Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii U nás to nešlo moc vyřešit, aby to měli všichni blízko, moje rodina je z Krkonoš a přítelova od Ostravy, takže smůla. Zkoušeli na nás taky ať zařídíme autobus, ale to bychom se nedoplatili... Wow, tak ve čtyři by se mi vstávat nechtělo, ale chápu, že na obřad na 10 víceméně jiná možnost není. Podle těch časů, co píšeš, tak si myslím, že to je jejich "pracovní doba". Nijak moc do kostela nechodím, ale myslím, že mše většinou začínají v 10 ranní, a pak 13:30.
Odpovědět
Ahoj dámy, chcela by som vás tu len pozdravit a pridat sa do skupinky :-) Svadba nás čaká skoro presne za rok a zajtra sa ideme pozrieť na naše vysnené miesto (Savoia Castle). Aj keď máme ešte dosť času, plánovanie si užívam a už teraz sa teším na náš deň D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj po dlouhé době holky, nejde mi nějak spát, tak píšu relativně brzy/pozdě :D Já jsem poslední dobou přípravy dost zanedbávala. Byli jsme se s nastávajícím podívat v Mlýnském domově v Praze - západ. Obecně se nám tam celkem líbilo, byla tam hezká zahrádka na obřad, altánek, pár židlí. Jenže...chyba byla v něčem, co nemám ráda. Byli jsme tam na večeři s mými rodiči a mou nastávající tchýní. Dali jsme si pivko, zatím jsem pozjišťovala nějaké podrobnosti. Třeba okolo počtu lidí a jak s tím pak souvisí "nájem celé restaurace". Řekli nám že žádné peníze navíc platit teoreticky nemusíme, když vše půjde hladce ( asi mysleli bez nějakého nepořádku apod. :D) ale v neděli tam mají do 9 večer. Kolem půl osmé nám řekli, že pokud tam zůstaneme kolem osmé sami (nás 5), že nás "zkasírují" a vyhodí v podstatě. To je jedna z věcí, které opravdu nechci na svatbě řešit. Říct třeba hostům v 11 hodin "ahoj, díky končíme". Takže to jsme zavrhli. Navíc to bylo fakt hodně blízko silnice a žádné fotogenické místo v dohlednu. :( Tak se půjdeme podívat příště na Kotlářku. Tam jsme tedy chtěli už minulý týden, ale nastávající má náročnou práci, tak to nevyšlo. Tak snad už se zadaří. Nemáte některá zkušnosti jen třeba z návštěvy?? Moc by nám to pomohlo. Zatím se mějte krásně, příště bude snad kratší článek :D snad vám všechno vychází dle vašich představ. <3
Odpovědět
Profilova fotka
@enninka92 No jako na jednu stranu mi to ani divne neprijde. Zakezi jak prisli a jakym stylem jednali.!My tak byli s kamoskou na pizzu a byla nedele vecer, tak prisli, ze by chteli zavrit driv. Ale dosli, pozadali, tak jsme jim s kamoskou vyhovely. Jinak svatba je trochu neco jineho, nez kdyz tam jsou navstevnici restaurace. Ale rozhidne bych se na to zeptala, kestli maji casove omezeni. Znam takove podniky, kteri maji treba do 1:00 a kdyz je to dyl, tak priplacis za pocet lidi
Odpovědět
@iviiiii Ahooj máme stejný termín :)...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se k vám, děvčata :) My už máme zarezervovaný termín na matrice na 8.8.2020. Musíme se tam ještě dostavit společně někdy v únoru/březnu s rodnými listy a na vyplnění formulářů. Jinak jsem se bála, že už to datum bude plné, ale paní mně potěšila, že jsem byla první. Takže 8.8.2020 na hvězdárně v Ondřejově. Na hvězdárnu musím ještě zavolat a oznámit jim to. Jinak poté budeme mít raut v místním kulturáku, jsem zvědavá, jak se mi povede ho vyzdobit, trochu se toho bojím.
