Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
souhlas s jitou,taky jsme měli dlouhé pčedešle vztahy (já skoro 7 let :-p ,on 3,5) a od začátku spolu bydlíme. V dubnu jsme spolu byli 3 roky,a z toho máme skoro 2-letého syna :-N . Jinač něříkám,že ze začátku nikdo neremcal,remcal,už jenom,že jsme spolu chtěli hned bydlet,ale na toké "kecy" se můžu velebnosti vyprdnout :-D . No a ted už svatba....a myslím si,že všechno tot ak mělo být :-) . Jinač přišli my dneska popůlnočky,tak jsem je hodila do alba. Jsou moc pěkné,ale jestli si je nakonec obleču,to kdo ví....ale radši až něco mám. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
..jéžiši,píšu jak čuně,to je samý překlep....pardon :-N
Odpovědět
Jani ty šaty jsou nadherné moc ti sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivet,mooc díky,jo mě se taky moc líbí,ani jsem netušila,že budou až tak super :-D a myslím si,že je ještě v životě pak vynosím....
Odpovědět
jana1k: Fakt jsou pěkné. Já sháněla bílé, ale nesehnala, tak nakonec budu mít vínové. Budu to muset nafoti :-|
Odpovědět
Profilova fotka
když jsem byla mladší, nevím tak kolem patnácti a našla jsem si prvního kluka, pak jsme se rozešli a pak mi moje mamka povídala, že až to jednou bude doopravdy a bude to na celý život, tak to prostě budu cítit jinak... dřív jsem si myslela, že je to blbost... ale teď už vím, že je to pravda a nemusím to zkoušet několik let, je to prostě cítit :-) taky jsme chtěli malou svatbu, ale nedopadlo, také kvůli tchýní a ženichovo rodině, protože oni se zvou na svatby všichni a všechno lidi z vesnice, ale svatby musí být nóbl... takže všechno v restauraci.. takže nás bude 50 a všechno v hospodě... naštěstí to bylo to poslední, co stihla změnit, protože pak se jen smála, jak si to ještě rozmyslíme a nic neřešila, že je na všechno mooooooře času a teď frfňá snad na všechno co jsme připravili a zařídili sami... Obřad v prvním patře, jak se tam chudinky babičky a dědečkové dostanou, když jsme domluvili, že oni mohou s auty přijet až před zámek, že je mlady bratranci nahoru odnesou na zidli ( jednoduchy vytah) nepřipadá v úvahu, to by nikdo z nich nepřežil, to radši nepůjdou, že... Pak 200 zákusků je pro 50 lidí málo... ( když jsou k tomu tři dorty???))) pak v restauraci a za tolik peněz??? No co mam povidat, asi bych z toho cvokatela... naštěstí moje svědková je úplně úžasná a na všechno má tak dokonalou odpověď, když jí to líčím, že si z toho nic nedělám... nejsem robot, abych přesně věděla, co se sní a kolik... ani abych to měla naplanovane přešna na minutu, tak jak si asi paní tchýně představuje.. nějak nechape slovo ohleduplnost...
Odpovědět
všichni remcají, protože závidí ;-) jinak to nevidím, ale to je přeci každého věc. Jani: šaty jsou pěkné, budeš kočka celý večer ;-) já budu mít svatební šaty celou dobu, koupila jsem si je a jsem za to ráda my jsme chtěli také jen něco malého, ale ono to nejde, tento týden musíme obvolat pozvané, aby nám potvrdili účast, protože o víkendu jdeme domluvit hospodu.
Odpovědět
Profilova fotka
jita - no asi na tom něco bude - já to ale nechápu - nejdřív moc brzo, pak moc pozdě, pak je to zbytečný - tuhleto ta tamhleto :-p no asi to chce jak psala jani být splachovací :-D
Odpovědět
My jsme to původně chtěli na jedné opuštěné, ale krásné chtě. To by bylo ale vše v naši režii. Nakonec se to ale rozhodlo, že to uděláme v hospodě. Moje mamča na tom totiž není zdravotně dobře a tak si musíme zaplatit za to, že ji ulehčíme.
Odpovědět
to víš, každej jsme jinej a na věci máme různý názor.
Odpovědět
Profilova fotka
holky vypada to nadejne....".Léto se navíc podle dlouhodobé předpovědi úplně nevzdává. "V dekádě od 11. do 20. září by mělo být převážně polojasno, odpolední teploty v intervalu 18 až 25 stupňů,“ uvedla Honsová." dneska jdeme konecne pradavat byt tak nas jeste ceka malovani a stehovani, a konecne pritel domluvil kameramana.. tkanicka: tvoje reakce at si remcalove polibi šos me velice pobavila, ale to bych nasi rodine rict nemohla, ja sem totiz Šosová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli - no to by mi bohatě stačilo kolem 20 tky :-) jinak já se pro dnešek loučím, jedu k doktorovi a vrhám se do příprav - hlavně zítra, ve středu a zbytek až mužskej přijede :-) přeji všem hezký den 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
tuli: to by mě taky pobavilo :-) Kdyby počasí vyšlo, jak píšeš, tak by to byla bomba. Já asi začnu chodit do kostela :-) , protože obřad máme venku, snad pršet nebude. Vám nestačí starosti se svatbou, vy se do toho ještě stěhujete?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:tak jsem o víkendu měla rozlučku se svobodou a dopadla skvěle-ve vší počestnosti až na to,že jsem si vymkla kotník díky své lenosti.....tak doufám,že do 19.09 to bude o.k.Chodit můžu skoro normálně,ale mám nyní nohu o dvě čísla větší ]-( Tulikiss:klobouk dolu,že zvládneš stěhování i svatbu,já jsem už teď vyčerpaná.Každý den mám něco-samozřejmě vždy po práci,tak chodím domů k.o.
