Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to se nám to pěkně sešlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sever: :-D Já bydlím až u točny, vedle Papučárny... A myslím, že Kamilku se svým nastávajícím (malinká, mladinká a vysoký) 8-) jsem viděla včera u KB. Jsem tam stála s pejskem.
Odpovědět
Profilova fotka
Peta: Peťo jestě nemáme nikde domluvený cukroví, pořádně ani dort, tak až zjistím, jestli bude chtít cukrářka ořechy, tak si od Tebe kdyžtak koupím...
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: vidíš...a já tě potkala na plese a nepoznala tě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar, jedete dneska někdo na ten veletrh do Futura ;-) Tak ve tři tam, ju? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka - my tam s přítelem jdeme,, ateď teprve snídáme a pak vyrazíme :) ale nevím nevím, jestli někoho poznám,,max Niku :) tu jsem už naživo viděla :)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: My vyjíždíme ještě s jedním párem asi až ve dvě. Takže se budu dívat, jestli náhodou neuvidím krásnej modrookej pár... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka .. to myslíš jako nás dva???? to je teda poklona :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my budeme za chvíli vyrážet,,, než se vyprďolíme z domu, navíc jedeme MHD,,, takže to je nadlouho :( tak třeba se tam uvidíme :)
Odpovědět
kachorka: téda, to jsi šikovná, že jsi nás poznala :-) to je fajn, že bydlíme takhle skoro vedle sebe ale vůbec se neznáme.. přeji krásnou sobotu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
romco já Vás viděla, sice ne modré oči, ale poznala, ale styděla jsem se pozdravit... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka -- tak my se vrátili až teď,,,, a kde jsi nás viděla???? vyhrála jsem slevu 1000,- na půjčení svatebních šatů zrovna z toho salonu, kde je mám zamluvené, takže je to super :) pak jsem si koupila samodržky a 6 bublifuků,,,, jinak nic moc,, ,ale bylo to příjemně strávený odpoledne,, se mi líbily ty přehlídky ,,,
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Na přehlídce. Jsem stála na druhé straně než vy, když jste šli pak kolem, tak jsme všichni 4 seděli ;-) Já vyhrála slevu 20 % na fotky z Fotofidelity. Tak ty to máš super, doufám, že Ti to uplatní... My si zaplatili snubní prsteny. Je to firma z Prahy a mají pobočku v saloně Kriss bey. Já z bílýho zlata a Romča ocelový. Vlastní zlato vykupují za 300 za gram, máme ho dost, takže nás to vyjde asi ani ne na 2 tisíce!!! :-D Zaplatili jsme 4 tisíce zálohu, takže nám budou ještě vracet...
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka,,, no tak to je super,,, že vám to vyjde tak lacino,, jj, uplatní mi tu slevu, já tam s nime už i mluvila,,,, jinak jestli jste byli na druhé straně, tak hned u podia seděla Nikaa - vyhrála 50% slevu na oznámení a nějakou červenou kytici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Super! Tak tu jsem nepoznala... Měla tam víc lidí a nějaký melír, snad zelenej?
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka.. jj, zelný melír vepředu a byla tam s nějakou malou holčinou a ještě dvě paní,,, mluvila jsem s ní ještě před přehlídkama
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky já vám tak závidím ten veletrh.. taky jsem se tam chystala, ale nakonec jsem místo do Futura musela jet na zubní pohotovost a tahali mi nervy z osmičky, tak jsem jak omámená ještě teď... A do toho Kongresového centra se chystáte??
Odpovědět
Profilova fotka
markki --- já bych tam šla, jenže má mi přijet kamoška z Liberce,tak to asi neklapne,,, dlouho jsem ji neviděla, tak se už na ni těším,,, jinak myslím, že jsi o moc nepřišla, pokud jsi tam chtěla něco hodně kupovat,,, spíš tak na oznamko nebo prstýnky nebo si užít odpoledne na těch přehlídkách,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka....jo tak já seděla před váma ( zelený melír...původně tyrkys...ale nějak vybledl :-D :-D musím dobarvit ) s družičkou, mamkou a tetou :-D a zase jsem tě nepoznala....heeej to je děsný :-D si pamatuju že jste vyhrály to foto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666: Jsem to foto vyhrála ale úplně po té první přehlídce. Jako po té poslední tam bylo dost málo lidí, se asi dobře vyhrávalo... :-) Asi tu slevu využiju na vyvolání velkých svatebních fotek...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, to je mazce, že jste seděly skoro vedel sebe :):):)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,, a nechcete se někde sejít,abysme se poznaly :)
Odpovědět
Profilova fotka
no já si hlavně říkala, že už musím Kachorku poznat, když jsme se tak minuly na tom plese :-D a zas nic...no tak sejít by sme se mohli :-) kachorka: po té poslední to bylo fajn, ale mě se stejně toho moc nehodilo :-( všechno vesměs mám, krom toho oznamka, což tedy doufám využiju :-) Romča to prostě měla zmáklé nejvíc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, mě to fakt vyšlo, jsem ráda,,, tak kdy a kde bychom se mohly sejít??? je problém dorazit do Brna??? Pro Léňu asi ne,, a co ty Kachorko ????
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem v Brně pořád, takže já se přizpůsobím...hlavně jak můžete vy :-) každej den dělám do 15:30 a i o víku většinou můžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kachorka... tak co ty????? já bych to viděla na nějaký všední den odpoledne,,, já napíšu směny až dá vědět Kachorka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych taky mohla v Brně, ale ne tento týden, mám prázdniny a zrovna nemám měsíční na vlak... Tak třeba někde někdy ve čtyři? 8-) Nejlépe blízko hlavního nádraží, moc se ani nevyznám... Dělám v Chrlicích.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky, ještě mě zajímá, kolik je Vám let??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no super...to by šlo..tak někam do kavárničky blízko nádraží :-) bo znám dobrou čajovnu u Livinu mě je 28 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně je taky čerstvých 28... :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?