Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
lowe: já jsem taky říkala, že si ještě nějaké cukroví upeču, ale už to asi nedám. kaatu:my na tácek taky dáme ubrousek, sváže se to bílou stužkou, tam se přidá buď myrta a na konce stužky ještě vymyslím nějakou parádu. a děláte si výslužky zvlášť nebo dohromady s ženichem?? Jedna holka, co se vdávala loni, tak si každej dělali výslužky na vlastní tirko, má to své výhody :-) My jsme ale cukroví objednali společně a koláče budeme péct s mojí mamkou u "tchýňky" a zabalíme si to asi každá zvlášť, já jsem si vybrala jiné druhy cukroví než ona. brum: já jsem nemyslela, že tě čekají změny, v to snad ani žádná nedoufáme, jen jak píšeš, tak k lepšímu. Ale nemyslím, že by manžílkové žačali prát, žehlit a štupovat si ponožky ...... :-) :-D
Odpovědět
kaatul: a tak budete zdobit všechny autíka, ne?? Já to mám vymyšlené stejně. Sháněla jsem žlutou stuhu, ale nesehnala, tak tam asi dáme žlutý vlizelín, nastříhaný na určitou šíři. Neviděli už jste něco podobného?? Aby to nevypadalo blbě. A půjde to od zrcátka na střed kapoty a ke druhému zrcátku a na anténku bílou stuhu.
Odpovědět
jitaurbanova: My to máme složitější. Výslužku dostanou při odchodu ze svatby všichni z mojí rodiny a všichni z ženichovy strany (kteří pojedou na svatbu na Moravu). A ti, kteří nepojedou na Moravu budou pozvaní na tzv. druhou svatbu a tam už žádná výslužka nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
tkani: plánujeme zdobit jenom předek do toho véčka jak se dělá normálně a pak vzadu přes zadní okno,šikmo, jinak nic... prý jedna stužka na dvě auta... já to teda neměřila, ale mojí mamce se vdávala kolegyně z práce, tak nám to říkala :D tak s tím tak počítám :-) my jdeme do širší stuhy na auta, vypadá to úúúúžasně :D
Odpovědět
Profilova fotka
jítá - no jasně, jinak pere pračka a ponožky dávno neštupuju a když tak je dám prababičce, aby se v důchodu nenudila, když zrovna s mladší babi nehlídá :-D :-D :-D No my vyslůžky asi dělat ani nebudem - počítám, že nás bude mín, takže vyslůžkou budou zbytky ze svatby - tchán se stejně chystá napéct kremrole - tak dostanou kremrole a nazdar :-D ta stuha Vám 5 metrová bohatě stačí - mě teda má dorazit výzdoba na auta ještě poštou od jedný holčiny tady z beremka, ale jinak sem zdobila před 2 rokama naše auto na švagrovu svatbu a jedna trochu širší stuha mi biohařtě stačila - hodili sme jen véčko dopředu na kapotu a do okýnek jen užší stužkou bílé překřížení a doprostřed se dal buskus nebo myrtha (už si nepamatuju co to bylo)
Odpovědět
Profilova fotka
brundi: u nás taky pere pračka, od nastávají ciho jsem dostala konečně k narozeninám novou, vlastní... před tím jsme začínali s nějakou z roku jedna dva.. ta odešla a konečně mám novou, krásnou pračku, vlastní :D ponožky neštupuju ani nikomu nedávám, za pár kaček koupim nový krásný, on ten můj chlap je trošku prasátko, tak když už se rozpadaj, tak letěj... a z mojí strany určitě nehrozí žádný teplý večeře nebo něco podobnýho... takže u nás to zůstane víceméně vše při starém, jen už budu paní... :)
Odpovědět
jééé, holky, to já mám také pračku a ponožky také nezašívám. Večeře dělám teplé občas, vaření mě baví. Petunia: a budeš paní......??? Já vím, že už se tady příjmení asi také probírala, tak jestli se můžu zeptat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak my véčko neplánujem, jen to křížení s věnečkem do zadních okýnek ... právě jsem se lekla, že bych na to spotřebovala 5m stuhy :-D. KApotu bude mít nazdobenou jen ženich a nevěsta.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: budu paní Škarytková :-) jinak v albu mám vyfocené oznámení, tak ses mohla mrknout tam :-) tkani: to vás ale nikdo nepozná? ne, že jste kolona.... já bych měla strach, že se pak kvůli tomu některý auta odpojí... ne asi že by se ztratili, ale tak lepší je být vidět, kvůli přesunu na obřad :-) kolonu svatebčanů pouštěj řidiči celku, teda většinou...
Odpovědět
Profilova fotka
petu... u nás na severu se to tak nedělá, většinou se zdobí právě jenom ty okýnka a když jede kolona tak troubí, zatím co jsem viděla, tak řidiči více či méně čekají na auto s nevěstou ( ta na autě taky nebude :-) budu mít klobouček)
Odpovědět
petu: tak já se podívám, jenže já v tom mám, holky, už hokej. Viděla jsem už miliony alb a už ani nevím, která máte jaké šaty, oznámka a vůbec jaké fotky v albu máte :-)
Odpovědět
já budu mít panenku a manžílek chlapečka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já teda budu mít kytičku na autě... panenku jsem odmítla :D
Odpovědět
Profilova fotka
a ženich bude bez ničeho... klobouček nechtěl... :(
Odpovědět
Asi je to všude jiné. U nás se zase nezdobí okna. Jen na předku "v" a kousek stužky na anténu. Jo a jak se tedy budete všechny jmenovat? :-)
Odpovědět
mě se kytka líbí, moc, jenže loni jsme byli na svatbě, nevěsta měla kytku na autě a nedržela jí tam, takže jí během cesty sundala a dávala jí tam před místem obřadu. Neříkám, že tak dopadnete vy, to určo ne, vy jste holky šikulky ;-) , ale kamarádka mi nabízela panenku, tak jsem neodmítla. Pojedeme na obřad asi 20 km, to samé zpět.
