Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
farmaceutickou fakultu v HK obor zdravotní laborant :-) v mém případě teda laborantka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a to ještě ten můj poklad chtěl,a bychom se fakt vzali na moje narozky, ten dostal takovou držkovou :D a pak ustoupil, že si kvůli nám nikdo volno z práce stejně nevezme... takže sobota :-)
Odpovědět
hm, tak to jsi hlavička, já bych už nestudovala. Byste mátli svatebčany. By nevěděli, jestli ti mají přát vše nej k narozkám nebo do manželství. Takhle to bude lepší :-) ve Volyni, kde budeme mít obřad, tak jsme na sobotu sami, ale po nás v neděli tam jsou dvě svatby, napadlo by tě to?? P. matrikářka říkala, že to snoubenci chtějí kvůli datu 20.09.2009, ale to mi přijde už moc ;-)
Odpovědět
petunia: A to děláš denní, nebo dálkové? Já studuju dálkově a je pravda, že než jsme se začali o mimi snažit, tak jsem váhala - právě kvůli nervíkám při zkouškách, ale nakonec jsem nechala převládnout své hodiny :-D
Odpovědět
ale stejně to uteklo, což?? Nedávno byl únor a dnes..... 1.9.
Odpovědět
Jo jo aza chvilku je 19 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdože se ptal na příjmení? Já budu Sekavová. Když jsem nastávajícímu řekla, že mi to připadá jako bych byla Ruska, tak se urazil, za hodinu přišel a říká, ale to bys musela být ...ovová ... to ti jedno "o" chybí. A ktěm datumům, u nás v novinách bylo, že matrika nezaznamenala zvýšený zájem o data 9.9.09 ani o 19.9.09 ... a my to strachy zamlouvali už v březnu. Ani ne z důvodu numerologie, ale zapamatovatelnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak je? Já dneska zmákla nechat ostříhat Jiříka, objednat se na 19 k holičce a na líčení a pár dní předtim na manikuru + k líčení a kadeřnici zkoušky, abysme něco vymysleli - jen jsem zvědavá, jak to budeme zvládat časově, jelikož v 11 musíme vyrazit z Aše a obřad je v 11:45 :-p sem furt chtěla dýl, ale paní na matrice mi tvrdila jak je málo svateb - před náma jsou na hradě jen 2, tak jsem jí jen poprosila, kdyby ještě někdo přišel at´nás šoupne nakonec - ráda bych abychom byly poslední svatba a ten den uzavírali :-) K těm autům koukám, je to všude jinak, u nás se zas moc nenosí mašle na anténu :-), ale stejně my pojedeme v tom krásnym červenym veteránkovi, co mám v albu (jen nesmí pršet, jinak prej pán nepojede :-|) Zítra si uděláme malej vejlet do Frantovejch Lázní (místo obřadu spadá pod jiný město) a ráda bych ještě domluvila detaily na matrice a asi změnim to jméno - původně sem si tam napsala, že si nechám dvě (mám hezký český jméno), ale malej se bude přejmenovávat, tak já taky celý a ne jen kousek, at´v tom chudák nemá ještě větší zmatek. Takže ted´jsem Součková a budu Fejtková ;-) a že si nahrajeme asi sami cdčko - se docela děsim co by tam paní na ty varhany vymyslela, když umí asi jen svatební pochod :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek holky,teda vy jste toho zase napsaly :-D ...teda,že to uteklo,to máte pravdu. Už je to za dveřmi x-) . S malým jsem dneska byla zkoušet ten obleček,a má ho boží x-) je v tom úplně sladký,a bral to sportovně a vůbec nebečel,jak jsem se z prvu bála. Spíš naopak,ještě mi pózoval,jak jsem si ho fotila. Manekýn jeden :-D . Tak v pondělí jedeme pro ty perníkové srdce,co jsem nechala udělat,jako poděkování rodičům...a v úterý jdeme do hospy vše domluvit... Jinač počasí nám snad vyjde,tedkom 5.prý má holkám pršet :-p tkanicka: taky jsem se z prvu bála,jaký bude o toto datum zájem,ale je to normál.... :-) ,jinak taky to máme z důvodu...zapamatovatelnosti... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - no a k datumu - se nám prostě líbil - 19.ctky jsou naše - oba máme ten den narozky - Jirka v srpnu a já v prosinci, navíc původně sme uvažovali na naše výročí 31.července, ale ted´sem ráda, že ten den nebyla bylo moc vedro a když si představim pařit se vtěch šatech, brr :-p - předpokládám, že v tom září už bude tak kolem 20 tky a navíc podzimy u nás v kraji jsou nádherný - takže budou i lepší fotečky ;-) když sem u fotek zejtra musim doladit fotografa - napadá mě , děláte s nim nějakou smlouvu nebo je to čistě na osobní domluvě bez papíru?
