Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
můj nový podpis vypadal jak od prvňáčka :-) Můj stávající podpis je U....a pak jen vlnka, ale ten nový bude čitelný. Ještě ke všemu nové příjmení bude delší, ale zase v práci nebudu seznamech poslední.
Odpovědět
Už jsem také slyšela, myslím, že to bylo přímo z mého okolí, ale při obřadě jak se podepisuješ nejdřív rodným a pak novým nebo obráceně, tak ta nevěsta to prohodila.
Odpovědět
holky, a nebo přestane psát propiska :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jíto: prosím tě to ani nestraš... běžně jich v kabelce nosím aspoň deset, ale na svatební den si neplánuju brát s sebou kabelku s deseti propiskami :D:D:D
Odpovědět
já nestraším ;-) , ale náhoda je .....
Odpovědět
Profilova fotka
blbec, jasný, chápu... svědkyně dostane do výbavy ještě náhradní propisku :D:D:D
Odpovědět
Profilova fotka
taky už jsme skoro v tom seznamu čelnů co mají nejblíže svatbu ......... teď už je tam pár lidiček z 9.9. tak máme to za 17 dní, že, já se tak těším a na druhou stranu zas ne, protože ten den tak strašně rychle uteče...
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to já taky prohodím se vsadím,zase to mají chlapy jednodušší vidíte to?
Odpovědět
a kde je ten seznam?? já se také začínám těšit, ale až bude odpoledne, tak se zlobit nebudu. Zajímalo by mě, co necháme doma, co se nepovede, atd. Ale ještě vůbec nejsem nervózní, na to jakou mám povahu, že mívám trému, zatím jsem v pohodě, aby o to víc se to na mě nepodepsalo v den D :-(
Odpovědět
jasně, souhlas, chlap je protekce sama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
uteče to uteče a měsíce plánování a příprav budou v trapu taky nejsem moc nervozní, už se těším až nám přídou ty prstýnky já si věci navozím všechny co můžu k našim a pak to máme když tak dom 5 min (tedy rodičům)
Odpovědět
já jsem zvědavá na to své "ANO" jak to bude zní, třeba mě přepadne záchvat smíchu nebo mi nakyne v krku knedlík a nepůjde to, přemýšleli jste nad tím??? Mužovo svědek je strašná "huba", ten jestli tam bude něco šeptat nebo říkat, tak se smíchy asi neudržím.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jita: ty jsi střelená co, knedlík v krku, tak te manža plácne do zad a řekneš AU :-D
Odpovědět
:-D :-D to by bylo originální kameru budete mít??? Já ji musím ještě někde sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
kamarádka se vdávala 1.8. a taky říkala, jakej měla knedlík a na hlase při tom "ANO" to vůbec nebylo slyšet ... takže jsem zvědavá na sebe, jestli ze sebe něco dostanu... nervozní zatím taky nejsem, spíš jsem ze všeho hrozně dojatá... a všechno si teď moc beru a řeším... nějaká předsvatební přecitlivělost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
seznam členů je úplně nahoře na liště :-) a pak ten co mají nejblíže svatbu je vpravo sloupeček :)
Odpovědět
tak jsem seznam okoukla, děkuji. Máte pro vaše nastávající něco jako svatební dáreček nebo nějaké překvapení?? Chystáte něco?? Já jo, ale je to i pro mě, větší radost z toho budu mít já :-) Nevím, jestli to tady můžu napsat, jestli sem ten můj tajně nechodí, ale to asi ne, to by se už ozval a nebo prokecnul. Teď mi volala kamarádka, že mi v Praze vyzvedla lístky na muzikál. Je to až na 25.10. tak jsem přemýšlela, že mu to dám jako ke svatbě, to bude dojatej a nehodí je po mně :-) a nebo má 17.11. narozky, tak mu to dám předem. Ale asi je dostane po svatbě nebo o svatbě? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu. jakej seznam členů, asi jsem fakt slepec
Odpovědět
Profilova fotka
už to vidím, fakt jsem slepá
Odpovědět
Ahojk! Nějak dneska nestíhám psát. No a ještě ke všemu mě začal bolet zub, tak se jen modlím, aby to bylo ok - nedovedu si představit ještě teď lítat po doktorech :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kaa: to chce klid já mám dnes klid po dlouhé době, tak si to užívám šefíci jsou prys :-p
Odpovědět
kaatu: tak to nepodceňuj, lepší teď než 18., já si nedovedu představit víc věcí, jak to všechno postíhám, ale o zubaře bych taky nestála :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už sbalila některé věci, co se povezou k našim a ještě pár drobností dokoupit a hotovo x-) Jsem nervozní, v noci i špatně usínám :-N ale těším se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A jinak pro nastávajícího nic nemám a ani neplánuju :-)
Odpovědět
jitaurbanova: No na 18. to rozhodně nenechám, ale zuby mám většinou ok, ale když se nějaký ozve, tak to pak stojí za to a marodím s tím, jak dlouho :-( Asi to dneska v práci zabalím a pofrčím kzubaři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co se týká dárku pro přítele budu mít přece sebe ne? v sexi košilce :-D a ostatní dostanou mini čokoládku na památku kaa: no to radči běž, jestli na to pak trpíš
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, teda vy jste toho zase dneska stihly.... Došly nám ty lampionky, tak snad bude hezké počasí. TAky jsem si dneska donesla špendlíky a samodržící punčochy (jako byste věděli, že se pro ně chystám ;-) barva tělová, protože na bílý se fakt necítím. Botky mám pěkně prošlápnutý ... něco starého a budu je mít jen na obřad a focení ... na tancování se přezuju do mých tanečních botek ... když už jsem ty peníze do nich vrazila, tak ať je použiju. A líčit se budu sama, protože ten plakát od kosmetičky jsem měla na maturáku na fotkách vypadal dost divně... sice líčení bylo pěkný, ale já jsem to prostě nebyla. Jinak ženich dostane vystoupení naší taneční skupiny, původně to mělo být překvapení, ale stavěl si hlavu jak malej, že žádný překvapení nechce a že jestli mu to neřeknu, tak na svatbu nejde. PAk řekl, že kdyby tušil tohle, tak nevyzvídal, ale že měl strach z únosu nevěsty a podobně. Což ještě musím rozmluvit mojí praštěný svědkyni. Podle mě je to jenom zbytečný zdržení.
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: taky nechci únos nevěsty, ale ségra je jiného názoru, ne a ne
Odpovědět
Tak my mít únos budem, ale ne jen nevěsty, ale i ženicha. Ve stejný den se mi totiž žení dobrý kamarád a oba chodíme do stejného folklorního souboru a máme stejné kamarády. Tak aby se nemuseli rozmýšlet kam a na jak dlouho půjdou, tak vymysleli, že to prostřídají a udělají únos - nás na jejich svatbu a pak je k nám. Takže v jednu dobu buhou na naši svatbě dvě nevěsty a dva ženichové :-) Ten klasický únos, který je jen zdržování bych nechtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: by mě zajímalo co z toho ty lidi jako mají... hlavně přítel nepochází z našeho města a už vidím jak mě někde hledá navíc když máme restauraci skoro za městem... na to prostě není čas ani nálada.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?