Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na nás se taky příde podívat víc lidí, ne jen ty co jsou pozvaní, ale i lidi z práce výměnu dokladů bude řešit manžílek, to já už neeee :-p
Odpovědět
lowe: jste si takhle rozdělili úkoly, jo?? ;-) Ty do svatby a manžílek po svatbě. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: ne nerozdělili, jen mi řekl, že svatbu zařizovat nebude, na to nemá čas a papíry nám už vyřizovala jednou, tak to po druhé zvládne jako nic ne?
Odpovědět
Profilova fotka
lowe, teda ty jsi fakt princezna ;-) Budeš mít brýle nebo čočky? Já jdu v brýlých... jen se nemůžu rozhodnout jestli v s černými obroučky co nosím teĎ nebo ve starších bez obroučků, který mají nožičky zelený
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: to mluvíš o šatech? mám je tam dnes už po druhé, protože jsem psala ještě v diskuzi září2009 že je tam mám a pár holek mě nevidělo, tak jsem tam šoupla ještě jednou a děkuji brýle mít nebudu nechci být brejlatá nevěsta, už jsem to tu psala já být tebou šla bych v brýlích bez obroučků, protože i fotograf bude radši když nebude muset hlídat jestli máš dobře vidět kukadla, alespon ten náš mi to řekl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, o šatech a už se mi podařilo dočíst i diskuzi, takže, jsem zjistila i to s těma brýlema ;-) Jinak změnu bydliště provádíš tam kam se hlásíš... už jsem si tím jednou prošla. Ten starej úřad vůbec nekontaktuješ. Jo a ptala jsem se na matrice, v jakým pořadí to udělat. Tak říkala nejdřív svatba a pak bydliště. Tak doufám, že na evidenci mi to řeknou obráceně :-D Jinak k tomu přehlášení potřebuješ souhlas vlastníka bytu (domu) a on musí doložit že je to jeho.
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: šaty jsou super,já se taky raději přikláním k variantě bez brýlí budeš se určitě cítit lépe
Odpovědět
Profilova fotka
katka: děkuji, brýle mít nebudu 100%
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám zas dnes chvilku,. lítám od rána jak hadr na koštěti :-D :-D jen by mě zajímalo do kdy po svatbě se musí nahlásit nové jméno a veškeré náležitosti okolo (občanka, řidičák, karty pojištovny, banka atdpod...) - a zda to jde udělat i na jinym úřadě než je místně příslušnej popř.zda to za mě pak může udělat Jirka - jelikož jaksi budu 2 měsíce úplně mimo bydliště přes týden a domů budu jezdit jen na víkendy - takže odjedu v pondělí hodně brzo ráno a vracet se budu v pátek odpoledne - a to jaksi jsou úrřady zavřený :-N
Odpovědět
Profilova fotka
za tebe to urco muze vyridit, a myslim ze na neco je 30 dnu a na pas 3 mesice
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: já myslím, nahlásit změnu do 10dnů od obdržení oddacího listu, tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
no tak oddací list budou poslílat poštou ten další týden ve čtvrtek, pokud bude někdo mít cestu dřív, tak lze vyzvednout - no to sem zvědavá, jak to teda uděláme - se s nima budu muset nějak domluvit, at´ty papíry daj Jirkovy, já to přes vejkend podepíšu a on to tam zas odnese - no to bude ještě sranda :-D no nic - ted´ to musíme hlavně dozařídit, tohle řešit až potom - no už se nemůžu dočkat až to bude za náma a bude konečně klid :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brumd: jo to se taky těším dnes jsem dořizovala květiny, a domluvila se s fotografem, každý den něco
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - přesně tak každý den něco ;-) - takže já jdu dotřít podlahu a zařídit dort a doladit fotografa a kameramana tak se loučím, mějte se zatím moc krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky pádím, láska jse práci, tak mě po té mé praci čeká doma uklízení atd a půjdu na procházku s pejskem
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,vím,že počasí se namá řešit,to člověk fakt neovlivní,ale ted jsem kukala na počasí a od pondělka hlasí déšt,a dokonce ve středu mají být jen 12 - 16 st. přes den ]-( ]-( ,no jsem zvědavá na ten víkend. Aspon trošičku tepleji,bo snad zmrznu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak se zase hlásím, dočítat se mi nechce :-D dneska jsme doobjednali minizákusky a sand už máme všechno, ještě bych potřebovala domluvit hudbu na obřad :-D tak tam zkusím zítra zavolat :-) a v úterý jdu na kosmetiku a pak až v pátek... jako doufám, že když slibovali babí léto, tak že nebude pršet, max. lehký deštík chvilku, dopoledne, aby nám nějaký to štěstíčko spadlo...
