Nevěsty ČERVEN 2021

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky. Tak zítra máme poslední květnový den a začíná náš měsíc. 🤗 Pojďme si to čekání na náš den D zkrátit.🙂 Kdo má svatbu příští víkend? Nás to čeká až poslední sobotu ale už začínám být pěkně nervózní. Ještě dořešit a dokoupit pár maličkostí a je hotovo. Hlavně ať se oteplí,tohle je děs.🙄 PS:Vím že už tady skupiny na toto téma jsou ale to se přece jenom víc týkalo řešení Covidu. Naštěstí se karta obrátila, zítra se otevírají restaurace (sice s určitým omezením ale na tu bídu co byla...)tak snad všechno dobře dopadne. 🙏🙂 Držím všem palce a přeji hodně štěstí! 🍀🍾
Odpovědět
1
7
8
@maculinka13 já šla hlásit sebe a dceru na pojišťovnu, tak nám hned dala nový plastový kartičky, a pak asi za dva dny byly znova ve schránce ještě raz🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@maculinka13 Jóoo, nový e-mail jsem si už taky udělala 😄 😄 😄 jinak i manžel má trošku problém si zvyknout, že jsem jeho manželka 😄 😄 😄 v sobotu jsme byli na první akci jako manželský pár a pán mi nesl maso a říká manželovi: přítelkyně je moc hubená, ještě jí tam dejte kousek. Tak mi Kuba přidal maso a pak za cca 3 minuty říkal přátelům. Řekl to blbě, není to přítelkyně, ale manželka 😄 a Jirka mu odvětil, že mu to měl říct a opravit ho, když ho to čílí a Kuba řekl: Když mě to furt nějak nedochází, že už je moje žena 😄 😄 😄 a pak má taky problém, že když mu píšu přes messko, tak už mám taky nový příjmení a jak mu to ukazují chytré hodinky, tak vždycky stihne až příjmení a kolikrát mi neodpoví, protože si myslí, že mu píše bratr nějaký nesmysly 😄 😄 😄
Odpovědět
@jonasel to je dobry, me teda manzel manzelko taky jeste nikde nerek poiziva spis je to moje zena 😄 ale kollikrat kdyz se skadlime me rekne ze uz muze ze ma na me papír 😄 Jinak ja si teda pořad zvykam ted jsem objednavala darek manzelovi k narozkam a zase jsem premyslela jaky prijmeni vlastne mam... 😉 A jeste musim zmenit jmenovky na schrance a zvonku at vsichni vi ze uz jsme jedna rodina 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@maculinka13 Joooo, Kuba jmenovku na schránce nikdy neměl, teda až do doby, co jsem se stala jeho ženou. Už tam máme Benešovstí 😄 😄 😄
Odpovědět
Ahoj holky. Po delší době se hlásím. Včera jsme se vrátili s týdenní dovolené.(jestli se tomu tak dát říkat s 20m dítětem 🙈🙆) Teď v sobotu nás ještě čeká oslava dceřiných narozenin a potom už klid. (na chvíli) Je to náročný od toho června. Já si na příjmení zvykla rychle protože mi tak stejně skoro všichni říkali ( hlavně ve školce). Jméno na schránce už mám změněný, nový email taky udělaný. Občanka hotová jen jí vyzvednout, řidičák taky. Příští týden ještě techničáky( paráda že to dělají na počkání) a to hlavní vyřízeno. Jo ještě teda změnit jméno u pojistky na auto.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vím, že všechny, co jste se vdávali se mnou máte děti. Chci se zeptat, jak dlouho vám to trvalo, případně co všechno bych pro to měla udělat, abych nečekala rok, než se to podaří? Zatím beru listovku. Zkoušela jsem ovulační testy, ale ty mi pořád ukazují jen negativní výsledky a už mi druhá čárka slábne, takže jsme to asi prošvihli. Takže jsme se s manželem dohodli, že už ty testy dělat nebudeme, jsem z toho akorát tak zoufalá.
Odpovědět
Ahojky, s manželem jsme si minulý rok řekli, že bychom se chtěli od dovolené (prosinec/leden) pokusit o mimčo. V listopadu jsem začala brát kyselinu listovou (Femibion) + jsem začala jíst jednou denně nějaké ovoce, zeleninu. Od dovolené jsme se začali pokoušet o mimčo. Ani ne v půlce ledna se dostavila menstruace a vše znovu. Stáhla jsem si aplikaci do telefonu ( Můj kalendář), kde se mi ukazuje ovulace a kdy bych měla dostat menstruaci. A koncem ledna, jsem se cítila divně a začala jsem být dost nervózní. Udělala jsem si těhotenský test a byly na něm dvě čárky 🙂 . Brala jsem předtím antikoncepci 11 let. Je pravda, že jsem jí přestala brát od loňského září. Abych se aspoň pro svůj pocit ´´očistila´´, což mi gynekolog řekl, že je to blbost. Hlavní je se nestresovat, když to nevyjde hned napoprvé. A být v klidu, celkově na to nemyslet 🙂 . Držím palečky! 🙂 Je to radost a to ho mám teprve v bříšku 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@artep1994 taky mám kalendář, ale ten týden, kdy mi ukazuje plodné dny a kdy je nejvhodnější čas na otěhotnění, tak ovu testy furt negativní.
