Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: tak oznámko se mi líbí :-) ,hezké....
Odpovědět
Profilova fotka
jé díky holky - no taky než sem se donutila k tomu sednout :-D jinak jdeme do města omrknout květinářství, tak přeju všem hezký den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dneska fičím,pro ty velký perníkové srdce,jako poděkování rodičům,jsem zvědavá,jaké budou x-) ,snad to bude ok,bo pak nevím,co bychom jim jako za poděkování dali :-N . Večer hodím fota. mějte se.....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
tak ať pořídíte, my jedeme po práci okouknout "náš oltář", stavěli tam nějaký altánek pro nepříznivé počasí, kdyby mrholilo, ale určitě nebude, že??
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
u nás je dnes krásně, takové počasí by se mi líbilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi super oznámka x-) ;-)
Odpovědět
holky, máte zajištěný odvoz z hostiny?? Na koho padl černý Petr??
Odpovědět
Profilova fotka
jita, cuf - taky nebude, nesmí jinak mám po tom červenym veteránovi (pán řek, že v děšti nepojede, jelikož má otevřenou střechu), to bych pak musela narychlo po sousedech shánět auto :-D nebo jít těch 15 kiláků pěšky :-D tak se mějte už to vypínám .-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jíťo pár Petrů padlo a pro řidiče nealko ;-) Máme to v jiném městě, než žijeme, tak to je hold úděl :-N
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jito: nam bude delat ridice znamy od rodicu, bude tam vecer jenom jako odvoz ale vetsina lidi bude i spat protoze jsou z daleka.. tak sem konecne koupila silonky,chtela sem dvoje ale za 250:-( musi stacit jedny... cumftom: to ti nezavidim nam stacilo nasich 36, byl to boj aby si mel kazdej kam sednout...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak já narvala do aut necelých 30lidí :-p najednou jich je víc a víc :-N to už je ale snad konečný počet :-) Co se týká jídla, tak to se nebojím, pár dalších krků se nakrmí, ale odvážet už bychom je museli na etapy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já to mám bez starostí ženich si přál jet na obřad autobusem :-) sehnala jsem mu zájezďák a pojedou s ním všichni svatebčané x-) ..Jinak holky dneska jsem vyhrála seskok padákem v tandemu a bude se konat v neděli tak mi držte palečky abych se dožila svatby
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, já byla dneska v květinářství, mám přijít ve střerdu i s tim co mám na myli :-) a počítak tak s cenou tak 2000-2500 - zdá se mni to docela dost, co myslíte? katka - no to je super, taky bych si hned skočila 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: mě kytka bude stát cca 500,- + 150,- za korzáš, takže dvojka je docela hukot =-) :-x katko obdivujutě :-N já bych neskočila :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mak - no ale tvrdila mi že je v tom všechno i dekorace na stůl, na auta, korsáže,výbvazky atpod.... pro maminky a já nevim co všechno - prej to nedávno z růží a kal dělala + že je podzim a ceny šli nahoru - tak nevim :-p no ve středu tam pudu s obrázkem co všechno chci nebo ne a víc jak 2 litry jí za to nedám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To by možná i mohlo odpovídat, jestli je to za všechno. U nás to bude kolem tisícovky za kytku, korzáž, růžičky pro maminky a myrty na vývazky. A jak ty...mamča tam šla s obrázkama a jasnýma instrukcema :-) Jinak já budu mít 5 kal + něco málo zelenýho k tomu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
makak - no ve středu tam pudu taky s obrázkama :-D a snad to nějak s paní vymyslíme ;-) no do konce tejdne chci mít prostě všechno zařízený, tak doufám, že to zmáknem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kytice: záleží co budeš mít za kytí, já mám do kulata růže, ženich korsáž a pak kytičky pro maminky po 3 růžích a pro svědkyni taky kyti :-) a taky to budeme mít do 2000,- mě to přijde tak akorát... taky se nechá za kytici vyhodit 5 tisíc... řidiče jsme mysleli původně souseda, co jezdí s autobusem, že půjčí mikrobus pro 9 lidí a bude vozit, ale musí odjet doIrska, takže nám to zařídil u jedné jeho kolegyně... takže pro nás cizí, nicméně aspoň si to všichni užijeme, že :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja budu mit cenu 2500-3000, to je maximum, ale v tom bude 700 zaloha na to dvojsrdce na auto...za jendu kalu si uctuje 50,- coz je proti brno uplne super tak chteji pres stovku...
Odpovědět
Profilova fotka
My máme za jednu kalu 40,- hold vesnické květinářství :-N U nás v Ústí je to kolem 65,- za jednu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
zalezi taky za jak velkou :-), ale u me bude nejdrazsi to dvojsrdce... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tuli to jo. Já budu mít 5 kal, něco zelenýho k tomu, modrou stuhu a ty perličkový špendlíky, co se píchají ze spodu :-N cena do 500,- takže spokojenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ty kaly budou té střední velikosti ;-) to jsi myslela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: no nevím,ale mě se ta cena zdá přijatelná :-N ,nevím.....Já budu mít růžičky,a úplně takovou prťavou kytičku,tak akorát do ruky. To se mi líbí nejvíce :-) . Za prvé nebude těžká, nebude mi zakrývat šaty (a tím pádem změnšovat,už tak jsem prcek :-N ) a za třetí s ni chci házet :-D ... ¨ řidiče budeme mít dva (dvě auta), z vlastní zkušenosti vím,že jedno auto na rozvoz svatebčanů je málo,tak jsem ráda. Jo a hodila jsem fotky do alba,těch perníkových srdcí,mám z ních radost,jsou krásné x-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?