Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně proto ještě na šaty nikam nechodím. :-D Jen mám určitou představu. Ale na to, že se mi normálně tenhle typ šatů až tak nelíbí, tak tyto jsou moc hezký. ;-) A co vy ostatní holky, už vybíráte, řešíte, přemýšlíte? :-) Pomáhá vám někdo s přípravou, ptají se vás na něco ohledně svatby? Já jsem takovej opak těch nevěst, který každej otravuje, mě se nikdo skoro neptá, nenabídne se... snad je to jenom tím, že máme ještě skoro rok čas. :-) Ale přece jen mě to trošku mrzí...
Odpovědět
Hlavně se bojím toho, aby seděly nahoře. Slečna má míru 100 cm a já 94 a navíc není vzadu šněrovačka, takže by mi pravděpodobně nesedly, co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych raději počkala, zvlášť, jestli si nejsi uplně jistá... času máš ještě dost. :-)
Odpovědět
Při prvním plánování svatby v roce 2012 jsem si hned po zásnubách (rok a půl před termínem) koupila šaty (výprodej v salonu) a ze svatby nakonec sešlo 😂 Takže jsem si řekla, že shánět šaty budu příště radši až na poslední chvíli. Jenže si nechám nakonec ušít a o návrhářku je velký zájem a nejlepší je rezervovat termín a domlouvat to rok dopředu. Doufám, že tentokrát to dotáhnu do konce 🤣 Byla jsem si v salónu vyzkoušet typ, co se mi líbí a zjistila co mi nesedí. Bylo to fajn odpoledne s kamarádkami :) Ohledně plánování to vypadá tak, že moje mamka to nějak neřeší (je brzo), ale už jsem ji zaúkolovala, že budu od ní chtít klobáskové cukroví. Ať má čas se psychicky připravit. Budoucí tchýně řeší letošní svatbu svojí dcery, trénuje pečení koláčů (my ochutnáváme, nestěžuju si 😁) a od října se prý vrhne na nás. Taťkova žena se diví, že se nám do toho vůbec chce. Chlapi neřeší nic.
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda tak to muselo být fakt super rušit svatbu. :-( Teďka už to určitě vyjde! ;-) Já už to právě řeším, zamlouvám místo, fotografa, kameramana a všechno možný, furt na něco aspoň koukám, takže si na to přijdu zatím nějak sama. :-N 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah a kdo ti je bude sit? Ja jdu v sobotu s kamoskama di salonu jednoho. ale jen proto, ze kamoska bude mit svatbu v dubnu a chce to mit z krku. Tak si asi taky neco vyzkousim. Jinak jsem planovala jit az v lete mrknout se. Jinak js pocitam, ze navrharku budu muset oslovit rok dopredu. Ale pocitam, ze sit budeme az tesne pred
Odpovědět
Profilova fotka
my ted byli v sobotu na svatbe. Fotil jim ten samy fotograf, co nam. Takze jsme byli docela radi a i jsme povykladali😁 a odzkousela jsem nektere dodavatele, co jsem mela vyhlidnute a nacerpala inspiraci😊Takze to bodlo😁
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii Jo to máš docela štěstí. :-) Já teda počítám s tím, že šaty budu řešit až někdy v září...
Odpovědět
@prdinka314 Tak ono se to rušilo dostatečně dopředu, takže ještě nebylo nic rezervované, až na šaty. @iviiiii Magda Samlíková, budu s ní mít ve středu schůzku, tak jsem zvědavá :) Šít se začnou až před svatbou. Zatím máme jen zamluvené místo, DJ a fotografka o nás taky už ví.
