Nevěsty 2020

31. čvc 20201657
  • @nikolka008  tak napíšu v neděli 🙂 řeknu vám jak nám náš výběr zněl

• @makky225  My jsme teda lidí měli 80, dohromady to bylo asi 14 pivních setů. Moc jsme to nepřeháněli, ale kytky byly jedna z nejlevnějších záležitostí. Záleží, co člověk chce. Já teda rozhodně odmítám kupovat kytky za 10 000 a druhej den to vyhodit. Takže my nakoupili hodne bylinek, takova hypernova měla třeba hezký vzrostlý za pár šupů.... kolem toho se omotala juta a bylo. Po svatbě jsme to rozdali, lidi to brali radši než alkohol a sladký 😅

Takže jediná "kytice" byla ta moje, manžel měl korzáž, svědkyně náramek a hotovo. Vlastně jsem ještě měla věneček. Sestřenka floristka přivezla pár sušených kytek, zbytek natrhala na louce a kytice se aspoň dala hezky usušit, tak jí mám na památku. Ale samozřejmě ne všude se taková výzdoba hodí 🤷🏼‍♀️

• jen pro představu, že kytice ze sušených kytek nemusi vypadat jak sušená kytka od babičky a že bylinky na stole nejsou jak oškubaný bylinky co máme v kuchyni....

• Sponzor fóra
  • @nikolka008  já měla na příchod pachelbel canon a přítel měl píseň Jawa 250 od Špinarové 😃 a ještě jsem chtěla od Kryštofa Ty a já no výběr je těžký

• @nikolka008  my jsme na vyber písní byli též tragédi 🙈 každý nám říkal, že si máme vybrat tu "naší", my ale žádnou naší nemáme 🤷🏼‍♀️ takže jsme to ladili s muzikantama, aby tam byly písně, co zahrajou.

No a třeba píseň na první tanec jsme si vybrali až poslední večer před svatbou, když jsme s kamarádama seděli a hráli u táboráku. Jeden náš kamarád zrovna zahrál písničku, kterou mám fakt ráda. A bylo vybráno. Naštěstí jsme mezi hosty měli opravdu hodně muzikantů, takže se takový spontánní rychlovýběr písně dal provést.

A je pravda, že když obřad a první tanec doprovodil kamarád, bylo to ještě o stupeň dojemnější 🥰

Nicméně, jak někdo moudrý řekl, je stejne fuk co si vybereš (pokud ti to není vyloženě proti srsti), protože to stejne nebudes mít moc čas vnímat.

Takže no stres a hlavně tam řekni "ano", pokud je to teda chtěné 🤗

• Ahoj včera jsem zažila neuvěřitelné překvapení, sedíme u hospody s pár lidmi, najednou přijeli 2 auta, na nich z oken balónky, mých 7 top kamarádek, vyskakalo, naložily mě, prevlekly a jelo se na rozlučku, plnou alkoholu, dárečků, úkolů a tance. Bylo to skvělé, vůbec nic jsem netušila 🙂

• @nikolka008  já tu hudbu vybírala a stahovala den před svatbou 😬

• @nikolka008  Ahojky, my budeme mít k obřadu živou hudbu, housle a piano. Zatím máme takový výběr:
    Usazování hostů- Forrest Gump suite
    Příchod svědků a ženicha s dětmi- Someone you loved (vybral si sám ženich)
    Příchod nevěsty- to zatím nejsem uplně rozhodnutá, mám napsáno Thousand years nebo Shallow, ale nevím jestli se to hodí
    Během obřadu bych chtěla aby hráli- Now we are free a (nebo) Can´t help falling in love
    A u gratulací mám naše srdcovky- Something just like this a Say you won´t let go
    a pak mám ještě napsanou záložní- You are the reason

Taky jsme dlouho nevěděli a pak jsme si jeden den sedli a asi za hodinu jsme mělli tento seznam, nám hodně pomohlo si ty pisničky poslechnout bez textu a ve verzi housle a piano, tak jak to budeme mít.

• @nikolka008  náš seznam písní 🙂 hráli nám je na housle a violoncello

Příchod ženicha, svědci, svatební hosté Concerning hobbits z filmu Pán Prstenů

Příchod nevěsty a družiček Kánon D dur - J. Pachelbel

Proslov oddávajícího G. Hansard a M. Irglová Falling Slowly

Prstýnky, polibek, podpisy, přípitek Lana Del Rey Young and Beatiful¨

Gratulace Ed Sheeran Perfect, Robbie Williams Angels, Yiruma River flows in You

Odchod novomanželů One Republic Secret

• 6 dní do svatby 🙂 Pomalu začínám něco vyrábět a dnes natrhana zkušební kytka do vaziček🙂

• Holky prosim jeste dotaz, kdyz mam male druzicky, ktere jdou pred nevestou, jdou na hudbu nevesty nebo zenicha??

• @nikolka008  Podle mě buď těsně před nevěstou na hudbu nevěsty nebo půjdou rovnou za ženichem, takže na jeho hudbu. Myslím, že to je na vás jak to chcete 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Urbis Foto
    Třebíč
    Profesionální fotograf Martin Urbánek, přichystaný nabídnout kvalitní fotografické služby právě během Vašeho velkého dne.
    David Lidmila
    Karlovy Vary
    Profesionální svatební host s dortem v levé ruce a foťákem v pravé.
    ⚭ FOTOGRAF VAŠEHO ŽIVOTA ⚭
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů