Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vracím se k tématům z víkendu: katkamraz: velká gratulace k mimískovi a hlavně pohoda a klid kaat: s tou kamarádkou, přesně to říká ta má taky, ale já taky každý den vařím, a ješt k tomu se starám o domácnost (jako asi každá) o velkou zahradu a chodím do práce, je to o lidech bud chtějí nebo ne svat. knihu, mít nebudeme, budu pak dělat svat. fotoknihu z netu podle sebe ¨brudimka: hudbu mám na 20 min. a obřad trvá tak 10 min. takže to bude vkildu řečnit bude zřejmě můj táta, už teť se bojím, je to hroznej pohádkář, ach jo 8-( tuli: zajímalo by mě co na tu plánovanou "rozlučku" říká sám ženich jana1k: tak kecy ohledně rozchodu, ty slyšíme pořád, jen se smějěme, protože víme své, a oni jsou jen ubožáci, kteří neumí přát štěstí a zavistivci jo mě je 28 a přítel 31 a všem co se snaží o mimi se hrdě přidáváme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lowe... super pětistránková diskuze shrnuta... jsi dobrá, já bych si už musela asi dělat poznámky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: neboj se to já si taky dělala, protože ještě k tomu tady mám pořád nějakou práci
Odpovědět
Profilova fotka
jo byla jsem si zkoušet šatičky s botkama a mám super zprávu :-( ]-( ta stuha co tam mám je světle růžová ne meruńková, merunková je jen v tom salonu (kvůli světlu) ale na denním je růžová, takže super zjištění když mám vše laděné do meruńkové, ach jo taky prstýnky nám mají přijít do konce týdne, takže doufám, že budou ok
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: zenich s ni nesouhlasi ale nic nerekl nechal ji pri tom a tim me nastval, mel jim narovinu rict ze o neco takovyho proste nestoji..nevim o co jim jde rozlucka byla ted o vikendu a bylo to super tak nechapu co chtej... ja ho dva dny pred svatbou nikam nepustim bude hromada prace a ne aby se chodil nekam ozirat...taky nechapu proc se me ptaly co ja na to ze pujdou na striptyz a kdyz jim reknu ze sem proti tak oni reknou ze tam stejne pujdou..to je od nich sprosty, houby vi o nasem vztahu a o tom cim sme si prosly(zezacatku byla v nasem vztahu nevera ze strany zenicha) tak at se do nas nepletou..
Odpovědět
Profilova fotka
lowe a nesla by sehnat v merunkove barve a domuvit se ze by ti ji tam vymenily, mozna by to slo..
Odpovědět
tuli: já jsem minulé stránky jen přelítla, ale tvůj nastávající má slíbený strip?
Odpovědět
lowe: já vím, že je ještě čas, 3 týdny, ale já bych byla nevrózní z prstýnků, máte to na 100pro slíbené, ne??
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: tak to je od nich fakt hnusný, ještě když ví čím jste si prošly tu stužku už jsem zkoušela, ale vyměnit nejde, jelikož je ve švu, prý nejsem jediná co by jí chtěla změnit, mám v hlavě tedy ještě nápad, ale nevím nevím, dát jí jen přes tu růžovou mě napadlo ale nevím jestli by to bylo proveditelné jita: no bylo to tak domluvené, dříve p. Kouřil neměl čas, tak jsme na to kývli a min. týden říkal, že je v úterý cca odešle, tak snad to klapne no jinak mu 7.9. volám a to bude , jen doufám, že budou tak jak jsem mu popsala a halvně sedět velikostně
Odpovědět
Profilova fotka
jitu: no ani ne tak stripterku jako ze vyrazi do klubu kde je striptyz a pak treba do bordelu... coz sem odmitla ale oni rekli ze je jim jedno ze s tim nesouhlasim...fakt me tim vytocily, nastesti ma milacek rozum ale nechapu proc jim to nerekl narovinu ze nikam nejde nechal je pritom ze teda pujdou proste se k tomu nevyjadroval...
Odpovědět
Profilova fotka
lowe - hezky si to shrnula, tak mám natočit 20 minut, ano ;-) k těm rozlučkám - u nás žádný nebudou, jelikož my se se svobodou neloučíme - takže takový kravinky jsdou mimo nás - Jirka si jen ted´trochu popil s chlapama z práce, ale to byla jejich pracovní slezina - nic se svatbou - dodnes to spousta lidí neví a doufám, že to tak zůstane až do svatby - jen škoda, že se nám to nepoved termín na Jirkovu dovču, - to by už tuplem nic nezjistili - taklhle to musí říct šéfovi, protože mu zrovna na sobotu vychází služba - ale stejně jaká je to tam drbárna a ještě to neví :-D no a já mám 12.9. country festival Toulavej vítr v Aši, kde s naší poloamatérskou taneční skupinou vystupujeme, tak si takovou možná mini rozlučku udělám tam ;-) jinak sem se vrátila od doktora, šoupli my tam další čočku a v pátek jí snad vyndaj a říkali mi, že s ostrostí vidění je to individuální někdo vidí hned a někdo pořádně třeba až za půl roku nebo rok - tak doufám, že aspon trochu uvidim co tam budu podepisovat :-D no a přivezla sem si aspon dekorační píseček do misky na prstýnky, zejtra zmáknu tu kadeřnici a spol. a nechám malýho konečně ostříhat - no tenhle tejden prostě musim doladit ty detaily a ten zbytek jako hostina, dort apod. nechám až Jirka přijede
Odpovědět
tuli: promiň mi to, ale ty kamarádi jsou opravdu pitomci. brumdinka: to se dá utajit svatbu?? To smekám, já bych to nevydržela, to v práci neříct kolegyni. Ženská,no jo, no :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jitu: jo jsou ja to rikam porad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jita: no dá a docela dobře ;-) a to i když se občas prokecnu - on tomu totiž stejně nikdo nevěří, že to po těch 10 ti letech uděláme ;-) :-D :-D tuli: no myslím, že to jítá nazvala pravým jménem, ted´je jen na příteli jak dalece se nechá jimi ovlivnit
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme včera skládali košíčky na koláče :-) dokonce pomáhal i ženich :-) byl akční :-) si myslel, že se vyvalí k televizi jako obvykle a já ho nahnala pracovat :D Jsme si vymysleli, že na košíčky natiskneme ty berušky, co už máme na oznámeních, když jsme k tomu dostali tu raznici, ale bohužel jsem to včera asi hodinu zkoušela vedle na papír a celý obrázek se mi povedla asi jen jednou, tak jsem to vzdala, protože to by těch košíčků muselo být asi tisíc:D tak máme jen oranžový ubrousek místo berušek :-) v pátek udělám pár fotek až tam budou i koláčky :D
Odpovědět
dobré ranko, holky, včera jsem se náramně pobavila :-) S přítelem jsme jeli koupit káru za auto, mělo to být překvapení pro jeho tatíka a protože jsme odjížděli od něho z domova a tatík vyzvídal, kam jedeme, tak jsem mu řekla, že jedem zařizovat striptérku na štando ;-) . Vyvalit oči a my ujeli. Přítel se mi okamžitě v autě ptal, co to melu, a tak jsem mu v rychlosti o tomto tématu povyprávěla a zároveň ho varovala :-D Říkal, že u něho nic takového nehrozí. A říkal, že by to byla psina(slušně napsáno). Tak jsem mu řekla, že by to opravdu byla sranda, kdyby mě holky objednali chlapíka a já po něm "lezla" a sundavala mu trenky a kdo ví co ještě a čuměla mu na "něj" :-) Ten se tak rozčílil a povídá, že na nikoho hrabat nebudu ani koukat. Haha, a tak mu povídám, a vy můžete, vám se to dovoluje?? A bylo po rozhovoru. Kára za autíčko se líbila. Tatík pak vyprávěl mamině, kam jsme údajně jeli, ta se zhrozila, řekla že u ní doma se žádné orgie konat nebudou, že jí dyštak vyvede :-) . tak jsem se musela upřímně zasmát. My klasickou rozlučku mít nebudeme, děláme jen posezení pro společné kamarády. Budeme jen dělat masíčko a mít soudek u přítele na zahradě. brumdinka: to nechápu, proč tomu nechtějí věřit, vy už jste si nich někdy dělali srandu?? Jestli jsou spolu dva nebo deset let, tak to přeci neznamená, že to nemůže skončit svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: skoncit??? snad znovuzačít, ne??? u nás bude jedna rozlučka teď v sobotu, až rozvezem koláče, kluci něco chystají pro ženicha, tedy jeho svědek :) a to je fajn kluk, i když občas vymyslí nějakou tu bejkárnu, ale myslim, že na striptérku nedojde, to se spíš zlejou... ale tak zatím maj pak čas se z toho dostat:-) a my rozumná stvoření budemem mít dámskou jízdu za týden v pátek, ale taky nic velkého... jen pár kamarádek a pokecáme si v klídku u vínka když budu mít chlapa na noční ...
