Menu Forum

Nevěsty 2020

22. srp 2019  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
peta_ess
Registrovala se 20. dubna 2019 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
peta_ess
 Zdravím holky, tak jsem se konečně dostala k tomu si na chvíli sednout k netu a přidat se k vám, zatím máme rezervovaný termín 8.8.2020 a místo, budeme mít vše na jednom místě v Mohelně v Mohelenském dvoře...emoticon v plánu máme odpolední obřad cca kolem 14h.a ačkoliv času do svatby zatím dost už teď si trošku lámu hlavu se svatebním oznámením ..:D Chtěla jsem se zeptat, nemáte tu náhodou někdo zkušenosti s objednáváním věcí na svatbu na Fler.cz?? emoticon

@teddysek5 Skvělý termín!!! :D <3
19. srp v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cofka1
Registrovala se 21. července 2019 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
cofka1
Registrovala se 21. července 2019 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 A 22.8.2020 zatial nikto? emoticon
19. srp v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teddysek5
Registrovala se 9. srpna 2019 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha - východ.
  • Svatba bude 8. srpna 2020
    Ondřejov, Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
teddysek5
Registrovala se 9. srpna 2019 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Region Praha - východ.
 @peta_ess Děkujeme emoticon Dost jsem o něm přemýšlela, bylo mi řečeno, že jsou to samá sudá a kulatá čísla a to prý není dobře, že by mělo být aspoň jedno liché. Zase mi další lidi řekli, že 8 jakože nekonečno. Kdo ví, pokud se jednou nedej bože rozejdeme, určitě to nebude špatným výběrem datumu emoticon Alespoň doufám emoticon
19. srp v 17:50  •  Svatba bude v srpnu 2020  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
peta_ess
fotoportrét
fotoportrét
peta_ess
 @teddysek5 Jojo, právě proto se mi ty osmičky tam líbí ...chtěla bych to nějakým způsobem zakomponovat do celkoveho tematu svatby tu ležatou osmičku jako právě to nekonečno ..emoticon Ještě se nám líbil Květen , ale to nám bylo zase řečeno, že prý svatbu v Květnu dělat nemáme, že to přináší smůlu a tato manželství prý nevydrží ..:D Ono je těch pověr tolik, že by se člověk neměl šanci normálně vdát s dnešní poptávkou svateb :D Nakonec to naše finální datum svatby rozhodlo místo, kde se svatba uskuteční, byla to poslední volná sobota na sezonu 2020 :D emoticon Já myslím, že něco jako špatné datum svatby neexistuje..ikdyž se k tomu někteří lidé rádi upínají ..:D emoticon
19. srp v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teddysek5
fotoportrét
fotoportrét
teddysek5
 @peta_ess A jak máte v plánu tu osmičku zakomponovat, jestli se můžu zeptat? emoticon Tak to bylo dřív, že se neměli brát v květnu, ted už si myslím, že se na to tolik nehledí. O květnu jsem původně taky přemýšlela, ale kamarádka má v červnu a ona mi pak dá spoustu dekorací emoticon tak jsme ji nemohli mít dřív emoticon A jaké tedy máte datum?
19. srp ve 20:11  •  Svatba bude v srpnu 2020  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peta_ess
fotoportrét
fotoportrét
peta_ess
 @teddysek5 noo...datum máme toho 8.8. emoticon chtěla bych nějak naše jména napojit na ten symbol toho nekonečně ..emoticon zkusím poslat obrázek do zprávy..emoticonJe to dělané v malování, tak to kdyžtak ber s rezervou ..spíš jen pro představu ...
A do jakých barev budete svatbu ladit jestli se muzu zeptat?? emoticon
19. srp ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teddysek5
fotoportrét
fotoportrét
teddysek5
 @peta_ess To je krásný. A vypadalo by to hezky na razítku nebo děkovných kartičkách či nálepkách. Vybrala jsem si mintovou se světle fialovou, ale zjistila jsem že je to docela problém, protože všechny dekorace jsou spíš do zelena nebo tyrkysova. A vy budete mít jakou barvu?
19. srp ve 22:07  •  Svatba bude v srpnu 2020  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peta_ess
fotoportrét
fotoportrét
peta_ess
 @teddysek5 děkuju ..emoticon noo na razítka už jsem taky myslela, zkusím pak nějaké někde najít..emoticon Ahaa...to je zajímavá kombinace barev..emoticon My budeme mít svatbu v takovém přírodním stylu, ale nějaké doplňky budou tmavě modré ...aby to ladilo k partnerově uniformě..emoticon Ještě nemám přesnou představu, zatím jsou to takové maličkosti, vždycky mě sem tam něco napadne, uvidíme jak to ve finále bude vypadat :D emoticon
19. srp ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teddysek5
fotoportrét
fotoportrét
teddysek5
 @peta_ess Super, doufám, že pak dodáte nějaké fotky emoticon Hrozně mě baví koukat na ostatní fotky a inspirovat se. Jinak na matrice máte už termín zamluvený? A máte i ostatní zamluvené? Jako místo na hostinu a party? emoticon
20. srp v 16:51  •  Svatba bude v srpnu 2020  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
peta_ess
fotoportrét
fotoportrét
peta_ess
 @teddysek5 Matriku už máme, zrovna včera jsme to domlouvali a místo obřadu i hostiny potažmo párty, tím že to bude vše na jednom místě, tak taky..emoticon Co vy?
20. srp v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
teddysek5
fotoportrét
fotoportrét
teddysek5
 @peta_ess Matrika už je zamluvená, jen je tam zastavíme ještě po novém roce. Místo na party je předběžně domluvené, ale zatím jen ústně a to stejné fotograf. Vlasy mi udělá kamarádka a make up zase její kamarádka :D Jinak mám v plánu si všechny dekorace a výzdobu dělat sama nebo za pomocí kamarádek emoticon
20. srp v 19:15  •  Svatba bude v srpnu 2020  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
prdinka314 (24 r.)
2
Registrovala se 18. října 2018 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba bude 22. února 2020
    Průhonice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
prdinka314 (24 r.)
2
Registrovala se 18. října 2018 na beremese.cz. Přidala 83 příspěvků. Má 3 přátele. Region Praha.
  • Svatba bude 22. února 2020
    Průhonice, Region Praha
 Tak my holky únorový už to máme za půl roku. emoticon Jsem zase natěšená ale ještě spoustu toho musím zařídit... ech kdybych aspon věděla, co a jak přesně... emoticon Ale to zvládnem! emoticon
Jinak vítám nové holky, dívky, ženy, dámy, zase je tu co číst. emoticon
Včera v 16:16  •  Svatba bude v únoru 2020  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aineki
Registrovala se 24. července 2018 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk přidala 2 příspěvky. Litoměřice, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
aineki
Registrovala se 24. července 2018 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk přidala 2 příspěvky. Litoměřice, Česká republika.
  • Neví, kdy bude svatba
    Česká republika
 Ahoj, taky se hlásím do klubu nevěst 2020! :D Zatím furt přemýšlíme o místě. Datum někdy v červenci nebo srpnu. Bude to náročný rok, státnice, bakalářka, svatba, líbánky.. Ale těším se :D
Včera v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš