Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
@nigiri Tak já jsem z Ostravy a teď bydlíme na vesničce u Nového Jičína, ale taky jsem se s tím nesetkala. Poprvé vlastně až tady na beremku. Třeba to je spíše z rakouska nebo tak 🤔
Odpovědět
Profilova fotka
@raduushka Valašská famílie (až kam jejich pamět sahá) mého muže tím žije. Tož nevím... :-D Ale květen mi nevemou!
Odpovědět
Profilova fotka
@nigiri Tak my u nás v rodině nějak na tradicích nelpíme a proto jich ani většinu nebudeme mít na svatbě. Určitě nebudeme jíst z jednoho talíře děravou lžící, nejspíš ani nebudeme rozbijet talíř, házení kytice si rozmyslím, chomout nebo kouli svému muži nedám, určitě nebudeme vybírat na svatbě další peníze od svatebcanu za cokoliv, nebudeme vozit koláče, nebudeme prodávat podvazek, nebudeme vybírat do košíku za panáky a nebudeme prodávat lístky do tomboly. Jediné co dodržime je první tanec a to že me partner uvidí ve svatebnich šatech až u oltare (takhle si to ale přeje on sam) Jo a nebudou vyvazky, ani zdobené auto, ani kytičky pro maminky, ani narážky pro družičky 😁
Odpovědět
Profilova fotka
@raduushka Ahoj, mé tajné, zřejmě u porodu ztracené, dvojče! :-D Do puntíku!
Odpovědět
@raduushka @nigiri Jsme trojčata?😂 Až na koláčky,s tím přišel můj nastávající. Až mu ale předložím seznam,kam by se mělo jet, asi si to rozmyslí :D Někde jsem tu v nějaké diskuzi zaznamenala hod kaktusem. Ten nápad se mi líbí 😆
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah Já jsem někde viděla střelbu z luku/praku/dětských vodních pistolek na letící kytici - první trefí, vyhrává. (Ale to by mi bylo asi líto originál kytice :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
@nigiri @snahnah Je tak to je super, alespoň si nemusím pripadat jako exot když vím že nás je více 😁
Odpovědět
Profilova fotka
@snahnah to si nachystám, kdyby někdo reptal a pomlouval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jak to máte s rodičema? Budete je seznamovat před svatbou nebo to necháte až na svatbu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Partnera rodiče na svatbě nejspis nebudou, takze tohle nam odpada 🙄
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Naši rodiče se znají už několik let. O nějaký rok míň než co jsme spolu. A vídají se několikrát za rok. Padli si do oka, takže tohle nám odpadlo:)
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Až tam, poprvé. Neřešíme to moc. Obě rodiny jsou více méně stejně normální/nenormální, žádný extrém. Kvůli vzdálenosti nebude dřív příležitost.
Odpovědět
Článek se načítá
@prdinka314 Naši rodiče se taky znají, už od svých mladých let. Pokud by se neznali, uspořádala bych seznamovací oběd nebo večeři.
Odpovědět
Profilova fotka
Noo já s miláčkem a ségra bydlíme v Praze, brácha s mamkou v Brně a miláčkovi rodiče tak napůli cesty... :-D Já bych je chtěla seznámit před svatbou, ale jak to udělat... =-)
Odpovědět
Děkuji za uklidnění co se týče květnové svatby :-) .Já sama jsem narozená v únoru a žiju :-D . A počít hodláme klidně dříve, snažit se začneme od prosince, takže to také není směrodatné. Už jsme o jedno miminko letos přišli, ale to sem nepatří :-( . Takže pro nás svatba v květnu s mým malým bříškem je sen... Akorát nevím kdy shánět šaty, pokud bych do té doby otěhotněla... Moc se mi líbí představa mít jako kytičku slunečnici-e :). Akorát nevím jestli pak celkově ladit svatbu do žluta je pěkné. Nevím....a ani jakože nejsme typy na žlutou ..ale slunečnice chci :-D . Ani nevím jak jsou asi drahé prstýnky, máte někdo představu?
