Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
@raduushka Jo, z MK :)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim nastavajici nevesty :) nemela byste nektera zajem o par blbin na rozlucku? Narazila jsem dnes doma na tasku co zustala z moji rozlucky. Jsou v ni zlate serpy (9ks), ruzove a bile balonky a nejaky pismenkovy napis ruzovy (takove ty nafukovaci pismena) Budu moc rada kdyz me toho nektera zbavite, at to nemusim vyhazovat :) vse v tasce je nepouzite. DARUJI!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, potřebuji radu... Kdo budete mít DJe nebo i kapelu- budete je mít domluvené ihned po obřadu nebo až později odpoledne nebo k večeru. Mám zamluvenou živou hudbu k obřadu a potom chceme DJe, ale nevím zda má smysl aby tam cca od 15ti hodin byl a hrál když vím, že všichni budou tančit až se trochu opijí :-D máme možnost pustit si v místě Jukebox zdarma, což bychom mohli využít než by dj dojel a nachystal se. Obrad bude ve 14 hodin, potom skupinové focení, přípitek, dort, káva, raut, novomanzelske focení... Hry žádné nechceme a budeme na svatbě sami "mladi" nejstarší bude moje maminka (46let) :-D a za další- budeme mít zaplacených 7 hodin+ každá další hodina za příplatek. Kdyby začal už od 15ti hodin tak to je do 22h a pak třeba 4 hodiny navíc =-) Jak to budete mit vyreseno vy. Popripade jake mate zkusenosti z jinych svateb? Ja prave blbou a vím že dj stál a snažil se pořád lidí dostat na parket, ale všichni se chtěli pobavit, pokecat a priopit se a tančit se pořádně začalo až kolem 21hodiny 🙄
Odpovědět
Profilova fotka
My máme taky obřad ve 14 hodin, na jídlo bude podkresová hudba přímo od hotelu (aby to bylo všude stejně), pak DJ cca od 17 hodin, až se půjdeme fotit až do půlnoci. :-)
Odpovědět
My budeme mit DJ, sam nam nabidl ze na obed zapujci reproduktory, aby nebylo uplne ticho, ale bude hrat jen potichu hudba kterou si nachystame jako napr. v restauraci nebo kavarne a prijede az pozdeji. Rikal ze pokud ho tam chceme, tak samozrejme prijede, ale bude tam vesmes zbytecny, protoze je to jak rikas lide si budou chtit spis povidat a pred prvnim tancem stejne vetsina lidi na parket nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 @kriss13 Super, moc děkuji za odpovědi. Taky mi právě přijde že by tam byl zbytečně, navíc jak znám ty, kteří na svatbě budou, tak tančit se bude až později. A taky nám to pomůže s vymýšlením kam DJe "postavit", protože jediné "volne" zastřešené místo bude místo naseho obřadu, tak se tam zaparkuje a nachysta az po nas 😁
Odpovědět
Profilova fotka
My někdy mezi 18 a 19 h budeme mít první tanec, tak potom se snad trochu tančit bude. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Taky to vidím tak na 18tou hodinu s tím prvním tancem :-) Alespoň tím jakoby "otevřeme" taneční parket :-) Mimochodem, skvělá přezdívka, synovi říkám prdinek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si říkáme občas s přítelem, prdínek a prdinka. :-D :-D :-N =-) U nás docela vítězí humor, tak jsem snad nikoho nepohoršila. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak jste sháněly vizážistku...? Jsem asi hodně náročná a málo co se mi líbí a když už jsem objevila tu pravou, tak samozřejmě nemá už volný termín. :/ Našly jste na instagramu, facebooku, přes známý nebo tady na stránce? Zkoušku máte až těsně před svatbou? Chtěla bych zkoušku už teď, ať mám ještě čas vybírat kdyby to nebylo ono... Teda pokud není už pozdě.. Nebo nemáte někdo náhodou tip...? :)
Odpovědět
@1p2e3t4r5a Za Brno muzu doporucit Livii Marecincovou, je drazsi ale lici hodne prirozene, coz se mi libi, ale nevim jaky styl uprednostnujete. Chvalu jsem slysela taky na Sarku Gotwaldovou nebo Sonku Skerik.
