Nevěsty 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jsou tu už taky nevěsty, které budou mít svatbu v roce 2020?😊
Odpovědět
1
55
56
@qlarinka díky to vyráběl manžel 🙂
Odpovědět
Tak to byl mazec, včera mi psali ráno ze zámku, ať počítáme s rouškama a pár hodin na to byla ta tiskovka 🤣🤣 tak se nám ulevilo. Už jsme to chtěli celé přesouvat do zahrad a místo varhan v kapli zařídit rádio 🤣. Teď už mám taky strach "jen" z počasí. A dodéláváme, co můžeme. Co máte za cukroví? Snoubenec chce, abychom téměř vše napekli sami... a něco babičky a maminky. Máme to 5. A teď od úterý dovolenou až do svatby, tak snad vše stihneme.
Odpovědět
Ty bláho, za 11 dní je to tady a měla jsem pocit, že to zvládám, ale teď už asi ne...😄 Teď jsem oslabena výčtem toho, co jsme všechno zatím udělali blbě, ale věřím, že tam už to bude všem rýpalům jedno a prostě se pobaví. Což je cílem. Přeji pevné nervy i Vám. 😄
Odpovědět
Profilova fotka
@kamcasti No o počasí ani nemluv, svatba tuto sobotu a ještě včera na meteocentru psali že bude 28 a polojasno a dneska to skočilo na 16 stupňů a déšť 😄 No tak jsem zvědavá...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak super 😄 10 let nic a včera, 3 dny před svatbou, mě štípne vosa do prostředníčku levé ruky 😄 Když to ještě trochu nateče,tak mi snubák bude akorát na malíček 😬
Odpovědět
@werrys Mohla bych videt foto tech pivonek ?🙂
Odpovědět
@raduushka zyrtec, cibule, ledovat, to bude dobrý!
Odpovědět
Profilova fotka
@qlarinka Díky za tipy, zkoušela jsem jak cibuli tak led i octový zábal a akorát mi to zklidní svědění a bolest, ale otok se včera ještě hodně zhoršil. Jenže jsem taky stála cely den u plotny a vařila a pekla 😒 Dneska už to snad bude lepší...
Odpovědět
@raduushka nebo si zavolejte praktikovi, že bude svatba a toto... třeba vám dá něco silnějšího... ale zase pak asi moc nezapaříte, bývají to oblbováky a nemůže se po nich alkohol...
Odpovědět
Profilova fotka
@qlarinka No, to právě radši vydržím 😄
Odpovědět
@alisa_
Odpovědět
@alisa_ Posílám fotky mojí svatební kytice z růži, pivonek, eustom atd 🙂 Fotky mají velkou velikost, víc jich nejde vložit.
Odpovědět
Článek se načítá
@raduushka Co si dát prstýnek na druhou ruku? My to tak udělali schválně.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem mela pivonky😊Pivonky a plnokvete ruze😊 Ty obycejne nesnasim. Pak hodne eucalyptu(2druhy), eustoma, nevestin zavoj, modry “bodlak”, pak neco maleho bileho a modreho a cechrava😊
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máme taky za sebou, vše se vyvedlo na jedničku a celý den byl dokonalý, nebyla jsem vubec nervozní a jakmile jsme s taťkou vyšli ven a já uviděla všechny naše hosty, tak jsem začala brečet. Probrečela jsem celou cestu k oltáři, celý obřad a celé gratulace, bylo to nádherné. SPát jsem šla až ve čtvrt na šest ráno jako poslední 😄 Šaty dostaly zabrat, byla jsem v nich až do noci a ani nevím jestli pujdou ještě opravit, ale upřímně je mi to jedno, když nepujdou prodat, tak si je hold nechám na památku 🙂 Všem které to ještě čeká, přejí, ať se Vám Váš den D vydaří minimálně stejně tak jako nám. A zde zatím má nej fotečka, která mi vyrazila dech hned druhý den po svatbě.
Odpovědět
@raduushka Krásná fotka!!! Jsem ráda, že jste si to užili 🙂 Co štípanec?
Odpovědět
Profilova fotka
@qlarinka Moc děkuji 🙂 Štípanec pořád svědí jako čert, ale naštěstí mi to v sobotu splasklo a prstýnek jsme nakonec dali, šel sice těžko, ale aspoň jsme se u toho pobavili trochu 😄 Prst ještě pořád vypadá docela přiškrceně s tím prstýnkem, ale nezmodral a neupadl tak to bude OK 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už to máme taky za sebou a vyšlo nám to všechno úplně famózně!!! 🙂 ♥
Odpovědět
Nám 8.8. všechno vyšlo, možná až nad očekávání. Bylo sice 32 stupňů, ale svatební adrenalin zjevně zařídil, že mi bylo hej. Nakonec i nějaký ten krok vyšel... a občas se berle schovaly pod šaty. Byl i návrh, že pod ony šaty vleze kamarádka, aby mě mohla držet, fakt to šlo! 😄.
Odpovědět
schovaná berle zde 😄
Odpovědět
@raduushka Tak hlavně, že vše vyšlo i s tím prstem a počasí <3. Nám 5.9. taky vše vyšlo, bylo to úžasné. Zatím ještě nemáme moc fotek, tak už se nemůžu dočkat.
Odpovědět
1
55
56
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?