Odpovědět
Tak já už takyy :) 22.08.2020 <3
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně půl roku po nás. :-D Gratuluju! :)
Odpovědět
Ahoj holky, vy ktere mate uz misto, tak kde? :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@prdinka314 jeee vy mate svatbu na moje narozky😀😀
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii No vidíš, kouzelný datum. :-)
Odpovědět
@pinkyy Obřad budeme mít nakonec v obřadní síni v Hrabyni a hostinu a ubytování v Hoteliku v Zátiší, ten byl jasná volba od začátku. Vše máme blízko bydliště. Svatbu v kostele můj drahý zavrhl, i odsvěcený nechtěl a zámek že je moc drahý a druhý zas daleko 😆 Teď mi pindá do barvy a stylu, ale ať pindá, co týden mám jiný nápad. Jak tohle jen dopadne 🙈
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, též se hlásím, my snad, pokud vše vyjde, budeme mít svatbu 15.5. 2020 a už teď se těšim na plánování, jen nevím, čím začít dřív :D
Odpovědět
Profilova fotka
proste necim to rozsekni😁pak to pujde raz dva😊
Odpovědět
Profilova fotka
Rozsekla jsem to datumem pro zatím :D Následovat bude asi místo na hostinu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@enninka92 no vidis😊to nejdulezitejsi mate😊 Jeste uvidite, jake vyberete misto a kdy tam budou mit volno😊 A od toho se odviji pak zbytek. Ja uz mam asi vsechny dodavatele vybrane, nekde cekam, az spusti rezervace na pristi rok😊 A v lete matrika zamluvit.
Odpovědět
Ahoj holky, tak se taky hlasim k vam💕💕. Svatba bude snad 4.cervence 2020😊😊😊😊. Mate nekdo svatebni agenturu, nebo si budete celou svatbu zarizovat samy? 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@saji ja teda ne😊 vsechno davam dohromady ja a teda s kamoskama😊 v den svatby bude mit kazda neco na starosti😊 jedna treba pojede a dohledne na svatebcany v autobusu, dalsi aby nasli svatebcane obcerstveni, aby stali u obradu, tam kde maji... Takove malickosti uz😊 Ja uz vetsinu dodavatelu mam zamluvenych nebo minimalne vybranych😊 Saty budu zkouset o prazdninach, ikdyz uz jsem jedny zkousela😍 Ale zatim jsem rozhodnuta pro siti, ale treba me nekde prekvapi😊 chlapuv oblek budem resit po novem roce, oznameni budem delat sami😊 uz jsem zacla objednavat z ali, jednak to trva a jednak se ty castky aspon rozlezi
Odpovědět
Profilova fotka
@saji @iviiiii Já si plánuji dělat všechno sama nebo s pomocí kamarádky a mámy. Vybírat budu většinu sama, můj nastávající je v tomhle naštěstí trošku flegmatik, takže co zařídím, to bude :D Samozřejmě mu vždycky ukazuju třeba místa na hostinu, ale většinou je odpověď stejná: "Jojo, pěkný, klidně" :D Každopádně jsem ráda, že mi do toho moc nekecá. Ještě se chci zeptat, holky, koukala jsem na naší radnici, kde bychom se případně chtěli brát a oni mají jasně dané termíny na rok 2019 (což je mi fuk), ale...když tam půjdu třeba teď a budu chtít ten termín, na který jsme se s nastávajícím domluvili, berou to v potaz nebo prostě řeknou smůla, počkejte si až vypíšeme termíny? V tom případě pak nevím, jak postupovat, protože termíny na tento rok vypsali někdy v únoru a to mi přijde dosti pozdě na to, že chceme svatbu v květnu :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky nemáte někdo tipy na místo na svatbu v Moravskoslezském Kraji. Moc děkuji za odpověď a přeji hezký den 😉
Odpovědět
@aduskaezrulek Ahoj, my bude mít hostinu na Hoteliku v Zátiší (konečná tram 5). Pokud byste chtěli obřad a hostinu na jednom místě, tak třeba Penzin Setina v Pusté Polomi. Míst je hodně, zkus projít starší diskuze :)
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji holky za radu
Odpovědět
Profilova fotka
@enninka92 my mista spolu objeli😊 nakonec jsme vahali mezi dvema jenom, ostatni se vyradily samy kazde necim😊 ja vetsinou predvybiram a pak spolu, ale jen takove to hlavni😁 zbytek je mu jedno😁😁😁 I ty mista jsem poznachazela v okoli a co se mi libilo, jsem mu ukazala a pak jsme jeli. A na tu matriku zkus zavolat a oni ti reknou. Nekde si pisou do poznamek ten termin i driv, nekde neexistuje. My treba budem volat v lete a pojedem tam. Protoze pres skolni rok se tam nedostanu v bezny den. Pracuju ve skolstvi a svatba je navic v blizkousti rodicu, kde je vetsina nasich svatebcanu. My bydlime 80km daleko, takze mic neni tam sance jindy.