Odpovědět
Profilova fotka
no právě ukazovali,že celý týden až do pátku :-( ,déšt a jen teploty max. DO 18 st.........héj ja zmrznu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já jim dám "babí léto" prd velebnosti...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...tak mi dneska došel podvazek :-N Abych to uvedla na pravou míru, já s ním nepočítala, ale došel mi jako překvápko od kamarádky jako "něco darovaného" :-N x-) Dostala mě tím potvůrka x-) Ale je to zlatíčko x-) A na doklady je 15 dní od obdržení oddacího listu. TeĎ se mi vdávala kamarádka. A byla si změnit i pas a normálně platila 600,- jako kdyby si nechala dělat nový, tak ať pak nejste překvapené ;-) Já pas nemám, tak neřeším :-D A počasí taky neřeším, oni to stejně ještě 100x změní do naší soboty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ach joooo... holky, tak jsem se měsíc mořila se vzpomínkovým videem a nakonec to vypadá bledě... neumím to přetáhnout z powerpointu do filmíku (WMV,AVI apod.) vždycky z toho vyleze takovej paskvil... musím to ještě nějak zmáknout. Drahá polovička mi hledá prográmky a já mu pak oznamuju že to nejde... ale aspoň je zapojenej. Dneska jsme přihlásili ještě jednu osobu na oběd (strejček si vzpomněl minulý týde, že přijede). Holky já mám pocit, že to nestihnu :-( A když jste u těch pasů... asi nejde cestovat po EU s ustřiženou občankou, co?
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: to nejde..ale preba aspon nam rikala ze nam nemusi nutne ustrihnout roh obcanky pokud chceme vycestovat na svatebku a nemame pas, bude to asi o domluve..
Odpovědět
Profilova fotka
já spoléhám na to, že budu mít už novou občanku než pojedeme... doufám, že to půjde rychle a že to stihnou, jinak budu asi doufat, že jí nikdo nebude chtít vidět. Dělala jsem zasedací pořádek, otevřela jsem Špačkovu etiketu a zase jí zavřela... mám jeden prohřešek vedle druhýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: z toho si nic nedelej ja mam zasedaci poradke podle toho kdo se s kym snese ne podle spacka, ten se pak nebude divat na to jak se na sebe lidi ksichti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli, jsem vůbec netušila třeba, že vedle nevěsty mají sedět rodiče ženicha a naopak... vedle mě bude sedět můj tatínek a hotovo. Jinak jsem to snad ani neviděla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to uz sem taky nekde slysela je to cely divny, at si kazdej udela zasedaci poradek jak chce proze jenom my zname ty nase rodinky a vime koho k sobe muzeme pustit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) tuli: taky to udělám podle sebe, ikdyž vím, jak by to mělo správně být...jsem z oboru
Odpovědět
Profilova fotka
já teda zasedací pořádek neřeším.. ať si každý sedne jak chce a vedle nás budou akorát sedět rodiče... to je jediný požadavek, jinak je mi to jedno :D
Odpovědět
Profilova fotka
me by to bylo taky jedno, ale na brachove svatbe nebyl a vimz eto pak rpobihalo ze kazdej stal a nikdo si nechtel sednout a pak se lidi zezadu museli posunovat dopredu a byly v tom sileny zmatky
Odpovědět
Profilova fotka
rano sem mela trochu depku, protoze sem vytahla zavoj a nebyl tak bilej jako saty, tam to trochu rozmrzelo...ale ted na nej koukam a trocha arielu to spravila a je krasnej, bych neverila ze kdyz byl v krabici rok ze takhle zajde..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?