Nevěsty ČERVEN 2021

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky. Tak zítra máme poslední květnový den a začíná náš měsíc. 🤗 Pojďme si to čekání na náš den D zkrátit.🙂 Kdo má svatbu příští víkend? Nás to čeká až poslední sobotu ale už začínám být pěkně nervózní. Ještě dořešit a dokoupit pár maličkostí a je hotovo. Hlavně ať se oteplí,tohle je děs.🙄 PS:Vím že už tady skupiny na toto téma jsou ale to se přece jenom víc týkalo řešení Covidu. Naštěstí se karta obrátila, zítra se otevírají restaurace (sice s určitým omezením ale na tu bídu co byla...)tak snad všechno dobře dopadne. 🙏🙂 Držím všem palce a přeji hodně štěstí! 🍀🍾
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 Jop. Celý bílý a prsteníčky pastelově žlutý 🙂
Odpovědět
@holka2106 pršet nebude a jiná varianta není prostě 😊😊😊🤣🤣🤣 to jsem člověče neřešila... doufám, že když by pršelo, nelilo by nonstop ...budeme se fotit asi 10 min autem od místa svatby, jedno místo je přehrada, kolem je lesík, tak to nabízí víc možností, a pak ještě kousek je kouzelný lesík, mám odtud první těhotenské fotky a další rodinné focení...
Odpovědět
Tady ještě jedna fotka...
Odpovědět
Tak holky,co vás dneska čeká? Já už odpoledne pojedu pro koláčky, cukroví, večer pro řezy ( to máme přítelovi do práce) no a šaty.😊 Večer cukroví nachystat a zítra ráno hurá něco rozvést, restaurace atd.
Odpovědět
@holka2106 ahojky, teď jsem u kadeřnice na barvu. Pak ke kosmeticce, půjčit etažéry na sladký bar, koupit krabičky na výslužky, přijede paní na čištění koberců, musím douklízet byt...asi se nudit nebudu 🙂)) Holky a kdy v sobotu začínáte? Už hned ráno nebo máte obřad/bohoslužbu později?
Odpovědět
@sedmiteckas my máme obřad v 10:30 na radnici.
Odpovědět
@holka2106 jj... Co máte za písničky?🙂
Odpovědět
@sedmiteckas 1. Eric Clapton - Tears in heaven 2. Elton John - Can you feel the love tonight 3. Alexandra Burke - Hallelujah 4. Mariah Carey - Without You 1.Příchod,2.proslov,3.výměna prstýnků,4.gratulace. My moc na ty moderny nejsme.
Odpovědět
@holka2106 tohle jsou nesmrtelné hity 🙂
Odpovědět
Ahojky holky, my stale resime prstynky... Jinak dneska odpoledne jedeme pro cukrovi a musim dochystat veci co se maji zitra odvest do restaurace a vecer jeste dozehlit klukum košile a me saty- mam svoje koupeny z druhe ruky. A zitra zacne honicka vyzvednout dort, kolacky, nakrabickovat vysluzky, odvest do restaurace a odpoledne ještě vyzvednout kytky.. Mezitim pobyzvedavat deti 😉 Obrad mame ve 14.30 takze trochu klidek ;
Odpovědět
Tak šaty jsou doma, koláčky taky a večer ještě cukroví s řezy
Odpovědět
@maculinka13 jaktože řešíte prstýnky?
Odpovědět
Článek se načítá
@sedmiteckas protože nas nas zlatnik jce natahnout skoro o 3000kc 😢 udelal si praci trochu po svem mimo domluvu a jeste chce vic 😞
Odpovědět
@maculinka13 jo už si asi vzpomínám, zakládala jsi k to u diskuzi tady viď
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já teď dorazila domů, Kuba ještě jezdí, zdobili jsme, vozili jídlo a pití.
