Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no tak já dneska byla obíhat papíry kvůli práci - 16.9. nastupuju, největší sranda je že budu muset bejt 2 měsíce mimo domov a rodinu - takže přes tejden budu v Žatci a jen o vejkendech doma - tak sem zvědavá jak to mužskej zmákne tu bejt hlavně na malýho sám :-N :-) a i 17. a 18. Žatec - takže musí bejt do konce tejdne všechno zařízený at´už pak vážně nic řešit nemusim - nejlepší je, že ten můj furt co plašim a že to v poho zmáknem - přitom jaksi ještě nemáme zařízenou hostinu a spoustu dalších věcí :-) - hlavně mě štve, že sem si objednala tady přes beremko spodnici předem jí zaplatila paní na účet a paní se jaksi neozývá a mám strach že nepřijde - tak sem zvědavá :-N - ale nejradši bych už to měla za sebou :-p ted´musim za chvilku na předváděčku bytu - jako malej vedlejšáček dělám pro jednu realitku, tak kdybyste v této oblasti něco potřebovali - vzpomente si na mě :-D a mužskej jel i s malym ted´k jedný naší starý známý na návštěvu, tak mám chvilku čas na Vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda kočky... tak já jdu tři dny po svatbě na zkoušku, dneska povyhazovala snad celou třídu až na jednu frajerku, co neumí odlogaritmovat, tak měla snad všechno dobře... nechápu... :( jedna spolužačka už to měla poslední termín, já mám ještě jednu šanci, poslední 22.9. takže se začínám znova všechno učit... prosím, abyste mě nelitovali ( štve mě to pak ještě víc ) a abyste neříkali, že to dám příště ( mám pak výčitky, že jsem úplně neschopná a neumim se nic naučit.. ) dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu - neboj nebudem Tě litovat, jen by mě zajímalo jakou děláš školu :-) Jinak můj mužskej jede zejtra do Prahy požádat svýho dlouholetýho kamaráda, aby mu svědčil, že prej si to kdysi před 20 lety slíbili - tak sem zvědavá s čim pak přijede :-N no a na mě zas zbyde všechno zařizování :-p
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: farmaceutickou fakultu v HK obor zdravotní laborant :)
Odpovědět
Profilova fotka
petu : a muzem nadavat na ucitele, to mi vzdycky pomaha(ja delam jednu zkousku uz po 12ty), a z ceho je to zkouska?
Odpovědět
Profilova fotka
fyzikální chemie :( tzn výpočty rychlosti reakcí, typy reakcí atp...
Odpovědět
Profilova fotka
já právě už jednou zkoušku letos dělala z loňska... nemohla jsem se propsat zápočtem, pak jsem ho napsala na poprvé... a zkoušku pak na třikrát... ale dělám skoro všechny na třikrát, je mi to jedno, vždycky mi stačí trojka... ale tohle mě sere... ona ta k.... vyházela snad skoro všechny, jenom proto, že jsme jí látku vysvětlili slovně a ne vzorečkem, že jo... no tak to je na zabití...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...dočítala jsem hodinu... Večer nás bude rozvážet známej taxikář a možná řeknu ještě mamince mojí svědkyně. Ubytování máme naštěstí zdarma, protože jsme se vešli po domečkách. Kytičky budeme mít kolem 1000 (moje, maminky, svědkyně, korzáž pro ženicha a svědka), budou to kaly a frézie. Včera jsem vyměnila barevný gumičky na rovnátkách za průhledný (snad mi vydrží) a dneska si nechala dodělat melír. Jo a ještě jsem se včera dozvěděla, že kamarádi, co nám jdou na svatbu, se budou v květnu brát (15.5. - tak jsme se jim smáli, že to datum hledali asi hodně dlouho). Jinak chválím prstýnky lowe a Janičce oznámko (jenom malej detajlíček - moc se mi nelíbí ta kombinace růžovýho písma a červenýho trička, ale třeba vytisklý to vypadá úplně jinak). Petu víš kolik kolik já opakovala zkoušek ;-) vždycky to nějak dopadlo ... máš pravdu - nelitovat a neutěšovat.
