Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
petunia:šaty ty si chci nechat ušít...to bude asi největší položka...jinak skoro vše vlastní výroba...ženich má oblek novej tak snad ho do té doby někde nezničí :-( :-D
Odpovědět
Tak dnes je to do svatby 1rok 1měsíc a 1den ;-) Koukala jsem na motto na svatební oznámení a já pako si u toho pustia Haberu a už to jelo ;-( Chjo to se chci vidět na svatbě...budu bulet jak želva
Odpovědět
Ahojky... po delší době se hlásím ;-) Koukám že probíráte rozpočty... tak my budeme mít na oběd kolem 60-70 hostů a na večer-grilovačka, raut atd... by mělo dorazit dalších 30 hostů.... počítám že bychom se měli vejít do těch 250 tis.
Odpovědět
majina:To my máme jen +-35lidí tak máme to zas u nás tolik nebude...a hlavně chtěli jsme tajnou svatbu a nakonec jsme se nechali přemluvit na normálku
Odpovědět
no to já mám 35 lidí jen z mé strany, bez kamarádů :-D
Odpovědět
kdyby jsme pozvali všechny tak jsme tak na 80-90lidech a to by se nezvládlo...Přestavujem si dům takže peněz moc není...Ale co i malá svatba může být krásná ;-)
Odpovědět
No vždyť joooo! Svatba není o počtu hostů ale o tom jací ti hosti jsou.... ;-) :-)
Odpovědět
bože já jsem dnes taková citovka :-(
Odpovědět
jakto??? treisi a kolik ti je???
Odpovědět
Nevím nějakej blbej den...Bude mi 18let...Brala bych se později,ale tomu datumu nelze odolat ;-) :-)
Odpovědět
áááá... tak nejsem nejmladší :-D alespoň někde ne :-D
Odpovědět
A kolik je tobě?Jo jinak já jsem Maruška ať mi nemusíš říkat Treisi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
v říjnu mi bude 20 ;-) ale jinak mám kamarádku, dneska k ní razím... které bylo teď v květnu 18 a teď v září se berou... :-) Jo a já jsem Markéta ale raději mi říkejte Máji nebo tak nějak ;-) :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... to je přípravné album té mé kamarádky...
Odpovědět
Každej mi říká,že jsem blbá..ale je nám spolu dobře...pomohl mi v ten nejhorší okamžik mého života a já už prostě bez něj nemůžu být...Je to dokonalej chlap a nemyslím si to jen já...U nás to ale není jen zamilovanost ale vzájemná úcta...Takového chlapa bych přála každé...Moc ho miluju ... ;-)
Odpovědět
A kolik je přítelíčkovi???
Odpovědět
Moc jim to sluší ;-)
Odpovědět
Já jim to taky říkám :-) Ale pochvalu vyřídím :-D
Odpovědět
noo moc :-D Asi to máme v rodině ale i ségra má o tolik staršího manžela..bude mu v říjnu 28let takže o zhruba 11let starší než já
Odpovědět
prý moc... my jsme o 15 let :-D taky to máme v rodině, jak oni tak my :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJTE, vítám Marušku :-) tak koukám, že tu patřím mezi nejstarší páky, ach jo
Odpovědět
lowe:ahojky :-) Hlásím,že už mám závoj na cestě...Zítra by měl být tady :-)
Odpovědět
Já asi závoj ani mít nebudu... nechám si dát květinu do vlasů... A jaké máte vybrané šatky???
Odpovědět
Já zatím šaty moc neřeším...docela jsem teď přibrala po operacích a teď to musím stáhnout zas dolů...tak snad v lednu začnu řešit šaty
Odpovědět
Tak to ju... tak snad to půjde snadno dolů... já mám vybrané tyhle: http://www.maggiesottero.com/dress.as...
Odpovědět
tak ty jsou moc pěkné...já mám vyhlédnuté jedny jsou pro baculky,mám je v albu...Možná si nechám ušít šaty...protože nevím jestli jen tak schodím :-(
Odpovědět
Já chci něco trošku jiného... mrkni sem... tady mají šaty i ve věstších velikostech http://www.salonbella.cz/svatebni-sat...
Odpovědět
Vjakých barvách budete dělat svatbu?My máme bílou a růžovou
Odpovědět
No já bych chtěla šampaň-zlato-růžovou
Odpovědět
Profilova fotka
Treisi-Maruško, šaty taky moc neřeším, tak snad něco schodím, sice to není tak strašné,ale chtěla bych aspoň 5 kilo. Závoj nemám, ani nechci, moc se mi to nelíbí, souhlasím s Májou, raději žívé květinky moje první objednaná věc byl podvazek, trošku jsem si ho upravila :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?