Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
@kimh jsou nádherné
Odpovědět
ahoj holky, my jsme měli mít 4. 4. a museli jsme zrušit, protože svatby být nemohly. máme nový termín 29. 8. a doufám, že vše klapne a bez roušek, protože s rouškama svatbu opravdu nechci..
Odpovědět
@kimh krásné oznámení i prstýnky ! :-)
Odpovědět
@lukyn2016 @mirca_l díky holky, také jsem z nich nadšená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je to dobre😁chlap uz se muze zenit. Chybi jen pasek😊
Odpovědět
Z poslední zprávy,že od 11.května budou svatby do 100 lidí,začínám mít naději,že vše bude tak jak mělo být🙂 zítra dopolko by prý měla být tiskovka,kde budou zveřejněny specifické podmínky,tak uvidíme...🙂
Odpovědět
@marki92 Pokud se ale neotevřou restaurace,tak je to stejně pro mnohé naprd 🤷 Každopádně je to krok vpřed :)
Odpovědět
Je to samozřejmě stále na prd pro svatby naplánované do toho 25.5,kdy mají otevřít restaurace,to ano..ale dle mého nikdo už ani nedoufal,že by se počet lidí nad 10 zvýšil do toho 25.5..;každopádně je důležité zůstat pozitivní a věřit a ono to nějak dopadne..🙂
Odpovědět
Ahoj, zrovna mi dorazily šaty na převlečení z Ali. Jsem z nich úplně nepopsatelně nadšená, krásné, velikostně sedí, pohodlné.... Prostě dokonalost, a ještě když vezmu v úvahu tu cenu... Dokonce jsem i uvažovala, jestli neprodat ty původní (30x dražší :D ) a nenechat jen tyto...
Odpovědět
@kristynasam Uka 😯
Odpovědět
@katterinka1 Já právě mám ty drahé, princeznovské... Jsou nádherné, jenom jsou mi kapku menší :D A tím pádem tyhle jsou neskutečná pohoda. Akorát zkrátit...
Odpovědět
@katterinka1 Jaké máš ty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak zařízeno asi vše :) Teď už jen dokupuju blbinky a domýšlím dekorace, ale už se musím krotit :D Hlavně i kvůli místu :D jen co otevřou restaurace, pojedeme se tam podívat, ať vím, co si můžu dovolit ještě :D :D Mám pocit, že čím blíž to je, tak vymýšlím víc ptákovin :D :D Prosím, uklidněte me, že to máte taky tak :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všichni, my toho teď řešili dost ohledně syna a na plánování svatby nebyl absolutně vůbec čas. Zbývají necelé 4 měsíce, šaty se nezačaly šít, prstýnky jsme nedořešili, chtěli jsme během března-dubna,ale kvůli covidu zatím nic, catering totéž, po fotografce jsme chtěli pár fotek syna, ale celkem nás vypekla, takže přemýšlíme že ještě změníme fotografa. Do toho mě teď čekají ještě cca. 3 týdny v nemocnici, takže zase nic nevyřeším :-/ ještě jsme ani nezačali vybírat hudbu a pozvánku jsme "rozdali" jen jednu :-D No bude to vše zajímavé... Hodně věcí už ale mám, jako všechny dekorace apod. tak jsem tak vděčná, že jsem vše začala řešit s předstihem.... Jak dlouho dopředu je třeba jit na matriku? Termín mame rezervovaný, ale nevím kdy stačí dořešit papiry...
Odpovědět
@raduushka Ahoj :) Nám už naštěstí chybi jen oblek pro přítele a foťák do fotokoutku, svatba 20.6. Co se týče matriky, tak my jsme byli na začátku března, podepsat, zaplatit obřad atd. Chodí se 3-6 měsíců před svatbou nám bylo řečeno. Všude to mají jinak :) prvně řekli dojděte v lednu a pak že stačí březen :-)
Odpovědět
@raduushka Záleží na matrice, nám stačí 2 týdny. Šaty mi šila krejčová nějak měsíc a půl. Držím palce, to stihnete 😉
Odpovědět
Fakt do těch červnových svateb jdete? My pořád váháme, zatím to vypadá, že to bude muset být v rouškách (pro hosty), bez gratulací (nebo aspoň takových těch hromadných objetí), bez tancování (nebo daleko od sebe)... sice do 50 lidí, ale z celé republiky se spoustou v rizikových skupinách :-| Asi se z toho upřemýšlím...
Odpovědět
Ahoj, my na matriku jdeme příští středu,svatba 13.6 a když jsem tam v pondělí volala,tak úplně v pohodě🙂.. šaty mi svadlena začala šít cca konec dubna a předá mi je max. 8.června,takže stihnout se to dá. Jinak ani neuvažujeme,že by se svatba neměla konat, za prvé je už povolen počet osob do 100 a gratulace Ti nikdo zakázat nemůže,pokud by sis za tím stála😉 jinak roušky,jako upřímně pokud bude např. 30 stupňů,tak je nikdo mít nebude,to je tak na kolaps v tom vedru pod tím dýchat😉🙂.. ale je pravda,že my jsme počet hostů eliminovali pouze na ty,kteří bydlí v našem okolí. Například známým z druhého konce republiky jsme to zkrátka odřekli🙂
Odpovědět
@qlarinka My máme 20.6 a svatba proběhne přesně podle plánu. Bude nás 30 + obsluha. Obřad hold s rouškama,ale pak se bude jíst a pít a fotit, takže to tak horké nevidím :-) Nikdo nám účast ani neodřekl, všichni se těší. :-)
Odpovědět
Holcinky, uz mate hotove tiskoviny? Vubec nevim, co napsat k truhlicce na prani a svatebni dary. Co mate napsano vy? Klidne vyfotte pro inspiraci :) dekuji
Odpovědět
@misickua Ahoj, už máme vše komplet (ještě chybí obléct přítele, ale to během týdne bude snad už taky OK) :-D U svatební truhlicky jsem napsala ,,Na společnou cestu životem" 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys Prosim te, odkud mas ty obrazky? Ja uz strasne dlouho neco takoveho hledam, protoze mame na tento styl oznameni. A prave chci na tiskoviny. Děkuju moc😊
Odpovědět
@werrys super dekuji, ja vymyslela furt nake dlouhe texty a pritom tohle je jednoduche a pekne. Mas jeste treba vic tisku? Treba ke svatebni u stromu atd? Klidne posli do zpravy fotky :) ja na tyhle texty nejsem vubec talent 😏
Odpovědět
My máme termín 27.6. a také s tím počítáme. Jak už psala slečna výše, počet osob povolen do 100 a už se mluvilo i o tom, že by se v půlce června měly roušky zrušit. Kdyby ne, tak je povoleno na fotografie mít roušky sundané, takže kdyžtak budeme permanentně fotit :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@iviiiii Já si veškeré tiskoviny dělám sama, takže je to vlastní výtvor a obrázky jsem našla na internetu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@werrys a nahodou odkaz bys nemela? Ja na ne nemuzu narazit furt. Oznameni jsem mela z etsy a delane v canve
Odpovědět
@misickua Pošlu do zpráv :-)
Odpovědět
@iviiiii Zkusím najít, z PC už jsem tosmazala :-|
Odpovědět
Ahoj holky tak my se dnes chystáme na rozvážení oznámení, včera jsme nachystali sušenky k nim 🙂 jak pokračujete vy? Je to tu nějaké mrtvé 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?