Nevěsty Blanensko a okolí 2010. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - my si jen přes net objednali vzorky oznamka a podle toho pro který se rozhodneme, tak ho objednáme, taky přes net,ale pak si ho půjdu osobně vyzvednout, abysme neplatili poštovný kachorka - no já myslím, že na matriku musíš vždycky - vždyť právě matrika ti pak vystavuje oddací list atd,,,
Odpovědět
Profilova fotka
to bylo pro kamilku na pro kachorku ,,, jsem se nějak upsala :-) :-) :-)
Odpovědět
Romča: aha, tak to jsem opravdu nevěděla.. děkuji Ti za radu.. A poradíš mi jak se to zařizuje.. Myslím, jestli tam stačí zavolat objednat se na nějaký termín a tam se podepíší případné formuláře.. Opravdu nevím jak to funguje, chjoo :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka -- a kdo vás bude oddávat? já bych na tu matriku zavolala nebo poslala mail a tam se přímo zeptala,,, napsala bych, že budete mít svatbu tam a tam, kdo vás bude oddávat, a jestli jim to tam nějak musíš hlásit a co budeš potřebovat.... my budeme mít svatbu na zámku v Lysicích a tam se všechno zařizuje přes matriku,,,, chtěli po nás místo narození, rosdán čísla, trv adresu,,, no a pak budou chtít jména svědků a rodná čísla,,,, ale to nás bude oddávat přímo asi starosta lysic s matrikářkou,, určitě bych v tvém případě tam poslala mail,,, oni ti na všechno odpoví :)
Odpovědět
Romča: bude nás oddávat farář.. Dobře, děkuji Ti za radu.. Hned tam napíšu mejlík a domluvím se s nimi..Děkuji moc za radu :-) sama bych byla bezradná... :-(
Odpovědět
Tak jsem tam teď volala.. Paní byla velice ochotná, říkala, že stačí, když se tam zastavíme měsíc před svatbou vyplnit formuláře.. Takže je to v pohodě.. Děkuji.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka ---- no vidíš, a už to všechno víš :):):) to byla rychlost :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka: v tom kostelíku to budete mít krásné ;-) kachorka: měli by jste si pospíšit s tou hostinou :-) aby jste měli ještě z čeho vybírat...
Odpovědět
Ahoj všem, prosím může mi někdo doporučit kapelu, hositina bude na Sudickém dvoře, takže okolí Boskovic, Blanska atd. Pocházím z Brna, takže nemám vůbec tušení. Předem děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme byly dneska na bowlingu. Známe se s provozním, zamluvily na pevno termín a příští srazík si dáme s ním. Ukáže nám nějak fotky a tak... Od kamarádky mám půjčené různé věcičky na výzdobu a bižu a deska mi došel balík. Vůbec se mi nelíbí ubrousky, protože neladí :-( A to jich mám 4 a jeden stál 6 Kč!!! No nic, to tam budu muset dat a doplnit ho světle zeleným ze sámošky ;-) Zítra šatičy, ale v Sedm se nesmí fotit 8-) Vůbec nevím, jaký typ šatů mi bude slušet... Fotky dodám, jakmile mi je kámoška co bude fotit stáhne.
Odpovědět
Profilova fotka
Takže hola holky, mrkněte. Šaty č. 1, 2 a 3 jsou favoritky :-D
Odpovědět
romca: njn, musela jsem si pospíšit, protože jsem vůbec netušila jak moc dopředu to musí být vyřízený ;-) nikaa: no snad máš pravdu, uvidíme, jak to všechno dopadne.. Ještě si musíme říct v kolik hodin to budeme chtít.. hanka: ono je těžký doporučit kapelu, protože většína z nich je už dávno obsazených :-| :-( V kolik budete mít holky obřad?? Přemýšlela jsem že by bylo ideální to mít kolem 11:00 - v tom kostelíku to bude trvat skoro 45 minut.. Tak právě nevím..
Odpovědět
Článek se načítá
kachorka: nejvíc se mi na Tobě líbí šatky č. 1 ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka - no my máme obřad ve 12.00h , rvá asi 20-25 minut, a pak ještě 1h focení,,, takže oběd bude asi někdy po druhé hodně,,, původně jsme to chtěli až ve jednu,ale nakonec jsemsi to rozmysleli, protože to by byl oběd až po třetí,,, no i když ani to by nevadilo :)
Odpovědět
romca: taky budeme mít právě po obřadu focení zhruba hodinku.. a když k tomu připočtu necelou hodinku na obřadu.. tak uvažuji o té 11:00.. stejně budu od rána strašně nervózní a budu to chtít mít co nejdřív za sebou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít obřad až o půl druhé! Takže z šatů jsou jedničky favoritky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka - no my to máme na obřad asi 45 minut,,,, je to zhruba 30 km,,, tak záleží , jak kolona pojede rychle,,,,,
Odpovědět
romca: to my naštěstí cestovat skoro vůbec nebudeme.. Na kostelík skoro vidím z okna ;-) z domu to mám pěšty tak 10 minutek...a hostina bude o trochu dál..a kolik tak počítáte lidí na oběd??
