Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
barvu budu mít tyrkysovo-čokoládovou a cukroví mít právě nebudeme....u nás bude jen hafec koláčků a čokoládová fontána....
Odpovědět
Profilova fotka
je to na starým blansku, poslední dům pod lesem - stránky mají ubarona tecka cz
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: pak to u tebe omrknu ty kytičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: jj to klidně můžeš,jestli chceš tak můžeš kouknout i k ségře do alba, hodím ti sem odkaz?snad tam něco bude vidět..
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak zjišťuji na netu, jak je to s těma volbama http://www.mzv.cz/hongkong/cz/general... na třech odkazech píšou, že by to mělo být koncem květne, termín, že bude ještě upřesněn ,,, ale víte jak to v naší politice chodí,,, :) http://www.denikpolitika.cz/volby-do-... - tady se podívejte dole,,, píěou tam, že by to mělo být nejpozději do 29.5.2010
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: oki :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky...tak to budete mít určo v poho...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: koukej - http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
tak snad nám to vyjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: nj....nezklamal...moc krásný to má :-)....už se si těšim... :-D jen nemám potuchy jak brzo tam jít
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz je to poslaný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
barbecue: jj dík..už to mám letmo přečtený :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
si teď doma budem modelovat papů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se těšíte ne den D??? uvidí Vás budoucí manžel ještě před obřadem v šatech nebo ne??? já myslela, že jo, že jak ráno přijede k nám, ale z něj teď vylezlo, že by mě chtěl vidět až přímo v té obřadní síni, tak teď s mamkou pytlíkujmeme jak to všechno udělat,,, ale myslám že to půjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: jestli ti to vyjde, to bude krásný a hlavně romantický....My zatím máme v plánu klasiku, přijde si mě najít domů :-) a naši mu nabídnou falešnou nevěstu :-D já se na jednu stranu šíleně těším, ale i se trochu bojím, aby mi to vyšlo přesně podle mých představ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska to balim holky...už mi skoro padla a frčím na nákupy do Olympie....musím sehnat nějakej kabátek a botky na zimu...páček
Odpovědět
Profilova fotka
tak papa,,, a zase se ukaž
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak teď sem zklamaná , volala sem kapele a termín 5.6. už mají zamluvený, volnej má leda až 19.6.2010 , tak nevím koho budem mít nebo jestli to budem měnit. Jakou máte vy kapelu??
Odpovědět
Profilova fotka
no my zatím žádnou,,, chcme jednoho borečka, on je teda už starší, ale má klávesy a zahraje úplně všechno, od dechovek, přes moderní, kabáty, atd .... ale dnes jsme se mu pokoušeli dovolat a to číslo už neexistuje, tak nevím,kde na něj splašíme kontakt :(
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem našla tady na diskuzích skupinu Amethyst, neznáte ji někdo?? už jsem jim i volala a termín mají volnej tak do pátku se ještě musíme rozmyslet??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, a neznáte tak náhodou některá kapelu Velvet Blansko??
Odpovědět
Profilova fotka
Trio Amethyst sme měli na svatbě a můžu jenom doporučit!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek....Velveti budou hrát nám...a jsou super ;-) Navíc jsou to naši známí. Kdyby jste chtěli ještě nějaké kontakty...mám tu číslo na jednoho známého, hraje na klávesy a taky uplně všechno a moc dobře...není drahej....tak kdyby měl někdo zájem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika666:tak Velvetům jsem zkoušela napsat mailíka tak uvídíme, tak ted se budem rozmýšlet mezi těmito dvěma? :-) Dívala jsem se na jejich stránky, že se ají různě převlíkají atd.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsou vtipní a umí krásně zpívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hrávají každý měsíc v restauračce Velvet v Blansku na severu, kdyby si je chtěla poslechnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak uvidím co mi napíší, kouknout na ně kdyžtak taky můžem, dívala sem se na stránky že tam hrají 26.11, tak uvidíme.Kdybychom si je vybrali tak by nám hráli o měsíc dřív... :-D Jinak díky za info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si ještě sladíme nějaké dodavatele....ať to máme komplet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kamarádka měla na svatbě děsnou kapelu....nevzpomenu si na jméno...byla to nějaká rodinka a můžu vám říct....tohle mi hrát...tak se zblázním....rytmus jim byl neznámý, no katastrofa
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: tak bohužel Velveti jsou už zamluvení a prý na toto datum měli cca 15 nabídek tak mi ani nemohou nabídnout nějaké známé protože jsou všichni plní. A nemůžeš se jí zeptat jak se ta kapela jemnovala? tak nám asi zbyde teda ten Amethyst...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?