tu vidí "zase" sedět,tak říká "zase sedíš u té černé klebety?" (myslí tím noťas),a já mu říkám "nebýt té černé klebety,tak máme na svtabu akorát prd" :-D :-D ;-) Dneska jsme byli na mši,byl úplně narvaný kostel a jak pán farář četl naše jména,a že máme v sobotu v 11 h svatbu,tak jsem holky cítěla jak rudnu v obličeji,jak se na mě pár lidí podívalo (co mě znají), no jsem už zvědavá na ten obřad ;-) Jo holky a co se týče počasí,tak na to jsem se už vyprdla,je fakt,že to furt mění. Jak jsme jeli v autě tak tm říkali,že od středy se prý mají zvedat teploty až na 23 st. a polojasno s přehánkami,tak by to bylo fajn. Dneska je též super,sem tam vyleze sluníčko a není kosa,takže takhle by to bylo úplný ideál :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak? Za chvíli je to tu :-D Jinak já si včera užila Toulavej vítr a do postele sem se dostala až v 1 hodinu a ještě ted´mě bolí nohy od tancování :-) svatba se neřešila, jen jedna kámopška mi to chtěla vymluvit :-D :-D no já sem úplně v klidu, střihnem si obřad, pak jen hostinu pro rodinu a svědci - bude nás 18, 3 malý děti a jeden pes :-D a asi to rozpustíme - v tý restauračce určitě - tam můžem být jen do 5, pak má salonek zamluven někdo jinej (nám to na obšěd bohatě stačí) - jen špekuluju jestli fotogafa vzít ještě na hostinu nebo ne a že by se dort apod. už jen točil na video - no uvidíme zatim se mějte krásně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi máme to podobné, jen teda nebudeme v restauračce, ale doma :-) Taky oběd, dortík a domů :-) Nás bude fotit brácha, takže i na ten dort tam bude :-) Dneska jsem se s tchýňkou domluvila na 200kolíčcích...bude je péct v úterý a ve středu, takže já si je už ve čtvrtek odvezu k našim a budu moct začít pripravovat výslužky. Budeme je dávat spolu s velkýma koláčema při odchodu ze svatby :-) Už aby to bylo...u našich udělám košíčky, čtvrtky už jsem si nakoupila, vyzkoušela to a hotovo. Pak je jen dozdobím mašličkou a vyšlu s novýma páníčkama :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás moje mamina pekla okolo 500-600 ks koláčku a vše je už rozvezeno.V pátek jsem byla na poslední zkoušce šatů a paní byla tak super,že mi je už teď dala domů,protože mi perfektně sedly...tak má ušetřených cca 500km ;-) Včera jsem dodělala dárky rodičům a myslím,že vše je připraveno. K úklidu.Chtěla jsem před svatbou ještě omýt okna,ale asi se na to vykašlu.Už takhle toho mám až až.Měla jsem si vzít volno už od středy ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Barbu nás bude jen pár, tak jich zase tolik potřeba není a zbytek jde do práce, až jim to půjdu oznámit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem jich taky chtěla méně a hlavně jsem nechtěla,aby se s tím mamina musela plácat....ale to víte....ořvala to,že se ji vyvdám,a že si to chce upéct sama.....jooo a dneska byl ještě ofi. požádat přítel o moji ruku.Byla to docela sranda...mamina je totiž Marie,tak že jí přál k svátku,frknul ji do ruky jednu kytku a hned to na ni vychrlil a vrazil ji do ruky hned druhou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maky:teď jsem koukala,že máš 25 902 příspěvků...holka,jak jsi to dokázala....sice jsi zaregistrovaná už od r.2006,ale myslím,že jsi rekordman:o)))))
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám tak šikovnýho a zlobivýho nastávajícího až to není hezký.... nakonec to vypadá, že videjko z fotek se podaří přehrát v požitelným stavu na DVD. Ale ta potvora začala zlobit se svatební nocí. Já jsem v rámci úspor chtěla jít k bráchovi... zbyl mu volný pokoj v domečku. Ale to moje zlobidlo si usmyslelo, že jestli budeme spát tam, že na svatební noc můžu zapomenout, že v baráku plným lidí nic nebude :-( Tak ještě budeme narychlo shánět hotel... se z něj zblázním fakt... a jestli pak usne jak špalek, tak ho novomanželsky uškrtím.
Odpovědět
Profilova fotka
barbu :-N nejsem rekordman, věř mi, že jsou tu ukecanější :-N i 2x tolik :-D Ale já to mám z modrýho koníka, přeci jen jsem už mamina, tak tam mám svoji "domovskou základnu" :-D Máme tam svojí diskuzi a partičku lidí, tak jsem tu pečená vařená, teda co je malej na světě, tak jen co dovolí :-D ale už jsme se s holkama i na víkend sešly a prostě taková moje druhá rodinka x-) ;-) tkaničko na jednu stranu se mu nedivím :-N jestli po něm chceš nějaký techtle mechtle, tak se nediv, že se mu tam nechce :-N u nás bude novomanželská noc, až se najde nějaká energie :-N určo ne v ten svatební den :-D ono taky záleží, jakou náladičku bude mít ten náš malej miláček :-D a jak nás znám, tak večer padneme jak špalci oba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
makak ... on ten plnej barák je trošku přitaženej za vlasy... v přízemí by spala jen jedna dvojice a my... a když mu nevadí, že normálně je naše vrzající postýlka nad ložnicí mých rodičů, tak nevím, kde je problém. Nejradši bych si svatební noc odbyla taky jindy... jenže na to už se moje zlatíčko nenamáhalo odpovědět nafouklo se a odešlo. A ještě předtím mlel něco o tom, že je to jedou za život... jenže mě se při představě, jak vláčím o půlnoci plnou tašku věcí do hotelu, taky nijak techtomechtlovat nechce... Se snad hned kvůli svatební noci budem rozvádět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to ten můj mi se svatební nocí poslal přímo do oněch míst... takže my razíme domů, sice budem sami doma, ale pochybuju, že nějaký techtle mechtle budou, protože náš kamarád Pavel ho chce zbourat totálně nejvíc, takže pochybuju o tom, že se něco bude dít... spíš ho romanticky ořralýho svlíknu a budu doufat, že nebude moc chrápat... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to potom jo :-D a obzlášť při bydlení s rodiči už by měl být zvyklý :-D Já teda na tohle "povinný" šmajchlování moc nejsem :-N tak jako nemám ráda svatýho Valentýna :-p sex můžu mít kdykoliv a nevím, v čem by ten svatební měl být jiný :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?