Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, Lowe,Jita: ty přísavky se prodávají (teda aspon u nás) normálně v tescu ;-) ,naštěstí já budu mít kytici,kterou mi udělají a přidělají v květinářství,takže mám o starost mín :-N Co se týče líčení. No já byla jen jednou,a chtěla bych do svatby ještě jednu zkoušku (radši),ale byla jsem spokojená,akorát měla spíše do červena lesk na rty,tak to změníme na růžový,ale ty oči si myslím,nalíčila dobře. Je fakt,že ony to umí i vystínovat. Měla jsem první strach,že je to kámoška,a že když se mi to nebude líbit,že ji nedokážu to říct :-D ,ale naštěstí v pohodě.A sama též říkala,že byla nervozní,jestli se mi to bude líbit ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jita - no já je mám nehty právě zrovna ted´hezky dorostlý, tak doufám, že vydrží a nepolámou se mi :-S
Odpovědět
Profilova fotka
brum: to sem si rikala taky s tema nechtama a vcera kdyz sem uklizela po malovani tak sem si dva ulomila, takze pujdu do gelovek
Odpovědět
lowe: a kde jsi koupila ty přísavky?? jani: u nás tesco není :-) brumdinka: já jsem s "nehtařkou" domluvená, že bude počítat s časem, jak kdyby mi je dělala, ale třeba se mi je povede vyšlechtit a jen je upravíme.
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: no tak uvidíme, když tak se to upraví nakrátko, já gelovky nechci ani zadarmo - a to mi je zadarmo nabízel vietnamec, kterej u nás dřív bydlel v podnájmu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nehty jdu taky do gelovek :-) jak předěláváme bydlení tak mám svoje sice hezký tvarově a všechno, ale teď kvůli stavbě totálně polámaný, takže budou gely :-) ale mě se to zas docela líbí, tak jsem spokojená :-) jdu teda až 18.9. ale aspoň to budu mít všechno pěkně čerstvé a nebude to moc okoukané :)
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k. s líčením to mám to samé, líčí mě dcera kamarádky, a taky byla nervozní ale jsem jí hned řekla, že ať je v klidu, že když se to nepovede zmáknu to nějak sama jita: já je objednávala studiokvětuše, napsala jsem tam že je potřebuji max. do 31.8. a měla jsem je druhý den na poště, takže super já si gelovky budu dělat asi 17.9. protože 18.9. budeme dělat svat. tabuli asi až do večera a to fakt pak nedám
Odpovědět
Profilova fotka
ja na gelovky jdu uz 16.9. rano rikala mi ze abych si na ne trochu zvykla a nebyla pak na svatbe jako nesika, navic ve ctvrtek budu delat vysluzky a v patek chystat svat. tabuly tak by ani nebyl cas, sem s ni domluvena ze kdyby se stala nejaka nehoda tak mi je jeste klidne rano prijde domu opravit...
