Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katka: ale aspoň má něco na sebe :D já pro jistotu její oděv ještě neviděla... prý má zatím jen taky halenu a kalhoty / sukni řekla že na ni nedostaneme ani na svatbu) pro jistotu nemá ještě vůbec :D
Odpovědět
ahojky, neříkejte mi, že koukáte s chlapama na fotbal??!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jita - ahoj nekoukáme, ale mě dneska teprve ted´pustil k počítači :-D - celej den sem se k němu nedostala, takže nemám dodělaný oznamko atpod ....... vůbec zas mě včera a dnes dorazil s tim jeho přístupem k svatbě, že mám 100 chutí se na všechno vykašlat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: v klidu, taky jsem měla kolikrát sto chutí ... ale nevzdala jsem to :D Jita: nekoukam na fotbal, koukam na Těžce zamilován, bo chlap se mi loučí dneska se svobodou :D mrkněte do alba, přidala jsem tam fotku z rozvážky koláčků :D včera to byla do půl devátý a dneska od rána od půl devátý do pěti odpoledne :D
Odpovědět
brum: ale to je jen v afektu, ne?? ;-)
Odpovědět
petu: hm, hned bych ochutnala
Odpovědět
Profilova fotka
jita: dala bych ti, ale musela by sis přijet... :D:D:D dost toho zbylo :D
Odpovědět
Profilova fotka
já teď tady doráži zbytky :D mám v mražáku :-) a ještě plno v krabicích :D
Odpovědět
Profilova fotka
jita - no to nevim, on se vpodstatě nikdy nechtěl ženit a po ty hnusny včerejší hádce mě jen dneska objal, řek mi po hodně dlouhý době beruško a že mě má rád, ale že ta svatba jaksi pro něj moc neni :-| , ale že si mě vezme vpodstatě jen kvůli mě, že to chci já a nechce o mě přijít :-| no a co ted´ - nevim jestli mám bejt potěšená nebo se bát, aby mi v budoucnu svatbu nevyčítal, že se ženit nechtěl - no :-S :-)
Odpovědět
před chvíli od nás odjela návštěva, shodou okolností to jsou naši svědci, chodí spolu asi 2,5 roku. Dávala jsem dohromady se Šárkou (svědkyně) rozpis aut, protože nechci aby nastala situace, když pojedeme na rodinný oběd, aby se před hospodou objevili lidi, se kterýma nepočítáme. A chlapi, no, spíš napíšu kluci(i když věkem chlapi) si ze všeho dělali prču, až jsme na ně se Šárkou vystartovali a sprdli je. Něco udělat, to ne, ale samá srandička, to by jim šlo. Mě jejich humor nevadí, mám ho ráda, ale vv nevhodnou dobu....
Odpovědět
petu: tak si dej za mne
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: tak to je mazec, to bych z toho byla taky vedle 14 dní před svatbou... naštěstí Pája se na svatbu těší, i když teda taky moc neřeší... ale většinu odsouhlasí a včera a dneska mu to rozvážení koláčků vyloženě šlo :D
Odpovědět
Článek se načítá
brum: do chlapů nevidíš, ale kdyby byl zapřísáhlej, že se nikdy neožení, tak na svatbu nepřistoupí. Já musím přiznat, že jsem dnes taky na broučka byla příjemná jak vosa napr..... Asi jsme citlivky všichni.
Odpovědět
petu: tvůj nastávající je Pavlíček?? Můj také :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pet - no trochu vedle z toho sem, na druhou stranu vim, že mě má opravdu rád a pro rodinu udělá všechno ;-)
Odpovědět
dnes jsem dodělala jmenovky, zítra se snad vrhnu na vývazky, ale moc si nefandím. petu: ty budeš mít také svoji rozlučku??