Odpovědět
Profilova fotka
tkani: mě to pak mrzí ještě víc, mamina mi dneska řekla, že je fajn, že jsem zdravá a bylo to v pohodě.. já si vzala před svatbou dovču, kvůli tomu všemu zařizování a teď jsem stejně zjistila, že můj diář zeje až na pár vyjímek prázdnotou, protože se skoro o nic už teď starat nemusím... takže se budu učit, místo toho, abch přemýšlela nad tím, jstli se podepíšu správně nebo ne, jestli vše klapne nebo ne a aby mi to odsýpalo, tak se se mnou bude učit spolužačka, co bydlí o kousek vedle :-) no a 22.9. to snad už dopadne....
Odpovědět
Profilova fotka
petu to znam ja bojuju s anglinou a tam je to to samy, chce to presne prelozit jak on chce a kdyz to clovek prelozi jinak ale spravne tak mu to neuzna..
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je ale magor, nejde se přihlásit k jinýmu vyučujícímu??? u nás to jde obejít aspoň tak... třeba z anatomie bych u jednoho neměla šanci a u druhýho jsem to měla v pohodě... jenže na tuhle pitomou fyzikální chemii jsou pitomci oba dva... tak si pak vyber, viď :-(
Odpovědět
Profilova fotka
my sme mala fakulta, takze na vsechno je jenom jeden vyucujici..teda na anglinu jsou tri ale tu pisemku dela prave ten vyucujici a urcuje jak to ma byt a ostatni ho poslouchaji a nedovoli si to opravit jinak nez on rekl...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, no tak to je na prdlačku teda...
Odpovědět
Profilova fotka
tkani - díky, taky mě to napadlo - jinak tisknout budu až zítra, nespolupracuje tiskárna :-D tak to kdyžtak ještě změnim - tohle je verze spíš pro email - pošlu svym sestřičkám a pár lidem okolo - no a pak jen trochu změnim text a odešlu to zbylym lidem jen jako oznamko, že sme se vzali :-) petun - no já bych taky potřebovala něco takovýho jelikož začínám bejt děsně nervní a sem dost nepříjemná - potřebovala bych se hodit do klidu :-p jinak taky znám, ted´mi zrovna říkala kámoška z fakulty, že jeden vyučující co byl vždycky v poho potápí svoje lidi u státnic :-S jo holky jinak sem se poprvý podepsala novym jménem :-D kvůli práci jsem musela dneska k doktorce zařídit potravinářskej průkaz a už mi ho napsala na nový jméno - jen mi to příde takový divný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: no vidiš to :-) ono to bude chvíli trvat, než si na nový jméno zvyknem, ale pak v pohodě :)
Odpovědět
dobré ráno, koukám, že jsem o nic včera večer nepřišla, škola se mi už netýká ;-) petu: vše nej k narozkám :-) včera jsme připravovali prostor na štando, přítel má dílnu, tak jsme uklízeli, naváželi stoly a židličky a koupili jsme autíčko :-) rozvoz na svatbu už jsem také zajistila. Nemohli jsme na nikoho natrefit, tak jsme přemýšleli o taxi, ale včera se mi nabídl kolega z práce, tak asi využiji jeho nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: jéééé děkuju :-) jsi druhá :-) první byl miláček, když přijel z noční :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, už jen 10 dní, za chvíli budem odpočítávat na prstech :-) pořád ještě nejsem nervozní ze svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu: taky se přidávám ke gratulací,vše nej :-) ....jo letí to,bože. Ale jaksi mi nedochází,žeto šílenství je vlastně k vůli mě ( nám) :-D , že já jsem ta nevěsta. No asi mi to dojde až v sobotu ráno :-) Jo a máme domluvené vše v hospě, mám z toho dobrý pocit,že jsem si vybrali dobře. Akorát těch skoro 6L,alkoholu musíme vzít od nich,a zy ty hospod.ceny to jsou šupy,tak asi se zkusím zeptat jestli jdou vzít i vína, i kdyžvín by už bylo požehnaaně,ale radši víno,než mít pak doma 10 flašek třeba Puschkina (bléé) :-D . A jak jsme objednávali jídlo,tak se mi už zbýhali sliny: Klasická polívka s játr.knedl. Svíčková (oběd bude bez předkrmu) Pak dort (minizákusky) a kafe V 18:00 raut: smažené vepř řízečky s kotlety smažené kuřecí řízečky kuřecí rolky gulášek hovězí kolena :-) pak studené mísy ( 3 druhy salámu + sýrovou mísu) Zelenina + šopák A sekaná (s vajíčkem a okurkou) No ještě doladit zasedací pořádek,a je to. ;-)