Odpovědět
petunia: máš také pravdu, nečo končí a něco nového začíná. Končí nám titul slečna a budeme mladé paničky :-) my to naše posezení zahájíme příští pátek, v sobotu se bude dopíjet a v neděli ráno pečeme koláče, po obědě dojedeme k cukrářkám pro cukroví, odpoledne to zabalíme a večer rozvezeme, zbytek v pondělí. To bude něco :-)
Odpovědět
Tak já jsem ráda, že jde téma striptérka mimo mě :-) Tím, že rozlučku vůbec nemáme, ale jak jsem už někdy psala pouze "druhou svatbu" - a to už po svatbě, tak bych mu ruky zlámala, kdyby jako ženáč na nějakou ... šáhl :-D
Odpovědět
no a jak jste na tom s přípravama?? Mě ještě nějaké věci chybí, třeba nakoupit věci na balení výslužek, dodělat jmenovky na stůl, vymyslet rozpis aut, jak odjezd na obřad, tak i pak odjezd na oběd. Na obídek jdeme jen rodinka, tak mi přijde divné, kdyby k hospodě dorazil někdo, kdo nebyl v plánu :-) Ještě musíme zařídit odvoz, obvolat lidi během týdne, aby nám potvrdili účast, ještě musím dodělat krabičku na přáníčka, to se moc líbí. Když si to tady po sobě takhle čtu, docházím k závěru, že jsem lemplík. A ještě umýt okna.
Odpovědět
Profilova fotka
jita: docela jsem se usmála,nad tím jak to popisuješ s tou striptérkou,před tatkou :-D Jinač děvčata,jste opravdu ranní ptáčata !!! Já fičím za chvílu s malým do města vyzkoušet si ten obleček,no jsem fakt zvědavá :-) . Jinak mě chybí taky dodělat jmenovky, koupit celofán + tácky na balení koláčů, objednat alkohol (ale to má už na starost má sestra,jen jsem ji dala seznam).....no furt mám pocit,že toho je nějak mooooc :-p . Ještě asi udělám zasedací pořádek. 8.9.máme jet do hospy vše domluvit,tak snad už budu vědět jak budou stoly.....Protože paní co nám bude zdobit restauračku,tak nechce,abychom tam v pátek po 18 h.jeli,že chce,abychom to měli jako překvápko,ale já zapoměla na jmenovky,že? Takže jí budu stejně volat a dám ji ty jmenovky i s tím zas.pořádkem,tak snad to pak dá správně ;-)
Odpovědět
jani: já mám totiž pocit, že vy jste všechny včeličky, tak teď se mi trochu ulevilo. Já jsem myslela, že já jsem jediná, která bude mít výslužku balenou na tácku a v celofánu. K nám se ani jinak výslužka nedostala, žádné krabičky, ani malé koláčky. Tak ať se zkouška povede :-) Já jsem ranní ptáče nedobrovolně, pracuji od 6, ale zase je to milé vypadnout ve 14. Pracovat do 16-18 by mi dělalo problémy, radši si přivstanu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda taky musím ještě něco dodělat zas. pořádek mám, ale pořád nevím jestli je ten pravý, jestli nemám lidi poskládat jinak, ale pak si zase říkám je to jen na oběd pak stejně každej sedne kam bude chtít ne? jita: jo umýt okna, to mě taky čeká, myje je snad každý měsíc, protože se u nás staví, tak je všude prach 8-( a napéct 3 druhy cukroví
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme výslužky vyřešili možná trošku netradičně, ale určitě praktičtěji, protože jsme od cukráře objednali 25 minidortíků v krabičkách a budeme dávat ty jako výslužky, protože mi přijde trochu ohrané dávat pořád cukroví a sladkosti, pak se to stejně cestou domů promíchá, olepí jeden od druhého a je to fuj... takhle to i olepený bude pořád jakž takž dobrý :-) ty vyzvedneme spolu s hlavním dortem den před svatbou a rovnou od cukráře je odvezeme na místo hostiny. předpokládám, že všichni