Nevěsty Jihlava, Havlíčkův Brod a okolí 2011. Jste tu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Která z Vás hledá "kolegyně" z Jihlavy, Havlíčkova Brodu a okolí, které budou mít svatbu v roce 2011?
Odpovědět
Doporučuji fotografku Michaelu Pavlíkovou.
Odpovědět
@kkkristinka Já jsem Brixen nikdy neviděla, říkala mi to paní z Koruny :)
Odpovědět
Ahoj nevěsty, koukám, že nejsme jediní, kteří řeší fotografa. Chtěli jsme Tomáše Dolejšího, ale bohužel máme svatbu zrovna v termínu jeho dovolené. Osobně mi doporučil jeho kamarádku Kateřinu Zvolánkovou, je z Havlbrodu. S Tomášem mají hodně podobný styl. Nemáte s ní někdo zkušenosti nebo reference od známých? Moc by jste mi pomohli!
Odpovědět
@tomaj IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tomaj Taky jsem ho chtěla a ze stejného důvodu nás odmítl ... naštěstí skvělá fotografka Míša Pavlíková z Humpolce měla ještě volno ;-)
Odpovědět
Ahojky můžu se připojit? Svatbu budeme mít 13.8.2011, vše na jednom místě a to v Hanesově mlýně ve štokách..komunikace s panem "provozním" zatím oká, chtěli jsme svůj catering ale to nedovolil, aby taky něco vydělal, mlýn i okolí bude uzavřen jen pro nás na hostinu cca do 35 lidí na večerní raut jednou tolik, o cenách jsme se ještě nedomlouvali, víno můžeme mít svoje, sám nám to nabídnul... budu ráda za jakýkoliv názor...radu, zkušenost.... Jinak co už máme: fotograf Petr Wagenknecht z ústí nad orlicí, video Jirka Májek ze Slavkova u Brna, DJ MLN, prstýnky od Lukáše Rýdla dorazí do 3 týdnů, oblek pro přítele Blažek, šaty mám Maggie Sottero z nejůžasnějšího salonu El Brno, ceny sice převážně nejdou pod 10 000 ale krásné prostředí, o šatech nemluvím, čisté, neponičené.. navšítvila jsem i Bellu v Brně a ruku na srdce, ceny mnohdy vyšší než v El ale oškubané, zažloutlé šaty, lezoucí kostice, na hladkých šatech bez jedinné výšivky, našitá na vlečce kytička aby maskovala díru:(.....kytičku si nechám uvázat asi v Jihlavě na Benešově ulici (naproti rossmanovi) byla jsem se tam poptávat, paní milá, kytička pro družičku (psa) na obojek nebude problém, tak uvidíme, hodně nevěst doporučuje pana Dobrovolného z Jihlavy ale asi bude patřit mezi drašší :-| jinak řešíme kde nechat udělat svatební dort, zprvu jsme byli jednoznačně pro cukrárnu u brány, ale teď váháme, nechala jsem si tam uděla mini dortíček přítelovi k svátku, donesla jsem obrázek, řekla co chci dovnitř atd...no výsledek pohledově oká...ale vnitřek opravdu ošulily:( což mě nakrklo, čoko korpus byl takový jen lehce hnědý, čokoládu viděl asi jenom z rychlíku, tvarohová náplň oká ale chtěla jsem mix lesního ovoce, při objednávce nebyl problém a nakonec mi tam dali jen jahody....a cena za takovýho prcka (průměr cca 12 cm) téměř 400,- takže sháním ještě dobrou cukrárnu :-)
Odpovědět
@aktata U Tří věžiček určitě hezká svatba, akorát je to trošku vyšší cenová kategorie a nevýhoda, pokud bys chtěla venku, že je to kousek od silnice, ale známí ji tam také měli a bylo to úžasné a je to tam moc hezké, ale jak říkám, na můj vkus trošku předražené...
