Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 ja to tak mela z vizazistkou. Nakonec jsem cekala skoro mesic, co ta druha nevesta. Jestli zmeni datum nebo ne. A stejne to nakonec nevyslo, protoze oni si ten termin nechali. Ale zrovna kvuli vizazistce presouvat termin nebudeme, kdyz mame fotografa ( toho jsem zamlouvala hned po zasnubach, takze skoro dva roky dopredu), kapelu, cukrarky a rozhlaseny termin mezi svatebcanama. Tak asi to tak melo byt. Nakonec mi klapla ma druha volba, ktera je levnejsi a kvalitativne stejne dle meho
Odpovědět
Profilova fotka
@enninka92 Přesně tak, strašně se mu to kvůli tomu líbilo :) Resp. jsme vytvořili myšlenku, že ty tři roky budeme slavit 28. 2. nebo 1.3. něčím menším, a pak se jednou za čtyři roky rozšoupneme, pokud si teda vzpomene :D Uvidíme, jak se to podaří realizovat..
Odpovědět
Profilova fotka
@hlouskol Ten můj to právě zase kvůli tomuhle nechtěl. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@prdinka314 Já to chápu, ono to není pro každého :) Ale my ani jeden moc na ta výročí nejsme, povětšinou se nám podaří úspěšně zapomenout oběma, takže třeba aspoň jednou za ty čtyři roky, když je to tak jedinečné datum :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, my máme termín (20.6.2020) a místo zamluvené. To je základ. Mám představu o šatech, kytici a prstýncích. Jelikož jsem trochu starší nevěsta (budu se vdávat téměř v 51 letech), volím krátké bílé pouzdrovky, červené lodičky, bílý klobouk (měla jsem loni na svatbě mojí dcery) a bílé psaníčko. Kytice bílo-červená. Červená rtěnka. Ženich bílá košile a hedvábná červenobílá kravata. Ostatní pořešíme po novém roce. :-)
Odpovědět
Holky, jak to budete mit reseny s alkoholem? My mame svatbu na krasnem mlyne "vse na jednom miste" a rodice nam rikaji, at si tvrdy kazdy plati sam. Me to zase prijde trapny, kdyz mame svatbu jako z pohadky, tak aby si lidi platili tvrdej. Jasne, asi bysme se nedoplatili, proto me napadlo dat naky limit, treba 10 lahvi, az by se vypili, tak proste smula :-D hlavne vim, ze se nam hodne penez vrati v darech. Nedelame to kvuli peneznim darum, ale co jineho v dnesni dobe chtit, kdyz clovek uz vse ma. No takze me rodice stvou :-D vubec proste nevedi, jak to na takovych svatbach chodi, kdyz je to na jednom miste.
Odpovědět
Profilova fotka
@pinkyy My vybereme tři druhy alkoholu, který tak nějak víme, že se pije, a stanovíme limit počtu lahví, který budeme platit my. Pokud si někdo z námi určených alkoholů nevybere, platí si sám, pokud se dosáhne limit, platí si už taky sám. Tuhle variantu nám navrhla sama majitelka místa, kde budeme mít vše, a přijde nám to super :) Jen teď ještě vymyslet, co bude přiměřený limit. :-D
Odpovědět
@hlouskol taky dobry napad, vybrat proste treba vodku, rum, gin a kdo bude chtit neco jineho, at si to zaplati :-D a dat limit treba 10-15tisic, snad to bude stacit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pinkyy Přesně tak je to nějak myšleno, jen se nám zatím nechtělo počítat, kolik panáků vyjde na osobu při dané ceně, takže proto jsme zatím bez stanoveného limitu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pinkyy My tvrdý alkohol mít v balíčku nebudeme (budeme mít pivo a 4 druhy vína), protože upřímně stejně nevím, kdo by ho tam pil. :-D Většina příbuzných bere nějaké léky, takže alkohol nebudou pít vůbec, maximálně na přípitek. A kamarádi chlapi jsou téměř všichni pivaři, co stejně budou pít pivo i kdyby měli na výběr z 10 dalších možností. :-D A kamarádky většinou pijí právě zase to víno nebo taky pivo, když někam jdeme společně, tvrdý si téměř nedávají. :-) My s přítelem jsme oba na víno zase. :-) Takže jsme usoudili, že se nám to nevyplatí, připláceli bychom dost kdybychom chtěli balíček i s tvrdým alkoholem a ve finále by to nejspíš stejně nikdo moc nepil. :-S A kdyby někdo náhodou po tvrdém zatoužil, tak si ho bude hradit sám (případně ženich bude zvát přeživší co s námi vydrží do rána na panáky :-D), nepřijde mi na tom nic divného, už jsem na takových svatbách byla a nijak mě to neurazilo. :-) Akorát jednou to bylo divné, když nám na jedné svatbě ženich řekl mylné info, že všechen tvrdý alkohol hradí oni a kamarád si šel objednat na bar rum s colou a chtěli to po něm zaplatit, protože ženich to jaksi domotal... Takže určitě je dobré hosty informovat, ať už to bude tak nebo tak, tohle bylo fakt dost trapné jak pro obsluhu, tak pro toho co si šel objednat. :-D Jo a svatbu máme taky vše na jednom místě, ale nějak nechápu jakou to má souvislost s tím, jestli se hradí tvrdý alkhol nebo ne. :-) A mám jednu vzpomínku na svatbu, kde byl tvrdý alkohol neomezeně a ta mě taky od toho, aby byl tvrdý alkohol neomezně dost odrazuje. :-D Máma ženicha se tam úplně šíleně ožrala a pak vyváděla takové věci, že mi bylo trapně i za ní (a jemu chudákovi taky). :-D K ránu když už měla kapela končit si tam začala klekat a na kolenou prosit tu kapelu, aby ještě hráli. ;-( A když jí teda ještě zahráli písničku navíc, tak to začala dělat znova a znova. ;-( Jen z vyprávění teda vím, že se známý na jedné svatbě zase ožral tak, že se tam s někým popral.. =-) Takže těmhle rizikům bych se taky chtěla na naší svatbě vyhnout, i když tak nějak znám naše hosty a vím, že nejsou ten typ, co by se někde opili na šrot a pak tam dělali ostudu, aspoň doufám. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pinkyy My jsme v tomhle asi trošku zvláštní případ, my budeme mít svatbu úplně bez alkoholu. Dohromady mi ale myšlenka, že někdo platí pouze víno a pivo, přijde v pohodě. Však na svatbu se lidi (snad) nechodí opít. Po obědě nebo ke grilovačce si dají pivo, pokud bude chuť, tak víno. Kdo bude chtít víc, ať si to zaplatí. Takhle by mi to asi přišlo ok :)
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 a kde jste to měli mít? Nechcete nějakého alternativního oddávajícího místo matriky?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@katterinka1 Jo takhle, nejde jen o to, že není místo na matrice, ale že celkově je město úplně zacpané. No tak se nevzdávejte termínu a všech dohodnutých dodavatelů, jen najděte jiné místo, což sice je úplně na prd, chápu, něco najít je šílený, ale termín vám zůstane.
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 Držím palce!
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 To je nepříjemné, že to zrovna takhle vyšlo na stejný den. ;-( Držím palce ať vymyslíte nějakou alternativu! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 Já vím, člověka to už tak stojí spoustu energie a nervů, a navíc ještě takovéhle klacky pod nohy... :-| Když budeš potřebovat psychickou podporu, klidně mi napiš do zpráv - a můžeme si společně zanadávat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, přidávám se k vám :-) My máme termín 10. 10. 2020 :-) Nebyl to záměr, ale tak nějak to vyšlo. Chtěli jsme začátek září, ale místo, které se nám líbilo bylo obsazené a toto první volný termín. Nevíte prosím o nějaké kapele ve Zlínském kraji, okolí Uherského Brodu, Hradiště?
Odpovědět
Profilova fotka
@anna812 Co Akustic? Jsou ze Staraku. My nad nema uvazovali, nakonec mame kapelu z Ostravy. Nebo Laska band- ti tusim nejsou odtud, ale celkem slychavam, ze tu v okoli hraji. Tyhle nam pak jeste doporucoval fotograf, ze nejsou spatni hudba: Kasanova (www.kasanova.cz), Kolík (www.kolik-rock.cz), Kolorez (www.kolorez.cz/), www.georgo.cz Zlín, www.blackandwhite.sk (Holíč), kapela Lord (Kozojídky), Focus Rock www.focusrock.cz (Zlín), Jagr band (www.jagr-band.cz)
Odpovědět
@katterinka1 já zase chtěla kvůli přípravam co nejdéle, ale zase nebudeme mít oběd, ale rovnou raut 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 Jupí, to mám za Tebe radost! :-) ♥ Jinak s tou hodinou obřadu bych si tak nedělala hlavu - určitě Vám to nezabere dvě hodiny (hlavně když máte civilní obřad, ten bývá kraťoučký, navíc máte všechno na jednom místě). Koukala jsem teď pro zajímavost na fotky z jedné svatby, kde obřad začínal ve 13:00, a podle času, kdy byly fotky vyfocené, to vycházelo přesně: obřad 10 minut, gratulace a focení hromadné fotky 15 minut (cca 70 lidí), skupinové foto 25 minut (a to těch skupinových fotek chtěli úplně extrémně, nerozumně moc, navíc když máte všechno na jednom místě, můžou se skupinky posunout až na později, kdy už nebude na všechny svítit přímé polední slunce - doporučuju konzultovat s fotografem). Takže jestli Tě láká obřad v jednu, klidně to tak udělej - hostina může v klidu začít ve 14:00 nebo klidně i ve 13:30, když odložíte focení skupinek. Před obřadem můžou být k dispozici nějaké jednohubky, kdyby někdo jó omdlíval hlady. :-) Jinak my jsme zatím moc nepokročili, protože jsme teď byli na dovče, ale alespoň jsem si dohodla vizážistku a ve volném čase surfovala na stránkách různých cukráren. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 Já budu chtít obřad ideálně na 12tou, právě z toho důvodu, aby byl oběd ještě nějak rozumně. :-) Spoustě hostů je to asi fuk, ale já osobně bych umírala hlady nejvíc, protože jsem zvyklá obědvat normálně kolem 11té, nejpozději 12té. :-D A na líčení a účes od rána do té 12té bude času až až. :-) V 11 budeme mít ještě předobřadní pohoštění.
