Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj... mamka moje zas nechávala taťkovi vyčistit oblek, byl od plesů ve skříni a prý dost zaprášený... tak pro jistotu :-) přeci je, aby neudělal ostudu, až mě povede k oltáři, tak na nás všichni budou koukat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: takže taky čočky??? Já už jsem si zas za prázdniny odvykla... tak si teď zas pomalu zvykám, ale mám už je na vyhození, tak trošku rejou, ale nový si nechám až na den D, abych to v pohodě vydržela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky: tak já dělala zasedací pořídek předevčírem,no a až do 11 do večera. Jsem mylela,že to bude za chvílku,a prd :-D .....ale stejně nevím jak sjem to před tím počítala,protože máme 70 židlí,a hostů 69,a to už nám 6 lidiček odvovlalo,no tak nevím kam by si pak sedli,to by se musel přidat další stůl. Musím do hospy v pondělí zavolat,a vše ještě potvrdit.....Akorát na 2 řidiče,fotografa a pak 3 lidi z kapely,ty holt budou sedět někde bokem,není pro ně misto. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo... 8 dní... jenom... a já jsem pořád docela v klidu... večer mám rozlučku se svobodou :-) se těším na holky :-) taky musím zavolat do hospody a taky se domluvit na placení, abychom nedopadli jako ta mladá paní, co si tu tak strašně stěžovala, že jí ukradli peníze, který nikdo nehlídal...
Odpovědět
Profilova fotka
no my se na to taky ptali,a paní provozní říkala,že v neděli až se vzbudíme,tak máme zajet pro "zbytky" a zaplatit pak až v pondělí. Což taky dobře,člověk an to aspon nemusí myslet,a pak s čistou a vyspanou hlavou tam v pondělí zajet a vše zaplatit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nám slíbili, že to rodiče zaplatí, nějak se prý podělí... takže jim to máme jenom domluvit... my jsme platili před svatbou, oni po :-D a taky bychom to domluvili, že v neděli, až se pojede pro zbytky, tak se to zaplatí... stejně to nesečtou hned na místě, až se rozejdou hosté....
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi ted prisla smska: dekujeme za pozvani, ale omluvte nasi neucast na obrade i hostine... to mi napsal muj otec, ktereho sem zvala pred 3 tydny, tak se uracil odpovedet az ted kdyz sem ho rano urgovala...
Odpovědět
Profilova fotka
tulli. to je mi líto :-S ,ale aspon se Ti ozval (i když jsi to už po něm chtěla),kdyby tak se neomluvil a vůbec nedorazil,to by byl větší průšvih. Holt,když o to nestojí,když se mu vdáva dcera,tak se na to vykašli,a bud ráda,s ostatníma,kteří v ten Váš den "D" chcou být sváma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli - tak to mi moc mrzí, zvlášt´u táty - když to vezmu, tak nejdřív sme chtěli svatbu jen sami dva a svědci a pak hlavně kvůli tátovi, protože mi říkal, že se těší až mě povede k oltáři - a já, že mu vzít se sami dva nemůžu udělat - tak pak trochu nechápu, že jinde to může být jinak, že nemá zájem otec přijít vůbec |-| jinak já posílala oznamko segře do Sokolova a pořád se neozývala, tak jí volám, taky nic, tak sem napsala zprávu a ted´je z toho vedle jak ta jedle :-D a plaší, že nemá co na sebe :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tuli, tím se netrap... on o to přijde, ne ty. Ty si to krásně užiješ ;-) Dneska jsme měli schůzku s fotografem... už se na to focení těším, vypadal sice jako podivín, ale je takovej kliďas. Říkal i, že se při focení snaží ty lidi uklidnit, ale že při obřadu to moc nejde, tam že se musíme snažit sami :-D www.gebelt.cz tady má fotky ... sand to nesmažou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak u nás je dneska hezky, kéž by i příští sobotu :-N Holky už jen týden!!! Koukla jsem na seznam členů a už jsme v tom dlouhým seznamu :-o :-N Já si dneska koupila barvu na vlasy a tak se na to asi dneska vrhnu, jestli časík dovolí, ale nejdýl v pondělí ať jí mám nabarvenou :-) Hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam ted pracovni vikend, sem u nasich a delame okna a vsechno :-(.. vcera sem byla na barveni a docela mi to chytlo vic nez sem cekala, ale neni to tak hrozny jen je to tmavsi nez sem cekala.. makak: to zavidim ze je u vas hezky tady je od rana zatazeno sice neprsi ale teplo taky zrovna neni a fuci hnusnej vitr
