Nevěsty Jihlava, Havlíčkův Brod a okolí 2011. Jste tu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Která z Vás hledá "kolegyně" z Jihlavy, Havlíčkova Brodu a okolí, které budou mít svatbu v roce 2011?
Odpovědět
@clara.7 No to má, ale dělá si to sám svým chováním. V dnešní době říct, že konečnou sumu se snoubenci dozví až po svatbě a že nás vůbec nemusí zajímat ceny toho a ceny toho, je dost naivní. Člověk přece chce vědět kolik stojí kilo řízečků, flaška vína, sýrová mísa. A ne že řekne, že podle lidí ví přesně kolik toho kdo sní a kolik budeme přibližně platit, protože má zkušenosti. To je nesmysl. Spočítal nám to na 60 tisíc a řekl, že ví že tuto sumu budeme platit. Samozřejmě plus mínus. A o ceny se nemáme starat. Chtěl pouze vědět jaká jídla a nápoje chceme. Když jsem chtěla objednat určitý počet např. 4 kg řízků, 2 salátové mísy atd. tak mě zastavil a řekl nám, že tyhle počty neakceptuje a že on rozhodne kolik čeho bude, podle toho jak to bude na stolech docházet. Takže kontrola nad ním žádná. Připsat si na papírek může cokoliv a navíc nad cenama bychom pak asi žasli.
Odpovědět
@michelle.ts =-) tak to cumim ....
Odpovědět
Profilova fotka
@michelle.ts U nás to začalo floristkou ... ta jeho prý má ve mlejně speciální pokojíček, kde si může včechno nachystat, svázat apod. ... ta moje by prý měla problém :-| Pak jsme se dostali k jídlu a cenu nám taky samozřejmě neřek, prý se nedá odhadnout ... ale nejvíc mě dostal tvrzením "Vy dva mě ve svatební den nebudete zajímat, starat se budu o hosty, aby měli co jíst" ... takže by pořád nosil na stůl, co by ho napadlo a my neměli naprosto žádnou kontrolu nad celkovou cenou :-S Dost neprofesionální ... hlavně, že nám 3x zopakoval, že svatby dělá srdcem a ne pro peníze :-D
Odpovědět
@clara.7 tak to nám dovolil floristku svojí, ale řekl nám, že výzdobu musíme udělat v noci před svatbou nebo ráno sami. Protože restauraci kvůli nám den předtím nezavře. Tak to nám tvrdil opak, že bude lítat kolem nás, protože ví, že bysme skoro nic během dne nesnědli. Nám zase několikrát kladl na srdce, že je pro něj důležité, abysme o něm mluvili a dál ho doporučovali. Že začal dělat svatby s Jihlavou před 4 rokama (předtím měl jen Havl. Brod a okolí) a že se mu to strašně moc líbí.
Odpovědět
@clara.7 Přesně to samé řekl nám, že my 2 ho už nebudeme zajímat, ale naši hosté, nás už bude mít prý chycené ]-( No jak to tak člověk poslouchá a čte, můžeme být jenom rádi, že jsme to tam zrušili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ponni taky si říkám, že jsme udělali dobře 8-)
Odpovědět
Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat jestli nevíte kdo peče dobré cukroví v okolí jihlavy, díky
Odpovědět
Ahoj, díky za reakce na fotografy. Nakonec jsem si zarezervovala Kateřinu Láskovou - její fotky mě nadchly. No svatba bude 15.7. na Lipnici - letos tam maj strašně málo ternímů. Teď jen dořešit nějakou vhodnou hospodu na hostinu, počítám tak 50 lidí a ráda bych něco se zahrádkou ale v okolí Lipnice a Havl. Brodu moc takových míst není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mazanda To je super, že máš Katku ;-)
Odpovědět
My jsme domluvení s Tomášem Dolejším, doufám, že nebudeme litovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka myslím, že ne :-)
Odpovědět
Já jsem z Polný..kamarádka měla u nás svatbu a líbilo se jí tam...
Odpovědět
Článek se načítá
@aktata ahoj, my budeme mít svatbu ve Třech věžičkách v září, já tam žádnou akci neabsolvovala, ale kamarádka tam na jedné svatbě byla a byla nadšená :) Hledali jsme hlavně místo, kde se dá posedět i venku. My jsme tam jednou poobědvali a chutnalo nám, tak doufám, že to proběhne všechno v pohodě. I kalkulace jde udělat dopředu, takže za kolik svatbu budeme chtít, za tolik bude. Taky jsem trochu šetřivá :)) Jak jste se nakonec rozhodli vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka Ahoj, mohu se optat na ceny Tomáše Dolejšího? Jestli vubec ho mám případně kontaktovat? Aby byl v našem cenovém rozmezí. :-D díky
Odpovědět
Holky nevíte o nějaké dobré kadeřnici v okolí Havl. Brodu, Ledče n. Sáz. nebo Humpolce? Nebo kameramanovi? Díky :)
Odpovědět
já jsem spokojená se slečnou lucii rauerovou, stačí na seznamu zadat její jméno. jezdí i domů a je přímo z havlíčkova brodu.