Odpovědět
Profilova fotka
@jomca juchuu😊 konecne nekdo😁😁
Odpovědět
Zdravím holky, tak jsem se konečně dostala k tomu si na chvíli sednout k netu a přidat se k vám, zatím máme rezervovaný termín 8.8.2020 a místo, budeme mít vše na jednom místě v Mohelně v Mohelenském dvoře...:) v plánu máme odpolední obřad cca kolem 14h.a ačkoliv času do svatby zatím dost už teď si trošku lámu hlavu se svatebním oznámením ..:D Chtěla jsem se zeptat, nemáte tu náhodou někdo zkušenosti s objednáváním věcí na svatbu na Fler.cz?? :) @teddysek5 Skvělý termín!!! :D <3
Odpovědět
A 22.8.2020 zatial nikto? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@peta_ess Děkujeme :-) Dost jsem o něm přemýšlela, bylo mi řečeno, že jsou to samá sudá a kulatá čísla a to prý není dobře, že by mělo být aspoň jedno liché. Zase mi další lidi řekli, že 8 jakože nekonečno. Kdo ví, pokud se jednou nedej bože rozejdeme, určitě to nebude špatným výběrem datumu :-D Alespoň doufám :-D
Odpovědět
@teddysek5 Jojo, právě proto se mi ty osmičky tam líbí ...chtěla bych to nějakým způsobem zakomponovat do celkoveho tematu svatby tu ležatou osmičku jako právě to nekonečno ..:) Ještě se nám líbil Květen , ale to nám bylo zase řečeno, že prý svatbu v Květnu dělat nemáme, že to přináší smůlu a tato manželství prý nevydrží ..:D Ono je těch pověr tolik, že by se člověk neměl šanci normálně vdát s dnešní poptávkou svateb :D Nakonec to naše finální datum svatby rozhodlo místo, kde se svatba uskuteční, byla to poslední volná sobota na sezonu 2020 :D :) Já myslím, že něco jako špatné datum svatby neexistuje..ikdyž se k tomu někteří lidé rádi upínají ..:D :)
Odpovědět
Profilova fotka
@peta_ess A jak máte v plánu tu osmičku zakomponovat, jestli se můžu zeptat? :-) Tak to bylo dřív, že se neměli brát v květnu, ted už si myslím, že se na to tolik nehledí. O květnu jsem původně taky přemýšlela, ale kamarádka má v červnu a ona mi pak dá spoustu dekorací :-D tak jsme ji nemohli mít dřív :-D A jaké tedy máte datum?
Odpovědět
Článek se načítá
@teddysek5 noo...datum máme toho 8.8. :) chtěla bych nějak naše jména napojit na ten symbol toho nekonečně ..:) zkusím poslat obrázek do zprávy..:)Je to dělané v malování, tak to kdyžtak ber s rezervou ..spíš jen pro představu ... A do jakých barev budete svatbu ladit jestli se muzu zeptat?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@peta_ess To je krásný. A vypadalo by to hezky na razítku nebo děkovných kartičkách či nálepkách. Vybrala jsem si mintovou se světle fialovou, ale zjistila jsem že je to docela problém, protože všechny dekorace jsou spíš do zelena nebo tyrkysova. A vy budete mít jakou barvu?