Odpovědět
@1p2e3t4r5a Ahoj, já jsem vizážistku našla tady :) podívala jsem se na její práci a zkusila jsem to :) každopádně zkoušku jsem měla na konci května, svatba byla v na začátku srpna. Je to možná brzy, ale měla jsem čas případně hledat jinou nebo si rozmyslet, zda bych na líčení oproti zkoušce chtěla něco změnit :)) A pokud jsi z Prahy a jeho okolí, doporučuju Kristýnu Hanákovou :) Dokonce i češe :)
Odpovědět
Článek se načítá
@1p2e3t4r5a Chtěla jsem účes i líčení v jednom. Tady jsem našla nějaká doporučení a moc se mi její práce líbila, ale rezervace přijímala až od ledna a nechtěla jsem riskovat, že nebude mít volný termín (dělá i pro film, reklamy,...), takže jsem hledala ještě na FB. Narazila jsem na další, co se mi hodně líbila a dokonce už spolupracovala s naší fotografkou, takže to nakonec rozhodlo :-) Ale jsem z Opavska, takže tip nemám.
Odpovědět
Profilova fotka
@1p2e3t4r5a me bude líčit Hana Szabova z Ostravy. Nasla si me na fb a nabidla mi liceni zdarma, ze uz chce delsi dobu udelat nejake neveste radost a vybrala si me :-) Já si od ní ještě zaplatim i účes ať to mám 2v1 a nemusím domlouvat více zkoušek. Zkouška bude cca měsíc před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak zdravim všechny, musím se pochlubit. Dneska jsou asi nějaké erupce na Slunci nebo co, ale můj chlap se konečně začal zajímat o svatebni přípravy. Vybral si svědkyni, napsal mi koho chce na svatbu pozvat a zařídil řidiče, kolegu. Napsal jedné známé a domluvil s ní obsluhu, vezme sebou i dceru, takze tohle už taky máme. Dále zjišťoval jestli mám v plánu nějakou zábavu a nebo tema svatby a taky chtěl nenápadně poradit s jeho oblecenim 😁 no nevím jestli se náhodou neprastil do hlavy, ale snad mu to zůstane :-D a jak vam pomahaji vasi nastavajici s pripravami?
Odpovědět
@raduushka muj pomaha s rozhodovanim, na co se ho zeptam, sehnal si oblek a navrhne svatebni oznameni a udela web, pro ktery mu asi nachystam podklady
Odpovědět
Budete mit svatebni noviny? Nektery obsah mi pripada spis trapny nez vtipny, ale zas se mi libi moznost mit tam fotky. Premyslim bud o vystavce nejakych fotek nebo o tech svatebnich novinach, kde by bylo i menu, ktere tak jako tak potrebujeme. Jak vyresite vy, budete mit menu, svatebni noviny, fotky, nic z toho?
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka my noviny mít nebudeme a upřímně me ani nenapadlo někde vystavovat naše fotky. Všichni co budou na svatbě mají fb a všechny naše fotky určitě viděli a foto z dětství mám nějaké jen já, partner se svými rodiči nemá dobrý vztah takže jeho fotky bychom asi neporesili, pokud tedy nějaké mají :-| Svatebni menu mit taky nebudeme, tak ani nevím, co bychom do těch novin dali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moc děkuji všem za reakce, budu tedy pátrat, snad někoho objevím. My teda noviny plánujeme ale spíš jako soupis všeho důležitého, harmonogram, menu, jak jebto s ubytováním atd... Chtělo by to rozvést už před svatbou... :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme tento víkend zase o hodně pokročili s přípravami. :-) Včera jsme byli na svatebním veletrhu a vybrali snubní prstýnky a dneska jsme byli na místě svatby vybírat dekorace. :-) Už toho moc nezbývá. @raduushka Já musím říct, že snoubenec se zapojuje dost, mám z něho radost. ;-) V podstatě všechno jsme vybírali spolu s tím, že já jsem vždy udělala nějaký předvýběr, ale k němu se pak vždycky vyjádřil jestli se mu to líbí nebo ne, jak u místa, fotografa i kameramana. :-) Svatební web udělal celý sám, já vymýšlela jen