Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky co budete mit> noveho, stareho, pujceneho, modreho,...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak já budu mít modrého - podvazek, nového - bižu+závoj, půjčeného - šaty (jestli se do toho počítají :-N ), no a starého....???? Nevím,tak to nevím......
Odpovědět
Profilova fotka
noveho: saty, bizu.... stareho: zavoj mela uz jedna nevesta predemnou :-), modreho: podvazek, ale ja nemam nic pujceneho :-(
Odpovědět
Profilova fotka
noveho: bizu, stareho: pinetka ve vlasech, modreho: podvazek, pujceneho: naramek
Odpovědět
Profilova fotka
Novou mám bižu, staré mám boty, modré mám šaty...chybí mi půjčený a pak je ještě darovaný :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak půjceny mam saty, boty a zavoj, modry je podvazek, novy budou kytičky ve vlasech a stare spodni pradlo ( samozrejme vyprane :-) a pujcila mi segra naušnice, jenže jsem si je vyzkoušela a když jsem se doma převlíkala, tak se jedna někde zakoulela a celý odpoledne tu čmuchám jak pes a nemůžu jí najít :-D jinak jsem dneska oslavila sve středeční narozeniny :-) tak teď už jen svatba :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a pujceneho by to melo byt od stastne vdane pani, abyse na nas preneslo to jejich stesti, tak nevim co si od koho pujcit.. makak darovane neznam, ale to splni spodni pradlo to mi daroval milacek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petunce všechno nej k narozeninám já budu mít půjčené šaty a závoj (ale teda majitelka je svobodná :-( ), nová je bižu a punčošky, modrý podvazek a staré mám botičky (právě jsem přemýšlela, jestli nemám tu látkovou část vybělit savem, nebo nějakou podobnou drasťárnou). Dneska jsem konečně dotiskla noviny (v albíčku) a připravila jsem si výzdobu do restauračky co už mám, tak už mám dvě krabice a to toho mám malinko a ještě ne všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši holky fuj... v albech z příprav je rozlučka ... nemám slov.
Odpovědět
Profilova fotka
No... Nové mám boty modrý a zároveň darovaný mám podvazek půjčené šaty a stehé ho budu mít vedle sebe :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
právě jsem na to taky narazila.......... no asi nemusíme mít všechno
Odpovědět
Profilova fotka
no des, kdyz se ji zamerite na oblicej tak bych rekla ze uz ma tezce po tricitce, pritel to komentoval ze ta uz ma pretocenej tachometr:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky kouknete na tema u tri briz....., je to sila jak je nekdo v dnesni dobe naivni..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: tak to je mazec... krádeži peněz se mohlo předejít domluvou, že se to zaplatí druhý den... a doklady, no tak co, ženich a nevěsta si je stejně musí měnit, tak si udělají kolečko po úřadech i s rodiči... ale všechno svádět na neschopnost obsluhy,...
Odpovědět
Profilova fotka
u nas v hospode bude trezor takze opravdu pak budou za ty prachy rucit oni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to určitě.. ale kdo taha zbytečně všechny doklady na takovouhle akci je s prominutím blb... já jednou na plese přišla o kabelku s občankou a mobilem, od ty doby ma mobil vždy pouze partner a ja v kabelce jen papirove kapesnicky... na svatbu bych si kreditky teda netahala... a pokud nejsem řidič tak ani jine doklady... tkani: narozky mám až ve středu, ale moc děkuju za přáníčko :-) dostala jsem od našich parfem :-) tak mam vyřešeno jaky na svatbu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš holky,tak ta tzv.striptérka,to je hnus. A podle týpka co tam sedí (předpokládám,že todle je snad ženich),se netváří 2x nadšeně. A ona je hnusná jak noc.... Jinak Peti co se týče parfému,tak s tím jsem měla taky dilema,jký na svatbu. Protože nemám svůj vysněný. Pořád mám něco jiného Momentálně mám dom a 5 druhů. Ale na svatbu už mám daný bokem Purblaca z Avonu,to nádherně voní.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani: já jsem dostala Eclat od Lanvinu :-) http://www.parfums.cz/lanvin/lanvin-e... ten mám ozkoušený a mě vybrat parfém je umění, bolí mě ze všeho hlava, ale za den dva si obvykle zvyknu, když ne, je to průšvih...
Odpovědět
Profilova fotka
holky dejte sem prosím adresu na to album s rozlučkou, já to nikd nevidim...:(
Odpovědět
Profilova fotka
petu uz ho asi smazaly, ani se nedivim, nebylo moc na co se divat....ale kdyz sem to videla tak sme si rikala ze bych takovou stripterku prala tem kamosum od pritele co furt rikaly ze ho vezmou na striptyz a do bordelu, by je presla chut :-) nic proti te asi uz pani ale myslim ze tohle je prace ktera by se mela vykonavat jenom do urcityho veku a pri urcitym vzhledu..
Odpovědět
koukám, že jsem o něco :-D přišla nebo ne?? Já budu mít modrý podvazek, půjčené botky, nové šaty a bižu a staré asi sodní prádlo.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno... tak to neva :-) myslím, že jsem o nic nepřišla :-D dneska se hodlám učit, jelikož jdu zítra na zkoušku, tak doufám, že pak nebudu tři dny dočítat, co jste tu probírali :-D ale občas nakouknu, v mezičase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a náušnici jsem dneska ráno našla v koupelně, sice netuším, kde se tam vzala... ale hlavně že se vykulila....
Odpovědět
Profilova fotka
petu: :-) hlavně že sji ji našla.... Lowe: krásné prstýnky......ty máš uprostřed kamínky po celém tom obvodu...??
Odpovědět
petu: že si nedáš pokoj, takhle 12 dní!!!!! před svatbou ;-) To tě to jde, soustředit se na učení??
Odpovědět
jinak jsem byla v pátek na zkoušce líčení a účesu, všichni mi povídali, že mi to moc sluší, že budu krásná, ale já nevím, neříkám, že to nebylo hezké, ale nebyla jsem to já. Make up byl tedy fakt bomba, účes také, ale jak na to není člověk zvyklý. fotky mám jen na mobilu, tak když budou k tomu, dám je sem.
Odpovědět
lowe: pochvala za prstýnky, jsou pěkné, opravdu
Odpovědět
Profilova fotka
holky vypada to nadejne.... http://www.novinky.cz/domaci/178298-b...
Odpovědět
Profilova fotka
holky co mi zbývá, musím tu zkoušku udělat, jinak se školou končím, kupodivu jsem zatím v klidu... chtěla jsem to zvládnout dřív, ale nějak nebyl volný termín k té učitelce, ke které jsem chtěla jít... takže doufám, že zítra to klapne....
Odpovědět
Profilova fotka
lowe, prstýnky jsou fakt krásný ;-) x-) Petu tak to jsi fakt dobrá, že se při tom všem kolem ještě zvládáš učit :-N ;-) Jinak vás zdravím :-D Holky jak vám to zní, když si řeknete " příští týden se vdávám" :-N hustý, co?? :-D :-D Dneska mi to došlo a normoš se mi sevřel žaludek :-o :-x :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?