Odpovědět
Profilova fotka
jeje, tak kdypak to přijde taky k nám??? max, až mi zavolá chlap, že si pro něj mám přijet... ale pochybuju o tom... budou chlastat do rána :-D my včera i dnes v pohodě, zaláskovaní rozdávali koláče :D
Odpovědět
Profilova fotka
jita: no taky mi řikal, že to, že to nakonec podepsal a 19 bude svatba bych měla brát jako úspěch - no sice si úspěch představuju trochu jinak, ale asi jo no :-) :-D
Odpovědět
to je dobře, že se nehádáte, u nás nelítají talíře ani nic podobného, to jsou jen výměny názorů :-) a někdy je to třeba
Odpovědět
Profilova fotka
jita - no s tim citlivky souhlasim, jak sem včera byla u toho očaře tak sem o tom četla zajímavej článek, jak ženský reagujou hodně přes city, že třeba uvaříme večeři a máme návštěvu a mužskej nás třeba pochválí a řekne, že dneska to bylo výborné - no a my to třeba vezmem tak že snad výborně vaříme pořád a ne jen dneska a vyletíme a už je třeba případná hádka na světě - prostě, že si všechno bereme moc osobně, přitom to tak třeba vůbec nebylo myšleno :-| no nic nějak mě začínaji bolet očička, tak pudu dneska už radši spát - mějte se krásně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: tak jestli se nic neruší, tak buď šťastná, já si stejně myslím, že většinou to ženění je u chlapů hlavně kvůli nám... aspoň já to mám pořád na talíři... pro nás se prakticky kromě občanek nic nezmění... bydlíme spolu v jedné domácnosti, máme společnou domácnost i kasu a o společných financích rozhodujeme společně skoro od začátku, takže pro nás je svatba sice formalita, nicméně já se na to těším a prý to moc řeším... ale nevadí mi to, jsem taková, chci mít všechno naplánované do podrobností, aby to klaplo a bylo to fajn, kdo bude mít náladu brblat vždycky si něco najde... podle mě bude nakonec ten tvůj chlap rád, že si tě vzal :) přeci pokud spolu žijete tak je jedno jestli s nebo bez papíru... (dle mého názoru to tak dneska je) ale pro nás ženský je to prostě životní událost... šaty, slzičky štěstí ...
Odpovědět
Profilova fotka
petun - zatim se nic neruší, tak doufám, že při obřadu neřekne NE :-D jinak si to úplně přesně vystihla ;-) tak se pro dnešek loučím :-)
Odpovědět
petu: souhlasím s tebou, jak jsem na přítele vylítla kvůli tomu rozpisu aut ařekla jsem mu, ať si to vymyslí sám, tam řekl něco na ten způsob, že od toho má mě, že proto si mě bere ;-)
Odpovědět
u nás jsem si svatbu letos vymyslela já, on by se ženil až příští rok, ale těší se na ní. Ty joooo, za 14 dní budeme mladé paničky :-D a budeme si to užívat, bože, to je fofr!!!
Odpovědět
jdu chrupkat, dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky letim do hajan :D tak příště dobrou, a holky, buďme v klidu a užívejme si posledních přprav, sice toho je dost, ale na druhou stranu, budem na to pak jako paničky rády vzpomínat a ty naši chlapáci ještě budou rádi, že jsme je "uhnali" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem se konecne dostala k netu, mela sme tu vcera tchyni a tchana a taky nase, vsichni byly zvedavy na novej byt... petu to pekne napsala s tema chlapama, ja si myslim ze zadnej chlap se vlastne nechce zenit, ale dela to pro tu svou drahou polovicku, co znam chlapy tak vetsina rika ze svatbu nepotrebuje, takze u nas je to stejny svatba je "kvuli me".
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky sem se k netu dostala až ted´ - chci dodělat konečně to oznamko, tak ho pak hodim do alba a musiom si sesumírovat - co teda už opravdu máme nebo ještě příde a co je třeba ještě zařídit. Koncem příéštího týdne už chci mít klid a šechno zařízený. :-) Jinak s těma chlapama jste mě potešili, aspon si nepřipadám jak nějaká stíhačka co ho nutí do svatby :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to buďte rády,ž e svatba je kvůli vám :-D U nás je dá se říct kvůli rodičům... My se nejdřív chtěli brát, jenže pak se rozhoupaly moje rovnátka a plánovaná operace a chtěli jsme to odložit, abych už byla hezká nevěsta. Načež rodiče (maminky) si to nedaly vymluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
tkani - tak hezká nevěsta budeš stejně ;-) jinak Jirkovo rodiče o svatbě ještě neví - hodláme jim to říct až koncem tohohle týdne, aby tchýně do toho nemohla mluvit :-D jinak sem se zas k ničemu nedostala, jelikož ty 2 moji čerti přišli z krámu a zas musim oběd atpod.... tak sem zvědavá, kdy se k tomu oznamku dostanu :-S tak se zatim mějte :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?