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka - na oběd bude i s kameramanem a ridičema asi 42 lidí,, a večer asi o 25 víc
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: 1 se mi líbí nejvíc ;-), myslím, že takový styl ti sedne nejvíc :-), ale skutečnost samozřejmě může být jiná, jde o to jak se cítíš...já dnes byla na dolaďovací zkoušce v Litovli, bylo mi líto je opouštět :-D :-D chjo já jsem blbá..jak malá :-D :-D kamilka: my budeme mít obřad ve 13.00 a ten bude cca 30-45minut :-) dle délky gratulací,... při a po obřadě bude nachystáno občerstvení s přípitkem aby se hosté nenudili během odjezdů na hotel a našim focením...na hostinu budeme mít cca 65 lidí, nebudu dělit oběd a večerní zábavu :-).... než se sejdem na obídek tak jsou 3 hodiny a od 5 bud hrát hudba, možná večer ještě někdo navíc dorazí :-) Dnes jsme byli na matrice vypsat papíry a zaplatit poplatek...a hurá obřad venku není vůbec problém..jsem si myslela jak budou dělat na úřadě ofrky a ono v pohodě ...v květnu máme jít za paní kastelánkou a dohodneme podrobnosti
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, my budeme mít obřad v 11:00hod. , jinak zařízeno máme- moje šaty,ale ještě jdeme ve středu na přítelův oblek tak bych si chtěla zkusit ještě jedny,fotografa, kapelu, kytky a výzdobu budem domlouvat v květnu, cukroví taky zamluveno ale ještě musíme přesně udat co a kolik se čeho bude péct, na svatbním oznámení už taky pracujem, budeme mít vlastní výrobu tak snad se nám to nějak povede, no a ještě taky někdy musíme zajít do zlatnictví a kouknout na nějaký prstýnky. :-)
Odpovědět
nikaa: no jak říkáš, obřad se může hodně protáhnout gratulacemi.. Samotný obřad u nás bude trvat 45 minut a pak teprve gratulace.. Taky chceme nachystat nějaké občerstvení, aby nám při tom našem focení neumřeli hlady ;-) Jinak máte docela dost lidiček na hostinu =-) .. My počítáme cca 35 lidiček na oběd a večer přibyde jen asi cca 10.. Včera jsem taky byla na matrice si vyzvednout papíry na vypsání.. Máme se s vyplněnýma stavit až v květnu..
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska jsem domluvila na matrice, že obřad bude ve 11.30 hod. a pokud nebude pršet tak to chci taky venku, cukroví už je zamluvené, ještě ta hudba, prstýnky a ve středu jdu na šaty... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
michelle: kde to budete mít? a kam se chystáš na šatky? :-) kamilka: u nás je fajn, že jsme poslední svatba a tak se nemusíme s gratulacemi honit jako ti před náma ( teda pokud by nevyšlo počasí a byl obřad v zámku ) Oni se snaží to rychle vyšupat ven, aby mohla nastoupit další svatba :-) pokud to budem mít venku, tak to bude super a nebudem se muset na nikoho ohlížet....snad bude přát počasí holky už jsem se vás ptala kde si necháte vázat kytky?
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: a jakto, že ti dovolila paní v Exclusive fotit :-o :-o no ale zapomněla jsem ti říct, že jsem si tam zkoušlea ty samé :-D mojí mamce se nejvíc líbili ty co máš č.2 :-) je fakt, že jsem se v nich cítila lehounce, ale zase ne jako nevěsta :-( a myslím že mi vadilo chybějící šněrování :-( i když paní říkala, že je tam bude šít :-)
Odpovědět
nikaa: zítra se jdeme domluvit s farářem na čas obřadu.. no já doufám, že v kostelíku ten den budeme jediná svatba ;-) musí být pěkný počasí, bude to přece náš den :-) ještě pořádně nevím, kde si budu nechávat vázat kytky.. Přemýšlela jsem o Černé Hoře - je to prý vyhlášený květinářství.. Ale na netu jsem našla brněnské květinářství - mají tam super ceny a krásný květiny, tak nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
My si asi zajdeme měsíc před svatbou do květinářství v Blansku do Helenky. Ten prodavač vázal i mé kámošce...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky.... tak my máme objednané oznamko :) jupí,,,, už nám poslali náhled
Odpovědět
Profilova fotka
kamilko: jestli budete mit svatbu v drevenym kosteliku, tak tam je vzdycky jen jedna svatba ten konkretni den, coz je podle myho skvely, nikdo te nikam nepozene a ke kytkam - ja osobne mam zkusenosti jen s blanenskyma kvetinarstvima - a helenka je naprosto neprekonatelna, pokud chces kytku napr z ruzi, nebo z takovych - rekla bych standardnich kytek - kamosky od ni mely svatebni kytky a fakt krasa ale pokud si vymyslite neco min tradicniho - tak jedini, kde mi vysli vstric byla strelicie (v blansku, pod kostelem sv. martina - hned za kolejama) ja jsem se vdavala v kvetnu, a prala sem si kytku z pomnenek (a byla dokonale nadherna - i kdyz to asi rekne kazda o sve svatebni kytce, fakt prekonala vsechny moje ocekavani)
Odpovědět
Profilova fotka
barbecue: Tak přidej nějaké fotky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?