Odpovědět
@teddysek5 děkuju ..:) noo na razítka už jsem taky myslela, zkusím pak nějaké někde najít..:) Ahaa...to je zajímavá kombinace barev..:) My budeme mít svatbu v takovém přírodním stylu, ale nějaké doplňky budou tmavě modré ...aby to ladilo k partnerově uniformě..:) Ještě nemám přesnou představu, zatím jsou to takové maličkosti, vždycky mě sem tam něco napadne, uvidíme jak to ve finále bude vypadat :D :)
Odpovědět
Profilova fotka
@peta_ess Super, doufám, že pak dodáte nějaké fotky :-) Hrozně mě baví koukat na ostatní fotky a inspirovat se. Jinak na matrice máte už termín zamluvený? A máte i ostatní zamluvené? Jako místo na hostinu a party? :-)
Odpovědět
@teddysek5 Matriku už máme, zrovna včera jsme to domlouvali a místo obřadu i hostiny potažmo párty, tím že to bude vše na jednom místě, tak taky..:) Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@peta_ess Matrika už je zamluvená, jen je tam zastavíme ještě po novém roce. Místo na party je předběžně domluvené, ale zatím jen ústně a to stejné fotograf. Vlasy mi udělá kamarádka a make up zase její kamarádka :D Jinak mám v plánu si všechny dekorace a výzdobu dělat sama nebo za pomocí kamarádek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my holky únorový už to máme za půl roku. :-D Jsem zase natěšená ale ještě spoustu toho musím zařídit... ech kdybych aspon věděla, co a jak přesně... :-D Ale to zvládnem! 8-) Jinak vítám nové holky, dívky, ženy, dámy, zase je tu co číst. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, taky se hlásím do klubu nevěst 2020! :D Zatím furt přemýšlíme o místě. Datum někdy v červenci nebo srpnu. Bude to náročný rok, státnice, bakalářka, svatba, líbánky.. Ale těším se :D
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka 314 Strašně to utíká, že? :-D Taky se vcelku těším, ale občas přijdou dny, kdy bych se na to nejraději vykašlala, vzala přítele, dva svědky a šla jen na radnici. :( My máme snad většinu vyřešenou teď řešíme, jestli naplánujeme nějakou svatební cestu a kam a hlavně svatební šaty a oblek, zatím se nám bohužel nepodařilo ani jednomu sehnat...a já s těmi šaty už začínám být trochu nervózní :-D
Odpovědět
@teddysek5 My naštěstí fotografa máme budoucího švagra..:) Pojal to jako 2v1 svatební dar..:D jinak si neumím představit o kolik by se cena svatby navýšila, když jsem jen tak zběžně koukala na ceny fotografů šla jsem z toho do kolen ...:D takže jsem ráda, že v rodině máme někoho tak šikovného..:) Výzdobu si asi taky z části budu dělat sama, bude to tak 50 na 50 , to místo je samo o sobě moc hezké a nějakou výzdobu tam mají k dispozici, takže asi jen doplním, aby to ladilo do našich barev ..:) Jinak mi dnes přišla svatební kniha, kam hosté budou moct lepit fotky z polaroidu přímo ze svatby...tak mě to tak nějak nakoplo ..:D možná jsem blázen objednávat takové věci tak dlouho dopředu, ale nemohla jsem si pomoct, když je to viděla..:D
Odpovědět
Profilova fotka
@hlouskol No to teda utíká! :-D Včera byl červenec a zítra už bude září... :-D Taky někdy přemýšlím o svatbě ve 4, ale zase by mi to pak asi přišlo líto... snad se všechno povede. :) Šaty ještě ani neřeším... :-N Svatebku a vůbec všechno, co je potřeba, čas od času zmíním, ale jemu to jde jedním uchem dovnitř a druhým ven... nikdy si nevzpomene sám od sebe. :-N Takže jestli to všechno hezky zařídíme a všechno vyjde, tak ave já... :-D Hodně štěstí holky při přípravě, je to fakt potřeba. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Je to hrozné, jak ten čas letí, by člověk nikdy neřekl, že půl roku může tak utéct :-D :-D Já vím, že by nám to rodiny neodpustily a bylo by mi to pak taky líto, takže je to jen chvilková záležitost, ale ty starosti a nervy s některými pozvanými a plánováním jsou občas už moc, takže si říkám, jestli by to tak prostě nebylo jednodušší. :-) Já jsem je taky dlouho neřešila, ale pak jsem si vymyslela, co bych chtěla, a je strašný problém to sehnat (nebo sem levá). :D U mě je to tak, že za poslední rok se mi podařilo shodit cca 8 kilo a víc se mi už moc hubnout nechce, ptže to bych nejspíš přišla o prsa a to mi bylo zakázáno, takže postavu už měnit nějak výrazně nebudu, a proto bych si to chtěla odškrtnout. :D Plus bych si chtěla v klidu užít Vánoce, takže nejlépe do listopadu mít všechny ty hlavní věci vyřešené a hned je o jeden měsíc na zařizování méně. Taky to u nás bude "AVE JÁ", ptže všechno víceméně plánuji, zařizuji a vyrábím sama, maximálně vyzvedává balíčky s objednanými věcmi a občas mi něco schválí, ale nevím na kolik procent to vůbec vnímá a z kolika procent s tím souhlasí, nebo to jen odkývá, aby měl ode mě už pokoj :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, my bychom chtěli svatbu v dubnu příštího roku někde mezi Prahou a Mnichovým Hradištěm. místo ale ještě nemáme. Líbil by se nám nějaký statek, kde by mohlo být vše na jednom místě. Byli jsme se podívat na Ktové, skvělá paní majitelová, skvělé prostory! Akorát ubytování jenom v hodně lůžkových pokojích a o tom doma nechtějí ani slyšet :-| Máme celkem dost lidí (skoro k 60) a právě půlka z Prahy, půlka z Hradiště. Už z toho začínám být zoufalá, protože taky nechci dát za pronájem s ubytováním víc jak 50 tisíc, ale přijde mi, že nic takového se najít pomalu nedá... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, s dovolením se přidávám k Vám, holky 😊 termín sice ještě nevíme, matriku půjdem zařídit během následujících dnů... ale každopádně už vše plánuji a nemůžu se dočkat 🤣🤣🥰 Obrad budeme mít nejspíše na Pardubicke radnici... moc se mi líbí pak fotky na Pernstynskem náměstí.. a hostina a mecheche je ještě ve hvězdách, ale rádi bychom nějakou pěknou restauraci s letní terasou, zastřešenou, s pěknou loukou, spoustou zeleně 😊😊a naštěstí pritelovi je to nějak tak jedno, záleží mu na tom abych si to hlavně já užila 💕 takže mi nechává téměř volnou ruku...dokonce i růžovy styl svatby mi dovolil bez remcani 😃😃😃
Odpovědět
Tak nám se již všechno zbortilo. Včera jsme zjistili, že místo, kde jsme měli mít svatbu bylo zavřeno kvůli rušení nočního klidu. Již všechny svatby za letošní rok byly zrušeny, ale nám to nikdo ani nezavolal. Nevím, co bych dělala , kdybych to zjistila měsíc před svatbou. Už ale i teď se bojím, musíme hledat nové místo. Možná musíme změnit datum a snad budou mít všichni, které máme zamluvené volno v jiný termín. Jsem na prášky.
Odpovědět
Profilova fotka
@nevestamonika2020 Jejda no to je hrozný... ale s takovým jejich přístupem možná lepší, že to budete mít jinde, kdoví, co všechno by ti zapomněli třeba říct nebo zařídit... třeba najdete lepší místo. :-) Nedávno jsem četla, že svět je pro lidi, co se nepo... :-D takže to určitě zvládnete, ještě je na to čas. :-) Držím palečky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všechny budoucí nevěsty. Přesto že jsme nejdříve mysleli, že svatbu stihneme uspořádat do konce tohoto roku, tak jsme se nakonec shodli, že ji odložíme až na 2020. Měli jsme toho teď hodně a takhle na to budeme mít víc času a líp si to užijeme. Nakonec jsme vybrali září, protože potřebujeme aby se nám už trochu dřív stmívalo, plánujeme totiž večerní obřad při zapnutých světýlkách, zapálených svíčkách a k tomu nám neteř zahraje na housle oblíbenou písničku perfect. Máme vybrané místo a teď čekáme, jestli na námi vybraný den budou mít volno, tak nám prosím držte palce, když to vyjde, tak bude datum 19.9.2020. Těším se, jak se to tu rozroste s dalšími nevestami a až začnou přibývat fotky šatů, účesů, výzdob a podobně 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@roxolanka Vítej :-D tenhle večerní obřad při světýlkách je naprosto suprovej, taky si pohrávám s touhle myšlenou... :) Já chci mít celou výzdobu v zimním tématu, takže to určitě tak nějak bude :-D taky se těším, až se to tu rozjede jako ve skupině 2019! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?