Odpovědět
Ahoj holky, my jsme původně plánovali svatbu na 10.9., ale to je bohužel naše radnice v Ji zavřená nebo spíš se nebudou konat svatby, protože je den kulturního dědictví či co, takže nakonec 24.9. Jinak svatbu plánujeme v restauraci "U lyžaře", po rekonstrukci je to tam moc pěkný i dobře vaří, zatím jsem s nimi byla v kontaktu jen po mailu, ale zdají se být v pohodě a že se s nima bude dát na něčem domluvit. Nemáte někdo zkušenosti s čokoládovou fontánou? Nějak mě to zaujalo a ta myšlenka mě chytla. :-) Dá se jen někde zapůjčit, aby se nemusela kupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem párkrát u věžiček byla, někdy jen tak na jídle jednou na větší oslavě a řeknu vám, tam bych svtabu teda mít nechtěla. Nejsem nijak náročná ani rozmazlená, ale za ty ceny se dají sehnat lepší místa.
Odpovědět
U věžiček jsme taky párkrát byli na jídle, a souhlasím s kucirlib, jídla nic moc, obsluha taky a ceny ne zrovna lidové....za takové ceny bych čekala o mnoho víc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@luciasek1111 Ahoj, fontánu si kupovat určitě nemusíš, na netu najdeš spoustu odkazů na firmy, které ti ji půjčí ... jen čokoládu si musíš dokoupit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přemýšlím o fotografovi či fotografce z Vysočiny. Dejte mi prosím nějaké tipy. Díky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kucirlib Tomáš Dolejší, Kateřina Lásková a Míša Pavlíková ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@clara.7 Díky moc.
Odpovědět
@kucirlib ... Míša Pavlíková, jako fotografku doporučuji.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, nejsou mezá vámi nevěsty, novomanželky,družičky nebo svatební hosté co budou, měly, byly na svatbě v Hanesově mlýně ve Štokách?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tak co holky, těšíte se :-D
Odpovědět
@clara.7 nevím, je toho na mě nějak moc a tím, že mám pořád ještě hromadu času, tak se žádný velké těšení nekoná:-) navíc do toho kupujeme další bydlení, pořád nějaké starosti ...
Odpovědět
Profilova fotka
@clara.7 Zbývá mi jen 42 dní a nějak mi přijde že vše je ve fázi vysoké rozpracovanosti :-|
Odpovědět
Ahoj holky, no my to máme až za 85 dní, ale nějak jsem se zasekla a vůbec do ničeho se mi nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka @kucirlib @michelle.ts Téda ani mi to neřikejte, já mám zrodna dneska tak dobrou a tvůrčí náladu, asi vám jí trochu pošlu ;-)
Odpovědět
ahoj, tak jsem stále přemýšlela, jak to vše zvládnu zařídit, chtěla jsem, aby vše klaplo a na nic jsem nezapomněla. Ještě nemáme termín svatby, ale chtěli bychom asi až na podzim. Kamarádka mi doporučila svatební agenturu z Havl. Brodu Great Day. Volala jsem tam a asi je využiji. Samozřejmě můžu vše koordinovat, ale problémy nechám na ně. Tak uvidím, dám vědět.
Odpovědět
Ahojky, tak to já stále v mysli něco tvořím, na většinu věcí, které ještě schází, je čas :-) Škoda, že jsem neměla méně času na svatbu, nestíhala bych tolik věcí pořád měnit. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michelle.ts Jako bych to psala já :o) taky jsem se nějak zasekla, mám tolik nápadů, alke chuť není, tžeba je to počasím :o)))
Odpovědět
@luciasek1111 no jo, mě se zase líbí, jak tady všechny slečny tvoří, plánují a já vůbec netuším, co bych měla pořizovat, nic mě nenapadí - nic co bych zvládla a pro co bych našla použití:-) takže jen koukám a slepě obdivuju :-)
Odpovědět
@koulucik dej prosím nějaký typ na nápady :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka Tak třeba výzdobu na stoly budu dělat sama, potřebovala bych to nějak zkomletovat,už mám vyrobené srdíčka z korálků :-) vytisknout svatební noviny a svázat je, nadepsat oznamka, chci vytvořit kapsičky na kapesníčky, to je nápad od Lukianny, chci dotvořit koupené vývazky a poupravit hudbu na obřad a tanec s překvapením, mimo jiné ještě udělat choreo :-D jo, tak času dost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka jo a teď ještě tak koukám do skříně a musím nadepsat jmenovky a rodičům jako poděkování jsme vymysleli, že jim namalujeme naše portréty, mám barvy, štětce, plátna a knihu ,,Jak namalovat portrét,, hm ještě to namalovat :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?