Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, super... Díky za fotky.. Vypadá to, že se tam vejdeme:-))) Kde plánujete fotky?? Jen v parku nebo se chystáte někam jinam?? Já zatím nevím, ale kdyby někde blízko kvetlo nějaký pole, tak by se mi to taky líbilo..
Odpovědět
Profilova fotka
markki: Jen skupinky u zámku a po obědě v zámeckém parku jen my dva. My máme hostinu hned vedle na bowlingu, tak nebudeme zdržovat ještě před obědem... Po dlouhém hledání jsem našla i fotku opraveného zámku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem nechtěla trápit lidi před obědem, ale hostinu máme v těch Lažánkách.. Moc si neumím představit nafotit něco u zámku, odjet na zpátky do Blanska.. Možná kdybych tam někde našla to pole...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
marrki: Ta kamoška měla hostinu taky v Lažánkách, myslím, že se fotila někde tam na zahrádce. Mají tam nějakou dřevěnou sochu, kuželky, skluzavku, houpačku, průlezku... ;-) Hodně novomanželů se jezdí fotit na Klamovu huť.
Odpovědět
Profilova fotka
Klamova huť?? Kde to je?? Vůbec nic mi to neříká..
Odpovědět
Profilova fotka
Klamovka. Je to blízko hlavního nádraží, vidíš ji, když jedeš vlakem z Brna. Taková stará fabrika u řeky...
Odpovědět
Profilova fotka
Díky, za objasnění.. Netušila jsem, že se to takhle jmenuje.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím, že na focení je toho okolo Blanska dost ;-) a šikovněj fotograf udělá i na obyčejném nevýrazném místečku super fotky :-) :-) Já doufám, že u Panoramy pokvete taky nějaký to políčko :-D :-D a asi využijem i tamní rybníček :-)
Odpovědět
k té restauraci Panorama, jak je to tam s cenami? Je to drahá restaurace, z doslechu vím, že je to zaměřený na německou klientelu, myslíte, že by byl problém donést si alespoň část vlastního alkoholu? Nemáte s tím někdo zkušenost? Díky za odpovědi :)
Odpovědět
Profilova fotka
kac.i: zas tak extrémně drahé to tam není :-) a s tím alkoholem ještě nevím, zatím máme jen zamluvenou hostinu bez nějakých podrobností...ty tam teprv pujdem projednávat, ale chtěla bych si tam vzít něco málo svého...ono se tam dá jako třeba jen pronajmout sál a vše si zařizovat na vlastní triko, takže proč by to nešlo nakombinovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kac.i: já jsem měla hostinu na Panoramě v roce 2008 a měli sme tam pár svých flašek archivní slivovice, kterou měl pan Kučera schovanou právě na to, až se bude jednou Leoš ženit.. Ale pokud bysme chtěli mit toho vlastního alkoholu větší objemy, tak by nám prý naúčtovali pronájem jinak my sme teda na hostině platili lidem všechno kromě tvrdýho - to si platil každej sám za sebe na baru
Odpovědět
Ahoj holky, nevěstinky, nepotřebujete ořechy na svatební cukroví? Babičce se loni a letos urodilo, že neví, co s tím. A na moji svatbu jsme cukrářce dodali ořechy a ona nám je odečetla z ceny. Kdybyste měly zájem, dejte vědět. Prodáváme je za nízkou cenu - třicet korun za kilo, samozřejmě neloupané. Jinak všem hodně štěstí!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky...pořád sháním auti, které mě poveze... :-( to je asi největší oříšek pro mě, už jsem dokonce uvažovala, že se nechám odvézt svojim :-D :-d, ale chtěla bych něco spíš bílého a něco na vyšších kolech....asi budu muset zabrousit do pujčoven :-(....čím pojedete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... Leni, no to s autem moc neřeším, pojedu černou Audi A4 combi - bude to kamoš, kterej je na svatbu pozvanej,,, původně jsem chtěla něco většího, ale pak jsem si říkala, že by to znamenalo další prachy, tak na to kašlu,,, jinak už máme doma prstýnky,, jsou úžasný a padnou jak ulitý:)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi a taky už se těšíš až ho budeš moct nosit? :-) já šíleně :-D :-D Já mám podobné auto...mám WV Passat combi, ale je černý a mám zatmavený i skla...se právě bojím, že bych v tom jela jak s pohřebákem :-D :-D Jsem uvažovala, že si nějaké pujčim z pujčovny....ale zatím jsem nikde nenašla to pravé :-( a ještě je v záloze bratránek, prý si koupil nový auto..a že on má vždycky nějakou káru :-D...tak uvidíme... Jinak jak bylo na horách? ;-) Odpočatá?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni -- no bylo to úžasný, krásně jsme si odpočli, zalyžovali, krásný počasí.. no hrozně se těším, až ho budu nosit, vypadá strašně krásně na prstě, nádhernej,,,
Odpovědět
Profilova fotka
mě ještě zbývá nechat na ně něco vyrýt :-) asi datum :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my tam máme jméno toho druhýho a datum,,,, a byly za dobrou cenu, dal nám super slevu :)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ještě sleva...to je paráda ;-)....