Odpovědět
Profilova fotka
tuli. tak to je jasný jestli je nenosíš, já je už mám asi 8 rok, takže by byl spíš nezvyk je nemít výslužky budeme připravovat až v pátek, ve čtvrtek se budou teprve péct koláčky
Odpovědět
tuli: mě taky povídala, že je uděláme dřív, abych si na ně zvykla. Dlouhé nehty nosím, když mi narostou :-), ale když si mám zvykat, tak si budu zvykat. Jé to nebudu nic dělat, abych si je nezničila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: jo tak to by se Ti líbilo, co nic nedělat holky budete mít samodržky (punčochy)
Odpovědět
Profilova fotka
já nehtíky už měla taky několikrát, takže jsem taky zvyklá :-) a protože se o tabuli nemusíme starat my, tak si to můžu dovolit v pátek, výslužky jsme vyřešili minidortíkama a ty spolu s dorty odvezeme hned odpoledne do restaurace, kde to všechno bude :) a jen pak s kamarádkama upečem nějakou mňamku na ráno na snídani :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lowe - jasně, už mám jedny samodržky sít´ovaný ve skříni :-) - kdyby bylo ale teplo, tak je sundavám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: musím si je koupit :D už jsem se po nich koukala :) ale zatím nemám, chci tento týden mít všechno ready.... jen nevím jak to stihnu :(
Odpovědět
no, jasně, doma ví prd, jak jsou nehtíky náchylné na zničení :-D já budu mít samodržky, tenkrát jsem si se koupila na ples, tak je musím najít. Nevím, jaké se všechny možné dělají, ale já mám ty do půlky stehen, pleťová barva
Odpovědět
Profilova fotka
petu: tak to chci taky, mít vše už dávám do krabic a pak to musíme převozit k našim kde budou připravy jinak já koupila tělovky a bílé tak nevím jaké si vzít
Odpovědět
Profilova fotka
ráno jsem si navlíkla na jednu nohu bílé a na druhou tělové at si láska vybere a líbí se mu ty bílé tak to nechám asi na něm tak má do půlky stehen ;-) s krajkou
Odpovědět
já vidím, že budu dělat ještě vývazky 18.9. Mě se ty, co se prodávají v salonech nelíbí, obešla jsem asi 3, ale ty jsou fujky. Tak jestli seženu stuhu a nějak to umotám....
Odpovědět
Profilova fotka
jita: já si je taky motala sama, taky se mi nelíbily a hlavně cenově to neodpovídá
Odpovědět
jééé, já napsala pleťové :-) já mám jen ty už běháte po bytě v botkách??? Já podpatky nosím, jsem zvyklá, ale ty botky, co mám, mají podpatek hodně velkej. tak jsem si obstarala ještě jedny, s menším, kdyby mě ak tlačily. A nebo budu trsat bosa.
Odpovědět
Profilova fotka
já koupilla samodržky bílé, sitované :-) a koupila jsem je normálně v obchodu se spodnim prádlem za perfektní cenu - salony maj všechno natažený, jen proto, že je to označeno svatební :-| jítá - to seš dobrá, já bych na to to vázat neměla trpělivost, nechám to na květinářce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si botky půjčuju v půjčovně, nevím co bych pak se světlýma botkama doma dělala.... tak jsem to zvolila takhle, takže běhat v botákách budu dva dny před svatbou :D punčošky taky asi budu mít tělovky, jen nevím, jestli i podvazek, aby mi náhodou v půlce obřadu nespadly:D:D:D to by bylo trapné :-) vývazky už mám konečně hotové všechny, mám jich pro jistotu 60, i když nás má být kolem padesáti :D:D:D
Odpovědět
Profilova fotka
jítá neběháme, ale asi budu muset začít, podpatky sice menší nosim, ale stejhně nejsem zvyklá - chce to trošku rozchodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jita: neběhám, tedy občas je jen nazuji, ale mám nizké, kvůli ženichovi, abych vedle něj nebyla jak slobidlo vysoká já má hladké, vím, že sítované by se mu taky líbily, mě stály 160,- jedny
Odpovědět
brumdinka: já jsem se ještě nerozhodla, ale asi to tak dopadne botky mám půjčené, od svědkyně, budu mít i podvazek jako něco modrého, pak něco nového a starého. petu: k vývazkům gratuluji a smekám :-) kdo vám jde svědky?? Ženichovi jde kamarád a mě jeho přítelkyně a možná příští rok jim to oplatíme
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se pro dnešek loučím, zjištúju, že zas nestíhám - budu muset to beremko trochu omezit :-D Tak se mějte krásně a užívejte příprav ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a co podepisování novým příjemním??? Já začínám mít strach, že to tam nějak popletu :D:D:D
Odpovědět
brumdinka:ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
petu: tak to jsem už taky zkoušela 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jak to vypadá ??? já jsem koukala už v bývalé práci do programu, jsem si změnila jméno... to vypadá dobře :-) ale podpis nějak nevím... zkoušela jsem to, tak uvidíme, nějak to dopadne :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?