Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Šatičky už mám vyzkoušené, slečna si k tomu napsala poznámky, že je potřeba dodělat háček a a prodloužit a bylo to. Kytičky jsem taky vyjednávala bez ženicha... Jelikož dojíždí za prací, tak bysme je neobjednali nikdy. A vzhledem k tomu, že ho zajímali maximálně prstýnky, jídlo a oblek, ho to nijak netrápilo, že jsem se obešla bez něho.
Odpovědět
Profilova fotka
no my jsme teda kytici objednávali společně, ale ženich to plně nechal na mně, jen se s paní domlouval, jak je má pak vyzvednout :-) prý si stejně nejlíp navymýšlím sama, takže to mám říct rovnou tomu, kdo to ude dělat, že on by to popletl :D jo, za měsíc touhle dobou se už budeme veselit :D
Odpovědět
Profilova fotka
holky,dobré ránko. Tak dneska jdu objednávat ty kýtí +výzdobu,tak jsem zvědavá x-) .....Jinak vše se posl.dobou s.e.r.e (s prominutím). Začínáme střechu na baráku,a už to se zpozdilo. Do toho potřebujeme samozřejmě auto,a prasklo nám přední sklo (tím neprošlá technicka),takže příští týden jsme bez auta.....Dalé včera večer jsme měli konečně rozeslat všem známým smsky o té rozlučce,no a jak přišel chlopek večer domů,tak zjistil,že má totálně rozbitý displej na mobilu (podotýkám,že ten mobil není starý snad ani měsíc ]-( ),takže nemáme tel.čísla na některé.....atd.atd...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi to včera podepsali a zaplatili na tenhle termín na hrad Seeberg a taky oslavili mužskýho narozky - jenže celej den měl náladu pod psa - nevim asi na něj leze krize středního věku najednou si připadá starej a druhý dítě už ne atd. tak doufám, že ho to přejde, abych se nemusela hned rozvádět :-D :-D :-D - já ještě jedno dítko bych ráda určitě (ještě nedávno ho chtěl) tak snad ho to přejde ;-) pak vás víc prostuduju, musim si ujasnit co máme a co ne a ještě to dozařídit, příští týden jdu na operaci z očima tak budu tejden mimo a ted´se chystám na pohovor kvůli práci, tak na mě prosim myslete, opravdu to nutně potřebuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: tak vidíš, takže vítej mezi 19.9 :-D . Jinač s tou operací,at Ti to dobře dopadne,držím palec. I s tou práci,vim,že jsi psla,že dlouho bez. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k. tak já mám kytičky předobjednanou, ale stejně mi floristka říkala, že mi bude volat týden před svatbou až je bude objednávat a dokončíme to, taky jsem řešila bez ženicha brum: taky držím palečky jo auta mi bude zdobit sestra a pomocníci, druhá bude lidem dávat na klopu vývazky
Odpovědět
Profilova fotka
brum: Držím palečky jak s prací tak s operací. Já musím teď trochu víc zabrat. Od 1.9. jsme přijatá do práce s tím, že musím za tři měsíce dokázat, že jsem lepší, než kluk, kterýho přijali na to samý místo (budeme oba na půl úvazku) a do toho ta svatba... no už teď má chlapec navrch :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brum: drzim palecky vim jak je to ted s praci blby taky porad chodim na pohovory...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, sem zpět. Pocit mám z toho docela fajn. Poprvý sem byla sama sebou a nesnažila se řikat nějaký fráze co sem kde vyčetla, že by se na pohovorech mělo, aby vás vzali atpod.... - dají mi vědět do přístího pátku (je to startovací pozice nákupčí v tescu) a nástup by měl bejt 16.9. na školení v jiných obchodech (zařizuje se u nás nová prodejna, která se otevře začátkem prosince) - tak sem zvědavá, no ale hledám dál, poslední rok nedělám nic jinýho než lítám po pohovorech a vždycky jsem druhá :-p, ale ted´ už je nejvyšší čas (řekla bych 5 minut po 12 :-)) ale k svatbě, dnes mi volal pán přes pučení veteránků a to červený auti co mám v albu na svatbu bude, jen nesmí pršet, jinak pán nepojede (má to otevřenou střechu) a mám si přehodit svatřík a malej pojede s náma - doufám že hlavně pro něj to bude zážitek - od nás na hrad se pojede asi půl hodiny - tak pán byl nadšenej jaká to super práce :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je, holky, jste se zase trošku rozepsali :-) já se přemlouvám, abych ještě jednou zavolala fotografovi a nějak se furt ne a ne dokopat, nebo na to zapomenu :-) myslím si, že kromě toho zámku už máme zařízený snad úplně všechno aspoň podle toho, kolik už to sstálo peněz... Byteček předěláváme a taky nám to nejde tak rychle jak jsme si představovali, že do listopadu budem bydlet komplet, tak to nějak spolklo už teď asi 60 tisíc a to to prakticky skoro nikde neni vidět, docela se děsim toho, až budem mít stavět barák... zatím je to jen zateplení půdy u ženichových rodičů a sádrokartony abychom tam mohli bydlet a nemuseli platit ty strašný částky za nájem na vesnici, kde jede jeden bus za den do města a druhej domů a když ho nestihneš, tak máš smůlu... ( platíme nájem skoro stejnej jako bychom bydleli v tom městě...:( takže proto... do toho přítel dělá skoro samou noční... a přes den pak spí, takže se to asi fakt moc nestíhá, teď čekáme na obklady do koupelny a do toho listopadu musí být aspoň koupelna a aspoň ložnice hotová... abychom nemuseli někde spát u našich nebo nevim, jak by se to řešilo jinak... Do toho nám přibyly starosti s dědou, během měsíce je podruhé v nemocnici, teď je jen ležící, dostal plíny, nesmí vstávat, má špatný játra a pomalu mu asi i ledviny selhávaj, málo pije a pořád by utíkal domů a když za ním přijedeme na návštěvu, tak každýmu říká, ať ho naložíme do auta, že pojede s námi domů... Babička bere opět antidepresiva, je z toho špatná a pořád bulí, protože neví, co bude s dědou a že na naši svatbu ani nebude moct přijít... tak musím nějak vyymyslet, kdyby ho pustili domů, kdo by tam s dědou to dopoledne poslal, aby aspoň babička mohla přijet na obřad... tak jsem si postěžovala, omlouvám se, ale muselo to všechno ven :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: holka,tak s tím dědou to mám podobné. Vlastně skoro stejné. Děda je po mrtvičce a zapomíná. Někdy je na tom dost špatně,někdy zase trošičku líp,že mě i pozná. Mám ho moc ráda,mám na dětství díky němu nejkrásnější vzpomínky,ale že dopadne takhle,to jsem si nikdy nemyslela. Vůbec si to nezasloužil. No ale díky tomu,že je doma,babi se o něho musí starat (nemá kdo jiný,všichni mají svoje práce,že,ale todle babi nepochopí). Furt říká,jak to nezvládá,že ji nikdo nepomůže,ale jak ji máme pomoc...?? Navrhlo se,že se podá aspon žádost o nějaký ústav (na Ldn by jsme ho nedali),ale to zase babi nechce slyšet. A furt ted tvrdí,že jak to bude s tou svatbou,kdo dědu pohlídá,aby mohla na tu svatbu. No nevím....dneska jsem tam byla,a nakonec padlo,že dědu dáme na vozík,a že to snad vydrží,ale to pochybuju. Tak říkám babi,že někoho musí sehnat,třeba bráchu od dědy,že by ho pohlídal,aby mohla aspon na obřad a oběd....no nevím jak to nakonec bude... :-| tak asi tak.....omlouvám se za rozpis ;-) Jinač už mám objednanou kýtí + výzdobu auta a kostela,a mám z toho dobrý pocit ;-) . Už se začínám zase těšit,snad vše klapne tak jak má.....
Odpovědět
Profilova fotka
petu a jani: Holky to je život, je jen zlé že je to v takovou chvíli. Přeju vám ať to všechno vyjde jak nejlíp půjde. Jani nechtěla by babička aspoň nějakou tu denní ošetřovatelku na pomoc?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tkanicka: právě,že jsme navrhovali i to,ale babi nechce!! To je prostě marné. Nechápu to,vždyt to nezvládá. Ale je fakt,že ta ošetřovatelka tam je "jen" přes den,je fakt,že aspon pomužou okoupat atd. Ale třeba v noci se děda vzbudí a začne trajdat po baráku (ani to neví),a třeba spadne,tak ona ho ani neumí pak zvednout.Nevím,jak to bude dál. To staří je fakt hnus!! A ještě je babi ted naštvana na všechny své děti ( což je moje mamka + 3 sourozenci),protože se tam všeci slezli a navrhovali,že se postarají o nějaký ten ústav. No a ona to vzala zase špatně,že. Takže je uražená,a moje mamka je ted i na nervy z toho,že je před tou svatbou,a aby z toho nebyla nějaká ostuda. No je to prekérka......
