Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě muj chlopek,není ani na šperky ani na parfémy,jasně střikne se když někde jdeme a tak,ale jinak do práce to nepotřebuje :-N ,ten řetízek leží taky furt ve skříni,je prý škoda ho do práce nosit :-( ,a když se ho zeptám co by tak chtěl,vždycky řekne "nic"...zabít..... :-D A co se týče fotek,právě,že máme spoelčné fotky,jak jsem byla těhotná,tak jsme se byli fotit spolu + tedkom fotky s malým,všude nám to vysí na zdi po bytě :-) .....nevím.....budu o tom uvažovat ;-)
Odpovědět
tedááá, to zní dobře, ty vlastní fotky :-) Vánoce jsou tady než bys řekl švec. Já jsem měla jít zkoušet dneska účes, ale jdu zítra. Zítra ze mě bude skoro nevěsta ;-) . Jdu na líčení a pak na zkoušku účesu. Sice je to obráceně, ale když není čas a musíme se navzájem přizpůsobovat ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,já jsem vyklepaná ještě z nezaplacený svatby a vy už na mě s vánocema :-N brrrrrrrr.... Ale jinak můj přítel je i na kosmetiku-dokonce parfémů má víc než já.Ale to je tím,že já ho zásobuji...i na cinkrlata....ale jaký bude letos ježuch netuším....uvidí se dle korunek :-|
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: tak jasný, všechno záleží na korunkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D holky konečně máme prstýnky, ...jsem štastná povedlo přes net, objednat i velikost, takže super huráááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,musím vždycky přečíst tak 2stránky zpátky abych byla v obraze :-) ,výslužky nedáváme ;-) a sehnala jsem super pochod od Queen z filmu Flash gordon.Tatka je miluje tak to bude bulet až pujdem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu: co jste řešily s fotkama, jako dar? já viděla, a to se mi líbí, hodiny kde jsou fotky ze svatby
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: my jsme řešili s fotkama, že Jana neví, co dát manželovi ke třicetinám, tak jsem jí říkala, o tom, že by se nechala sama vyfotit někde u profíka v ateliéru a dala mu fotky nebo třeba z fotek kalendář :-) dělá se spousta věcí, viď, já jsem jednomu ex nechávala dělat z fotky na tablo puzzle a on mi zas pak dal naší společnou fotku na hrnečku...
Odpovědět
Profilova fotka
petu: tak to jo, tak je pravda, dělá se spousta věcí, já mu kdysi dávala kalendář, kde jsem byla já jen hlava a přidávali se různé druhy účesů katka: tak to je super ne? nebude te bulet jen vy dva :-D holky já mám tak velkou radost :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: z čeho, že už je to za pár? včera jsme si šli večer lehnout a můj drahý se mě ptal jestli ty koláče už budem jako rozvážet tenhle týden, z toho vydedukoval, že už teda za 14 dní budem jako manžele a byl z toho takovej na měkko a tulil se a lísal :D bylo to hezký :)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: tak nám je taky ukaž ;-)
Odpovědět
ahoj holky. prosím Vás o radu kolik dáváte do výslužek koláčků a zákusku, pro rodinu a pro známe (v ks) jaksi nemáme odhad, tak ať nedáme moc nebo málo. dík :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda holky ja vas vubec nestiham, ted sme dva dny malovaly a dneska stehujem a je to des, ja sem tak utahana ze se snad ani do ty svadby nestihnu dat dohromady... lowe: gratuluju k prstynkum urcite se ti ulevilo ze uz jsou doma
Odpovědět
Profilova fotka
baybelline, máme košíčky 19x15x9, budeme dávat asi 2 kousky dortu, nějaký koláčky a nějaký cukroví... počet podle toho jak to v tý krabičce bude vypadat.
Odpovědět
Profilova fotka
Lowe:ty se máš,my je máme mít zítra,ale ještě nám nepsali,tak se jim zkusím připomenout. Taky se už mooc těším:o)
Odpovědět
Profilova fotka
baybeline: bohužel ti neporadím, my máme do každé rodiny jeden minidortík... vychází to možná i levněji, krabička 20x20 a v ní dortík :) lowe: ukaž prstýnky, honem :)
Odpovědět
lowe: tak to ti věřím, že máš radost :-) hlavně, že se to vše povedlo, viď?? Velikost a že se vám líbí :-) baybelline: my děláme klasické výslužky, na dno se dá velký koláč a na ně minizákusky a cukroví a mě to vychází tak 1 koláč a 20 ks. Ale to je každého věc, my jsme v červnu dostali výslužku a tam bylo 40kousků cukroví.
Odpovědět
Profilova fotka
baybelline- já dávím 10 zákusků a 7-10 koláčků, ale zákusky mám ty maličké (rautové). Jestli máš velké zákusky, nebo koláčky, tak můžeš dát i míň. :-)
Odpovědět
To nejde takhle říct kolik dáváme kousků. Záleží na velikosti :-)
Odpovědět
baybelline: Tak u nás se dělají velké frgáe, takže na tácek-asi jak se prodávají párky- dáme čtvrtku koláče dva tři vdolky a malé cukrovíčka.