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinko. tak my máme s fotografem smlouvu.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani - no taky si řikám, že smlouva by asi byla lepší i když má focení svateb jako vedlejšák - no zejtra dopoledne mu zavolám a nějak se snad domluvíme ;-) neni to vpodstatě klasickej svatbení fotograf, je to mladej kluk, co fotí všechno možný, většinou hudební akce v Aši, ale mně se ty jeho fotky prostě líbí - má to nápad a dříme v něm umělec :-D jinak nám nabízeli fotografku na úřadě, ale tam, mám pocit, že to bere jednu za druhou a kšeft má jistej, tak co by se snažila :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brumdi: teda,pokud ho znáš a jeho fotky už jsi viděla a myslíš,že by tě nějak nepodved (což asi né),tak bych smlouvu asi ani neřešila. Ale je to všecko o lidech,že. A s tou fotografkou na tom úřadě,tak to si myslím co ty ;-) . No nic letím koupat malého...večer ještě snad písnu. Zatím......
Odpovědět
Profilova fotka
jani - no já ho znám jen od vidění právě z těch několika málo akcí, kde jsem ho viděla zuřivě fotit a viděla jsem na netu jeho fotky a moc se mi líbí, hodim sem odkaz na jeho stránky, snad to admini nesmáznou, at´se taky pokocháte :-D - a právě, že za to ani moc nechce, no možná pro jistotu se zkusim zeptat kamarádky, co pár těch akcí pořádala, jestli je na něj spoleh ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten odkaz - http://www.humanart.cz/portfolio/Darl..., jinak posílal mi meilem i fotky ze svateb a jsou fakt pěkný; jinak taky jdu ted´na malýho večeře, vykoupat a spát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty fotky jsou fakt pěkný, nijak zvlášť jsem to neprohlížela, ale je v tom takový to kouzlo co zaujme na první pohled a donutí přemýšlet... fakt pěkný
Odpovědět
Profilova fotka
tkani - no právě to je přesně to, co od pořádnýho fotografa očekávám, klasickou momentku si udělám sama :-D jinak se pro dnešek loučim, už mě bolej očička :-) Tak pilně zařizujte, už se to blíží ;-)
Odpovědět
brumd: připojuji se, fotky jsou pěkné. Nám bude fotit budoucí švagrové přítel, focení je jeho koníček, nedávno si koupil nový foťák, vybavení také má. A vzhledem k tomu, že já focení nemusím, tak si myslím, že tato eventualita je naprosto dostačující ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme fotografa taky z rodiny, sice z širší, ale když bude jen při dopoledním chystání a pak při obřadu a pak to focení na zámku... a za pár korun má taky moc krásný fotky :-) včera jsme s drůžičkou vybrali šatičky i pro ni, takže už jsme snad kompletní :D já už to chci mít za sebou, a navíc ta zkouška za týden.. to z toho ještě budou nervíky...:(
Odpovědět
Profilova fotka
jita: psala jsi, že budeš mít panenku a panáčka na aute? já taky budu mít, a jak je budeš přidělané? k šatům, kamarádka co s ní chodím cvičit mi včera koupila stuhy merunkové, tedy ještě jsem je neviděla, ale kdyžtak bychom je přidělali přes tu růžovou
Odpovědět
lowe: panáček je půjčený z půjčovny, takže na nožkách a zadečku má přísavky a tou panenkou jsi mi dostala ;-) nad tím jsem ještě moc nepřemýšlela. Stuhy budou na kapotě do"V", tak doufám, že jí tam nějak přiděláme. A nebo mě napadlo koupit samotné přísavky, sice nevím kde, ale mělo by to jít, navlíknout panence spoďáry a ty přišít ty přísavky a na nohu jí je třeba přivázat, kstejně bude mít šatička, tak by neměli být vidět. Ty už to máš vymyšlené???
