Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska rosi:nechci Tě strašit,ale někde tady jsem četla,že by měla být jen košile s dlouhým rukávem,pokud je sako....má cca 1cm vyčnívat z rukávu.Krátký rukáv je akceptovatelný jen s vestičkou bez saka...ale né na společenské akce.Tak uvidíte...
Odpovědět
Profilova fotka
bay - já bych byla pro ty dvě jména - toho Petrů bych se rozhodně nezbavovala :-) jana - a proč cpeš malýmu kravatu, zvlášt´ když se mu to nelíbí, což se u dětí vůbec nedivim :-D náš malej bude mít jen oblek a košili bez kravaty a to je mu 5 let - dávat mu jí rozhodně nebudu, je to zbytečný a navíc, aby ho náhodou nenapadlo s tim dělat kraviny a ještě se mi na tom uškrtí :-p
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska - já bych to tak striktně nebrala, púokud nemáte slávu pro horních 10 tisíc :-D :-D :-D :-D jinak nám konečně dorazili prstýnky, během tohoto tejdne se objedná ještě pár drobností přes net a obvolá to co chybí, příští 2 týdny to chcem jít podepsat na matriku domluvim se s kadeřnicí a nehtařkou a kytky s dortem nechám až na začátek září - no už aby to bylo všechno za náma :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska: tak my máme taky tu košili s krátkým rukávem...... ;-) brumdinka: já malému tu kravatu necpala......jen jsem to zkoušela,jestli by ta kravatka šla k té košili,a měl z toho strach,což chápu nezná to.....a to jsem zkoušela úplně poprvé,napsala jsi to,jako bych mu to násilím cpala či co....
Odpovědět
Profilova fotka
jani - ale né, jen mi to tak přišlo jak si psala, že to budete zkoušet, že trváš na tom, aby jí na svatbě měl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se zase hlásím :-) Náš malej bude mít jen košili (už je objednaná) a vestičku. Ještě musím někde sehnat kalhoty, ale to už snad nebude takový problém :-N Tenhle týden vyřídíme oblek a snad už bude trochu klidu :-N A jinak taky přemýšlím o košili s krátkým rukávem, uvidíme, co mu bude pohodlnější, ale tak striktně bych to nebrala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: záleží pro koho slávu chystáte, dle etikety krátký rukáv do obleku nepatří, ale jestli to nikdo z rodiny nebre nějak vážně, tak bych to vůbec neřešila. Můj ženich bude mít dlouhý rukáv, protože by to moje budoucí švagrová určitě strašně řešila (jediná). Ale když jsme se bavili jestli dlouhý nebo krátký, tak řekl, že pod tím sakem to vyjde nastejno.
Odpovědět
Profilova fotka
makak - kalhoty už se splaší, před 3 lety se ženil přítelovo bratr - ve středu rodině oznámil, že v sobotu se žení :-D :-D já se do města dostala až v pátek - takže jsem v pátek sedla do auta a objížděla tu naší malou díru aby měl malej co na sebe :-D bílou košili měl doma a celkem za 300 jsem splašila krásný černý kalhoty a vestu v bazaru a bylo to :-) navíc přítel měl ten den ještě od 18 hodin noční - tak nadával jak špaček, že ještě nebude moct bejt bráchovi na svatbě, prtože jaksi když příde ve středu, že chce za 3 dny volno, tak ho nedostane :-N - nakonec stihnul úplně všechno, jelikož byl jen v 11 hodin obřad a pak jen oběd s rodinou a ve 3 hodiny už sme byli doma :-D takže já jaksi co se týká svatby jsem naprosto v klidu :-D ale stejně už bych byla nejradši, kdybysme to měli za sebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: super, to jsi mě uklidnila :-N Vestičku máme doma, košili na cestě, tak už jen ty kalhoty, tak už aby to bylo :-D A cítím to stejně jako ty, taky už to chci mít za sebou. Máme to domácí a bez jakýchkoliv zbytečných formalit, spíš jak oslava narozenin, ale i tak je s tím práce až až...ať už je 19.9.2009 tak kolem 16.hodiny, to už taky možná budeme na cestě domů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No pod sakem to vyjde na stejno, ale pochubuju, že se ti naši chlapi v obleku budou pařit celý den, my máme košili s krátkým rukávem s tím, že můj přítel se dost potí, tak prostě po obídku půjde sako dolů.. v rodině snad nemáme nikoho kdo by to řešil, nehledě na to, že ten ženich, jak jsme jim byli na svatbě teď měl taky krátký rukáv a ještě kostkovanou košili... to my máme teda aspoň jednobarevnou... maky: to chcete frčet domů takhle brzo??? To my plánujem na 16. teprve opíkačku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petu, já to beru tak, že v 11hod je obřad, pak oběd, kafe a dort a domů. Žádný velký zdržování. Všichni máme malý děti, tak to nebudeme dlouho protahovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak to ten den D zabalíte fakt brzičko, my chystáme slavit až do rána, tedy spíše naši příbuzní to budou oslavovat do ranních hodin...jak je znám
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to my budem slavit tak do 1 do 2 vetsina lidi bude stavat pred 5, jedou z daleka... tak sem vcera musela zrusit perniky co mely byt do vyslusek naozdobu, s zenskou nebyla rozumna rec trikrat sem ji psala at mi da adresu at vim kde bydli at to pak pred svatbpu nemusime hledat a ona furt ze to ma cas a ze pak mi rekne, a nazaver se zeptala jestli je ma teda zdobit do ruzova, asi 5 sem ji psala ze je chci jenom bily..tak sem ji rekla ze to rusim, protoze na tohle nemam nervy...
