Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika666: budeme to mít v Letovicích, obřad mám domluvený venku a hostinu bude taky na zámku, na šaty půjdu do Brna, pracuju tam takže jsem tam každý den, až budu mít nějaké favoritky hned přihodím fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsme byli s přítelem na obleky, tak máme asi vybráno a já sem si nakonec ještě změnila šaty, takže mám nakonec ty co se mě když sem si poprvní zkoušlela líbíly hnedka jako první, taky si tam necháme udělat oznámko, má jich tam spostu a krásnýý... Už sem si tam i koupila stuhu na auto a polštářek na prstýnky. Jinak květinářství budu mít Iris v černé hoře, jsou tam opravdu dobří a pán je prý snad nejlepší z celé ČR, sice to v té prodejně vypadá jako kdyby se tam zastavil čas , ale poradí a kytky má moc krásný, ségra ho měla taky a byla nad míru spokojená. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzoušek - takže budeš mít ty šatičky, jak máš v albu nebo to mají být nějaké jiné,,,když píšeš, že jsi změnila šatky :) michelle - a kdyby bylo škaredě, tak to budete mít taky venku nebo máte připravenu nějakou jinou variantu ?
Odpovědět
kachorka: včera jsem se byla ptat v Blansku v Helence a byl tam zrovna prodavač.. z jejich katalogu jsem si nic moc nevybrala, ale říkal, že když si donesu obrázek mé vysněné kytičky, tak že nebude problém ;-) dneska se jedu podívat do květinářství v Černé Hoře, tak jsem zvědavá.. barbecue: jj, v dřevěným kostelíku, dneska se jdeme domluvit na čase obřadu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka: tak pěkně pořiďte - ale myslím, že to nebude problém - s martinem (farářem) se dá ohledně svatby domluvit prakticky na čemkoli, je v tomhle směru fakt vstřícnej:-)
Odpovědět
Profilova fotka
romca 13: ne ty co mám v albu ty jsem měla, ale včera jsem je změnila, takže budu mít jiné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzoušek - a nemáš fotečku ????
Odpovědět
Profilova fotka
romca13. fotečku mám, ale nemám šaty na sobě ale pouze na ramínku, nějak sem na to zapoměla když sem je měla na sobě... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky... v Černé Hoře v květinářství jsem byla mrknout v pondělí a paní mě řekla, že stačí 3 týdny před :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale stejně tam pujdu už v květnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj já tam volala a taky mi pán řekl, že stačí až 3 týdny dopředu, takže v květnu tam taky vyrážím... :-D
Odpovědět
přeji všem krásnou sobotu.. ve čtvrtek jsem taky byla v Černé Hoře, prohlížela si katalog a žádná kytička mě nezaujala =-) chtěla bych totiž klasickou kulatou, nechci kytičku do slzičky a tam právě měli všechny takový..Asi to nechám být a v květnu si zajdu do Blanska do Helenky a tam si vyberu nebo jim donesu ukázat tu mojí vybranou.. Jo a ještě jsem Vám neřekla, že máme konečně i hodinu obřadu.. rozhodli jsme se pro 11:00, tak jsem za to ráda.. Holky.. a jak jste na tom s prstýnkama?? Máte nějaký tip kam by jsme se měli jít podívat?? ;-) Jinak přeji krásný sobotní den ;o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kami: v té ČH ti udělá všechno a i podle předlohy, já do žádnýho katalogu nekoukala...donesu obrázek jak to chci a uvidíme co mi poradí nebo jak to vše doladí :-) Prstýnky máme doma...náhodou jsme na ně narazili v Olympii...chtěli jsme ocelové a tak jsme věděli kam asi tak zajít mrknout, mám dva oblíbené obchůdky :-) ale kdybych chtěla zlaté, tak ti vůbec nevím kam bych se šla mrknout. Asi bych počkala na ten veletrh na BVV nebo v Pardubkách ( což jsem i původně chtěla ), ale náhodou jsme prostě koupili, když jsme šli s kamoškou okukovat sedačky do jejího bytu :-D :-D prostě náhoda a jediné je měli v naší velikosti, takže nám byli asi souzené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme prstýnky koupili v Rotaxu v Brně - celý horní patro prodejny mají našlapaný snubákama všech možných cenových kategorií Byli jsme je vybírat asi dva nebo tři měsíce před svatbou, ale pán v prodejně nám řekl ať počkáme na brněnský svatební veletrh (dal nám letáček kdy a kde se bude konat) protože tam poskytují 10 % veletržní cenu. Takže jsme si akorát do diáře poznamenali jaký typ prstýnku chceme včetně našich velikostí a na veletrhu jsme si je pak ještě jednou prohlídli, zkusili a objednali až tam :-)
Odpovědět
kamilka21: já jsem měla kytky také od Helenky z Blanska a můžu jedině doporučit, byly nádherné. Donesla jsem obrázek kytky, kterou jsem chtěla (kulatá z růží) a byla přesně podle předlohy :-) Je tam takový mladý kluk, jmenuje se Tomáš a s ním jsem se hned domluvila, neodbyl mě s něčím takovým jako že je ještě brzy a mám přijít těsně před svatbou. Tohle mi totiž řekli v Černé Hoře, paní se mi vysmála a řekla mi, že je spousta času a přitom jsem slyšela, že ten pan Němec poradí i s výběrem barvy, která se k tobě hodí, takže jsem chtěla mít jasno aspoň v tom, do které barvy budu svatbu ladit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, holky... tak mi právě volala paní, že máme hotové oznamko,,, to byl fofr,,,, minulý týden v úterý jsme ho objednali,,, ve středu ráno nám poslali návrhy písma, večer jsme objednávku potvrdili a dnes je máme
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo no to byl teda fofr :-) a holky, jak dlouho před svatbou budete roznášet nebo rozesílat oznamko?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni -- no my budeme dávat tak 1,5 - 2 měsíce, si myslím, že to je tak akorát,,, no koho uvidíme dříve a budeme vědět, že ho třeba do svatby neuvidíme, tka mu to dávme dřív,,, chchi jich totiž rozdat co nejvíc osobně,abysme nemuseli platit známky,,, máme jich 80 a kdyby se měli všechny poslat, tak je to dalších 800,- navíc
Odpovědět
Profilova fotka
romca13: kdyby bylo škaredě (což doufám že nebude) tak to bude vevnitř v zámku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michelle - no my se tam právě byli dívat,,, na nádvoří se nám to moc líbilo,ale říkali jsem si , že kdyby bylo hnusně tak ta síň se nám moc nelíbila, byla taková tmavá, zatuchlá,,, tak doufám, že bude krásně svítit sluníčko :):):)
Odpovědět
No právě.. V Blansku v Helence je opravdu velmi ochotný Tomáš.. S ním jsem se právě domlouvala na vázání kytice.. Je hodně šikovný, když si jde někdo do Helenky koupit květinu, tak chce, aby mu ji uvázal on.. hanka: právě kulatou kytici s růžemi si představuji ;o) nika: tak tomu říkám štěstí na prstýnky.. chtěli bychom prstýnky z bílého zlata nebo ocelové, právě nevíme, pro které se rozhodnout.. Chtěli bychom dovnitř něco vyrýt, tak nevím, jestli do čeho to bude lepší.. romca: téda, tak tomu říkat rychlost s tím oznámením.. Včera jsme poslali objednávku, tak jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat nám.. jinak bychom chtěli dávat oznámka max. 2 měsíce dopředu.. Rozdávat je budeme většinou jen rodině.. Oskenuji jej a budu posílat mejlíkem pro zbytek lidiček..
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka - a odkud budete oznamko mít? my si pro ně musíme zajet, nechávali jsme je dělat tady v BRně s osobním vyzvednutím, abysme nemuseli platit poštovné,, dnes to nestihneme, jsou tam jen do 16.30h, takže si pro ně zajedem zítra,,,, a ještě nám to spočítali o 50,- míň, než jsem počítala ,,,
Odpovědět
romca: nechávali jsme si to udělat od Stloukalů z Rájce.. Taky to budeme mít s osobním převzetím.. Objednali jsme jich 30.. Tak to máte super, že Vás to výjde ještě na míň než jste počítali.. super ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka - no sice jen o 50,- :) ale třeba to blbě spíočítali oni, bo do mailu mi potvrdili částku, kterou jsem si já spočítala,,, no to je jedno,,, máme jich 80, a stojí celkem 1550,- ,,, takže jsem ráda, že to vyšlo takhle,,, chtěli jsem nějaké jen úplně obyčejné, jednoduché, levné :)
Odpovědět
romca: to nevadí, ale je to úspora.. a každá korunka se počítá ;-) my teď spoříme každou korunku, protože jsem bez práce tak je to naprd.. tak to je dobrá cena za tolik oznámení.. my právě taky chtěli jednoduchý a levný..
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka - to je blbý s tou prací,,, fakt naprd,,, a co jsi dělala předtím?
Odpovědět
romca: jj, máš pravdu to hodně špatný.. dělala jsem rok a půl recepční a chvíli na OSSZ ale právě pod agenturou a ta mě propustila ve zkušební době..
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka - a co tak hledáš za práci? a je jedno kde?
Odpovědět
romca: hledám nějakou administrativní práci.. hlavně v blízkém okolí.. ale více méně v Brně... pročpak??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Teda vy jste se dneska rozjely ;-) Takže už mám fotografa!!! Bude nás fotit náš kamoš, co má dobrej foťák a dělá v BK novinách. A vezme si jen 1000,- :-D Prý už asi 4 svatby fotil. A tento pátek máme sraz na Bowlingu s provozním, je to můj známej a donese nám nějaké fotky a nabídku, tak jsem zvědavá, jestli si budeme moci třeba do restaurace donést něco svého. Třeba někdo mohl mít svoje víno... Taky dnes mamka sehnala číslo na báby, které pečou v domě zahrádkářů svatební koláčky, jeden asi 1,60 + suroviny. michelle.v: Máš vybraný stejný dort jako já. Kde si ho necháš upéct a za kolik? :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?