nám účast potvrdí při predávání oznámení. Všichni zvaní už o tom vědí předem, takže čas snad si stihli zařídit :-) co se týče jmenovek, ty neděláme... ať si každý sedne kdo chce kam chce :-) bude to trvaat možná kratší dobu, než kdyby si každý hledal svou jmenoovku :D a rozpis aut už máme taky, ale jde spíš o to, že ženich pojede na obřad první, pak svědci a rodiče, pak všichni ostatní, to tak neřeším a nakonec nevěsta... z obřadu pak pojedeme my první a všichni ostatní za námi, to už je pak jedno, kdo si jak sedne a jaká bude kolona :D mě spíš u toho plánování šlo o to, kolik mám koupit mašliček na zdobení aut :-) z jedné stužky se dají ozdobit dvě auta, tak aby to nějak vyšlo a nebylo málo :-)
Odpovědět
Tak já nevím, jestli svatbu neposunem na příští rok :-D Musím dodělat oznámení, pozvánky ke stolu, jmenovky na stůl, objednat bižu, dokoupit šaty pro družičky, dojednat kameramana, fotografa, upravit šaty, dodělat voničky,... Tak nevím nevím. Jo a já jsem chtěla kupovat krabičky na výslužky, ale koupila jsem ve výprodeji celofan a tak y tácky, tak to asi využiju a nebudu muset utrácet za krabičky. Uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
kaa: jo ten celofan bude vypdat moc dobře :-)
Odpovědět
petunia: Taky si myslím, že když to ozdobím mašličkou a ubrouskem v barvě svatby, tak taky parádu nadělám. Hlavně jde o to, že to budu mít za pakatel.
Odpovědět
Profilova fotka
kaatulka - klídek, to zmákneš ;-) my toho taky spoustu nemáme, nemám závoj, spodnici, doladěnýho fotografa - ten sice zamluvenej je, ale musim to ještě doladit, kadeřnici, nehty, líčení, boty pro malýho, hostinu zařízenou, kytky, dort atpod.. to se zmákne - ještě je 18 dní čas :-) :-D :-D no musim si to všechno napsat a začít jednat at´na nic nezapomenu :-D , ted´jdu volat fotografovi a cestou ze školky domluvim tu kadeřnici, nehty a líčení a mrknem si i na nějaký ty botky; zejtra zajedem do frantovek doladit detaily s matrikářkou, musim nahrát ještě hudbu na cdčko a vymyslet kdyžtak tu grilovačku potom pro kámoše třeba i s amatérskou kapelkou složenou z manželů členek našeho souboru :-D (ale to nevim, zda bude ženich souhlasit - uvidíme) zasedací pořádek nebude a jmenovky jsou asi taky zbytečný :-D jita: no já doufám, že svatbou se v našem vztahu nic nezmění, vyhovuje mi to tak jak je, takže když se změní, tak vítám jen změny k lepšímu :-D jinak abych ti to vysvětlila, můj mužskej je tak trochu provokatér, takže jednomu kamarádovi tvrdíme, že se vezmem už asi rok - první vyslovenej termín byl 8.8.2008 :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak závidím těm, kteří místo výslužek dávají ty koláčky předem, aspoň to budete mít z krku. Včera jsme s mamkou pekly na zkoušku a povedly se báječně. Jinak mám za sebou půlku mojí poloviční pracovní doby... mám pocit, že se tam do svatby zblázním a ještě budeme muset zařizovat ty papíry na sňatek s duševně chorým. Petu, jak ty auta zdobíš? Jenom okýnka a kolik? Já se ještě nedokopala k tomu abych si spočítlala kolik metrů budu potřebovat.
Odpovědět
tkanicka: JáMy budem dávat jen bílou mašličku na předek auta (tvoří to takové véčko) a pak bílou a vínovou na anténu. A myslím, že to stačí. Sice jsem to ještě neměřila, ale na takové zdobení by mělo stačit 5 metrů.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?