Odpovědět
Profilova fotka
no my uvidíme, já bych si přála slavit až do rána ale ženich na to moc není, takže to asi zapíchneme někdy kvečeru - prostě kompromis a nebo jak si to představuju já, jen oběd pro rodinu a pak to rozpustit a večer si udělat jen tak grilovačku se známými pivečko, masíčko a pohoda 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
MY plánujeme zábavu s hudbou do půlnoci, pak se hosti rozvezou po domech a můžou pokračovat tam. My si ještě musíme zajistit ubytování v hotelu (na nás doma místo nezbylo). Zítra nás čeká domluva v restauraci, tak jsem zvědavá, jaký bude nakonec oběd... s ženichem se nemůžem domluvit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky je to "jen" svatba ;-) Hlavně svatba bude u našich, což je v jiném městě, tak pokud se bude chtít někdo zpít, ať se opije doma :-D Podobně jako brumdinka...doma se pak bude dát dělat leccos, ale když se musí ještě odvézt domů, tak žádný pití :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem s tou košilí slyšela, že je krátký rukáv nepřípustný. Měli jsme původně bílou košili s dlouhým rukávem, ale pak mi ji kamáradka vyměnila za fialkovou, protože bílá by nebyla hezká ke smetanovému obleku a fialkové regatě, ale měli jen s krátkým rukávem. Tak máme krátký, uklidnili jste mě... A vůbec, je to naše svatba - takže se přítel nebude kvůli nikomu pařit ;-) . Stejně si myslím, že by si rukávy stejně ohrnul, kdyby měl dlouhé. Jinak si musim trochu postěžovat.... mám partu BÝVALÝCH přátel, dnes se s nimi nevídám, ale strávila jsem s nimi celou školu, takový ty pubertální léta a dlouho jsem přemýšlela, jestli je mám na svatbu pozvat. Oni se stále chovají stejně jako dřív - jsou to študáci bohatých rodičů - paří a o nic se nestarají. Nakonec jsem jednomu páru oznámení dala do schránky i s pozvánkou na oslavu. Vůbec se neozvali, že děkují za pozvání atd... a dnes mi volala svědkyně a říkala, že s nimi mluvila a že plánují se tam nehorázně ožrat a já nevim co... tak mam brouka, jestli jsem neudělala blbost. Teď už to nejde vzít zpět, ale naštve mě, jestli to zkazí. Bude tam spousta mých nynejších přátel a taky přátel těch starých skalních, tak se bojim, aby se tam něco nestalo. Je to předčasný a těžko ovlivnitelný, ale říkám si, že jsem to mohla ovlivnit a prostě je nepozvat.
Odpovědět
Profilova fotka
lenuska: už se stalo a to oznámko jsim jim dala,to nejde vzít zpět,to máš pravdu. Ale zase píšeš,že jsi pozvala jen jeden pár,a to silně pochybuju,že se budou chovat jako (s prominutím) "hovada",když tam budou sami a žadní jiní "jejich" známí tam nebudou..... ;-) ,takže bud v klídku. Budeš tam mít dost i těch tedkom "pravých" kamarádů....takže si myslím,že si to nedovolí. No a jestli snad ano,tak se neumějí chovat,a aspon Ti dokážou,že už je ve svém životě nepotřebuješ,a tím pádem už je nemusíš nikdy kontaktovat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek já mám na oblečení svatebčanů takový názor:ať si každý obleče co chce a nějaká etiketa oblíkání mi může vlést na záda!!!! ;-) Pokud někdo bude mít krátký rukáv tak je to jen jeho věc a nevidím důvod proč by se měl někdo potit a škrtit v košili když se v tom necítí pohodlně ]-( ! Můj bude mít na obřad dlouhý rukáv i vestičku, ale jak začne zábava, tak si dá košilu s krátkým rukávem a vestu sako i kravatu hodíme do auta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky, taky míváte sny o svatbě e hororovým scénářem? Já v poslední době docela často a dnes v noci jsem se zbudila asi 10x a pokaždé, když jsem usnula, tak sen pokračoval a nebo se poakoval :-p
Odpovědět
Profilova fotka
blani : hororovy sny mam uz nekolik mesicu, tak doufam ze nic z toho co se mi zdava nevyjde..
Odpovědět
Profilova fotka
tulikiss-to jsem ráda, že v tom nejsem sama! A kde jste všichni? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenu: Já myslím, že pokud tam nikoho jinýho moc znát nebudou, tak nebudou mít moc šanci se tam nějak ožrat... pokud teda nemají stejný plán i jiní hosté. Což já mám taky trošku strach protože přítel je ze vsi a tam to tak chodí... do jedný nožičky a do druhý nožičky a do třetí nožičky a nakonec jsou všichni stonožky. blani: ono s tím oblíkáním jde především o ten obřad, pak už se všichni svlíkaj a převlíkaj (děsím se aby se mi svědkyně nepřevlíkla do džín a botasek :-D). Svatební hororový nemám, ale hororový mi taky nějak přišli, řekla bych, že už to bude i těma nervikama.
Odpovědět
Profilova fotka
lenu: taky mám takové "kamarádíčky" jako ty, spolužáci z gymplu, sice jsme spolu chodili osm let do školy, ale zvu si tam jenom jednoho spolužáka s přítelkyní, protože on jediný je normální... ti ostatní zatím a naší svatbě nevědí a počítám, že jim zpětně napíšu na spolužáky, že jsem se vdala... už na gymplu jsem měla přítele, tehdy z toho dělali všichni kovbojku, že se hned po maturitě budu vdávat a my jsme se pak rozešli. Pořád všichni vykládali, kdy už je konečně na tu svatbu pozvu, aby se mohli "zadarmo nažrat a ožrat", takže z těchto důvodů mám v plánu to udělat takhle. Všichni až na pár vyjímek jsou takoví studentíci z bohatých rodin, jako popisuješ ty. Jinak u nás přítelovo bratranci jsou taky "pařani" tancují jenom na Kabáty, takže budoucí tchýně má největší strach z toho, aby kapela uměla hrát Kabáty... a aby bylo dostatek slivovice, protože oni nic jiného nepijí... už občas když jí slyším začínám litovat, že jsme si svatbu neudělali sami, se svědky a rodiči a hotovo...
Odpovědět
Profilova fotka
Já na svatbu nezvu nikoho za spolužáků, to je už dávno co jsem chodila do školy a na svatbě chci mít rodinu a blízké, se kterými ten den chci oslavit ;-) ! Se zbytkem to oslavíme tak, že uapořádáme rozlúčku se svobodou :-D toto zase dopadne! tkanicka: to buď v klidu na rozlúčce bude asi 70 stonožek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak dneska jsme konečně dooblékli ženicha, koupili jsme mu oblek, krásný tmavý a mooooc mu to sluší :-) byla s námi svědkyně s nejmladší drůžičkou, takže jsme i holkám pomohli vybrat šatičky pro ně :) budou to kočky, fotečky dodám navečer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsem si byla pro moje svatební botečky, nemají chybu :-) . Prstýnky budou v pátek konečně. Zítra ječtě musím vybrat šatky jedné družičce. Nevěsty kde jste všechny? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tu jsem, pořád koukám, kolikrát nestíhám ani číst a dneska nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík,tak jsem dneska byla na nové zkoušce účesu,a docela dobrý,ale nemám fotky....ale prostě skoro stejné jak před tím (rozpuštěné+natočené),akorát na hoře více sepnuté a hlavně pramínky ofiny vyžehlené a na bok..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera byl v práci zápřah, tak jsem ani nestíhala psát. No tak jste mě potěšili, jako vždy... vy jste takový moji držáci ;-) Je pravda, když tam budou sami a uvidí, že ostatní svatebčané se chovají normálně, tak možná taky budou, nebo odejdou. Taky jsem se ještě doslechla, že neví jestli půjdou atd... takže to možná i dobře dopadne a nepřijdou. Nebudu to lámat přes koleno... Jinak zkouška v salonu dopadla víc než dobře. Ještě před tím jsme s mamkou a sestrou družičkou zaběhly do Deichmana a tam jsem si koupila boty. Nejsou to klasický lodičky, tak jak jsem chtěla, jsou páskový, ale k šatům jdou ideálně a vypadá to opravdu hezky. Ani nevíte jakou mám radost a jak velký kámen mi spadl ze srdce. Taky jsme pořídili bižu, nakonec i závoj, který jsem původně nechtěla a šatečky pro družičku. Já jsem komplet oblečená. A noční můry... občas mívám, ale myslím, že se ta frekvence bude zvyšovat, čím se to bude blížit :-D Jsem stresař, tak se to na těch snech promítnout musí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?