Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi to nedalo,a už jsem psala kadeřnici Sms,že jestli nezkusíme účas znova. Chci natočené,rozpuštěné,ale s tím předkem něco udělat. Možná ofinu vyhladit a na stranu...??? Půjde to k natočeným...??? At nevypadám jak úplný beran :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jani: poraď se s kadeřnicí a uvidíte, ona ti učitě poradí nejlíp, protože tě zná a poradí si s tím :-) vyzkoušíte a uvidíte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak aby to tu neumřelo... Jaké budete mít příjmení? Já si budu brát ženichovo s klasickým -ová. A máte vybranou svatební cestu?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si beru ženichovo, ale jak jsme byli tak se brali Ulrychová a brala si Ulrycha, vůbec nic se pro ně nezměnilo, jenom stav vdaná/ ženatý :-) trošku kuriozita, všichni se při obřadu smáli té větě, že snoubenci se dohodli na společném příjmení :D Svatební cestu letos máme jen na víkend do Karlovy Studánky, moře příští rok, ať si ho pořádně užijem, letos kvůli škole to nedopadne :-) ale aspoň se budem íc těšit, že jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jen 44 dn, holky, pěkně se nám to krátí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nějachý lázeňský pobyt? My jsme právě u moře byli a chtěla bych něco víkendovýho, cenově rozumnýho.
Odpovědět
Profilova fotka
lowe: je to cca 20 minut vic si myslim ze nebude potreba, behem obradu nic hrat nebudu az pri prstynku takze si myslim ze to vyjde..
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja budu po manzelovi Sedlackova, coz je docela fajn ted sem totiz Šosová a porad mi to jmeno pletou,posunujou hacek nebo davaji a, tak aspon v tomhle si polepsim. jinak na svatebku to letos nestihnem, ja hledam praci a pritel bude mit skola, vlastne i ja ji budu mit tak to vidim taky na nejakej vikend ale uz ne Karlovy Vary to by sme se moc prohly...ale urcite po svatbe nekam vypadnem protoze zrovna budou u pritele delat brambory tak at nejedem na svatebku na brambory...:-) jak vas tu ctu tak ste mi pripomnely ze musim jeste objednat dekovaci dorty, mela je delat pritelova sestrenka ale ted se rozhodly ze k nam prijdou az na veceri takze si je objendam jinde...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já budu p. Lintnerová...sice se vždycky každý zeptá "jak"...?? Ale to jméno se mi líbí. No s tím účesem to musím ještě opravdu promyslet......nechci být pak nervozní,zda se budu či nebudu líbit :-N ,prostě se v tom musím cítit. Jinak svatbební cesta u nás nehrozí,jo vlastně na maltu a písek (barák) :-D ,ale snad příští rok jaro-léto se moře snad uskuteční...
Odpovědět
Profilova fotka
A že se na tý maltě člověk opálí, viď jani :-D (my teda nakonec víc než u moře) Tak to jste mě překvapili, že tu nebude žádná Konvalinka Průšová ;-) Jinak já budu Sekavová, sice se mi to nějak zvlášť nelíbí, ale polepším si určitě, protože s příjmením Košová jsem si fakt užila.
Odpovědět
Profilova fotka
tkani: jen nějakou wellness romantiku na dva tři dny :-) nějaký bublinkový koupele, večeře a tak, abychom si po tom všem trošku odpočali :-) Já budu paní Škarytková, tak nevím, ale líbí se mi to jméno :-) mohla jsem dopadnout i hůř :-D teď jsem Zemková a taky mi to jméno občas někdo poplete....ale vím, že se to očas stává i ženichovi... :-) třeba měkké I nebo místo T napíšou D... ono je to asi jedno, jen se těším, že už nebudu poslední v seznamu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych svatební cestu moc chtěla, přítel to moc neřeší... ale uvidíme, jak to bude po svatbě s financema. Když zbydou, určitě chci vyrazit. Ještě jsme spolu sami u moře nebyli, tak by to bylo krásně romantický, poprvé a rovnou na svatebce... jéé teď jsem se zasnila :-) Jinak já budu Schlägerová - nesnáším svoje současný příjmení - Rosová - jsem ráda, že to můžu změnit a ještě k tomu se mi to nový příjmení líbí ;-) Jinak holky průser - včera jsem si vyzvedla na poště boty, co jsem si objednala přes internet - jsou krásný, ale MALÝ!!! Nevim co mám dělat... nevíte o nějakém kamenném obchodě s většíma botkama (mám vel. 42)? Jsem docela zoufalá a bojim se že nic neseženu. Opravdu od ledna koukám a nikde nic :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenu: internetové obchody mají nějakou lhůtu, do kdy je možné zboží vyměnit právě kvůli třeba špatné velikosti, zkus se mrknout na ty stránky, kde jsi botičky objednala, pročti si pořádně obchodní podmínky a určitě se dá něco dělat, hlavně na tohle musíš rychle...
