Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenus: tak to je super, šatičky jsou v poho já jdu na zkoušku vlasů v sobotu, tak jsem zvědavá, dnes by mi měla přijít doobjednaná bižu, tak to možná vyzkoušíme komplet jak to bude vypadat na poslední zkoušku šatů jdu asi 29.8. tak jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se zase hlásím. Včera jsme s mamčou pořešili konečně výzdobu stolů, jen oni se doma pořád hádají, jak ty stoly postavit :-D ale to už nechám na nich, páč oni vědí, jak jsou velké a jak se tam vejdou :-D Já si je pak jen ozdobím :-) Výzdobu už mám doma, bižu taky, tak asi o víkendu vyšlu drahého se synkem někam ven a poprvé si vyzkouším něco s účesem a nějaký to líčení. Těsím se :-) Dneska bysme měli jet pro oblek, tak držte prosím palečky, ať něco najdeme a ať i ženich je oblečený :-N On je totiž dlouhý a jen tak něco mu není :-p :-N Když nekoupíme, tak hold půjčíme a tam mu to udělají na míru :-) Trága žádná velká :-) Co se týká hororů, tak já ani ne hororový sny, ale před spaním mě trápí všechny kravinky kolem, na co nezapomenout a jak co udělat, že pak třeba 2hodiny nemůžu usnout :-p radši bych ten horor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uff, holky... včera jsme byli v restauraci... za 10 minut bylo vše dohodnutý a mně bylo zle ještě večer v posteli. Pán toho měl moc tak to vzal letem světem. Den před náma má taky svatbu, tak jsme to víceméně okopírovalli. Všechno bylo fofrem a se slovy No vy musíte vědět co chcete!!! Ale když se to tak vezme tak jsme domluvili úplně všechno k naší spokojenosti, ale byl to kalup. A povedlo se mi ho trošku urazit... protože jsem se ptala, jestli mají nastavené nějaké to "korkovné" za donosené věci. Tak na mě nejdřív koukal jak na blbce. Pak že ne a já to dorazila, že to mají asi v lepších restauracích. TAk jsem to tam pak žehlila, že jsem to tak nemyslela :-D Dneska jsem si půjčila závoj a zítra jdu na česání a pak i na zkoušku šatů.... už se těším!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi si můžete přinést co chceme, máme to jen v jídelně,takže co si doneseme tam budeme mít, jak jídlo, alkohol tak i výzdobu
Odpovědět
Profilova fotka
Volala jsem jestli už máme hotové prstýnky nebo oznámení, nechali jsme si je dělat v půjčovně, odkud mám šatičky, tak paní honem nevěděla, ale podle jména ženicha říkala, že buď prstýnky nebo oznámka už tam určitě jsou, takže čekám, až teď přifrčí ženich z práce a letíme tam, co už je :-) jinak dneska jsem byla překvapená... byla jsem s našima objednávat koláčky a naši normálně zaplatili zálohu... mě to překvapilo, protože moje tchýně u večeře, kdy jsme je seznamovali, říkala, že si všechno zařizujem sami... Fakt jsem ráda, že jsme se nakonec usmířili, mamina je super, teď je akční a řeší :-) poslouchá a radí a ve finále řekne: udělejte si to jak chcete, je to váš den :-) ale názor řekne :-) to tchýně ta ne, ta radši všechno organizuje za nás bez nás... včera jak jsme kupovali ten oblek, jsem si koupila šatičky, úplně super, vyfotím a dodám foto i s ženichovým oblekem a košilí.. No a když jsme se tam byli chlubit úspěšnými nákupy, tak na mně koukala jako na nějakou couru kam budu tak " krátký šaty jako nosit" ... doma jsem to pak obrečela... bylo mi z toho špatně... Nemůžu za to, že ona si vzala chlapa, kterej na ples v životě nepůjde... my jenom doma sedět na zadku nebudem...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si musela zase postěžovat, a běžím radši nafotit ty naše oblečky :-) šatičky asi využiju hned na svatbě, jako převlíkací :-) jsou super, mě se strašně líbí :D
Odpovědět
Profilova fotka
petu, ty šatičky jsou moc krásný a nevypadají zase tak krátký...to je tak minimálně do půly stehen, ne? Můžu se zeptat na cenu?