Odpovědět
barbucha: to jste měli rozlučku každý zvlášť? My ji budeme mít až příští víkend a dohromady. Tak sis to pěkně užila, to je dobře. Přítelovi jsem jasně řekla, ať svým kamarádům zakáže takové trapné nápady jako striptérku a tak, jinak bude mít peklo a žádná svatba nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj my budeme mít rozlučku za 2 tydny a taky to máme dohromady. Co mu kluci vymyslí, to nemám tušení, ale pokud by byl JEN striptýz, tak mi to neva, ale nedávno jsem se dostala k jakési diskuzi ohledně rozlučky a musí říct, že mi z některých příspěvků nebylo do smíchu. Já myslím, že striptýz nebude, ale snad vyjde počasí i dobrá zábava. Škoda, že nevím kde jem tu diskuzi našla, dala bych sem odkaz
Odpovědět
blani: tak hoď do placu nějaký děsivý příspěvek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani,nemyslíš to,jak nějací povedení kamarádi,zaplatili nastávajícímu lacinou striptérku a ten to měl skoro se vším všudy...?? (kouření). A provalilo se to až ve svatební den.když už byli svoji,jak se jeden z těch povedených kamarádů přeřekl......
Odpovědět
Profilova fotka
jani- tento příspěvek tam byl taky, ale ne jen z (kouřením).................. :-S asi by jsem šla anulovat sňatek fuj...... :-p
Odpovědět
no, tak tohle je hustý, spíš hnusný, já nevím, proč ty paka chlapi nemůžou vzít rozlučku normálně, proč musí ženichovi podstrovak k...u, tohle mě dovede vytočit. Jak by se to líbilo jim, frajerům, kdyby si to jejich nastávající dopřávala?? To by asi čuměli. Holky, omlouvám se, ale tohle mě točí ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jita- to uplně chápu, nevím, jak by tvářil chlap, kdyby jsme měly my striptýz se vším všudy, pak by asi pochopili jaké to je. Nedávno mi říkala kolegyně, že nevěsta vrátila nevěru ve svatební den se svědkem na WC........... to je taky mazec :-x :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jita: v klidu,taky mě to zvedlo ze židle. Ale je fakt,že profesionálka by todle neudělala (teda podle mě),jenže ty jsou drahé. A takový burani,si radši zaplatí mín,ale není to stiptérka,ale k...a z bordelu,která se za pár šušní obtočí a vysleče,ale přidá tam i nějaké to číslo :-S . Taky je mi z toho zle. A je to sprosté vůi těm nastávajícím. Opravdu bych se do takové situace nechtěla dostat..... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
blani: tak to je mazec.....tak proč se vůbec brali? Když si to pak tak vzájemně vracejí...nechápu.... |-|
Odpovědět
no, tak to byla ostrá odplata :-| . Jak píšeš ty, Jani, profi nikdo nezaplatí, ale obyčejnou k...u, která mu udělá cokoliv, na to se zmůžou. Kdyby na ní měl šahat ]-( , ruce bych mu urazila. No, snad tak žádná nedopadneme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tedy holky, to je mazec zběžně jsem dočetekla, beru to od konce, tak striptérka fakt hustý, nevím co bych dělala, jen asi spoléhala na věrnost a lásku, kdyby mu nějakou zaplatily, ale to co píšeš jana1k. tak to je fakt vrchol ]-(
Odpovědět
lowe: upřímně bysme nemohli dělat ani nic v daný okamžik. Jen sledovat a případně po ní skočit :-D , kdyby se k našim broučkům přiblížila :-D no, ale jestli by se mi něco takového stalo, tak bych asi narychlo sehnala striptéra a ukázala bych mu to samé :-D To by čučel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/forum/show.php... Holky tady je ta diskuze...taky jsem to během víkendu pročítala a fakt hustý :-N nejvíc mě asi pobavila pipinka, která psala, že když šlo jen o kouření, tak to ještě jde a nic se neděje :-N My naštěstí rozlučku nemáme, ale i kdyby, tak máme naštěstí normální kamarády, kteří utrácí prachy inteligentnějším způsobem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to je ono a ještě někde jsem takové články čela.......... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D :-D Občas člověk fakt nestačí žasnout :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt, ještě štěstí, že můj nemá rád laciné ženské a špiny, ten by takou poslal obratem tam kam by se asi těžko vlezla :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?