ty texty. I u výběru prstýnků byl dost aktivní, což jsem byla fakt ráda. Ostatní páry co tam vybírali tak tam jsem slyšela samé "mně je to jedno, vyber co ty chceš, všechny jsou skoro stejné". :-D :-D :-D @fascialka Svatební noviny ne, ale fotky ano. Udělala jsem album, kde jsou naše fotky za celých 8,5 let vztahu chronologicky seřazené a snažila jsem se tam dát všechny důležité okamžiky i s popiskama. A že to zabralo neskutečného času to vytvořit. :-D Jak se pojedeme fotit, tak si to hosté budou moct prohlídnout a po svatbě nám album zůstane jako památka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my vcera a dneska taky pohli😊 byli jsme v Ikei😊 talze mam koupeny krajkove ubrusy (puvodne to je zaves😆), latku na ubrousky, plysacky pro deti, na kterych bude rovnez jmenovka jejich, objednane a zaplacene darecky pro druzicky a zacala jsem delat vyvazky😊uz jich mam 10😊
Odpovědět
@1p2e3t4r5a Já mám Lili Buiovou, našla jsem ji díky IG. Dále mrkni na Karlu Skalovou nebo Natálii Jachimovou, zda by se ti jejich práce líbila :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) přidávám se k nevěstám 2020. Byla jsem o ruku požádána na Nový rok. Hned jsme si řekli, že letos uděláme svatbu. Máme téměř dvouletou dcerku. Tak než půjde do školky, aby jsme měli všichni stejné přijímení. Hned jsme začali hledat místo pro hostinu a obřad, domlouvat datum. Svatbu máme 18.7.2020 Teď během 14 dnů jsme zařídili místo pro obřad, hostinu, zařídili fotografa, dj, domluvila jsem paní na dort, vybrali prstýnky a včera jsem si vybrala i šaty. Výslužky si budu péct s mamkou a pomocí ženské části rodiny. Teď chceme zkoušet koláčky a různé dobroty :-) Další plán je svatební oznámení, objednat různé kravinky z Ali a řešit drobnosti :-) a ještě chci objednat šaty pro dceru a neteř. Malé družičky 😍
Odpovědět
@raduushka Já mám extrémně angažovaného snoubence. :-D Zajímá se o vše, řeší a pomáhá rozhodovat. Což je super, i když někdy by zase bylo jednodušší a rychlejší, kdybych mohla rozhodovat sama. ;-) Vymýšlíte a organizujete si většinu zábavy sami? Já bych to ráda nechala z velké části na družičkách, ty jsou takové akční a nápadité, ale zase to na ně nechci jen alibisticky hodit. Mimochodem pokud máte nějaké tipy nebo zkušenosti na zábavu pro trojjazyčnou svatbu, ocením! :-)
Odpovědět
@iviiiii ukazala bys mi prosim, jak mas v planu mit vyzdobeny stul spolu s tim krajkovym ubrusem (zaclony)?? Take se mi to libi, ale furt nevim, jestli davaz doprostred treba jen tenkej (16cm) satenovej pruh a na to vazy s kytkama nebo bez pruhu.
Odpovědět
Profilova fotka
@misickua Pokud chceš krajkový ubrus, tak rozhodně doprostřed už nic nedávat. To by mi přišlo už přeplácané. Já chci právě krajkový ubrus a uprostřed už budou nějaké kulatiny, svíčky, vázičky :)
Odpovědět
@iviiiii ja to prave videla tady a neprislo mi to tak hrozny, ale furt samozrejme nevim 😀 nakonec to dopadne tak, ze budu mit proste jen bilej ubrus 🙈
Odpovědět
Profilova fotka
@misickua Mně se to teda nelíbí, přijde mi to až moc přeplácané. Mám raději jednoduchost a i přítel. Ale jestli se ti to líbí, tak do toho jdi :) Já právě nevěděla, co dat doprostřed. Jutu mají skoro všichni, chtěla jsem něco jiného. Co není skoro všude. Pak jsem uviděla krajku a zamilovala se :D A krajka se krásně hodí k celé koncepci svatby:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musím se pochlubit - mám šaty a byla to láska na první pohled :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@denisaery krasa😊
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?