Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ty s tou vlečkou, vypadají krásn na fotkách, to by bylo jen tak na obřad a na focení a pak převléct, ale zase nechci vyhazovat penízky za něco, v čem nevydržím a budu se muset převléct, takže jsem si řekla, že si vyberu něco, co mi bude sedět, v čem se budu cítit dobře a v čem vydržím :) večer sem hodím fotky
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa - prosím tě, o jykém termínu mluvili, že by měli být ty volby?? nám totoiž v lysicích říklai, že by to mělo být 1. víken v červnu a teď že se snad mluví, že by měly být už v květnu :)
Odpovědět
Profilova fotka
tolik lidí budete mít jo?? to my tak 30-35... Já jsem právěže na Annu slyšela zase jen chválu, tak uvidíme, ještě sem s ní nemluvila až po Novém roce, se tam půjdem už definitivně domluvit a podívat na alba. Ségra se tam byla teď nedávno fotit jako těhotná s manželem, tak nám tam zatím zarezervovali termín. To máš pravdu, že tady v okolí na výběr moc ty restaurace nejsou, my to máme zamluvený zatím na Zámečku, ale nevíme, někdo na to zase nadává, tak ještě půjdem do té sladovny. Jinak co se týče česaní tak to u mě nebude asi problém, mám krátký vlasy, takže asi ten den půjdu ke své holičce a nějak mi to upraví. ;-) Kolik tak stojí půjčovné šatů v Brně? A kdo vám bude dělat kytky??
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, hlavně bych i měla strach se v nich pořádně odvázat a tancovat, abych jim něco neudělala....byla jsem v jednom salonu, kde se mi šíleně líbili jedny šatky a paní mi řekla, že je donesla nevěsta uplně roztrhané :-(...asi měli veselou svatbu :-D a převlékat určo nechci....chci si to užít celou dobu v šatičkách...i když ty moje zas nebyli tak drahé,ale přeci jen vyhodit peníze za šaty jen na obřad a focení....:-( No a původně jsem se taky chtěla líčit doma sama, ale přeci jen se nechám někde zkrášlit ;-) a hlavně nemám kosmetiku, která by vydržela celý den....doufám že kosmetičky takové mají :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca: nám říkali 12. června
Odpovědět
Profilova fotka
No ty šaty v Brně ... jak kde od 5000,- po 12 000,-, záleží kde a jaké... ty víc zdobené jsou samozřejmě dražší
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi vůbec neříkej,, my to právě chceme toho 12.6. , takže jestli si to zamluvíme a pak nám do toho přijdou volby, tak mě klepne
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi: to je fajn mít reference konečně od někoho, kdo se u ní byl fotit :-) Já nejsem moc fotogenická a navíc když mě nekdo fotí, ztuhnu a mám šílenej výraz :-D a tak potřebuju někoho příjemného a milého....myslím že s Annou to pujde :-) Já bych brala asi víc tu sladovnu než Zámeček :-), sic jsem tam nebyla na svatbě nikomu, ale neslyšela jsem moc dobré reference..ale je to jen z doslechu....pravda může být jiná Jinak máme dost velkou rodinu, takže jen 40 lidí je rodina...když tam chci kamarády ( nejblyžší ) a přítel taky (všichni jsou navíc už popárovaní ) tak nám to vyšlo na 65 kousků...mamka padala do mdlob, ale chci je tam prostě mít.
Odpovědět
Profilova fotka
šaty mě vyšli v Brně na 5000, což jsem koukala....normálně se pohybovali kolem 8-10
Odpovědět
Profilova fotka
moje mamka měla 13.6 taky...a že prej to měli stejně...i s volbala...a normálka je oddaly a nedělali žádný caviky
Odpovědět
Profilova fotka
asi záleží na úřadu jak jsou ochotní
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: kytku si nechám uvázat v Černé Hoře :-) ale ještě jsem tam nebyla..ani mrknout
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no v Lysicích právě říkali, že když budou volby, tak neoddávají, protože všichni z matriky jsou u voleb,,,ale říkala, že to bývá většinou 1. víkend v červnu,,, tak nevím :(
Odpovědět
Profilova fotka
a tkeště zatím vůbec netuším,,, ani vlastně pořádně nevím, jakou bych chtěla, asi nějakou bílo zelenou, ale přesně nevím
Odpovědět
Profilova fotka
aha...tak kdoví kdy to bude...nám řekli, že ASI budou a tak si máme pro jistotu změnit termín....no uvidíš po novém roce...ale určo vámto nějak vyjde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobrá cena za šaty 5000. Tak doufám, že vyjde nějak ta Sladovna. :-| My taky máme velkou rodinu, mamka je z 5 sourozenců a taťka ze 3, ale přítel má zase malou, takže z naší rodiny tam bude většina. :-) My budem mít obřad na radnici v Boskovicích, a o volbách nám nic neříkala, tak doufám že až se tam pudem domluvit na jisto po Novém roce tak nás s tímhle nepřekvapí, ale prý tam mají na volby vyhrazenou jinou místnost, tak doufám,že to klapne. :-) Dneska si ségra pro fotečky jdou, tak uvidím jak budou spokojení. Jinak ona měla minulej rok na svatbě Drapala a taky s ním byla spokojená, my jsme si vybrali Annu právě proto, že sem slyšela, že je dobrá a možná i lepší než Drápal, tak uvidíme, a většinou všichni známí mají Drápala tak jsme chtěli vyzkoušet i někoho jinýho.
