Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
a taky budeš mít bolerko?? Šaty tak vypadají zase úplně jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: tak to je bomba, omluvte ted tu reakci ale rekla bych ze ti sednou jak prdel na hrnec:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe vážně super x-) Moc ti to sluší a manža bude paf ;-)
Odpovědět
ženich moc velké překvapení mít nebude, já mám šaty ve skříni, takže je viděl a ne na mě.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě visí teď už na skříni :-D a taky mě v nich už viděl :-D Pro mě bude překvapení on :-N
Odpovědět
tak já jsem ho viděla, oblek jsme kupovali spolu, Holky, já se tak těším až přijde s tou kytkou a bude čučet :-D doufám, že z té krásy :-D a co bude povídat a tak, protože jestli já udržím svou nervózu na uzdě jako teď, tak mám pocit, že manžílek z toho bude víc na měkko než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita: ne bolerko budu mít půjčené, ale když nebudu muset tak si ho brát nebudu, jen kdyby bylo chladno ;-) jo a ta stužka, to je taky věc sama pro sebe, v salonu je merunková (mám vše laděno do mer. barvy) ale v denním světle je světle růžová, byla jsem z toho dost špatná, protože jsem blbej detailista, ale už mě to nechává chladnou, dělat s ní nic nejde, bohužel holky díky moc. no já jsem zkoušela šatů spoustu, ale tyto to vyhráli, naskočila mi husí kůže a bylo to jasný, ikdyž jsem takovéto nikdy nechtěla, ale když jsem se zeptala přítele jaké by se mu líbily tak říkal, že ví, že chci jednoduché ale chtěl by princeznovské přítel, jak už jsem psala vůbec netuší, bála jsem se sama sebe, že mu to vykecám, protože mu říkám všechno, ale vydržela jsem to od února,tak těch 9 dní už taky zvládnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a nebudu mít brýle, mám čočky :-)
Odpovědět
lowe: když jsi to vydržela od února, tak 9 dní je pohoda, ty jo už jen 9 dní já mám bolerko zamluvené, zaplatit jsem ho musela, takže ikdyž bude hezky, tak si ho stejně půjčím. Ale rána jsou už stejně chladná, tak si myslím, že ho unesu a nezpotím se :-)
Odpovědět
a ty jsi zvyklá nosit čočky?? Mě se na tobě brýle líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: čočky jsem si pořídila jen kvůli svatbě, protože nechci být brejlatá nevěsta, a i foták byl rád, že je budu mít vím, že brýle nejsou na mě nejhorší, ale jsem pak prý přísná :-D jo dala jsem tam ještě pár ostatní fotek ze zkoušení jsem moc zvědavá, až po svatbě ukážu tomu svému fotky šatů ze kterých jsem vybírala, jestli řekne, že jsme vybraly dobře
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: vybrala si vazne ty co ti nejvic slusi..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/178625-b... ja z toho pocasi snad zesilim..jenom at neprsi
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: počasí neřeš, nenervuj se bude jak bude, stejně to nikdo neovlivní a když bude pršet tak to nám bude pršet štěstí to je jasný taky bych raději počasí jako dnes, sluníčko ani teplo ani zima, bez deště díky, taky si myslím ;-)
Odpovědět
lowe: upřímně, mě se na tobě víc líbí brýle, máš pravdu, dělají tě vážnější, ale přeci se umíš smát, ne?? :-)
Odpovědět
tuli: ale to je dobrá předpověď, víš kolikrát nám to ještě změní??? Hodněkrát, holka :-D , tak v klidu, ať nezešílíš ;-) Jdu na obídek.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: děkuji, jsi hodná, ale já se v ten den D. budu cítit líp bez brýlí ;-) nech si chutnat
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak sem na chvíli zaskočila a hned zas půjdu :-D koukám, že se neustále řeší počasí - tuli to vážně neovlivníme, tak se tim nenervuj ;-) pak šaty - lowe moc pěkné s tou stuhou, k brýlím já je ještě nedávno měla taky, jenže jsem si 10 let šetřila na laserovou operaci a nechala si jí 24.srpna konečně udělat, takže brejle mít taky nebudu, ale zvyk je žeůlezná košile, takže každý ráno lítám po bytě a hledám brejle - než mi dojde, že už je vážně nepotřebuju :-D :-D - akorát by se mi hodilo, aby bylo spíš pod mrakem, jelikož jinak budu muset mít sluneční (kvůli těm očím) - takže by to bude sranda nevěsta se slunečníma brejlema :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D brumdi: dík ty si mě ted pobavila, nevěsta se slunečníma brejlema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - tak to sem ráda ;-) - jenom, že jestli bude svítit sluníčko, tak takhle dopadnu :-D :-D :-D jinak mi před chvílí dorazil poštou závojík, super - zejtra ho aspon můžu vzít sebou na zkoušku ke kadeřnici :-)
Odpovědět
lowe: to je jasné, že se musíš cítit skvěle a když to bude bez brýliček, tak ať. Kdybych tě znala, tak bych třeba měla jiný názor, to byl můj pocit z těch pár fotek. Díky, pochutnala jsem si. Byla jsem ve městě, koupila jsem krabice na cukroví, protože do práce toho ponesu víc a balit se s tím :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky: teď mi spadl takovej balvan ze srdce, UFFF měla jsem strach, že je něco s naším profi fotákem, ale jen jim zlobí přesměrování z webu, takže vše platí ;-)
Odpovědět
holky, pojedou se na vás podívat kolegové z práce?? My jsme menší firma, kancl 10 lidí, dílkna 35 lidí. Z kanceláří se přijede podívat asi polovička, očekávám tak to 1 autíčko, bývalý ředitel, shodou okolností taťkovo známý asi taky přijede, ale z chlapy z dílny nee. Nebo nic nevím. Ale potěší to :-)
Odpovědět
já jsem myslela, že nás na obřadě moc nebude, ale hodně jsem se spletla, říkají i lidi, kteří oznámení nedostali, že se přijedou mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe ještě že tak ;-) Jíťo od nás nikdo nepřijde. Jsem na mateřský a všichni se to dozví až po tom :-N když jim to půjdu oznámit, takže bude klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás něco chystají na přitele z jeho práce....a ode mě z práce přijede celá agentura :-N
Odpovědět
Profilova fotka
na nas se prijdou podivat asi jenom lidi co jsou zvani jinak asi nikdo, ani mi to nevadi... ted resim jak to udelat abych si spolu s jmenem zmenila i trvaly bydliste, a porad na to nemuzu prijit, vim ze to jde ale nejak nechapu na kterej urad to mam jit vyridit na ten starej nebo tam kde bude to novy bydliste...
Odpovědět
tuli: tak to já ti neporadím, bydlíme u našich, takže já si změním jen jméno, ale i tak toho bude dost, co jsem si sepisovala na papír.
Odpovědět
to pak bude běhání a utíkání z práce ;-)
Odpovědět
včera jsem byla na kosmetice, čištění pleti, úprava obočí atd., ale stejně počítám s tím, že se mi nějaké "hovado" udělá, tak snad to zakryje make up :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?