Nevěsty, které měly svatbu 19. 09. 2009

Zobraz úvodní příspěvek
19.09.2009 bude určitě jedno z nejžádanějších datumů roku 2009... Máte toto datum vybrané na Váš velký den "D" ? Pojďme si společně zkrátit chvíle čekaní na "naše" datum, pojďme se společně připravovat, i nformovat, co už máme, co nás čeká, ... Já vím, asi si řeknete,že je to ještě za dlouho, ale ... myslím,že to uteče jako voda :-D
Odpovědět
kousíček za Prahou je to snad ještě dražší ]-( jo jo, dneska to bez dluhů snad už ani nejde :-(
Odpovědět
kat: mame 2 paralelni diskuse, co? ;-) no podle toho kde za Prahou...my co jsme koukali, tak ve Vinori jsme videli pozemky za 6tis. m2 a v nasi vesnici o 500 metru dal jsme to koupili za cca polovinu...a to uz tam byly udelany pripravne prace a zaklady...ale hodne to zavisi od polohy a od velikosti pozemku...ta nase vesnice ma asi 500 obyvatel a v podstate zadnou obcanskou vybavenost, tak to se asi taky promitne...
Odpovědět
Profilova fotka
nj, holky je to tragedie, tady u nás to je s pozemkama strašný... něco sehnat aby to stálo za zmínku... a když už, tak to stojí nehporázný peníze a to si zatím dovolit nemůžem, protože ještě studuju....
Odpovědět
a co studuješ? kolik ti je?
Odpovědět
beru, kata: ha - a mám vás :-D no a co, že sem nepatřím :-D
Odpovědět
mihu, já nevím, kde se flákáš :-D
Odpovědět
ale to bude asi tím, že se nechceš vdávat 19.9.09 :-)
Odpovědět
kata: no už fičím "do domečku" kam patřím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy: za necelý měsíc oslavím 21. právě 9.9. proto jsme tohle datum v první fázi diskuzí o datu doma zavrhli ;-) a studuju farmaceutickou fakultu UK v HK, obor zdravotnická bioanalytika...
Odpovědět
Ahojda..můžu se přidat?Také máme datum 19.9.2009 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tresi: No jasně, vítej mezi námi ;-) , rychle se pochlub, co všechno už máte vyízený, ať my ostatní něco nezmeškáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, byla jste si uz nektera zkouset saticky? Ja jsem byla v patek - tak nejak me presvedcili vdane kamosky,pry at mam aspon jedny saty jisty a klidne muzu dalsi rok chodit a jeste vybirat - no ale parada, mela jsem jich par vybranych podle obrazku a nakonec vyhrali ty co se mi na obrazku moc nelibili a ani jsem je nechtela zkouset :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
iivet: Já už jsem byla taky jednou zkoušet, ale měla jsem na sobě je jen jedny a musím říct, že mě zrovna moc neuchvátily, takže budu muset hledat dál...
Odpovědět
Profilova fotka
zkousela jsem si satky predkolekce San Patrick 2009 a par z 2008 a zvitezili ty z te predkolekce. Jsem strasne zvedava jaky budou saticky primo z kolekce 2009. Ale rozhodne se neda myslim vybirat podle obrazku - treba moje favoritky z obrazku me ve skutecnosti dost zklamali :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to petunia: taky jeste studuju, ale nastesti posledni rok. I kdyz statnice co me cekaji mi trosku kazi pripravy,ale snad to nejak pujde :-)
Odpovědět
petunia:Ahojda :-) Teď mám na cestě domů závoj :-)
Odpovědět
Nevíte jak to je se školou když se vdám ale ještě budu chodit do školy,kdy to mám říct atd?Vdávala bych se až po škole ale když ono to datum je tak pěkný :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to treisi: zajdi si na studijni pred svatbou-daji ti formular o zmene ktery vyplnis a pak tam jdes znovu s novou obcankou
Odpovědět
Profilova fotka
je to v pohode, jen vyplnis par papiru a je to hotovo :-)
Odpovědět
iivet:Děkuju,stejně to bude potřeba až příští rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to treisi: ale radsi si zajdi u vas na studijni. Na kazde skole to muze byt jinak :-) at pak nejsi prekvapena
Odpovědět
iivet:Taky pravda....Asi ale budou čučet...bude se vdávat v 18letech...jdu ale do toho dobrovolně :-) Stejně díky hodně událostem je náš vztah jiný než u ostatních v mém věku...Ale co milujem se tak proč se nevzít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to treisi: jej tak to jsi jeste na stredni,vid? Tak tam vubec nevim jak to probiha, ale urcite to taky musi jit:-)
Odpovědět
iivet:Jj,kdyby jsem nebyla v prváku nemocná tak neřeším nic...musela jsem opakovat tak jsem si to prodloužila ;-( ...
Odpovědět
Profilova fotka
Tresi: Taky jsem zjišťovala jak to pak bude se školou, já teda už na VŠ, ale měla sjsem strach kvůli zdravotnímu a sociálnímu pojištění, tak to se pokud studuješ neplatí ani po svatbě ;-) a jinak to formulářem půjde, i když u nás na studijnim jsou ty baby úplně na nic( slušně řečeno)! Nikdy nic nevědí a poradí jen v tom, v čem chtějí...
Odpovědět
Profilova fotka
tresi: A kde to budete mít, odkud jsi?
Odpovědět
petunia:jsem od Olomouce...Budeme mít obřad asi ve vedlejší vesnici na zámečku a hostinu tady na sále... Jakej máte tak zhruba rozpočet?
Odpovědět
Profilova fotka
no ani se neptej - nas bude okolo 90lidi-takze rozpocet mame dost vysokej - me ceka posledni rok VS tak zatim vydelavam po brigadkach tak se mi snad podari nasetrit tu moji pulku :-)
Odpovědět
iivet:taky teď půjdu na nějakou brigošku...děláme hostinu jen pro blízkou rodinu jinak by jsme měli asi 80-90lidí teď máme kolem 35lidí...Hodně ušetřím tím,že mamka je pánská krejčí a já dámská...Mamina je dost tvořivá takže hodně věcí si budem dělat a šít sami
Odpovědět
Profilova fotka
tresi: taky si chci většinu věcí dělat sama, výzdobu, dekorace a tak, ale šatičky si půjčím a oblek ženichovi koupíme, páč aby měl ... má ten svůj už od tanečních... :-D jinak rozpočet, chceme malou svatbu, oběd jen pro rodinu a svědky a pak zbytek u přítelových rodičů na zahradě, pár soudků piva, prase na ohni...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?