Odpovědět
Holky až bud po všem - myslím až odezní nervíky ze svatby, nebudete chtít udělat nějaký osobní srazík?
Odpovědět
Profilova fotka
holky: prstýnky máme jsou fakt úžasný do poslední chvíle jsem byla napnutá jestli vše bude tak jak jsem psala p. Kouřilovi do instrukcí, ale je to tak, super, velikostně, i změny tam jsou jaké jsem chtěla, vyrité jména, fakt jsem nadšená včera mi bohužel nešli vyfotit mám jen mobil a tím to moc dobře nejde a k tomu to bylo ještě večer, ale o proti skoro manželovi mám takovej malej kroužek 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky proběhla druhá zkouška líčení, proberu fotky, co by sem šli dát a budu čekat kritiku Ok?
Odpovědět
lowe: to jsou velikostní rozdíly, viď?? Já když jsem je viděla v krabičce, tak jsem si říkala, jestli mu nebud velkej a mě malej :-) už se těšíme.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to my budem davat 6 kolacu, 16 minizakusku a 200g drobneho cukrovi..nechali sme si s mnozstvim poradit od pani cukrarky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, hudbu sem včera vybrala nástup od Armstronga What wonderful world nebo sonátu Měsíční svit od Beethovana ještě mě napadá Vangelis - Prelude; na prstýnky Hallelujah - původně Leonard Cohen a na gratulace a odchod ústřední motiv z Posledního Mohykána co myslíte? má to hrát paní na varhany a se jménem - všichni mi říkají že si mám nechat jen jedno, že pak jsou s tim zbytečný problémy, ted´sem Součková, malej je po mě taky Souček a že prostě se přejmenujeme já i malej a kvůli němu fakt nevim - on je docela natěšenej, že se bude jmenovat Fejtek jako táta a chce abych taky byla Fejtková a sám mi řek, že kdybych zapoměla, že sem se tak jmenovala, že mi to připomene a sám taky nezapomene on je na svůj věk velmi inteligentní, je mu 5 a púůl a už umí číst a počítá úplně z přehledem, má děsnýho pamatováka - pamatuje si i věci před 2 rokama, co já jsem dávno zapoměla a do detailů už ted´mám strach co bude až pude do školy - jelikož se bojim, že púrotože to co se tam učí dávno umí, tak bude zlobit a nosit akorát poznámky a málo učitelek je schovívavých takže v tomhle mu věřim no jenže mě to příde divný jako bych ztrácela část sebe (proto sem dlouho taky uvažovala o dvou jménech) - co Vy na to, zajímají mě Vaše názory ;-) no jinak před chvilkou dorazily skleničky jsou nádherný, ale ted´přemýšlim jak a kam je vezmeme zda na hostinu a nebo na obřad - co myslíte? ach jo, už aby to bylo za mnou :-| no v půl jedenáctý musim jet znova na úřad do Frantovejch Lázní to výše uvedené rozlousknout, a pak do Chebu na kontrolu s těma mejma očkama - tak do té doby tu s Vámi budu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky uz jenom 15 dni.. nejak to na me dneska padlo, sedim uprostred vsech tech kramu co je potreba uklidit po stehovani a najednou mam pocit ze to prece do svatby nemuzem dat dohromady... porad sem si rikala jak mam na vsechno cas a jak mam skoro vsechno hotovy a najednou nevim kdy vsechno stihnu.. budete se nektera vas pred svatbou barvit? ja se na to urcite chystam ale nevim jak dopredu si mam preliv dat aby to bylo pekny ale od 16.9. uz nebudu mit cas..
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: já se budu barvit pár dní před, jak mi to vyjde, ale max ten týden ;-) Brum: Náš malej má jméno po tatínkovi, takže já to beru jako samozřejmost, že budu mít jedno příjmení a to manželovo ;-) Nikdy jsem ani nad ničím jiným neuvažovala :-) Kdybych měla nějakou extra kariéru, kde by mě znali po mým jménem, asi bych možná zvolila dvě jména, ale takhle se děsně těším, až budeme mít všichni tři stejné x-) ;-) A určitě to neberu jako ztrátu sebe sama :-)
Odpovědět
Já se budu barvit taak týden před svatbou - nejpozději. Abych to stihla dobře vymýt. Ať se mi nestane, že nám začne pršet a budumít hnědé šaty. To by bylo vážně veselé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makak - no já právě si napúsala, že taky po něm kvůli malýmu, ale příde mi to takový divný 30 let jsem Součková a ted´to má bejt najednou jinak :-N no snad si zvyknu :-N no já si možná nechám udělat až půjdu na zkoušku melír - ještě uvidim ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?