Odpovědět
Tak my budeme mít šklebíky (mám je v albu). Mají přijít někdy tento týden, tak to bude na skoromanželovi, aby vymyslel, jak je upevnit, aby nepadli. :-)
Odpovědět
kaa: to je na každém, jak si to udělá. Já se přiznám, že koukám, jak to u nás "v kraji" chodí :-D já se budu jmenovat Trávníčková a ty??
Odpovědět
Andělová :-)
Odpovědět
to je pěkné příjmení, vadí ti, že už se nebudeš jmenovat jako za svobodna?? Mě se celkem moje dosavadní příjmení líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: já jsem si nějak zvykla... na střední si na moje příjmení spolužák neustále vymýšlel různé přezdívky a všelijak ho komolil... ze začátku mi to vadilo, ale protože to byl blbeček, tak jsem ho pak neřešila :-) na nové přijmení se těším, ale bojim se, že si to budu pořád plíst :D
Odpovědět
no, to budeš, to se budeme podepisovat a představovat po staru všechny, toho se neboj, sama nebudeš :-) já už vidím ty kecy po telefonu. Sekretářka mi přepojí hovor, já se představím jako Trávníčková (v lepším případě, když mi to vyjde na první pokus) a oni budou chtít Urbanovou a já jím budu říkat, že u telefonu a pak se mi budou ptát..... A víš petu, co je největší sranda, pracuji v německé firmě a už se těším, až to budu vysvětlovat Němcům, budu muset rozšířit svojí slovní zásobu a připravit si povídání, fakt bomba.
Odpovědět
Profilova fotka
ještěže mě to hrozí maximálně ve škole, vidim ty všechny docenty a profesory, jak mi říkají slečno v tom lepším případě :D a nejlepší bude slečno Škarytková, to už je vidím :D v seznamu jméno a všem říkaj slečno :D na jednu stranu maj to v tomhle ti chlapi jednodušší ... ale zas aspoň bude sranda :-) a v práci s tím problém mít nebudu, jen přepíšu šablonu na faktury :D jo vysvětlování bude ještě oříšek :) a už teď se děsím toho, až se nás po svatbě všichni ti příbuzní a tetičky a strejčkové budou ptát, kdy už si konečně pořídíme nějakýho toho sviště nebo malýho Škarytku :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě když se vrátím k té numerologii :-) dopoledne na rádiu povídali o svatbách 9.9.2009, co na to numerologové atp. a já psala do studia, že určitě větší zájem bude o "naše datum" tedy 19.9.2009, protože to není všední den a magické devítky jsou tam také :-) tak tady je odpověď numeroložky a kartářky :-) Kartářka a numeroložka Helena Légrová by vybrala pro svatbu datum 19. 9. 2009. "Devítka je silně magická, nejmagičtější ze všech čísel," řekla. Podle ní všeobecně roste zájem o numerologii. "Například někteří přijdou a chtějí vědět, zda rozpad jejich manželství nemůže souviset s tím, že se brali v numerologicky nevhodný den," uvedla věštkyně.
Odpovědět
Tak jestli je to devítka, nebo třeba pětka, je mi jedno. Já nemám ráda velkou zimu ani horko, tak proto září a mám ráda liché čísla - což je v našem případě většina. Spíš je to o tom, koho si beru a jaké zkoušky před nás osud postaví a jak je zvládneme. :-)
Odpovědět
no, a kdy si pořídíte malého Škarytku :-) :-) ?? Tak ono když se to podíváš všeobecně, tak chlapi to mají jednodušší ve všem ;-) Doufám, že si to tady nějakej přečte a pustí se do mě 8-) Já myslím, že 9.9. toho moc nebude. Ale celkově září je v kurzu. Jedna kamarádka se vdává týden po nás, spolužačka se vdává tuto sobotu, sestřenka má termín porodu 29.9. a další spolužačka má termín 17.9. :-) lepší datum jsme si vybrat nemohli ;-)
Odpovědět
to je jasné, kaatul ;-) , kdyby to by pozlacený datum a ty dva k sobě nepatřili, tak jim nic stejně nepomůže. Takže ať máme svatby 1.1.1111 nebo 19.9.2009 je jedno
Odpovědět
Profilova fotka
Malý Škarytka bude až dodělám školu, abych mohla být celé těhotenství v klidu a pohodě a měla pak hodňoučké miminečko :D Taky si říkám, že to mají ty chlapi jednodušší, ten můj určitě :D ale včera jsem čučela jak puk, jak skládal ty košíčky :D fakt mu to šlo :D konečně se taky zapojil, jinak jenom všude jezdí se mnou spíš jako řidič mi to občas přijde... jj září je fajn :-) 9.9. mám narozky, tak svatbu budu mít trošku i k narozkám :-) devítky mi nosí štěstí celý život, tak proč teď by měly selhat, že jo :D
Odpovědět
to jsi mi vzala z úst, také mám osobního řidiče a strážce v jednom :-) já jsem nikdy číslům ani jiným věcem nevěřila a nepřikládala váhu, ale toto datum mě oslovilo. tak to je pěkný dárek k narozkám, to souhlasím.
Odpovědět
a co děláš za školu? Jestli můžu vědět?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?