Odpovědět
Profilova fotka
njn... to je zlý. Moje mamka pracovala v domově důchodců...dneska odešla do důchodu :-). A o ty lidi je tam perfektně postaráno, mají první poslední a hlavně jsou neustále pod dozorem, takže je vyloučený že podpálej byt a něco si udělají. Je škoda, že to spousta lidí bere jen jako že se tam ty lidi odkládají
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: přesně tak!! Mluvíš mi z duše,ale holt,babi si nedá říct. No uvidíme jak to nakonec dopadne ;-) . Jinač závidím,že tva mamka je už v důchodu,taky bych to brala hned (pomohla by s hlídáním a tak,to je výhoda),jo ale mamča to má až za 9 let....mazec :-) Holky jak to máte s večeří na svatbě. Máme samozřejmě obídek,pak dort + minizákusečky,a pak v 18 h. jen raut....snad to bude stačit. Všichní tvrdí,že to MusÍ stačit,ale i tak. At pak není trapas a není nikdo hladový :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jani my taky pak uz mame jenom raut... dneska mam peknou depku :-( byla sem zvat otce a babicku z jeho strany na svatbu, a otec celkem vpohode ze mi da vedet jestli prijdou(nevidame se), ale dostala me babicka ktera reagovala tak ze jsou na me nastvani za to jak se chovam k otci( to asi mysli to ze kdyz se s nim nahodou potkam tak mi ani neodpovi na pozdrav) a ze nepujdou(to sem cekala) a ze sem ji ani nemela zvat, nechala nas stat mezi dverma a pak zavrela...uplne me to rozhodilo jak muze nekdo odepsat clovek kvuli necemu takovymu..ja proste nechapu o co ji jde, jestli ji vadi ze chci po otci alimenty protoze studuju, nebo ja nevim..ale je mi z toho docela smutno :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tulikis: holka,máš to těžký,táta je táta,chápu,že ho zveš i když asi spolu moc nevycházíte. Ale babička to přehnala. Vykašli se na to. K vůli tomu se netrap i když chápu,že Tě to mrzí. Být tebou,tak už ji ani nevyhledávám,pokud Vám zavřela dveře před nosem. Ale třeba ji to docvakne a ještě se nakonec babi ozve sama. :-. Holky loučím se,připojím se asi nejspíše až v pondělí. Hezký víkend (nás čeká opět pracovní :-N )......
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám takovou radost - konečně mám práci x-) nastupuju 16.9., 3 dny před svatbou no docela mazec po roce, ale jsem spokojená 8-) možná ještě přehodíme termínek na dřívější datum (nabízí se 5. jinak na hradě neoddávaj) - tak uvidíme, během několika dní se vše rozhodne - sem si řikala jak mám času a najednou nestíhám a vdaná budu za chvíli :-D :-D :-D p.s. - jen miláček chce přijít ještě s manželskou smlouvou, tak sem zvědavá co z něj vypadne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brumdi: moc moc gratuluju, a tise zavidim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brumdi: Moc gratuluji k nové práci, je to super. Prostě se to sejde všechno najednou ;-) Jo jo rodinné vztahy... to je děs... my máme něco podobného od přítelova otce... taky nejde, prý na to není. Jinak mám taky takového nemocného dědu, ten ale řekl, že nepůjde vůbec, zatím je schopný se sám o sebe postarat, takže babička může jít sama a jemu se pošle jen výslužka. Jinak teď řešim rozesazení do aut, čekám na balík s dekoracemi na auta a stůl a taky odpadávají lidi. Nejvíc mě štve, že se ani někteří nevyjádří, zda půjdou či ne! ]-( To mi přijde divný. Jinak se mi zdála první noční můra, ale byl to opravdu hnus... neměla jsem šaty, přivezli mi nějaký jiný a ještě k tomu hnusný, měla jsem špinavý nehty na rukou i nohou, přítel nebyl oholenej, no hrůza... Normálně jsem byla spocená... Fotografa jsem sehnala nového, tak je to OK. Jen dál přemýšlím, co ještě nemáme. Přítel se absolutně od všeho distancuje, říká, že si stejně udělám vše dle svého, i když řekne svůj názor. To mě taky štve a docela vysiluje a pak nemám chuť nic zařizovat. Jinak co se týče večeře - raut neděláme... bude jen tatarák, grilované maso a chlebíčky. Když jsme byli teď na svatbě, tak měli raut a absolutně nikdo to nejedl, saláty rozváželi druhý den, aby se to nevyhodilo. Jen když dali tatarák na stůl, tak se po něm zaprášilo. Hlad nebude... S jídlem jsem to odmítla přehánět. Každý si dá trochu dortu, chlebíček, tatarák a masíčko a je plnej. Taky ty rauty nehezky okorávaj. No to jsou teda litánie :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme taky na večer jen raut. Každej má jen jeden žaludek, takže si nedělám starost, že by byl někdo hlady. A jestli jo tak jenom proto, že je línej se nažrat.
