Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
My dnes začínáme rozdávat první oznámení 😊
Odpovědět
@evcahn super, my jdeme také právě dnes rozvazet 🙂
Odpovědět
@kimh My už finišujeme, svatba za měsíc a kousek :-D V pondělí ještě košili s kravatou koupit a hotovo :-)
Odpovědět
@werrys super 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
My dopisujeme svatební noviny a ještě budeme tisknout fotky. A trénujeme tanec. A to je už taky vše :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já jsem asi jediná pozadu a nemam jeste ani objednany dort :D 20 dni do svatby
Odpovědět
Profilova fotka
@linda_d_l :D to se domluví raz dva :D My vymysleli dort za jeden večer :D
Odpovědět
Nevěsty jak to máte s tim prvnim tancem chtěli bychom hosty trošičku překvapit ale nejsme zdatní tanečníci máme v planu nějakej ploužák se zvedačkou ale nevim jestli to dokážeme sami nacvičit jak to mate vy? 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@evcahn Podle mě to je zbytečné. První tanec je snad o novomanželích a ne o tom zahrát divadlo pro ostatní. Proč se do něčeho tlačit na silu. Já jsem v tanci dost dobrá, ale při prvním tanci si hodlám užit manžela.
Odpovědět
Neříkám nic složitého ale nepřešlapovat jen na místě... na rychlý nejsme
Odpovědět
@evcahn ja premyslim o klasickym plouzaku a sem tam hodit nakou tu otocku nebo takovej ten krok jakoze stojime naproti sobe a krokem kazdej dozadu od sebe a zase k sobe, ale jinak zadny divadlo, i pres to, ze oba dobre tancujeme :)
Odpovědět
@misickua asi tak nějak 😉nějakej kompromis uděláme 😆
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@linda_d_l my domlouvali dort 3 týdny před svatbou. To se zvládnout dá.. ;-)
Odpovědět
Ahoj nevestyy🙂 posílali jste někdo svatební oznámení učitelům do bývalé školy? Chodili jsme se snoubencem oba na stejnou střední v menším městě, jsem 6 let po střední. Slyšela jsem, že to někdo dělá a přišlo mi to docela hezké, když jsme tam chodili oba dva. A ani jeden z nás nebyl nějaký nevýrazný nikdy nic neříkající člověk sedící v rohu, kterého si nikdo nikdy nevšiml😀😀 poslali bychom jen jedno celému učitelskému sboru. Co si o tom myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@kajadomca my jdeme až ve čtvrtek, dřív nestihame, tak snad dva týdny postačí :-D není čas. @terusenkar zítra nesu zrovna oznámení bývalé třídní a mému oblíbenému učiteli, je to hezké, klidně dejte :)
Odpovědět
Profilova fotka
@linda_d_l A máte nějakou domluvenou aspoň? A domlouvat jaký bude konkrétně můžete i přes internet :) Já všechno sladké domlouvala online :)
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii já tam dnes volala a řekli mi, ze musím osobně, jenže teď jsem uplne mimo město, tak jsem jim rikala, at s námi aspon počítají, jinak predstavu máme tak napůl :D Měl by mít marcipanove ruzicky a vse v bezovem odstínu :D to je tak vse. Na vnitřek dortu jeste nepřišla diskuze :D jaký mate vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@linda_d_l Tak hlavně, že máte někoho konkrétního. Je blbé, že to nejde domluvit na dálku. Ale to zvládnete :) My budeme mít polonaháč, tři patra, bude korpus mrkváč a čokoládový, krém tvarohový, ovoce uvnitř a na ozdobu.
Odpovědět
Profilova fotka
@linda_d_l Tento máme jak předlohu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se pochlubim my budeme mít tento
Odpovědět
Holky, shanite treba nektera tyhle behouny? Jsou 70ck siroke a jeden je 3 metry dlouhy. Celkem mam 36 metru. Ja je nakoupila a co jsem se byla dneska podivat na nasem miste, tak maj priserny stoly a nejde tam nemit ubrus 😫 takze behouny nepotrebuji a musim vse vymyslet jinak 😏😏😏
Odpovědět
Profilova fotka
Máme prstýnky doma :-) ❤️❤️❤️ Juchůůů :-)
Odpovědět
@iviiiii ukaaaz :) my uz prstynky taky meli, ale zlatnik mi ho zkazil (vsimla jsem si, ze je tam jeden briliant krive), takze se mi dela celej znova.
Odpovědět
Profilova fotka
@misickua Ukážu po svatbě veřejně :) nerada bych, aby se k tomu tady někdo dostal ze známých. Je to překvapení. Viděla je jen ségra a nejlepší kamarádky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my už máme po svatbě (20. 5. 2020). Původně jsme plánovali svatbu 1,5 roku pro 40 lidí a v dubnu jsme ji celou odpískali s tím, že se vezmeme jen se svědky kvůli situaci, která nastala. Nakonec začalo postupné rozvolňování, takže jsme měsíc do svatby každý týden něco měnili.. Původní plán svatby jen se svědky se rozrostl o rodiče (omezení do 10 osob), poté přišla další vlna uvolňování (omezení do 100 osob) a tak jsme přizvali prarodiče a sourozence. Dál jsme to už nerozšiřovali, protože přátelé už se svatbou nepočítali a bylo by to hodně narychlo (ještě když jsme se brali ve středu). Svatbu jsme tedy měli s rodinou a bylo to úžasné! Můj sen o svatbě byl samozřejmě jiný, ale díky situaci, která nastala jsem si uvědomila, že tohle byla ta moje vysněná svatba, a že je to pouze o nás dvou. :)
Odpovědět
Holky, potřebuji poradit: bílý župan s tyrkysovým nápisem nebo fialový s bílým? Svatba bude do tyrkysové
Odpovědět
@kristynasam bílý s tyrkysovym. 🙂
Odpovědět
Ahoj holky, máme svatbu na začátku srpna, tak už ladíme výzdobu. Dneska jsme dali dohromady pozadí pro fotokoutek (na místě pak ještě budou shora navázané malé vázy s kytkama). A mám radost! 🤩
Odpovědět
@lucybaker super :-) to jsou 2 záclony dohromady?
Odpovědět
@lucybaker Hezké. :-) :-) Z čeho máte konstrukci?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?