Odpovědět
Ahoj holky, vy, které už máte domluvený termín na obřad, nebyl problém, že je to víc jak rok dopředu? Myslím to tak, zda na příští rok už berou rezervace? My chceme svatbu v kostele, chtěli bychom příští rok v červnu, ale nevíme, zda můžeme jít za knězem již teď nebo počkat třeba na léto, aby nám neřekl, že jdeme moc brzo... Chtěli jsme termín 6. 6., a tak se bojíme, aby již neměl plno - oddá za sobotu dva páry, Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah No já právě váhala, jestli mít všechno na jednom místě. Jenže pak jsem to zavrhla z toho důvodu, že chci dost lidí pozvat výhradně na afterparty, sváteční oběd bude vyloženě pro nejbližší a nechci aby se stalo takový to, že budeme muset někoho "vyhodit", jako..."vrať se až v pět" a tak. @iviiiii Dobře, zkusím se tam zastavit, bydlím přímo nad radnicí, tak se to hodí :D Naše rodina až na pár výjimek je právě dost pohromadě, takže díky bohu za to. @redberries právě taky nevím, jestli to nějak domlouvat už teď, ale za zkoušku a zeptání nic nedám :) Určitě hodim info, jak jsem dopadla :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vám holky povím, jak probíhal výběr místa a nevím, jestli se tomu mám smát nebo co... =-) Moje rodina je z Brna a přítelova tak napůl mezi Prahou a Brnem. My spolu bydlíme v Praze a tam jsme chtěli i svatbu, tak jsme hledali dlouho místo na hostinu, místo na obřad jsme vybrali celkem rychle fakt krásný, ale teda ty podmínky tam (v létě je to dost chtěný místo, jedna svatba za druhou, takže to tam fakt rychle lítá a oni podle toho maj určený podmínky)... Na tu hostinu jsem chtěla fakt velký prostory, nic malinkýho, a aby to tam nějak vypadalo. A pak jsem se jednou bavila s přítelovou mamkou, že se můj Brácha žení v Brně a proč né já, tak mi došlo, že ta svatba vlastně vůbec nemusí být v Praze a v mnoha ohledech by to pro nás bylo výhodnější udělat celý v Brně. :-D Ptala se, proč to neudělám na stejným místě, jak brácha, ale mně to přišlo takový divný, jako bych se opičila nebo by si to aspoň někdo mohl myslet, ale řekla jsem jí, že o tom Brně určitě popřemýšlím. :-D Za chvíli jsem našla výborný místo v Brně asi 15 minut od baráku, krásný velký prostory, všechno nám vyhovuje (ještě teda čekáme na předběžnou cenovou kalkulaci), byla jsem fakt nadšená, že se to asi konečně podařilo a vybrali jsme si vlastní místo, tak jsme ještě zajeli k mamce na oběd a ona se strašně zajímala, co jsme dělali v Brně, tak jsem jí to vyslepičila. :-D A ona hned "joo, tohle místo, tam přece měla tvoje sestra svatební oslavu..." No a já málem infarkt, vůbec si to už nepamatuju, kde to měla, bylo to tak 6 let zpět a vůbec mi to ani nebylo povědomý. =-) :-N Pak jsme šli k autu a já hned volala ségře, pro jistotu. :D Ptám se, kde měli tu svatební oslavu (vdávala se v Egyptě), no prej že měli tu oslavu na tom místě, kde my chceme svatbu (mamka jí to volala, než jsme stihli sednout do auta :-D) a prej jí to nevadí, že se tam rádi znova podívaj... no že já kápnu ze všech možných míst právě na to samý a to jsem chtěla neokoukaný... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, dle informací z naší radnice, má naše MČ nějakou vyhlášku nebo cosi. Termíny pro obřady vypisují na konci roku a když ten váš ve výpisu není, můžete si požádat. Samozřejmě za nějaký poplatek atd. Tak jako nevím, asi to zkusím domluvit jinde, protože se mi nechce čekat 6 měsíců před svatbou a honit termíny a matriku. 8-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?