Odpovědět
Profilova fotka
lenus: treba tady najdes radu .. http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
jana1k: určitě to nebude vadit, kamarádka, taky měla hladkou ofinu a zbytek lokýnky a bylo to moc hezký a já to chci víceméně také, dám do alba fotku, kde má nevěsta taky hladký účes a pak natočený tuli: jo tak brambory, by byli dobrý ¨ my svatebku máme už zaplacenou a těšíme se moc, bude to naše první dovolená k moři
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak jste probírali to příjmení, tak já jsem Mašková a beru si Maška, dobrý,že? :-D Svatební cestu jsme bohužel museli zrušit, protože jsme se vybourali na motorce a přítel má komplikovanou zlomeninu ruky, takže bude půl roku na neschopence, ale svatbu si ujít nenecháme :-) Hlavně, že jsme přežili.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak máme za sebou předsvatební návštěvu u přítelových rodičů. Tak snad jsem švagrový vysvětlila, že mám všechno ošéfovaný (dostala za úkol přivézt stužky na auta co jim zbyli, tak vypadá, že má úkol a dá pokoj). A já už asi začínám být solidně nervózní. Nějak mám strach, jak to všechno stihnu a na co všechno jsem zapomněla.
Odpovědět
Profilova fotka
tak milé nevěsty, všem vřele doporučuji komedii Válka nevěst :-D. Moc dobře jsem se u toho pobavila :-) a v nekterých pasážích jsem měla i nervózu :-N (jako kdybych k oltáři šla já ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
tkani: jsem taky nervák, doporučuji využít místního svatebního plánovače :D mě to aspoň trošku uklidňuje...
Odpovědět
Profilova fotka
klostermanko: to jsem tady psala, taky, že jsme byli na svatbě kamarádky, jmenovala se Ulrychová a brala si Ulrycha.
Odpovědět
Profilova fotka
petunia: no používám, ale stejně... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
blani: na to sem koukala pred nedavnem a dokonce se film libil i pritely.
Odpovědět
Profilova fotka
tkanicka: tak to nás je asi mnohem víc, co máme strach jak to pak v ten den D dopadne, když si to nějak představujeme a plánujeme, jestli vše vyjde na 1
Odpovědět
Ahoj holky, taky se k Vám přidávám! ať nejsem nervózní sama. (až to příjde) zatím jsem v pohodě a myslím si , že všechno mám zařízené:-) teda až na kytku, protože jsem nerozhodná a nevím, potom účes taky ještě pořádně nemám vybraný a se jménem jsem taky nerozhodná! jsem Petrů a budu se jmenovat Smaženková, pořád uvažuju o obu jménách, tedy Smaženková Petrů, ale furt nad tím špekuluju, jsem na to ů zvyklá už pomály 30 let :-) ženich nenamítá, ach jo:-) a pak že nejsem nervózní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: Děkuji moc za ten odkaz, hledala jsem tady v tématech a jsem asi slepá :-) Nějakou radu jsem tam našla, ale je to boj. Dnes nesu ty co mi přišli na poštu a posílám je zpět. Peníze mi vrátí, alespoň takhle zněla domluva ještě před objednáním.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,já mám teda jasno,příjmení budu používat přitelovo,ale z čeho mám vítr je:zkouším se podepisovat a je to katastrofa,jako kdybych nevyšla ani první třídu,natož až budu nervozní.....
Odpovědět
Profilova fotka
tak sme denska s maminkou strihaly masle na zidle, a uprimne uz bych si takovou blbost nevymyslela, zabralo to tri hodiny ale hlavne ze uz to je...
Odpovědět
Profilova fotka
barbu: já se teda podepisovat ještě nezkoušela :D max. jednou :D dneska mi přišly bulící kapesníčky s motivem ženicha a nevěsty, jsem vzala maminkám, babičkám a sobě :D a konečně jsme se s ženichem rozhoupali a ve středu pojedeme koupit oblek, aby ten můj chudinka nešel jenom v košili :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak hlásím,že už máme oblek - huráá :-D - moc,mu sekne,černý,k tomu jsme koupili světle oranžovou košili,jo a novou kravatu,máme už jednu,celou oranžovou,ale ta by se asi "ztratila",tak jsme koupili oranžovou s bílými proužky.....Ještě se mi v tom musí ukázat (nebyl furt čas),tak nevím,není proužkovaná kravata blbá.... :-N ,jinak malemu jsem sehnala,taky košili oranžovou,ale tmavší,a moc mu to taky sluší,ale kravatu jak jsem mu chtěla zkusit,tak to byl fičák,normálně řval jak tur,jako kdyby se té kravaty bál,no nevím....a to máme jít konce srpna zkoušet obleček,už včil se toho bojím,jak tam bude vyvádět ne :-N ;-) ?! Jinak dělám pomalu a jistě jmenovky,už jich mám 15,a ještě asi 50 :-p ,no musím...... Ted v pátek jedeme za paní,co nám bude zdobit hospodu + ikebany....na to se už těším.... :-) a ve středu jdeme zkoušet nějaký nový účes,z toho jsem trošku nervozní,co nakonec vymyslíme....
Odpovědět
Profilova fotka
Jana1k: máme také proužkovanou regatu, vypadá to moc hezky, nemusí to být jednobarevné. Jinak spíš mě trápí košile... máme s krátkým rukávem, není to blbé? Má i vestičku. Jinak dnes jdu vybírat šatečky pro družičku - mojí 8letou sestřičku a zároveň si vyzkouším moje šaty... tak mi holky držte palečky, ať se do nich vejdu. Měla jsem je zkoušet i s botama, ale zatím žádné nemám, tak snad vyberu alespoň bižu a ozdobu do vlasů.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?