Odpovědět
Profilova fotka
no my to právě původně chtěli 5.6. - ale nám řekli, že ten termín asi nebudou dávat, právě kvůli těm volbám, tak jsem si stanovili 12. ty jo, tak to jsem zvědavá,, vtip je v tom, že prezident ty volby musí vyhlásit max. 90 dnů dopředu,,, dož je někdy přelom února března,,, takže ....
Odpovědět
Profilova fotka
no oni taky asi na volby mají jinou místnost, ale nemají lidi :) takže ti co oddávají , tak během voleb lítají kolem voleb,, teda v Lysicích, jinde to může být úplně jinak :)
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: jééé my chcem taky v ČeHá kvěinářství Iris, taky ho ségra měla a slyšela jsem na něj jen chválu, i od jednoho majitele restaurace který říkal , že je snad nejlepší v celé ČR, sice prý v tom jeho květinářství to vypadá jako kdyby se zastavil čas, ale všemu rozumí a hned každýmu poradí , co se k němu hodí a co ne.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca 13: no tak jelikož my máme termín 5.6. tak jsem teda zvědavá, to jste mně teda zase nasadili brouka do hlavy, :-D asi tam ještě radši zavoláme, než vše plánovat na 5 a pak to bude vše v pr...
Odpovědět
Profilova fotka
nj...já sedívala kdysi taky u voleb a je fakt že na menších městech jsou tam všichni z úřadu. Nikdy bych nevěřila, jaký problémy se zamluvením termínu svatby jsou :-D...hlavně ta jejich dovolená mš dostala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi: jj kamoška před 5ti rokama si u něj taky nechala vázat a měl to super....všichni ho chválí mooooooc :-D a já mám zas vymyšlenou spešl kytku...tak kam jinam než k nejlepšímu :-D Říkáš, žetam ani nemám chodit jo :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi: myslím, že v Boskovicích maj dost lidí,tak by vám to mělo klapnout i kdyby byli volby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím, že v Boskovicích by s tím neměl být problém,, já taky říkám, co je probémů, než si člověk jen zajistí kde a kdy,,, to je fakt mazec :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já měla jasno kde chci svatbu a kdo chci aby mi tam hrál....už jen tyhle dvě věci dali šíleně zabrat skloubit :-D takže teď už všechno to další zařizování užívám :-D Holky...budete mít cukroví?
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: určitě tam zajdi a uvidíš :-D , ještě že nemáme svatbu stejnej den...ale třeba by to zvládl i tak.. :-D je to fakt děs, to vše nějak naplánovat, já ještě musím dnes zavolat taky na kapelu, jestli budou mít čas. Nechápu jak si někdo může naplánovat svatbu třeba do měsíce nebo i dřív... :-D Jj , my cukroví mít budeme vy ne? A holky jakou plánujete barvu svatby?? Tak snad máte pravdu a problém s tím datumem a volbama nebude.. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! sice su už vdaná, ale nakoukla jsem k vám a mám pro zuzouska jeste jeden návrh na restauracku - o "Baronovi" v Blansku jste neuvažovali? Můj brácha tam měl svatbu a super - myslím že to tam stojí za úvahu. Jinak my jsme měli hostinu na Panoramě, protože nás bylo moc:-) mám doma schovanej excellovej soubor, na základě kterýho vám napočítají cenu jídla - tak kdybyste o něj měly některá zájem tak dejte vědět a já vám ho pošlu ;-) můžete si s tím doma pohrát a zjistit, kolik tam co stojí
Odpovědět
Profilova fotka
svatba bude zeleno - bílá, cukroví mít budeme,,, já to sice nejít, takžebych ho tam ani nepotřebovlala, ale zase nemůžu se dívt jen na sbe, ostatní si určitě rádi dají :)
Odpovědět
Profilova fotka
barcecue: jj o tom Baronovi jsem taky slyšela, ale vůbec sem se na to nedívala, kouknu na net jestli mají stránky , a kde to vůbec v blansku je ta restaurace??Jinak díky za návrh... romca13: my budem mít svatbu oranžovou...
Odpovědět
Profilova fotka
barbecue: já bych měla zájem o ten seznámek :-) pls
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?