Odpovědět
@lia3 mě na svatbu česala Aneta Ráslová, je z Brodu, salon má v Baukomplexu v přízemí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lia3 mě bude česat Maruška Čapková, je přímo z brodu
Odpovědět
Profilova fotka
@kucirlib ceník máš v IP ;-)
Odpovědět
Díky moc všem za tipy, určitě se tam podívám :)
Odpovědět
@zuzicka25 já bych řekla cukrárna u brány nebo dalešická cukrárna...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@slalucka Litovat nebudeš, Tomáš dělá náááádherný fotky! Můžu doporučit všemi deseti ;-) Hlavně to není takové nucené pózování, ale momentky, což nám vyhovovalo ;-) @lia3 Moje nej kadeřnice je Zuzka Červenková ze Světlé nad Sázavou :-)
Odpovědět
Ahojky holky, no já žasnu co se tu dovídám na Křižanovského!!!! Ještě před přečtením těchto referencí, jsem jako záložní termín domluvila Lipnici nad Sázavou, kdyby mě Sandokan (jak mu s přítelem říkáme) zase něčím "učaroval" a musím říct,že jsem v rozpacích co...... :-S Na Okrouhličce se to trochu uklidnilo, Zdeněk se asi dobře vyspal a volal, že jako jenom obřad a hostina v pořádku a ať si vyřídím matriku. Což jsem zírala, jelikož v srpnu nám řekl,že ji sám zařídí. Samozřejmně s matrikou byl problém, jelikož v pátek neoddává, tak byli docela naštvaní, že si pan Křižanovský domlouvá na pátek svatby, aniž by to prvně řešili s nimi. No, nakonec jsem je přemluvila, ale další mínus pro něj a teď,co tady čtu....začínám mít z toho velkej strach. Na Lipnici zatím je jen domluvený termín, ale o týden dřív. Tím pádem nemám fotografku,vizážistku a kadeřnici, jelikož mi to má dělat jedna osoba a bylo by mi líto jí to odřeknout, je to totiž kamarádka a o týden dřív nemůže. A vyskytl se problém s hostinou na Lipnici v hostinci U české koruny. Paní, se kterou jsem telefonovala mi jasně řekla, že hostina pro 20 lidí pro ně není žádný kšeft a ještě nez ubytování, tak se najednou začala ohánět turistickou sezonou...no, to mě dost nakrklo teda, jelikož byla hodně epříjemná! Tak Teď jsem z toho v šoku,co bude..... Kdybych to věděla, tak do ničeho takového nejdu =-)
Odpovědět
@hvezdicka2010 teda, tolik smůly :-( budu držet palce, ať to vyjde! Já teda měla hned napoprvé štěstí na úžasnou paní, pro kterou nebyl problém nic!
Odpovědět
@foogy díky za podporu :-) já ste teda bojím, že u nás se bude muset pozovat, protože přítel je poměrně hodně prkno a poměrně hodně stydlín... tak aby to taky nějak vypadalo, že jo! :-)
Odpovědět
@hvezdicka2010 já bych jen řekla, že jsem byla na hostině v tom kafe brixen na naměstí a bylo to super!nevim jestli to ted uz neni zavřený, ale bylo to dobrý...no u haška to je klasika, tam na zákazníka kašlou z vysoka:)
Odpovědět
jinak se ráda přidávám do diskuze, konečně někdo z okolí. má někdo zkušenosti s nějakým cateringem?když čtu jak do vypadá v sejdorfu jsem ráda že to nebudu mít nikde v restauraci..., jo a taky sháním kadeřnici, co mi učeše přesně co chci, a to dost neobvyklý účes..nějaké tipy?.) ;-)
Odpovědět
jsem z Jihlavy,kadeřnici můžu doporučit v Polný,má salon u kostela,Kadeřnictví Renata,češe moc hezky. cukroví asi od Brány v Jihlavě.
Odpovědět
@kkkristinka No,to jsou stejní majitelé,záleží pro kolik lidí to bylo. Paní mi prostě řekla,že 20 je málo a to se jí nevyplatí.... :-o :-o :-o
Odpovědět
@hvezdicka2010 penzion brixen stejní majitelé?taková ta nová budova?fakt?tak to jsem nevěděla... ]-( no tamto bylo pro hodne lidi, odhadem 40
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?