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...včera jsem mluvila s mamčou a ona říkala, že se byla ptát na dort...tak už jsme i vybrali a prý stačí 3 pracovní dny předem, tak super. x-) Mamča je poklad x-) x-) Teď už jen drobnosti a bude to :-) Ať už je 19. :-N Jo a u nás bude fotit bráška a kamarád, oba poloprofíci s kvalitním foto vybavením a jelikož jsou to shodou okolností oba svědci :-N tak při obřadu to odfotí bráchova přítelkyně :-) Jinak je to jako u Jíti...foťák nesnáším, tak je to naprosto dostačující :-N
Odpovědět
holky, asi budeme bez svatebního dortu :-D Cukrářce jsem dala fotku dortu, ta mi včera oznámila, že jí někam dala a neví kam. Já jsem si samozřejmě fotku nikam neuložila :-( A aby se to nepletlo, já jsem od cukrářky dostala rozpis surovin na dort a tak jsem si ho uklidila, že ho nemůžu najít. Dobré, že?? Takže suroviny mi napíše znova a dort bude po paměti, co si pamatuje. Našla jsem ho tady na beremku, ale jako by se po něm slehla zem.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:já budu panenku i cilindr přidělávat přísavkama a radši i stuhou. Jinak jsem včera byla na zkoušce účesu-fotky nemám,neb jsem si zapomněla foťák:o(-a byla jsem moooc spokojená,tak se těším. Jen líčení mi dělá starosti.S tím jsem nebyla moc spokojená,tak jdu v sobotu k mojí kosmetičce...ale všechny mě líčí hrozně výrazně a já chci být jemně a decentně... Každý mi říká,že pak nebudou pěkné fotky,ale .....Navíc můj přítel vůbec nemá rád výrazné líčení.Jak budete nalíčené Vy a kým?
Odpovědět
Profilova fotka
jee vt ste ukecany vubec vas nestiham:-), resily ste co na auto, tak ja budu mit dvojsrdce a pritel klobouk, ostatni auta budou zdobeny jenom vepredu a na antene, jedeme daleko a bude hodne aut . a fotit nam bude kamarad kterej rad foti a ma kvalitni fotak a vsechno co k tomu patri...
Odpovědět
Profilova fotka
no díky holky za pochvalu fotek, mě se strašně líbí a já zas radši pořádný fotky, video sice bude taky, ale to šoupnem naší kameru do rukou manželovi mé svědkyně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barbucho: já budu taky jen decentně...trošku černé na řasy a jen decetně stíny. Je to blbost, že pak nejsou hezké fotky, viděla jsem tu spoustu hezkých nevěst jen s decentním nalíčením. ;-) A já se budu líčit sama...myslím, že sama nejlíp vím, co mi sluší a aby to nebylo přepatlané, jak by určo od kosmetičky bylo :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já sem si objednala líčení i kadeřnici tady u nás v Aši a jsou v jednom domě, tak nebudu muset lítat po městě - zkoušku mám 14.na líčení, 11. u kadeřnice a 17.jdu na manikuru. Chci líčení jen decentní - normálně se nelíčím v podstatě vůbec (max.si obtáhnu černou linkou víčku a hodim jemnou rtěnku), takže nerada bych aby mě zmalovala :-D no a tu manikuru chci klasickou francouzskou na mých nehtech - jen to hezky upravit a nalakovat.
Odpovědět
já jdu na zkoušku účesu zítra, na líčení 1. jsem už byla, bylo to hezké, ale ne zas tak moc, takže tento pátek jdu ještě jednou a bude mě líčit jiná holčina. Ta mě přijde nalíčit i v sobotu k nám domů a na nehty jdu 16. myslím, že mi dorostou a budeme je jen upravovat.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: tak já mám panenky své, a koupila jsem si přísavky s dirkou a tam navlíknu stuhu a přivážu jí na nohy panenek a velkou přísavku dám pod zadek líčení: no zprvní zkoušky jsem taky nebyla nadšená, chci mít nalepené řasy a to nebylo nic moc, ale zítra příde znova a zkusíme jen trsy řas, tak jsem zvědavá jak to dopadne, přinejhorším se nalíčím sama a bude to nethítky si budu dělat sama viz mé album, jen doufám, že se mi nebudou moc klepat ruce
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?