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak u nás je dost pod mrakem,ráno mrholilo a byla mlha,ale ted neprší,takové dušičkové počasí :-S ,snad nám to ten příští týden vyjde líp ;-) Já byla včera na melírku,tak aspon něco :-) ,jinač holky,nevím,ale ted v noci jsem blbě spala,asi už nějaká nervoza nebo co,no jestli to tak bude celý týden,tak budu mít kruhy pod očima jak blázen :-D .....šíleně to ale uteklo,si pamatuju jak jsme si tu psaly, "jéé už nemáme 10é dní,ale už 99 :-D "....a ted.......???????
Odpovědět
Profilova fotka
u nas je pod mrakem, obcas vyleze slunicko, vitr zatim nefouka a je docela prijemne, ale pristi sobotu uz by mohlo byt o malinko tepleji :-) jinak jsme včera se spolužačkama z vysoký zapíjely svobodu, začli jsme už v 6 večer, pěkně jsme si pokecali, pohodička, vínečko, koukli jsme na film a zahráli si člověče nezlob se, takže byla i sranda, já prohrála, takže mě opravdu čeká štěstí v lásce... o půl jedné jsme si šly příjemně unaveni lehnout a bylo nám fajn :-) tak jsme se domluvily, že po svatbě až se vrátíme ze svatební cesty zas uděláme posezení a kouknem na fotky, video a proberem to, jak to všechno bylo :-) Tuli: s taťkou mě to moc mrzí, byla jsem na tom podobně, však víš... já jsem si říkala, že oni se o to krásný co nás čeká chtějí okrást, tak ať si o to přijdou... je to smutné, ale takový je život... ty se vdáváš, tak si to užiješ a když neche, tak ať si trhne nohou, ne?! Hlavu vzhůru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak já v tom seznamu ještě nejsem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale jsi na 406místě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tam taky ještě nejsem :-( katko, jak jsi zjistila to pořadí? docela by mě zajímalo podle jakýho klíče to rezdělujou...
Odpovědět
Profilova fotka
jen jsem hledala,netuším jak to rovnají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tkanička: tebe jsem tam nenašla ani já. Tulikiss 152 Petunia 406 a 194 Jana1k 305 Lowe 310 Makak21 319
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem trochu v lese o cem tu porad mluvite :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaké pořadí???a já jsem kde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mně to ukazuje jen do 300 a tulikiss, lowe a makak21 jsou kolem 290
Odpovědět
Profilova fotka
pořadí je, tam jak je v Seznamu členů, napravo
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: já tam taky vidím jen sebe, tuli, lowe...úplně dole, takže až zmiznou ty, co se vdávaly dneska, tak jsme tam určo všechny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak jsem si dneska obarvila hlavu, tak jsem připravená :-) Ještě si musím pohrát s tím účesem, to snad zmáknu zítra, když kluci vysmahnou ke tchánovcům na obídek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to bude asi podle toho jak sme se sem registrovaly...
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tuli, ty stejně jako já :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a není to nakonec jedno??? :-D hm, od 20.9. nespadne ani kapka do konce září, ale do soboty má pršet...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Neřešte počasí, stejně je ještě týden čas a do té doby stihnou ještě 3x změnit předpověď :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no na metopress píšou, že 19. má být 19 stupňů oblačno a dešťové přeháňky, tak doufám, že to ještě změní...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?