Odpovědět
tak jsem prohrála ;-) četla jsem na netu, jak radnice čekaly nápor na dnešní den, že bude svatba za svatbou a přitom jich je jen pár :-) Já bych do toho ve středu nešla. Petu: já jsem myslela, že to na mě padne, když budem připravovat věci na pátek a ono ještě nic. Já jsem taky v pohodě, ještě mě to nepohltilo. Holky a budete spát doma u rodičů?? My od sebe bydlíme 4 km. Já bych chtěla, aby jsme spali spolu, ráno vstali a rozjeli se, ale přítel má hlavní slovo, tak uvidím jak se rozhodne. Protože já vím, že nebudu moct usnout a ještě když tam nebude..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jita: tak přítel ze začátku,že já půjdu spát ka našim,a že on bude spát u nás. Tak mu říkám prrr hošánku ;-) ,já domu nejdu spát,a když jo,tak ty taky povalíš ke s vé mamce,tak to že né. Takže nakonec budeme spát u nás doma (malý bude už na noc u tchynky),a ráno pro mě přijede táta,vyzvednem ještě ségru (svědkyni) a pofičíme k nim domů,kde mě pak že nich (snad :-N ) vyzvedne :-D , no a přítel zase pojede ráno ke své mamce,kde už bude nervozní tchýnka a náš malý bobešek :-)
Odpovědět
my bydlíme u našich v patře, takže já nikam nepůjdu, dole u našich už stejně pokojík nemám, takže budu spát v našem doupátku, snad ne sama, teď jsem ještě v pohodě, stres ani nervíky nemám, ale v ten pátek už se dostaví a jestli ne, tak nejsem normální a něco se se mnou děje :-D , protože jsem všeobecná nervózka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jiťo: přítel bude spát u rodičů, pojedou odtamtud a já budu spát doma, poprosila jsem kamarádku, aby tu spala se mnou, takže sama nebudu, navíc přítel teď hodně chodí na noční, tak jsem i zvyklá, že jsem občas sama :-) jinak spát budem doma :) jani: ten rautík máme podobně :-) jen my máme jako předkrm salátek ve skleničce :-) všem se ten nápad hrozně líbil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Petu všechno nej x-) Co se týká spaní, tak já s malým odjíždím k našim už ve čtvrtek před svatbou a přítel bude spát doma a ráno si jen dojde k rodičům a pojedou k našim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vyženu přítele spát k jeho rodičum,máme velkej byt tak moje přípravy budou doma..Mám 4 družičky tak se ráno sejdeme a budem se chystat společně..Spát tu se mnou bude jen máš malej a muj svědek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Makak21 odkud jsi? máš tam panskou skálu tam se budu fotit taky :-)
Odpovědět
makak+katka: jéééé holky, třeba se tam potkáte?? tak já přítele taky pošlu domů a spát se mnou bude pejsek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katko jsem z Ústí, ale naši bydlí na Práchni...včera jsem ti koukala do alba a my se bereme v Šenově taky, jen v 11hod :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já až ve 12 tak to je super :-) to je náhoda jako blázen x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jo :-D A ty jsi přímo ze Šenova??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?