Odpovědět
Profilova fotka
@katterinka1 Tak kdybyste měli focení až po hostině, tak to ten oběd zas tak pozdě nebude, to je úplně v klídku na tu 13. hodinu. ;-) My právě budeme fotit už po obřadu takové ty skupinkové fotky (než se hosté rozprchnou) a pár novomanželských v hotelovém areálu, ale větší novomanželské focení s vyjížděním mimo hotel necháváme až na odpoledne po hostině. :-) Jojo, je to krásné datum, má ho spousta nevěst. :-) Jinak konečně se přidávám mezi Vás, co už mají rezervovaný termín na matrice. :-) :-) :-) Bylo mi řečeno, že se dá rezervovat až koncem roku, ale zkusila jsem tam volat už dnes s tím, že mě v nejhorším případě pošlou do háje a ono to vyšlo a zapsala si nás. ;-) Tak mám hroznou radost. :-D
Odpovědět
Ahoj holky, taky bych se k vám ráda přidala :-) termín jsme s přítelem si určili velice oblíbené co jsem zjistila 20.6 2020 ale většina míst je už dávno rezervovaná, tak jsme si určili alternativní datum 1.6 2020. Každopádně nemáme vyřešeno vůbec nic a nemůžeme nějak najít to pravý vořechový co se týče snad všeho. Do toho v září mám termín porodu, takže řešíme ještě problémy co teď mám ve spojitosti s těhotenstvím. Takže tedy budu ráda za nějaké doporučení na cokoli, co máte ověřené nebo ze spolehlivých zdrojů. :-D Jo a jsme z Prahy a svatbu bychom rádi v okolí někde.
Odpovědět
Ahoj všem. Tak koukám, že jsem dost pozadu. My bychom chtěli svatbu příští rok v dubnu a pořád ještě nemáme ani místo (a to už je měsíc po zasnoubení :-) ). Začínám dost uvažovat o nějaké koordinátorce, protože mám pocit, že si s tím vůbec sama nevím rady... Já jsem z Prahy ale partner od Mnichova Hradiště. Tak bychom chtěli svatbu někde v okolí, aby to bylo pro většinu hostů nějak blízko... Kdyby měl někdo nějaká doporučení (ať na místo, nebo koordinátorku), budu jedině vděčná :))
Odpovědět
Ahoj holky tak já dnes vyridila matriku a zajednala místo, budeme mít obřad a vše na jednom místě, datum je 15.5.2020 v 15 hodin 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@iviiiii Jojo o laska band jsem taky slyšela. Koho budete mít vy?
Odpovědět
Profilova fotka
My mame Foxy hunters prave😊@anna812
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem se dovolala na matriku😊Mame zamluveno😊 Jen nevime jeste, zda obrad na 11:00 nebo 11:30. Co myslite??
Odpovědět
Profilova fotka
My si původně na matrice domluvili na 11 hod., ale pak když jsme to promýšleli, tak jsme to kvůli přípravám posunuli pro klid až na 12 hod. ...plus někteří mají delší cestu, tak aby nemuseli zbytečně brzy vstávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hlouskol u nas to nastesti maji vsichni celkem blizko. Ale pojede pro ne autobus, tak at nemusi zas tak brzo vstavat. Ono to taky trva nez to vsechno objede a nabere vsechny. Tak at se v klidu nachystaji😊 Treba na baratrovu svatbu ted budeme stavat asi ve 4, protoze na pet se jedeme cesat a na 6 uz mame liceni. Jsme tri, tak se tam tak ruzne prostridame😁 Obrad maji uz na 10 prave v kostele. Pred tim klasika pro nevestu a ono ty prejezdy taky spolknou cas. Nabidli jim takove blbe casy same, v 10:00 a nebo pak 13:30 nebo tak nejak.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?