Odpovědět
Profilova fotka
@ametyst123 tak to mě moc mrzí, ale určitě se zadaří na krásné zdravé ňuňátko. ;-) Žlutá svatba je podle mě pěkná, taková prosvícená, veselá. :-) Kamarádka měla tedka v září slunečnicovou i žlutou a v pohodě. ;-) Prstýnky podle materiálu a druhu kamene... můžete je mít za 2000 nebo třeba i za 50 000... :-D
Odpovědět
Děkuji moc. Já už byla v 5.měsíci, o to horší to vše bylo ....ale věřím, že se nám to podaří. Opravdu to bylo pěkné do žluta?To jsi mě moc potěšila!A ženich měl něco žlutého na sobě? Kapesníček či tak :-D ? No já bych je brala tak do 15000,-ale nevím jestli je to reálné. A vy budete mít svatbu v únoru? To bude krásný...já mam únor ráda jak jsem se v něm narodila :-) . Všichni maj svatby v v létě že a v únoru to je opravdu cool 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ametyst123 měl jen košili, kšandy a motýlka, ale pokud by měl tvůj nastávající oblek a ty žlutou kytici, tak se dává většinou myslím korsáž ze stejných kytiček. :-) Hele fantasii se meze nekladou. ;-) 100 lidí, 100 názorů... někdo ti může říct, že to pěkný není a někdo pravej opak... hlavně si to udělejte podle sebe. :-) 15 tisíc za prstýnky ze zlata s nějakým malým kamínkem myslím, že uplně v pohodě. :-) Záleží co chcete... Já si dycky projdu pár obchodů na netu nebo můžete jít osobně do klenotnictví a vyzkoušet nebo se aspon kouknout a vytříbit vkus. ;-) Jinak nesnáším léto a vedro a miluju sníh, takže proto únor. :) Teda jako asi pochybuju, že bude sníh, ale mohl by být, doufám. :-) Už je tu několik dalších únorových nevěst, tak dokonce nejsem sama. :-D
Odpovědět
@prdinka314 asi by měl mít oblek..on je typ spíš na obleky-si myslim, v obleku ho často nevídám :-D a asi to taky bude pálka ..no nevím. Jj to je asi pro nás nejlepší dojít do zlatnictví a zkrátka si něco vybrat. Asi do nějakého menšího a mín profláklého..tam by mohli nabízet prstýnky za slušný ceny..uvidíme. To už je asi to nejmenší. Spíš jsme zjistili že místo 20 lidí jich bude 40 :-D =-) Únor je super a sníh by být tedy mohl ;-) ! Pokud otěhotním tenhle měsíc tak to možná taky přesunem na únor :-D
Odpovědět
Takže holky, už se nám to komplikuje. V květnu tam kde chceme mít svatbu prý neoddávají kvůli pověře, no já padnu fakt :-D Takže nám nabídli termín 24.4. s tím, že určitě bude venku zima a že se jim moc v zimě oddávat nechce. A pak až v červnu. Takže tak. Jako my si nakonec budeme muset vybrat datum kdy se oddávajícímu chce jít na statek nás oddat. Nečekala jsem takový komplikace :-|
Odpovědět
Ahoj, taky se přidávám :) my to máme 27.6.2020 na Chebsku. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@ametyst123 "V květnu tam kde chceme mít svatbu prý neoddávají kvůli pověře, no já padnu fakt :-D " Můžu se zeptat, kde to je? :-. Co to kua je? :-D Jinak, my to (z jiného důvodu tedy) vyřešili tak, že nás na svatbě "oddá" kamarád a byrokracii si odbydeme s dvěma svědky kdykoliv předtím/potom - jakmile se naše matrika uráčí zveřejnit termíny 8-( Já se nenechám šikanovat nějakými úřednicemi... Už jsem jim 2x volala a doptávala se, jednou mi položila telefon, že pokud jde o svatbu v 2020 nebude se se mnou teď bavit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to je teda přístup... já jak jsem tu četla, jak je to tam s matrikou, tak jsem se rovnou rozhodla, že budeme mít církevní obřad. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jak na tom jste? Co vše už máte zařízeno? Hlavně teda ty, které plánují letní svatbu :-) My máme zaplacenou rezervaci na místo, mám zamluvenou vizážistku, kameramana, vybrané a domluvené ušití šatů, dále name vybraného fotografa- je to známý a vybrané květinářství, už mám v hlavě i to jak si představuji, že bude vypadat výzdoba. Zbytek budu řešit až po novém roce a píseň na první tanec už mám taky vymyšlenou, jen teď váhám, zda je nutné mít DJe :-/ Původně jsem jej chtěla, jenže mi došlo že budeme mít 40 lidí a z toho 14 dětí, takže dospělých bude cca 26 a nevím zda to má smysl, navíc tam ani nebudou žádní "starší", nejstarší bude má maminka a té, v době svatby, bude 46 let a poslouchá i s nevlastním tátou D&B apod :-D Nechceme ani žádné svatební hry, kde by bylo třeba moderátora, takže přemýšlím, že si zaplatíme jen někoho, kdo nám zahraje při obřadu a zbytek si ozvučíme sami, prostě playlist, noťas a lepší bedýnky.... Máte to tak taky někdo v plánu?
Odpovědět
Ahojte, svadbu máme 22.8.2020 a už sme stihli zajednať - miesto, termín na matrike, DJ, kvetinovú výzdobu, vyzážistku, fotografa a výrobu pozvánok. Momentálne píšem cukrárkam ohľadom dotru, hľadám svadobnú koordinátorku a začala som si chodiť skúšať šaty. Stále si vravím, že je na všetko ešte čas, ale ten letí a ani sa nenazdáme a bude po :) @raduushka, u toho DJa asi záleží, či chcete aj nejakú párty, alebo vám bude naozaj stačiť si len pustiť niečo do pozadia...ono sa može totiž stať, že aj keď tam nejaký playlist budete mať nastavený, ľudia si začnú časom hrať na želanie a pesničky budú meniť svojvoľne po 30 sekundách (aj to som zažila) a nie je nič horšie na zničenie atmosféry 8-(
Odpovědět
@cofka1 @raduushka Přestanu asi číst tohle fórum, protože jsem z toho, jak nemám nic zajištěné jen víc vydeptaná :-D rozjednané něco mám, ale teď mě trochu zviklalo příbuzenstvo na místní školní jídelnu,tak nevím =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@fascialka Hlavně si do toho nenechejte kecat vším příbuzenstvem. Nebo se z toho zblázníte. Tohle je cesta do pekel. Pak budou kecat do úplně všeho. U nás to taky někteří zkoušeli. Už jim neříkám nic. Říkám jim, že se vše v pravý čas dozví.
Odpovědět
@iviiiii jo, pravda pravda, už taky pomalu uvažuju, že dám embargo na informace a budu říkat až to co bude jisté nebo když budu chtít s něčím poradit. Ještě ani nemám místo, ale už spoustu připomínek k detailům :-S
Odpovědět
My nemáme ještě naprosto nic, jen bysme chtěli 8.8. a tím to hasne. Ach jo
Odpovědět
@kristynasam uff, vítej do klubu. To máš celkem ještě čas :-) . Já to chci v květnu, takže už to asi začíná být dost potřeba řešit. Taky se snažím, ale zatím není nic domluveno definitivně mno...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?