Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: tak to máš dobrý, že vás bude fotit kámoš, a že vás to nebude stát tolik.. :-) Koukám , že takovej dort mám vybranej i já , akorát oranžovej.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka: myslela jsem, že do oceli se nedá rýt, ale prý nám tam napíšou cokoliv a jakýmkoliv písmem....dělají to laserem :-) takže hurá do toho...právě přemýšlíme co si tam necháme dát :-)
Odpovědět
nikaa: právě nevím, jestli se dá rýt do oceli, nemáme to vůbec ještě zjištěný, víš.. Musíme se poptat a potom začít vybírat.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
do oceli to jde...dělaj to laserem :-)
Odpovědět
nikaa: tak to je fakjn, děkuji.. teď si jen vybrat jestli ocel nebo bílé zlato.. bude to těžké vybírání :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka: já má raděj ocel, protože se tolik neodírá a je pořád stejně krásně lesklá...bílé zlato mi přijde že hodně zachází a lehce se na něm dělaj škrábance :-( ale tak je jasný, že každý má rád něco jiného a každému se něco jiného hodí...já mám většinou ocel takže u nás to byla jasná volba...ikdyž přítel taky chvilku trval na bílém zlatě, ale když viděl ty ceny a jaký mají krásný prstýnky i v oceli tak bylo jasno...nj nevědomost :-D :-D
Odpovědět
nikaa: děkuji za názor.. ještě jsem to opravdu vůbec nezkoumala ty rozdíly, tak za ně děkuji ;-) uvidíme, kdy se půjdeme podívat na prstýnky, tipuji, že už to v lednu nestihneme ;-) chtěla bych se Vás zeptat copak plánujete za svatební menu na obídek?
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka21: no my budeme mít asi pravděpodobně něco přírodního asi nějakej přírodní kuřecí řízek s bramborem, a polévku s knedličkama, a před tím ještě předkrm, a na večer raut... co budete mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
budeme mít klasiku....rolku s křenem jako předkrm, knedličkovou polívku a svíčkovou :-) večer budou švédský stoly a možná nějaká grilovaná část prasátka...ještě uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno všem my předkrm mít nebudeme, polévka knedlíčková, a plněný kuřecí řízek , vařené brambory -- večer mísy a prasátko
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak dneska frčím do těch Pardubek...snad budou silnice dobré :-) chtěla bych tam omrknout nějaké koláčky a doplnit výzdobu...když té mojí barvy je všude tááák málo :-( :-( Jo a včera mě volal muj taťka, že prej jestlu vím, že bude ve Futuru svatební veletrh....:-D:-D tak já na to že samo vím a on že na něj dělají plakáty a reklamu, tak jsem zvědavá jak to bude mít vymakaný :-D :-D
Odpovědět
my budeme mít asi polívečku knedlíčkovou a svíčkovou.. večer budou švédské stoly.. Ale přemýšlíme, že by jsme dali něco přírodního a brambory, tak nevím... nikaa: odpoledne by už mohly být silnice o.k. přeji šťastnou cestu.. a nevíš, kdy přesně je ten veletr ve Futuru?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pro nikaa666: ahoj, kdy že má být ten veletrh ve futuru? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a seženem někde prstýnky jeden ocelovej a jeden z bílýho zlata do páru? Veletrh ve Futuru je 27. a 28. února a 13. a 14. března v Kongresovém centru.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, sice nejsem nika666, ale ve Futuru bude 27.-28.2. a na výstavišti by měl být 13.-14.3.
Odpovědět
Profilova fotka
markki: koukala sem do tvé galerky, že máš šaty z Anno Boskovice, já taky.. :-) A kde v Blansku budete mít hostinu? a co vám hraje za kapelu?? :-) Jinak sem byla včera na plese poslechnout si skupinu Trio Amethyst co nám budou hrát , a hrají opravdu pěkně.. :-D , tak jsme si oddechli. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzousek13, hostinu budeme mít v Lažánkách, protože v Blansku nás nic nezaujalo. Kdo nám bude hrát nevím, teda jako vím, ale nevím, jak se jmenuje.. Hrál několika známým na svatbě, tak ho m. domluvil taky... A co vy??
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka a michelle: tak vše už bylo řečeno :-D jak budu mit na meilu pozvánku, tak ji sem vyvěsím :-) jo a pokud tam pujdete, tak si vemte ssebou nějakej doklad o tom, že se budete brát...je myšleno asi z úřadu povolení a můžete se zůčastnit nějaký soutěže....hihi vás tu navádím a pak mi některá vyfouknete hlavní cenu určo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: s těma prstýnkama teda nevím :-( možná najdeš podobné, já měla vybrané původně ocelové jiné než jsem si koupila a ještě že tak....pak jsem zjistila, že kamarádka má ten samej ale ve zlatě
Odpovědět
Profilova fotka
markki: nás v BK taky nic nezaujalo, takže to vypadá že budeme mít hostinu ve sladovně v ČeHá.
Odpovědět
zuzousek: jé, my taky budeme mít Trio Amethyst ;o) to je náhoda ;-) markki a zuzousek: v Bk se nám líbíl Hotel Probe, ale je to poschodech nahoru a kvůli tetě to nepřicházelo v úvachu.. Tak jsme zvolili restauraci u zimáku.. :-) nikaa: děkuji za radu, ale v té době ještě nebudeme mít asi žádný potvrzení.. na matriku jdeme potvrdit papíry až v květnu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít svatbu na Bowlingu v Blansku. Už jsme se byli domlouvat a teď čekám na mail, kde nám napíše plánovaný rozpočet. Prý to umí odhadnout i s chlastem (třeba o 3000 se může felit...). Na jídlo budeme mít knedličkovou polévku, asi maso tří druhů (medailonky) a rýži a hranolky (půl a půl porce). Večer raut. My máme jít na matriku až v červnu, ale abychom mohli teda soutěžit, tak to asi půjdeme zaplatit dřív :-) A co je tam za ceny niko?
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka21: jéé tak to je náhoda, a ty je znáš?? my jsme si je právě byli poslechnout v so na plese, mají novou zpěvačku, a hrají pěkně, tak jsem ráda.. My máme zamluvenou restauraci v Čeha teĎ tam tu sladovnu opravují tak říkala paní že se nám ozve až to bude hotový, mělo by to už tak nějak být , tak jsem zvědavá jeslti nám to tam nakonec klapne, jinak fakt nevím kde bysme to měli.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: Ahoj, dívala jsem se, že budete mít obřad na zámku v Blansku, stejně jako my.. Netušíš náhodou, kolik se tam vleze lidí??? Nějak si to nedokážu představit.. Psala jsem do vzkazu dvěma holkám, co se tam taky braly, ale asi už sem nechodí... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
markki: No než se vejde do obřadní síně, tak je tam teda málo místa. Jsme tam byli kámošce a stáli jsme až na točících se schodech... No a v té síni si myslím, že tak 40 lidí sedí a pak se stojí vedle u stěn a vzadu. Jo a hostinu měla taky v Lažánkách. Majitel je známej s tím chlapem z květinářství v Černé hoře, u kterých měla objednaný kytky a přijel jí dělat i výzdobu stolů. Hostinu měli levnou. Je tam i další místnost na tančení a zahrádka... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsi mě uklidnila, měla jsem strach, že se tam nevlezeme..:-)) Máte už na matrice napevno zamluvený termín?? Jako nějak písemně?? Udivuje mě, že papíry máme jít vyplnit až měsíc dopředu.
Odpovědět
Profilova fotka
Kachorka: ceny nevím...to bude asi překvápko ;-) ale nejspíš to budou nějaký poukázky :-) nebo žeby svatební cesta? :-o :-o 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markki: Je možné, že na sednutí třeba jen pro 30, nevím. Termín máme zamluvený na matrice, jsem napsaná v nějakém diáři a zaplatit a podepsat se máme až v červnu. Ale asi tam půjdu teda ještě před tím veletrhem 8-)
Odpovědět
zuzousek: ne, neznám je.. našla jsem si je přes internet a poslechla jen písničky co tam měli vložený.. Tak když si Vás zapsala, tak to určitě klapne, uvidíš.. ;-) markki a kachorka: taky jsem chtěla obřad v Blansku na zámku, ale právě jsem měla strach, že se tam všichni nevlezeme.. Pak musíte dát info a ukázat fotečky, jak to tam vypadalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přikládám fotky z obřadu na zámku v Bk - svatba mé kámošky: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?