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska - tak s přípravama sem na tom stejně - všechno je na mě a jde to jaksi mimo něj :-D akorát si sehnal oblek, boty a oblek pro malýho nehchal zkrátit a objednal si v Quelle košili - jenže mu napsali, že nic že je vyprodaná. Největší sranda je, že já bych ráda udělala oběd pro rodinu a pak večer grilovačku s kámošema a mužskej, že stejně žádný kámoše nemá a nic slavit nechce a nejradši by to udělal jen ve 4 - no a co ted´, že :-D :-D nejvíc mě štve, že jaksi přestávám stíhat, jeliikož v pondělí jdu ještě na operaci s očima a tejden budu mimo špatný je, že nemůžu ted´ chtít den po nástupu hned volno na svatbu - to bych o tu práci taky mohla zas rychle přijít :-| no budu to muset nějak vymyslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. lenu no a tim pádem mi chybí i to nadšení, když vidim jeho přístup k přípravám :-D :-D navíc něco takhle organizovat mě zrovna moc nebere 8-( tak to bude ještě sranda, jak to nakonec dopadne :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brum: na den volna je snad právo ze zákona, ne? Já s tím teda počítám :-D Hned za tepla jsem nahlásila, že se vdávám a šéfová si ze mě už dělala při druhým pohovoru srandu, že mě nechá vklidu vdát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tedy takové slohy, kdo to má dočítat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
uf, tak jsem to dočetla :D ale že toho bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum: určitě den před svatbou a svatební den máš volno ze zákona, o to tě nikdo nepřipraví, nás se paní matrikářka už při vyplňování papírů ptala, jestli budemem potřebovat potvrzení do práce :-) takže šup na matriku pro potvrzení, ať je to jasný :-) co se týče jídla my máme asi tak od páté odpolko rautík, řízečky, selátky, zeleninka, zákusky a tak a k tomu se bude točit na ohýnku krůta a kýta, tak si také myslím, že máme všeho dost, jen opět tchýně budoucí nezradila a dnes nám začla vykládat, jak je pět minizákusků na jednoho strašně málo... tak já nevim, já se z ní asi pos**** když jsme se ptali přímo v cukrárně, kde cukrov pečou, kolik máme počítat na jednoho, už to vidim, jak všeho bude mít tři pr** a všechno nám zbyde a týden po svatbě budem všichni jíst akorát sladký zákusky, co zbydou ze svatby... prej tři dorty jsou strašně málo, na padesát lidí ( jeden třípatrovej a dva větší - kniha a čtyřlístek) už to vidim, jak všichni funěj přežráním...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já vim, že mám právo na den ze zákona. Jen je nechci hned takhle zkraje moc provokovat - nemůžu si dovolit o tu práci hned přijít sotva nastoupim ;-) je to docela blbý nastoupit nová, středa, čtvrtek jít do práce a v pátek nic :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a paní matrikářka mi žádný potvrzení nenabídla, nejvíc jí zajímalo aby zkásla 2380 korun za obřad :-N a sebrala mi rodnej list malýho, s tim že novej dostane až po svatbě :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem na tom stejně s rodným listem u prcka ;-) Jinak je to tady samej sloh,trvá mi to vždycky hrozně dlouho než si všechno přečtu abych byla v obraze..U nás žádný stres,svatbu chystám vlastně sama jen občas dám něco ke schválení ale je to možná lepší a rozhodně rychlejší. Už se nám to hrozně blíží,já jdu příští pátek s družičkama zapíjet svobodu tak se docela těším.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?