Odpovědět
@sedmiteckas juju psala jsem to tady 😉
Odpovědět
@jonasel mate moc pěkně nazdobeny stoly 🙂
Odpovědět
Tvl my si teď dali. 🙈Právě jsme dochystali cukroví. Uff. Ze mě úplně leje.😄
Odpovědět
Dobré ráno, tak já už nespím, lašuju po bytě a dělám drobnosti. A myslím na to neštěstí, co se večer stalo, to tornádo 😞 v podstatě kousek od nás, do 2 hodin cesty. Šílené. @holka2106 my pro cukroví jedeme teprve dnes, ráno do práce a zbytek vše až navečer... Budu se snažit nějak pokrabičkovat to dneska, moje mamka má představu, že to rozdělit do krabiček zítra na svatbě. Řekla jsem jí, že nehodlám strávit ani minutu krabičkováním přímo na svatbě. Dáváme jen pár krabiček rodině, ale i tak... Jsem zvědavá na počasí, holky. Včerejší tornádo taky nebylo v plánu. Tím chci říct, že počasí je tímto hodně nevyzpytatelné. Pěkný den
Odpovědět
@sedmiteckas to tornado bylo peklo 😞 koukali jsme na to uz v noci ( do joci jsem zehlila a "sperkovala" saty 😉 ) je to hrouny taky je to od nas kousek 60km.. Do hodoninske zoo kezdime s detma kazdej rok, fuj beha mi mraz po zadech kdyz na to pomyslim 😞.
Odpovědět
Jinak nas dneska ceka v 11h. Vyzvednout dort, potom kolacky dovest to ke znamymu kde mame ulozeny cukrovi ze vcera ( nam by se so lednice neveslo) tam to rozkrabickujeme a povezeme do restaurace.. Potom nas cekaji kytky.. A potom uz nebudu vedet kde mi hlava stoji 😄
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsem tu. To byla zase hoňka ale v restauraci vše zařízeno, cukroví rozvezeno. Večer vyzvednout kytky a balit se na zítřek a snad hotovo. 🙏🙆 Ještě zbývá zítra ráno nic nezapomenout. 🙈
Odpovědět
U nás zase s..e a podle předpovědi má i zítra. 😐 Nooo holky, uvidíme. Každá jsme z jiného kraje tak se necháme překvapit.
Odpovědět
Tak holky už se to blíží. 😊 Přeji vám hodně štěstí, ať vše vyjde tak jak si přejete a v neděli sraz tady,už jako vdané dámy.😄😉
Odpovědět
I ja vsem zitrejsim nevestam preji krasny zitrejsi den a v pripade skaredeho pocasi se nenechte vyvest z miry... TO DAME!!! Uzivejte ai to Budu na vas myslet... Myslim ze mmame obrad jako posledni 😉
Odpovědět
@maculinka13 a my jako první 🙈
Odpovědět
Ahoj už vdané paní 🙂 je to za námi 🙂 u nás se všechno povedlo, počasí vyšlo, focení, hudba, lidé se bavili a tančili. Obřad byl hezký, oddávající měl odlehčenou, vtipnou řeč a básně nám četla Anna Randárová, mladá herečka, to jsem byla strašně moc dojatá. Opravdu asi nic bych neměnila...
Odpovědět
@sedmiteckas Ahoj. U nás to stejné. Vše vyšlo skvěle. 🤗Jen teda mladší dcera trošku stávkovala u focení protože byla unavená ale s tím jsem počítala. Jinak všechno na jedničku. Všichni byli moc spokojení. Jen se mi stala nehoda a nevím co bude.😐 Bohužel jsem si po cestě s obřadní síně natrhla nebo roztrhla dole šaty.😔 Jak jsem procházela dveřmi tak se kousek šatů dostal pod ně a už to bylo. Jsem z toho špatná. Kdyby nebyly půjčené tak to neřeším.🤷 No uvidím co zítra při vrácení řekne majitelka.
Odpovědět
@holka2106 jsem ráda, že i váš den byl podle tvých představ, že vše vyšlo... Šaty mě mrzí...moje dcera mi na ně při obědě zas vyžbrndala,jak bublala, trochu limonády, měla jsem to na sukni vepředu, ale naštěstí fotograf si s tím poradí a půjde to vyprat...snad ti to v půjčovně nějak rozumně zhodnotí....dej vědět..
Odpovědět
@sedmiteckas určitě dám vědět. Uklidňuje mě aspoň to že to nejsou nejnovější šaty. Myslím jako kolekce šatů. No uvidíme. Snad bude majitelka rozumná.🙏 Jinak bylo opravdu vše skvělý.😁
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?