Odpovědět
Mně také ovulační test a aplikace vycházeli jinak. Já jsem jela jen podle aplikace, nikoliv podle testu a vyšlo to 🙂 . Ale zkoušej všechny možnosti. Nebo ať ty gynekolog řekne, jaké máš cykly 🙂 . Každý si toto dělá po svém a jak si myslí, co je pro něj nejvhodnější 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@artep1994 No dohodli jsme se doma, že to budeme tak 3 krát týdně zkoušet a snad se brzy podaří, jinak by muže kleplo 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@artep1994 právě jdu 12.8. na preventivku a doufali jsme, že už bych tou dobou mohla být těhotná, což teda určitě nejsem, tak uvidíme no. Jinak podle aplikace jsem měla mít plodné dny od minulého čtvrtka do zítřka. V té době jsme se snažili 2 krát, ale vážně nevíme no. Ani ten průhledný hlen jsem neměla a ten by prý měl v době ovulace být. Ten jsem podle manžela měla 24.7. ale to mi přijde moc brzy na ovulaci, když můj první den ms byl 18.7.
Odpovědět
@jonasel ahoj. V první řadě ti poradím jednu ač dost těžkou věc a to aby ses uklidnila! Psychika je nejhorší. Psala jsi že po svatbě se začnete snažit což teď vychází že máš za sebou první menstruaci po svatbě. Předpokládám že jsi určitě několik let brala hormonální antikoncepci takže nečekej že otěhotníš hned. Tělo je to sračkou nadopovaný. Takže moje rada zní... uklidni se,hoď se do pohody,ber kyselinu listovou ( ta se má správně stejně brát už několik měsíců před početím aby při otěhotnění už byla v těle) a zkus si stáhnout nějaký ten kalendář. Já měla myslím můj kalendář nebo tak nějak. Já ho teda neměla jen kvůli otěhotnění. Na ovulační testy máš čas, akorát to stresuje takže ty vynech. Manželovi kup vitamin E ten je podpůrný na spermie. Zkus sledovat svoje tělo. Plodné dny bývají v půlce cyklu( pokud ho máš pravidelný) a při ovulaci má žena takový hlen. Ten pomáhá spermiím se dostat k vajíčku tak zkus kontrolovat. Já mámu dvě děti a u obou se zadařilo na poprvé ale poprvé jsem víc jak rok nebrala HA a to udělá svoje. Jsou holky který otěhotní hned po vysazení ale těch je málo.
Odpovědět
Článek se načítá
Zkoušejte to, co to jde 😄 Ale nemyslet na to a užívat si vše jako do teď 🙂 Hlava v tomto případě hraje velkou roli. My jsme to v období ovulace tedy zkoušeli každý den, abychom měli jistotku a ono se to podařilo 🙂 Budu ti moc držet palce a určitě se zeptej doktora, určitě ti poradí 🙂
Odpovědět
@jonasel jinak gynekolog řeší problém otěhotnění po roce snažení. To znamená první vyšetření ženy, následně muže.
Odpovědět
@holka2106 Ano ano, je to tak. A rok snažení v této době bohužel nic není 😕 Budeme držet palce, ať to vše krásně vyjde všem, kdo si mimčo plánuje a snaží se o něj 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 antinu neberu 2 roky. Kyselinu beru 2 měsíce zatím. Ovu testy jsem si dělala hlavně kvůli manželovi, protože si strašně moc přeje holčičku a ta se prý dělá 3 dny před ovulací, tak aby jsme zjistili, kdy ji přibližně mám. Ale jak říkám, všechny byly negativní. Cyklus pravidelný mám po 30 dnech. Dnes jsem 16 DC, testy jsem dělala od 10. dne. Včera jsem si udělala poslední, aby mi tam jeden nezbyl a už je určitě dělat nebudu, protože to mě psychicky nepomáhalo, že je furt negativní 😄 původně jsme si mysleli, že na to jednou vlítneme a bude 😄 ale holt to bude náročnější no. On je manžel hodně vytížený, pracuje každý den 14 hodin, aby nás co nejvíce zabezpečil, takže nějaký choutky v týdnu nemívá, protože je vyřízený. Jinak jediná věc, u který dokážu vážně vypnout mozek, protože jsem zvyklá z práce, že furt musí jet na plný otáčky, je ten sex. 😄 😄 😄
Odpovědět
@jonasel 😀 to je super takový pověry kdy se co plodí. Bohužel tě zklamu,tak to opravdu nefunguje. Co má přijít,to přijde. Je pravda že spousta chlapů si přeje dceru. Můj manžel je to stejný.
Odpovědět
@jonasel zaregistruj se na emimino.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, máme přes půl roku od svatby. Je u vás něco nového? 😄
Odpovědět
@jonasel ahojky. U nás všechno při starém. Pořád šťastní a všichni 4 spolu.☺️ Co u vás? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 my jsme taky šťastní, už nám chybí jen to mimi 🙂
Odpovědět
@jonasel miminko taky bude.☺️ Už je na cestě? ☺️🤰
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 kdepak, zatím se mu nechce.
Odpovědět
@jonasel ono přijde... neboj 🍀😉
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, ale mohlo by si pospíšit 😁
Odpovědět
@holka2106 Pritom zrovna tahle babska rada je opravdu jedina, ktera ma realny biologicky zaklad - “holcici” spermie jsou pomalejsi, ale vydrzi dele, “klucici” jsou rychlejsi, ale nevydrzi tak dlouho. Proto sex pred ovulaci skutecne zvysuje pravdepodobnost toho, ze to bude holka. Stoprocentni to ale samozrejme neni.
Odpovědět
@rheb ano, taky jsem to kdysi četla. Dost se to probíralo a asi na tom fakt něco bude.🙂
Odpovědět
1
7
8
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?