Odpovědět
Profilova fotka
jj, stály nás jen 7600,-,,, nádhera... ty podle kterých jsme to objednávaly byly za 14 000,- - je teda fakt že tamty tam měly brilianty ( ale ty já nepotřebuju) ale ty brilianty určo takový rozdíl neudělají :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak je mám v albu, ale jsou hrozně blbě vidět, strašně se leskly a nešlo to líp vyfotit, takže tam moc nevyniknou,,,ale jen pro představu...
Odpovědět
Profilova fotka
pro představu stačí ;-) já se ty naše taky snažila vyfotit, ale strašně se to lesklo....tak to asi hodím kamošce aby mi je blejskla... Jsou krásný, za tu cenu...tssss uplně paráda :-) a brilianty jsem já osobně vůbec nechtěla...ale bohužel ty naše neměly se zirkonama...tak je nakonec máme oba :-D :-D vybrali jste fakt moc dobře 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
len -- no taky se nám moc líbí -- jen je teď luke schoval,abych na ně pořád nekoukala,,,
Odpovědět
Profilova fotka
co koukat...ale odolat pořád si je nezkoušet :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikka - no já si ho zkusila jen v to zlatnictví a pak jednou doma... ono se říká, že před svatbou by se něměl prstýnek zkoušet,, ,že to přináší smůlu,,, a já se toh dost bojím, takže já na ně opravdu jen koukala :) nějak jsem měla zábrany si ho zkusit znovu :)
Odpovědět
Profilova fotka
já akorát před našima a před tchýní..ale teď už taky nezkouším....odolávám pokušení ;-) Dneska chci jít do města mrknout na botky na ples a říkala jsem si, že bych skákla ještě do nějakýho salonu a koupila ve výprodeji nějaké svatební šatičky na převlečení....já jak jsem koukala na ty populnočky, tak jsem žádné nevybrala :-( a tak jsem si říkala...když tak koukám na výprodeje některejch šatiček, ža bych koupila nějaké lehounké svatební a pak je zase prodala :-) ...tak to omrknu
Odpovědět
Profilova fotka
a tobě e nelíbily žádné ty tyrkysové?? já z nich byla unešneá, jenže jsem malá a ony byly dlouhé a nešly by zkrátit, byla ta sukně skládaná,,,,já jsem dnes v práci do šesti, takže budu ráda, že se dokodrcám domů,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
když už se mi nějaké libili, tak zase neseděli dobře, mám prostě divnou postavu vše je mi v pase velký a přes široký záda to nezapnu :-(...byla jsem ráda, že jsem sehnala alespoň šaty na ples :-D a jedny které by se mě jako líbili a měli i šněrovačku, tak zas byli moc do černa....:-( no koukala jsem snad všude...všechno prošlí a nic...až tady na bazárku jsem viděla pár hezkejch svatebních kousků za dobrou cenu a tak jsem si řekla proč ne...
Odpovědět
Profilova fotka
hm --- to je taky řešení---- já to vyřešila prakticky.... koupila jsem sukni a halenku,ještě se chci podívat , jestli neseženu nějakou lepší halenku, ale jinak na to prdím,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Já bych chtěla v šatech vydržet, snad to zvládnu. No jinak taky pokukuju třeba na aukru po šatičkách na převleční... Dneska jsem vyrobila vzorky oznámení, vlastní výroba, mrkněte 8-) Romčo ty prstýnky jsou moc hezký a široký. Jsou z oceli nebo ze zlata? Zkusím se na veletrhu poptat, kde seženu do páru jeden z bílýho zlata a jeden ocelový, když ho nemůže ten můj mít v práci... Mamka se ptala v Bk na výprodej zlata, dávají jen 200 Kč za gram :-| Takže to musím taky zjistit na veletrhu, uvidíme, co kdo nabídne. Jo a piště častěji, pořád se sem chodím dívat a nic :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?