Odpovědět
Profilova fotka
stály 1300 v Polsku, jsou ke kolenům ... tak nevím, mám i kratší a třeba teď na sobě kratší riflovou sukýnku... Máme prstýnky :-) Hurááááááááá a hotová oznámka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a dostali jsme k oznámení i tu plechovou matrici, tak si ženich hraje s razítkem a tiská berušky :D
Odpovědět
Profilova fotka
jak to nadepisujete na obálky???
Odpovědět
Profilova fotka
:-D my jsme taky tiskali :-D zatím nenadepisujeme, rozdali jsme jen zvaný a ty se dávali osobně, nebo přes příbuzný
Odpovědět
Profilova fotka
jaký máte berušky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no my budem i zvaným dávát koláčky, tak to chci mít připravené :-) už mám nafoceno, tak zmenším a nahraju do alba :)
Odpovědět
Profilova fotka
pro zvědavky, je to tam :D
Odpovědět
Profilova fotka
je modrý? Nám se taky moc líbilo, ale všude je měli jenom modrý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ale teď mi to došlo, že jsme se nechali pěkně obalamutit.... Protože nám tvrdili, že obrázek je natisklej a tiskne se jenom text... a vy máte berušky na raznici... a my tam pajduláky měly taky...
Odpovědět
Profilova fotka
nene, modrý bylo origoš a můžeš si právě vybrat barvu jakou chceš :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukala na prstýnky... máme stejný, jen my máme bílé matné zlato a ženich má prožek bez kamínků
Odpovědět
Profilova fotka
taky Retofy??? :-D my máme leské a dostali jsme k tomu hadříček na leštění :D
Odpovědět
Profilova fotka
taky, taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kolik jste za ně dali, jestli to není tajný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi 11 tis. přesně si to nepamatuju, už je to půl roku... a měli jsme na ně slevu
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to jo :-) my bez slevy 10, prý je žluté zlato levnější, protože teď frčí to bílé, ale já mám dva prstýnky, které nosím pořád a jsou ze žlutého, tak jsme se shodli, že žluté bude pro nás nejlepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já právě zlato vůbec nenosím, tkaže bylo jasné, že musí být z bílého
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak každému co jemu vyhovuje, že :-) jsem dneska sama doma, ženich jel na noční :-) tak brouzdám po netu :D a přemýšlím, jestli mám nebo nemám nadepisovat ty obálky nebo ne :D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych měla dodělávat jmenovky, ale nechce se mi... už si tak říkám, už aby to bylo za náma
Odpovědět
Profilova fotka
na jednu stranu jo, ale na tu druhou zase ne :-) těším se, ale i mám strach, aby to všechno klaplo, jak má...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Tak my včera oblek nevybrali...brouček je trochu větší postavy, tak i ten největší (a byl krásnej ;-( ) mu byl malej :-N Takže nakonec skončíme v půjčovně, ale neva :-) Tak to nás čeká příští týden :-) A taky mě čekají nákupy s mamčou, abysme oblíkli i jí, na což se moc těším, protože k nim s mláďátkem pojedeme na pár dní x-) ¨Tak si tam rovnou pohraju s těma stolama a tou výzdobou, vyzkouším pár možností...no jinak jsem na tom jak vy, už ať je to za náma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
musím říct, že tak nějak teprve včera večer na mně dosedlo konečně to, že se za měsíc vdávám, vidím to doma na oznámkách a už i prstýnky jsou doma... bylo mi z toho včera večer tak nějak nostalgicky, ale přitom krásně... možná tím, že přítel měl noční a já byla sama doma ... tu radost z prstýnků a oznámek jsme si spolu užili jen chvíli, pak musel odjet...
Odpovědět
Profilova fotka
tak mám dneska za sebou zkoušku účesu a šatiček... obojí max. spokojenost, jen ten účes jsem nechala udělat hala bala a s navlíkáním do šatů se to rozharašilo úplně, tak už není úplně dokonalý, ale lokýnky pořád krásně drží. Objednala jsem hned svatební kytí... jenom se vyzvedávají už v pátek navečer, tak jsem zvědavá, jak nám přežijou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?